המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

חצי גמר גביע ווינר: מכבי נגד הפועל - חמישי 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חצי גמר גביע ווינר: מכבי נגד הפועל - חמישי 21:00

הודעהעל ידי omerk » 29 ספטמבר 2023, 10:02

נשמע לי אמצעי סביר לחלוטין לבדוק ת.ז בכניסה. היום בכל חור שמגיעים אתה מתבקש להזדהות ואין בזה פסול.

לאור ההיסטוריה של אוהדי הפועל זה נראה לי ממש בסדר.

מה שלא היה בסדר זו האלימות כלפי אוהדים בדרבי של הכדורגל. הנהלת הפועל, כמו שהם נורא אוהבים, רכבה על הגל של שנאת המשטרה בכדורגל ומינפה את זה לצרכיה על ידי ניפוח של בקשת אבטחה די שולית לאיזה קרב כאילו בין הרשעים לטובים. זו הכל הצגה ואני לא קונה את זה בשיט.

רואה בכל מקום אנשים כותבים "אוהדי ספורט לא עבריינים" אבל הבעיה שהרבה מהאוהדים הספציפיים האלו כן עבריינים אז בשם הסלוגן נשכח את העובדות ומה היה פה רק לפני כמה חודשים?

לא הבנתי אמיתי מה הבכי יאלה תעמדו בתור בשקט, תציגו ת.ז, תעברו שנייה את המגנומטר ולכו תהנו במשחק. מי שאין לו מה להסתיר לא אמור להתרגש מהדרישה.השערה שלי שזה ספין מתוכנן של האולטראס של הפועל עם ההנהלה כח הבינו שהולכים לתפוס עליהם אמל"ח בדרך הזאת.
omerk

הודעהעל ידי my man » 29 ספטמבר 2023, 10:03

אני לא בהכרח לא מסכים עם כל האולטראס של כל הקבוצות(זה בהחלט צריך לומר לנו משהו שכולם התייצבו פה יחד)

אבל סורי - בעיניי לא בחרו באירוע הנכון להתלבש עליו.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 10:08

MTA2311 כתב:לא, זאת גישה של משטרים אפלים. מה היית אומר אם המשטרה הייתה דורשת הזדהות לפני כניסה למחאה בקפלן? במדינה דמוקרטית לא דורשים פרטים מזהים בכניסה לאירוע במרחב הציבורי באופן גורף ובלי התרעה מראש.

יצרו תורי ענק, גירשו הביתה ילדים שצעירים מדי בשביל להוציא תעודות זהות, לא התריעו מראש על הבקשה הזאת וסימנו קהל שלם.

אם יש לכם מידע מודיעיני מקדים תפעלו בהתאם נקודתית.

הכריזו מלחמה על כלל אוהדי הספורט במדינה הזאת, בגלל גופי אכיפה גרועים ומנהלים פופוליסטיים.

טוב מאוד שכלל גופי האוהדים, חוץ מהגייט השנוא כמובן, התאחדו סביב הסוגייה הזאת, וההתנהלות של מכבי היא כרגיל מנותקת ומביכה.

תצאו רגע מהפוזיציה, באמת שהיה לי עצוב להיכנס לקרוא פה את כל התגובות האלה. זה פשוט ניתוק מהמציאות.

זה לא מדויק. בהפועל כמובן סילפו את הדברים. יש מספיק עדויות שמספרות אחרת. לא ביקשו תעודות זהות, אלא מספרי תעודות זהות. והם לא עד כדי כך טיפשים כדי לסלק ילדים שאין להם תעודות זהות. מן הסתם מפעילים שיקול דעת.

אני מכבד מאוד את דעתך, אבל לחלוטין לא מסכים איתך הפעם. בהפועל ת״א עושים הכל כדי לא לשתף פעולה עם גורמי אכיפת החוק, פעם אחר פעם. כיאה לאנרכיסטים. אז הפעם יש את התירוץ של תעודות הזהות. המשטרה פה מתנהלת בצורה גרועה מאוד, נכון, אבל בוא, כל בנאדם נורמלי היה מוסר את מספר תעודת הזהות שלו ומתקדם הלאה. הפכו עכבר לפיל. או במקרה הזה, גיבו חוליגנים (במסווה של אוהדים) שלא רצו למסור את הפרטים שלהם. ההנהלה של הפועל שנים עושה זאת. בדרכים כאלו ואחרות.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 29 ספטמבר 2023, 10:09, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ספטמבר 2023, 10:08

my man כתב:אני לא חולק על זה שהפכו את כל אוהדי הספורט בישראל לאויב המדינה. רואים את זה בכל משחק ומשחק..

