המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורובאסקט 2017 - לו"ז הבית הישראלי בהודעה הראשית

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: היסטוריה: ישראל תארח בית ביורובאסקט 2017!

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 אוגוסט 2016, 17:34

בשעה 18:00, בדיוק שנה לפני פתיחת יורובאסקט 2017 בישראל, תתקיים מסיבת עיתונאים בהשתתפות ראש העיר ת"א-יפו מר רון חולדאי, עמירם הלוי יו"ר איגוד הכדורסל וארז אדלשטיין מאמן נבחרת ישראל. את מסיבת העיתונאים ינחה שמעון אמסלם שחקן העבר. תוכלו לצפות במסיבת העיתונאים בערוץ הספורט ובאתרי הספורט השונים. בעוד כשבועיים תפתח מכירת הכרטיסים לאליפות ואנו נעדכן כאן על דרכי המכירה והמחירים.

https://www.facebook.com/IsraelBasketba ... =3&theater

היום, בדיוק שנה לפני פתיחת יורובאסקט 2017, ייצא לדרך טורניר המוקדמות בסופו נדע מיהן 24 הקבוצות שישתתפו בטורניר. 13 נבחרות כבר בפנים. המארחות ישראל, טורקיה, פינלנד ורומניה, אלופת אירופה ספרד וסגניתה ליטא והנבחרות שהשתתפו בטורניר האולימפי או במוקדמות: צרפת, סרביה, קרואטיה, צ’כיה, לטביה, יוון, איטליה.

המשחקים יתקיימו ב-7 בתים. מנצחת כל בית ובנוסף 4 הסגניות הטובות ביותר יעלו ליורו באסקט וההגרלה תתקיים ב-22.11 באיסטנבול אז נדע מיהן 5 הנבחרות שישחקו בבית בת”א.

הבתים:
בית א’
בלגיה, קפריסין, איסלנד, שוויץ.
בלגיה צפויה לסיים בראש הבית הזה בלי בעיה יתרה. איסנלנד שהשתפה באליפות בשנה שעברה מועמדת לסיים במקום השני, אבל כדי במאזן שיספיק לעלייה, אסור לה להחליק מול שוויץ שמעמידה נבחרת לא רעה בכלל. קפריסין לא תנצח יותר מדי משחקים בבית הזה.
בית ב’
גרמניה, דנמרק, אוסטריה, הולנד
זו תהיה סנסציה אם גרמניה לא תעלה והיא תעלה. גם בעידן שאחרי נוביצקי הגדול וגם בלי דני שרודר, הגרמנים מספיק טובים כדי לסיים במקום הראשון את הבית הזה. הולנד הראתה יכולת לא רעה במוקדמות של לפני שנתיים ועלתה מהבית של ישראל על חשבון מונטנגרו. אוסטריה רוצה להתקדם עם המאמן הליטאי קמזורה ותאבק איתה על המקום השני.
בית ג’
רוסיה, בוסניה, שבדיה
שוב הרוסים נופלים לבית של 3 נבחרות לא רעות בכלל. בוסניה תמיד מסוכנת, בטח כשמירזה טלטוביץ מחליט לבוא. רוסיה עם סרגיי בזרביץ’ על הקווים במקום ייבגני פשוטין אמורה להיות חזקה מספיק. אלכסיי שבד הנהדר פצוע ולא ישחק, אבל עם מוזגוב, קראסוב ואחרים היא תעלה. שבדיה לא רעה בכלל אבל זה בית קשה עבורה.
בית ד’
אסטוניה, בלארוס, פולין, פורטוגל
בית מסובך שכולם בו חושבים על עלייה. פולין הייתה באליפות הקודמת וגם עלתה לשלב השני יחד עם ישראל. הפולנים פייבוריטיים אבל לא יהיה להם קל. בלארוס לא רעה בכלל עם פראחובסקי בצבע ושורת קלעים טובה. אסטוניה סובלת ממכת פציעות והעדרויות ותתקשה וככה גם פורטוגל האתלטית.
בית ה’
הונגריה, אוקראינה, סלובניה, קוסובו
הופעת בכורה לקוסובו והמצב הפוליטי הופך את זה מסובך. לחלק מהמדינות אין יחסים עם המדינה החדשה ואוקראינה בשל בעיות פוליטיות, תארח אותה בליטא מה שמסדר לה 4 משחקי חוץ בפועל.
סלובניה היא עדיין מעצמת כדורסל, גם אחרי כמה שנים של כישלונות והיא צפויה לעלות. אוקראינה שנראתה טוב בשבוע שעבר בטאלין, צפוייה לסיים במקום השני, אבל כדי שזה יספיק כדי לעלות אסור לה להחליק בשום משחק. בולגריה די חלשה וקוסובו זה בעיקר המתאזרח החדשה שלה ג’סטין דלמן מברצלונה.
בית ו’
גאורגיה, מונטנגרו, אלבניה, סלובקיה
המאבק על המקום הראשון יהיה בין מונטנגרו לגאורגיה וזה קרב פתוח ואיכותי. גאורגיה עם הקו הקדמי הנהדר שלה שרמדיני, פצ’וליה, סקנידזה ושנגליה, אבל עם גארדים פחות איכותיים. מונטנגרו עמוסת כישרון עם דסיץ’, דובלייביץ’, ניקוליץ’ ושורה של רכזים אמריקאים מהם יצא אחד לסגל הסופי. על הקווים בוגדאן טאנייביץ’ הוותיק ואיתו יהיה סדר בנבחרת הזו.
בית ז’
הונגריה, בריטניה, מקדוניה, לוכסמבורג
הקרב על המקום הראשון יהיה בין בריטניה עם בן גורדון וגם דניאל קלארק, קירון אצ’רה ואלכס יאנג לבין מקדוניה המוכשרת שמעמידה הפעם סגל צעיר. הונגריה תסתפק בניצחונות על לוכסמבורג ואולי תגנוב עוד משחק בבית.

