המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

ליגת ווינר, מחזור 1: הפועל חולון vs מכבי - שני, 18:45, ערוץ1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר, מחזור 1: הפועל חולון vs מכבי - שני, 18:45, ע

הודעהעל ידי jol9 » 16 אוקטובר 2013, 09:41

felix_r כתב:
jol9 כתב:פליקס, אני בדר"כ מסכים לגישה שבה כל המוסיף גורע, ושלא תמיד תוספת של שחקן תורמת לקבוצה, גם אם מדובר בשחקן טוב.
אני גם מסכים לגמרי עם זה שלא הגיוני ששחקן שמעולם לא היה שחקן חמישייה בקבוצה כמו מכבי, וחוזר אחרי שנתיים בחוץ, לא הגיוני שפתאום יהיה שחקן חמישייה.

אבל...
הטענות האלה צריכות להיות מופנות קודם כל להנהלה ולצוות המקצועי, שדאגו לבנות כאן קבוצה עקומה, וכהרגלם בקודש, לתקן אותה כבר יומיים אחרי תחילת משחקי האימון (מה לעזאזל עשו שם
בקיץ???).
בנוסף, בלו מביא לך תכונות מסויימות, שאלה אולי לא התכונות שאתה מחפש מיידית לפי הסגל שנמצא, אבל הוא מביא לך גם תכונות אחרות שכן מצויינות, כמו מקצוענות, ווינריות,
קבוצתיות ומוסר עבודה. בנוסף בלו ליד סופו זה משהו שאמור לעבוד גם מקצועית, כשבלו נמצא בצד של סופו, וזה מקשה על הבאת עזרה על סופו.

אני אישית לא חושב שהחזרה של בלו פוגעת במכבי. זה לא נראה לי סביר. מה שכן, החזרה של בלו פשוט צובעת בצבעים בוהקים את הכשלונות הגדולים של פדרמן ובלאט בהרכבת הסגל,
עם המון שחקנים מיותרים ויקרים, והוצאה נוספת על בלו, והכשלונות בבחירת הקו האחורי וכו'.

על כך שהבנייה השנה היא עקומה יותר מתמיד, כבר כתבתי פוסט ארוך לפני שבוע-שבועים. אני לא מדבר על זה עכשיו. מי עשה את הבנייה הזאת? בלאט או דני פדרמן? שניהם שותפים, ושניהם מוכיחים בכל פעם מחדש, שהם לא לומדים מהטעויות של עצמם. לא מעניין אותי בכלל מאשם יותר ומי פחות.

בלו לא מביא שום תכונה מסוימת שמכבי צריכה. בלו לא מביא ריבאונד. בלו לא מביא הגנה. בלו לא מביא משחק קבוצתי. בלו לא מביא הפעלת גבוהים. בלו לא מביא יצירה לאחרים. כלום.

בלו כן פוגע בהנעת כדור, שגם ככה היא לא טובה. למה? כי הוא זורק לסל כל כדור שמגיע אליו. כי אפשר לספור על אצבעות שתי ידיים את כל האסיסטים שבלו נתן בקריירה הארוכה שלו.

בלו פוגע במצב הרוח של הגבוהים. איך? כי הוא יתווסף לשאר השחקנים שלא יודעים/לא אוהבים למסור לגבוה בצבע ורק מפציצים שלשות. תחשוב לרגע כמה תחזיק הסבלנות של סופו , כאשר רוב ההתקפות מסתיימות בזריקה לשלוש וסופו רק רץ הלוך ושוב מבלי לקבל את הכדור. חשבת? וכמה אתה חושב שזה יהיה? שבועים? חודש? ואז שוב נראה את אותו הסופו המאכזב, שמסוגר בעצמו ולא תורם כלום!

ואני באמת לא רוצה לדבר על כך, שבלו סתם מבזבז את שאריות התקציב שעוד נשארו לנו בשביל לתקן את הבנייה המפגרת.

לגבי ריבאונד אני מסכים. ההגנה שלו על גבוהים מסיביים היא לא רעה, ובטח יותר טובה משל כהן.
דווקא לגבי הקבוצתיות והפעלת הגבוהים אני לא מסכים. בלו הוא אמנם גאנר, אבל בשנים האחרונות שלו, הוא הפך להיות שחקן הרבה יותר קבוצתי. הוא גם שחקן ממושמע, ובניגוד לצמד
הגארדים הזרים שלנו, שבאמת לא רואים אף אחד ממטר, ממנו אני כן מצפה שיכניס את הכדורים לסופו ולג'יימס. זה שהוא לא סטוקטון במסירה, זה נכון, אבל זה לא שיש בקבוצה
נכון להיום מישהו שיכול למסור טוב יותר.

לכן, אני יכול להסכים שבלו לא מתקן את הבעיות הגדולות של מכבי, אבל הוא משפר נקודות מסויימות ומשלים פערים מסויימים שנשארו כתוצאה ממה שדיברנו בתחילת הפוסטים (הבנייה העקומה).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], שמוליק ו־27 אורחים