אבל ספציפית לגבי האירוע אתמול ישבנוסף גם תמונה רחבה שקשורה לכל דרבי ודרבי שמתנהל בדרייב אין..
כן הניהול של האירועים היה גרוע. היה אפשר טוב יותר? ברור.

אבל כמו שכתבתי אתמול - זה די ברור לכולם שהקהל של העכברושים לא היה נותן למשחק להתנהל בצורה תקינה. זה ברור כמו השמש בצהריים.
ומזה אי אפשר להתעלם כשמבקשים מהמשטרה לעזור לפני משחק כזה.

הדרבי הקודם בדרייב אין כולם שאלו(ובצדק) איפה המשטרה?
אז המשטרה כמו המשטרה באה בצורה די מטומטמת ואמרה - 'ככה אנחנו נמנע את הבעיות' - ככה היה צריך? לא! האם ציפיתי למשהו חכם יותר מהמשטרה? לא!

אם היה מדובר באולם אחר או קהל אחר אולי הייתי מסכים עם כל מה שאור אומר. כי באמת כבר נמאס לראות שוטרים ביציעים(וברור שבעוד מקומות במרחב הציבורי) שפשוט מרביצים לאוהדים כי מישהו קבע מראש שהם האויב.

אבל עם העכברושים - זה מקרה אחר.

גם בקהל של הפועל יש ילדים ומשפחות וסתם אוהדים שבאים לראות משחק כדורסל, ולהחליט שרירותית שמעמידים אותם שעות בתור, ולשלוח ילדים בני 15 הביתה כי אין להם תעודת זהות, זה חלק מאותה מגמה של להתייחס לאוהדים כאילו הם עבריינים.

להצדיק את כל מה שאנחנו רואים כלפי אוהדי ספורט בתקוםה האחרונה רק כי אנחנו שונאים את הפועל זה ליאות לעצמו ברגל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי TAYO » 29 ספטמבר 2023, 10:11

אני ב-100% עם המשטרה כי מבחינתי זה מאבק על תרבות הספורט בישראל. אני כבר שנה לא הולך למגרשים עם הבן הקטן שלי אחרי טראומה שעבר כשנאלץ לראות אלימות ביציע. יש יותר מדי ״אוהדים״ שבאים למגרשים כי שם יש להם מרחב לפרוק את האלימות האצורה בהם. זה כל הסיפור. שום ספורט לא באמת מעניין אותם. ועל כל אחד כזה שם, יש עשרה שלא באים בגללם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי my man » 29 ספטמבר 2023, 10:13

MTA2311 כתב:
my man כתב:אני לא חולק על זה שהפכו את כל אוהדי הספורט בישראל לאויב המדינה. רואים את זה בכל משחק ומשחק..

אבל ספציפית לגבי האירוע אתמול ישבנוסף גם תמונה רחבה שקשורה לכל דרבי ודרבי שמתנהל בדרייב אין..
כן הניהול של האירועים היה גרוע. היה אפשר טוב יותר? ברור.

אבל כמו שכתבתי אתמול - זה די ברור לכולם שהקהל של העכברושים לא היה נותן למשחק להתנהל בצורה תקינה. זה ברור כמו השמש בצהריים.
ומזה אי אפשר להתעלם כשמבקשים מהמשטרה לעזור לפני משחק כזה.

הדרבי הקודם בדרייב אין כולם שאלו(ובצדק) איפה המשטרה?
אז המשטרה כמו המשטרה באה בצורה די מטומטמת ואמרה - 'ככה אנחנו נמנע את הבעיות' - ככה היה צריך? לא! האם ציפיתי למשהו חכם יותר מהמשטרה? לא!

אם היה מדובר באולם אחר או קהל אחר אולי הייתי מסכים עם כל מה שאור אומר. כי באמת כבר נמאס לראות שוטרים ביציעים(וברור שבעוד מקומות במרחב הציבורי) שפשוט מרביצים לאוהדים כי מישהו קבע מראש שהם האויב.

אבל עם העכברושים - זה מקרה אחר.

גם בקהל של הפועל יש ילדים ומשפחות וסתם אוהדים שבאים לראות משחק כדורסל, ולהחליט שרירותית שמעמידים אותם שעות בתור, ולשלוח ילדים בני 15 הביתה כי אין להם תעודת זהות, זה חלק מאותה מגמה של להתייחס לאוהדים כאילו הם עבריינים.