http://ibasketball.co.il/%D7%98%D7%95%D ... 91-%D7%9C/
אחדשיודע

הודעהעל ידי roy1000 » 31 אוגוסט 2016, 18:21

מדהים!
roy1000

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 18:43

מרגש
אני מחכה בקוצר רוח
הנבחרת זו אהבה גדולה
זה קבוצה מאחדת שמרגשת אותי תמיד
יהיה מעניין לראות את בחירת השחקנים של ארז אחרי עונה עם יוגב, גל,דגן, סילבן ואיתי
כמה אובייקטיבי הוא יהיה? ואם הוא לא יזמן שחקן צהוב האם זה יפגע ביחסים שלו עם השחקן
sadaka

הודעהעל ידי rc4991 » 31 אוגוסט 2016, 18:47

ממש מקווה שנבחר את ספרד לבית שלנו
זה יהיה אדיר
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי omer8783 » 31 אוגוסט 2016, 18:47

מרגש!!!
לדעתי ארז לא יכול להיות אובייקטיבי, גם אם ינסה. העיקר שזה בא לטובתינו :laugh1
:parker1:
omer8783

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2016, 18:52

לא יודעת אם יש קטע של ''אובייקטיביות'' פה
את הלפרין וליאור הוא ייקח, את כספי הוא ייקח, שאר הישראלים הטובים ביותר אמורים להיות במכבי (+בר טימור ושאר משלימים)
זה לא כאילו הוא מאמן את אשדוד וצריך להצדיק זימון של ישראלים משם
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 18:53

לא בטוח שזה לטובתנו
כי כמו תמיד כל המדינה הקנאית תחפש אותנו עם זכוכית מגדלת ואם ארז לא ירצה לזמן שחקן צהוב יגידו שהוא עושה הנחות לשחקנים שלו.. ולהפך, כולם ירצו לשחק כי זה בתל אביב וארז יהיה במצב לא נעים אם הוא לא יזמן את דגן (לדוגמא)... ואם הוא לא יזמן שחקן מוביל מהאדומות יפתחו עליו פה ג׳ורה

:sofo:
sadaka

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2016, 18:54

sadaka כתב:לא בטוח שזה לטובתנו
כי כמו תמיד כל המדינה הקנאית תחפש אותנו עם זכוכית מגדלת ואם ארז לא ירצה לזמן שחקן צהוב יגידו שהוא עושה הנחות לשחקנים שלו.. ולהפך, כולם ירצו לשחק כי זה בתל אביב וארז יהיה במצב לא נעים אם הוא לא יזמן את דגן (לדוגמא)... ואם הוא לא יזמן שחקן מוביל מהאדומות יפתחו עליו פה ג׳ורה

:sofo:

הם יכולים לשבת ולהסתובב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 18:55

Holiday_Armadillo כתב:לא יודעת אם יש קטע של ''אובייקטיביות'' פה
את הלפרין וליאור הוא ייקח, את כספי הוא ייקח, שאר הישראלים הטובים ביותר אמורים להיות במכבי (+בר טימור ושאר משלימים)

לימונד? כדיר? צ׳וברוביץ׳? בלאט?
ואנחנו עוד לא יודעים מי יפרוץ העונה
היית מזמנת את דגן ושגב? אני חולה על שניהם ולא בטוח שהתשובה שלי היא כן
נערך לאחרונה על ידי sadaka בתאריך 31 אוגוסט 2016, 18:57, נערך פעם אחת בסך הכל.
sadaka

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 אוגוסט 2016, 18:57

אני לא אוהב שמאמן במכבי מאמן בנוסף נבחרת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2016, 18:57

sadaka כתב:

לימונד? כדיר? צ׳וברוביץ׳? בלאט? טימור?

