עמוד 1 מתוך 1

תגובה שקיבלתי מדני פדרמן בתחילת העונה

הודעהפורסם: 31 דצמבר 2013, 22:09
על ידי yzafrir
מה דעתך על תגובתו של מר דני פדרמן ? האם יש אמת בדבריו בנושא התקציב של מכבי ?

6/15, 10:38am
Danny Federmanירון,
אני לא נוהג לעשות את זה אבל באמת שאני מרגיש צורך לענות לך לאור כמות הפוסטים והתגובות אנטי שלך כנגד המשפחה שלי.
ראשית, הקשבה לאוהדים קיימת במינונים גבוהים יותר משאתה משער לעצמך ולכן אין צורך לציין שקצת הקשבה לא תזיק. לא כל מה שאתה רואה זה מה שנעשה. לעומת זאת קצת כבוד לבעלים שמשקיעים מזמנם וכספם, במקרה שלך לפחות, לא קיים. אז אם אפשר לבקש הדדיות, קצת הערכה וכבוד בהתבטאויות מצידך לא יזיקו. איך כתבת? ״בכל זאת הכסף שלנו משמש אותך בעבודה״ אז בכל זאת הכסף מכיסנו הפרטי משמש לבניית קבוצה עבורך ועבור מאות אלפי אוהדים שיקרים לליבנו. אני מוכן להתחלף איתך בעלות המנוי שאתה רוכש לכמות הכסף שאנו משקיעים בחלקנו בהפסדי הקבוצה בכל שנה וזאת בלי קשר לעשרות המנויים וגם תאים שאנו רוכשים כל שנה באופן פרטי כאוהדים מהשורה.
לא ברור לי איזה ימים עם תקציב מאוזן של קבוצה שזוכה ביורוליג אתה מדבר? מעולם לא היו כאלו. לצערי מאז ומתמיד אנחנו מביאים כסף.
לאולימפיאקוס אין תקציב פי 3 מאיתנו אלא 30% גבוה משלנו ומלבד ספנוליס (וגם עליו יש חילוקי דעות) אין שחקן אחד שם שאילו היה נחתם בקיץ האחרון היית מקבל כהחתמה גדולה. יותר סביר שהיית גם אז אומר שמדובר בהחתמה בינונית וששוב עובדים על האוהדים... מציע לך לעבור על הסגל שלהם ולהיות כן עם עצמך מי היית חושב מלפני שנה שחייב להיות במכבי.
לידיעתך, למכבי יש תקציב להתמודד על הגעה לפיינל פור כל שנה, השאלה מה עושים עם אותו תקציב. התקציב של ימי השושלת היו זהים ואף מעט נמוכים מהתקציב של היום ומצבנו ביחס לקבוצות אחרות מבחינה כלכלית היה אף גרוע יותר. לפנרבחצה היה תקציב השנה לקנות את הזכייה וראית מה יצא... הבעיה שלנו לא תקציבית. הבעיה היא כיצד משתמשים בתקציב ולצערי כפי שאתה רואה אצלנו וגם אצל אחרות, אין ערובה שתמיד השימוש בתקציב יהיה נכון יעיל ומנצח. זאת מלאכה מורכבת יותר ממה שאתה אולי חושב אך תהיה בטוח שהרצון בניצחונות והכאב והדמעות מההפסדים אצלי, אצל משפחתי ושאר השותפים שווה לכל הפחות לשלך.

שבת שלום.
דני.

Re: תגובה שקיבלתי מדני פדרמן בתחילת העונה

הודעהפורסם: 07 ינואר 2014, 22:56
על ידי האוזמן
בוא נתקדם