להצדיק את כל מה שאנחנו רואים כלפי אוהדי ספורט בתקוםה האחרונה רק כי אנחנו שונאים את הפועל זה ליאות לעצמו ברגל.

אבל זה הקטע אני ממש לא מצדיק את כל מה שאנחנו רואים כלפי אוהדי הספורט בתקופה האחרונה..

אתמול ההתנהלות היתה מטומטמת מאד. אבל צר לי אני לא מצליח לחבר את אירועי אתמול לשאר האירועים. כי אני מכיר את הקהל הספציפי הזה ואת מה שקורה בדרך כלל באולם הספציפי הזה במשחקי הדרבי הקודמים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 10:18

אגב, בעצם זה שביקשו מספרי זהות ולא תעודות זהות - כל ילד שנראה מעל גיל 16 אבל הוא בעצם רק בן 15, יכל להתקשר לאמא/אבא ולשאול מה המספר זהות שלו. אז גם הטענה שלא הכניסו ילד כלשהו בגלל גילו, כנראה שקרית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 10:27

אחדשיודע כתב:אגב, בעצם זה שביקשו מספרי זהות ולא תעודות זהות - כל ילד שנראה מעל גיל 16 אבל הוא בעצם רק בן 15, יכל להתקשר לאמא/אבא ולשאול מה המספר זהות שלו. אז גם הטענה שלא הכניסו ילד כלשהו בגלל גילו, כנראה שקרית.

יש הרבה פייק שהפועל מוציאה בכוונה לתקשורת בשביל שזה יוציא אותה טוב בפני הקהל, אף אחד לא מנע מאף אחד להיכנס לאולם המשטרה לא דרשה תעודות זהות אלא מספרי זהות כמו שהיא דורשת שהיא עוצרת אנשים בכביש על מהירות או סתם ככה ברחוב כי הם חושדים במישהו גם שם זה מגיע בהפתעה, וילדים לא נדרשו לתת מספרי זהות בכלל ויכלו להיכנס חלק לאולם והדרישה של הזדהות היא לגיטמית לגמרי, למשטרה הגיעה ידיעה שלפחות 70 איש מאוהדי הפועל שמורחקים מהמגרשים התכוונו לבוא לדרבי ולפוצץ אותו, עכשיו שימו את עצמכם במקום המשטרה מה ההיתם עושים במקרה כזה נותנים לכולם להיכנס ללא הזדהות ואז חס וחלילה היה קורה משהו בתוך המגרש מי היה נותן על זה את הדין ? עופר ינאי תומר גינת גור שלף לא אותו קצין משטרה שאחראי על האירוע.
מרסר

הודעהעל ידי felix_r » 29 ספטמבר 2023, 10:35

אחדשיודע כתב:אגב, בעצם זה שביקשו מספרי זהות ולא תעודות זהות - כל ילד שנראה מעל גיל 16 אבל הוא בעצם רק בן 15, יכל להתקשר לאמא/אבא ולשאול מה המספר זהות שלו. אז גם הטענה שלא הכניסו ילד כלשהו בגלל גילו, כנראה שקרית.

מה גם שרוב מוחלט של הילדים באו ביחד עם הורים. כי רק הורה חסר מוח לחלוטין יאשר לילדו ללכת לבד לדרבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ספטמבר 2023, 10:36

גם ככה היה שם תור של שעות, וגם ככה הפרקטיקה הזאת היא שרירותית לחלוטין ונבעה נטו מרצון להתעמר.

הסיפור פה מבחינתי הוא בכלל לא הפועל. אני שונא אותם מאוד ומבחינתי שישרפו. הסיפור הוא משטרה כושלת שלא מצליחה לעצור את המיעוט הבעייתי אז נכנסת למלחמות מול כלל אוכלוסיית האוהדים בארץ ומתייחסת אליהם כעבריינים.

זה כמובן מתחיל ממשרד הספורט שמתווה מדיניות שגויה, עובר דרך ההתאחדות/מנהלת ונגמר בבתי הדין.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 29 ספטמבר 2023, 10:38

איך אפשר למנוע כניסה מחוליגנים מבלי בדיקת תעודות זהות? לשתול להם צ'יפים כמו לכלבים?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 10:42

felix_r כתב:

מה גם שרוב מוחלט של הילדים באו ביחד עם הורים. כי רק הורה חסר מוח לחלוטין יאשר לילדו ללכת לבד לדרבי.