''טימור ושאר משלימים''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 18:58

ערכתי את ההודעה שלי.. תראי מה שאלתי
sadaka

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 18:58

MTA2311 כתב:אני לא אוהב שמאמן במכבי מאמן בנוסף נבחרת.

מסכים.
sadaka

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2016, 19:02

sadaka כתב:

לימונד? כדיר? צ׳וברוביץ׳? בלאט?
היית מזמנת את דגן ושגב? אני חולה על שניהם ולא בטוח שהתשובה שלי היא כן

הוא זימן את דגן לפני שהיה מאמן מכבי
לא השתמש בו, אבל זימן אותו ולפי דעתי היה צריך לשתף יותר אם מסתכלים על הקו האחורי בכל מה שקשור לשלשות

אם מסתכלים על עניין הגבוהים, תלוי כמה ארז מתכוון לקחת ומה שגב יעשה השנה, אבל זה לא כאילו אנחנו מעצמת גבוהים ואני אישית לא תופסת לא מרותבארט ולא מכדיר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 19:05

ברור שאנחנו לא מעצמת גבוהים
בדיוק פרסמתי על כך טור השבוע בקיק, מוזמנת לקרוא
זה פשוט מורכב שהוא מאמן הנבחרת וגם את מכבי, זה לא ניגוד אינטרסים אבל גם לא משרת אותנו לטובה
sadaka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 אוגוסט 2016, 19:07

עמירם הלוי במסיבת העיתונאים:

* "קבענו את מחירי הכרטיסים שווים לכל נפש, אני אתן דוגמא אחת - כרטיס ל-5 משחקים של נבחרת ישראל יעלה כ-430 ש"ח (כלומר 86 ש"ח למשחק)".
* "יש בקשות מצד מספר מדינות שמבקשות להיות המדינה השותפה איתנו באירוח, בשבועות הקרובים נדע. משמעות השותפות היא לא סיוע כספי, זה אומר שקבוצה שאנחנו עתידים לבחור בה אמורה להביא קהל גדול. אנחנו פחות או יותר יודעים מי האפשרויות באירופה ונמצאים במשא ומתן. לשמחתי יש ביקוש ורוצים לבוא הנה".
אחדשיודע

הודעהעל ידי sadaka » 31 אוגוסט 2016, 19:09

אחדשיודע כתב:עמירם הלוי במסיבת העיתונאים:

* "קבענו את מחירי הכרטיסים שווים לכל נפש, אני אתן דוגמא אחת - כרטיס ל-5 משחקים של נבחרת ישראל יעלה כ-430 ש"ח (כלומר 86 ש"ח למשחק)".
* "יש בקשות מצד מספר מדינות שמבקשות להיות המדינה השותפה איתנו באירוח, בשבועות הקרובים נדע. משמעות השותפות היא לא סיוע כספי, זה אומר שקבוצה שאנחנו עתידים לבחור בה אמורה להביא קהל גדול. אנחנו פחות או יותר יודעים מי האפשרויות באירופה ונמצאים במשא ומתן. לשמחתי יש ביקוש ורוצים לבוא הנה".

לנפש שלי זה לא שווה
אבל אני אקנה :throwup2
sadaka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 אוגוסט 2016, 19:10

sadaka כתב:מרגש
אני מחכה בקוצר רוח
הנבחרת זו אהבה גדולה
זה קבוצה מאחדת שמרגשת אותי תמיד
יהיה מעניין לראות את בחירת השחקנים של ארז אחרי עונה עם יוגב, גל,דגן, סילבן ואיתי
כמה אובייקטיבי הוא יהיה? ואם הוא לא יזמן שחקן צהוב האם זה יפגע ביחסים שלו עם השחקן

נתחיל מזה שלא בטוח שהוא יהיה המאמן של מכבי בקיץ הבא (ואני מאחל לו שכן).
ומעבר מכך, לא חושב שיש יותר מידי טעם לשאלות האלו. לא נראה לי שיהיה מישהו שירצה יותר ממנו בהצלחת הנבחרת באליפות אירופה.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 31 אוגוסט 2016, 19:17, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי rc4991 » 31 אוגוסט 2016, 19:15

באסה, זה בעצם אומר שהם ילכו על נבחרת חלשה (או שהם מצפים להרבה קהל מספרד?)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MaccabiTA » 31 אוגוסט 2016, 19:32

rc4991 כתב:

באסה, זה בעצם אומר שהם ילכו על נבחרת חלשה (או שהם מצפים להרבה קהל מספרד?)

ליטא יכולה להיות גם וגם
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הקודםהבא

חזור אל יורובאסקט EuroBasket 2017

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־8 אורחים