Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
נושא נעול

Re: כדורסל ישראלי 19/20 V2 - ירושלים נגד ראשל

26 יולי 2020, 20:41

ShiriV כתב:
אדגר פו כתב:
ShiriV כתב:איזה כיף שירושלים מפסידה בצורה כזאת.. שווה הכל

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

מגיע להם ולו רק כי השיפוט בעדם.
מגיע להם גם בגלל השיטה. עובדים עונה שלמה, מזיעים 50 סיבובים בשביל להפסיד בסוף במשחק אחד. שלא רק מכבי תידפק כל הזמן. ליגה בדיחה

גיא הראל על רמי כהן: "זה לא סוד שאני ורמי כהן חברים, הוא איש חכם..."
מגיע גם להם וגם להם.
אני כל כך סולד משמחה לאיד אבל עד כאן

Re: כדורסל ישראלי 19/20 V2 - ראשל

26 יולי 2020, 20:43

felix_r כתב:
itai7 כתב:נו, אז איך היה ההניקס?

מעולה בחצי הראשון, אפסי בחצי השני

מתאים למכבי אז

אם מגדל היתה מנצחת זה היה שוד , ראשלצ שלטה במשחק לכל אורכו כמעט .

Re: כדורסל ישראלי 19/20 V2 - ראשל"צ בגמר!

מגיע למגדל רק בגלל שהם התעקשו על טורניר הביזיון הזה כי הרגישו שיש להם הזדמנות לקחת אליפות

סומבץ כתב:
ShiriV כתב:
אדגר פו כתב:
ShiriV כתב:איזה כיף שירושלים מפסידה בצורה כזאת.. שווה הכל

מגיע להם ולו רק כי השיפוט בעדם.
מגיע להם גם בגלל השיטה. עובדים עונה שלמה, מזיעים 50 סיבובים בשביל להפסיד בסוף במשחק אחד. שלא רק מכבי תידפק כל הזמן. ליגה בדיחה

גיא הראל על רמי כהן: "זה לא סוד שאני ורמי כהן חברים, הוא איש חכם..."
מגיע גם להם וגם להם.
אני כל כך סולד משמחה לאיד אבל עד כאן
מה רע בשמחה לאיד? זה נפלא וממלא את הלב בכל טוב

26 יולי 2020, 20:45

אלוהים, אלוהיםםםםםםם!

26 יולי 2020, 20:47

מצחיק שהשופטים באים לראות אם היה סל או לא, ושני מטר מהם גיל ברק צורח להם באוזניים שזה סל מכל זווית אפשרית :)

26 יולי 2020, 20:48

מקאדו 3 כתב:אם מגדל היתה מנצחת זה היה שוד , ראשלצ שלטה במשחק לכל אורכו כמעט .

זה נכון מצד אחד, מצד שני מי אשם שראשון לא עשתה פאול בשתי ההתקפות האחרונות של ירושלים ונתנה לפארגו לקלוע 5 נקודות? היו לראשון 3 עבירות קבוצתיות. תעשה פאול, יותר פשוט מזה? גם בנוער יודעים לעשות פאול.

26 יולי 2020, 20:51

אז נפטרנו מהראל, מרמי כהן, עכשיו צריך להיפטר גם מאוחיון.
פרי לא מפריע לי....סך הכול אדם חיובי.

26 יולי 2020, 20:52

גיא כתב:מצחיק שהשופטים באים לראות אם היה סל או לא, ושני מטר מהם גיל ברק צורח להם באוזניים שזה סל מכל זווית אפשרית :)

חבל שהם לא בדקו בהתקפה הקודמת כשבהכנסת כדור מהצד הולנד תפס את אריאל בשתי ידיים (זה נחשב בלתי ספורטיבית כשהכדור עדיין לא הוכנס). זה היה כל כך ברור. בסוף האריסון קיבל את הכדור והחטיא את שתי הזריקות מהקו. גודס שעה התלונן על זה, אבל השופטים שמו פס, וגם גיל ברק והאזמן עשו את עצמם לא רואים.

26 יולי 2020, 20:53

לפי הדיבורים בטוויטר, הסל של אדם אריאל לא היה חוקי מכיוון שהשעון התחיל לרוץ באיחור.

26 יולי 2020, 20:55

פארגו קובע שיא נקודות לשחקן בפיינל פור, הקודם היה שייך ללי ניילון מ-2007, 31 נקודות - נגד ירושלים

26 יולי 2020, 20:56

שמואל1 כתב:לפי הדיבורים בטוויטר, הסל של אדם אריאל לא היה חוקי מכיוון שהשעון התחיל לרוץ באיחור.

"לפי הדיבורים בטוויטר". לפי הבכי של אוהדי ירושלים התכוונת.
הכל כשר. השעון אף פעם לא מתחיל בדיוק על המאייה שהשחקן נוגע בכדור. זה לא עובד עדיין באמצעות רובוט.

26 יולי 2020, 20:57

אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:לפי הדיבורים בטוויטר, הסל של אדם אריאל לא היה חוקי מכיוון שהשעון התחיל לרוץ באיחור.

הכל כשר. השעון אף פעם לא מתחיל בדיוק על המאייה שהשחקן נוגע בכדור. זה לא עובד עדיין באמצעות רובוט.

לא התעמקתי בהילוך החוזר, אבל נטען שאדם אריאל הספיק לכדרר ולהגיע לפינה לפני שהשעון התחיל לרוץ.
מצד שני, השופטים בחנו את המהלך מכל זווית אפשרית.

26 יולי 2020, 20:57

לא חוקי בוודאות, ראיתי את זה מהכורסא בבית.
אין שום סיכוי שב1.1 שניות על השעון אפשר גם לגעת בכדור, גם שהוא יגע בפרקט, וגם לעשות צעד לפני זריקה ושעדיין ישארו כמה עשיריות על השעון בזמן הזה. השעון לא הופעל בזמן. מוזר לי שהם אפילו לא ניסו לבדוק את זה. דווקא רציתי את ירושלים בגמר.

26 יולי 2020, 20:59

בסדר

26 יולי 2020, 21:00

Jack55 כתב:מגיע לראשון
לא אכפת לי מה תגידו, לשום קבוצה לא מגיע לסיים עונה ככה

אם כבר פארגו... מזכיר לכם שהוא עשה את זה ב0.4, אז זה אפשרי, אגב נשאר ספייר ואני בספק שהוא עבר אצ זה גם אחרי הספייר
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 26 יולי 2020, 20:59, נערך פעם אחת בסך הכל.

שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:

לא התעמקתי בהילוך החוזר, אבל נטען שאדם אריאל הספיק לכדרר ולהגיע לפינה לפני שהשעון התחיל לרוץ.

זה לא קשור לשופטים. השעון לא התחיל על המאייה שבה המהלך התחיל, אבל זה כשר. זה חלק מהעניין. רוב המהלכים בכדורסל לא מתחילים בדיוק על המאייה שבה השחקן נוגע בכדור. כל השאר זה התבכיינויות.

26 יולי 2020, 21:02

אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:

זה לא קשור לשופטים. השעון לא התחיל על המאייה שבה המהלך התחיל, אבל זה כשר. זה חלק מהעניין. רוב המהלכים בכדורסל לא מתחילים בדיוק על המאייה שבה השחקן נוגע בכדור. כל השאר זה התבכיינויות.

אז בשביל מה יש וידיאו אם לא לדברים כאלו?
נושא נעול