רק מעל גיל 18 התבקשו להזדהות בכניסה, בהפועל הפכו את זה שילדים שאין להם תעודת זהות או לא זוכרים לא יכנסו וזה לא נכון, מתחת לגיל 18 לא התבקשו להזדהות ויכלו להיכנס רגיל .
מרסר

הודעהעל ידי Asf » 29 ספטמבר 2023, 10:43

מה עושים במדינות אחרות? (בהקשר של מניעת כניסת מורחקים)

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Asf בתאריך 29 ספטמבר 2023, 10:44, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ספטמבר 2023, 10:44

felix_r כתב:איך אפשר למנוע כניסה מחוליגנים מבלי בדיקת תעודות זהות? לשתול להם צ'יפים כמו לכלבים?
לדרוש מהחוליגנים להתייצב בתחנת משטרה במועד המשחק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי anthony » 29 ספטמבר 2023, 10:44

העניין פשוט מאוד.

כל הגורמים הרלוונטיים ידעו שיש קומץ בעייתי ביותר בקהל של הפועל.

למרות שהם ידעו (לאור אירועי סדרת הגמר) הם לא ישבו וחשבו בחודשים האחרונים מה לעשות, ממש כאילו ציפו שהעבריינים ייעלמו עם תחילת העונה החדשה.

ולכן, האשמים הבלעדיים הם המשטרה והמנהלת.

הצעד של הפועל של לא לעלות לשחק הוא קיצוני וקצת מפזר מיסוך כלפי העבריינים בקהל שלהם. כלפי אותם עבריינים צריך לנקוט בענישה קשה ביותר שלא נראתה פה.

אבל זה לא העיקר, העיקר זה המשטרה והמנהלת שלא עושות את עבודתן.

anthony

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 10:46

felix_r כתב:איך אפשר למנוע כניסה מחוליגנים מבלי בדיקת תעודות זהות? לשתול להם צ'יפים כמו לכלבים?

אי אפשר, בראיון של אותו שוטר אתמול הוא אמר המשטרה התקשרה לאותם אנשים חלק לא ענו להם חלק אמרו שיגיעו למשחק ועכב כך הם היו צריכים לזהות אוהד אוהד בכניסה לאולם.
מרסר

הודעהעל ידי anthony » 29 ספטמבר 2023, 10:46

זה לא יהיה נכון למנוע מהם כניסה, צריך לשנות את צורת המחשבה שלהם עם ענישה.

זרקת אמלח כלשהו למגרש/פרקט?
קנס 50 אלף שקל.
רק עם הרתעה כזו אפשר לחסל את התופעה הזו.

anthony

הודעהעל ידי Avi1508 » 29 ספטמבר 2023, 10:47

הפורום הזה מרגיש לי ביממה האחרונה כמו המקום הכי שפוי בגלובוס,
מבלי להיכנס לטענות אם היתה אלימות או לא ואם הבידוק היה מוגזם או לא וכל שאר הטענות,
אם המקרה הזה היה קורה אצל כל קבוצה שהיא לא הפועל סל הייתי מזדהה איתם אבל כשזה מגיע מהקהל הכי אלים בארץ ובנוסף עם ההנהלה הכי בזויה בארץ שראשי המועדון עצמם הם חלק מאירועי האלימות ולא עושים כלום כדי להתמודד עם האלימות שיש אצלם
מה אתם רוצים מהמשטרה כשיש לך מועדון כזה שלא משתף פעולה איתם ושתומך באלימות וכל עוד אין רצון ושיתוף פעולה מצד המועדון כדי למנוע אלימות אין שום דרך לתקן את המצב שנוצר
יש פה אלף ואחד אשמים אבל לכל שאר האשמים לא נוח המצב שנהיה עם הדרבי והסיטאוציה גורמת להם נזק והם רוצים למנוע את זה
אבל יש רק גוף אחד שנהנה מזה וזה הנהלת הפועל תל אביב
Avi1508

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 10:47

שמואל1 כתב:

אני לא בטוח אבל קראתי איפשהו לא מזמן שזה כבר לא אפשרי, כי בית המשפט אסר על המהלך הזה.
מרסר

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ספטמבר 2023, 10:48

מרסר כתב:
שמואל1 כתב:

אני לא בטוח אבל קראתי איפשהו לא מזמן שזה כבר לא אפשרי, כי בית המשפט אסר על המהלך הזה.
זה אפשרי ואפילו מפקד תחנת ירקון התייחס לכך אתמול
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google Adsense [Bot], Jazzman, מרסר ו־43 אורחים