המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

סקר דיוויד בלאט

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מה אתם חושבים שבלאט צריך לעשות?

1) בלאט חייב לעוף הביתה כבר היום, אפילו לפני שיודעים מי יחליף אותו, הגיעו מים עד נפש
7
29%
2) בלאט צריך לעזוב רק אם מכבי תמצא לו מחליף ראוי
4
17%
3) בלאט צריך להישאר ולאכול את הדייסה שבישל
3
13%
4) בלאט צריך להישאר, כי בסך הכול הסגל בסדר, ובלאט עוד יצליח לעשות ממנו קבוצה טובה
10
42%

סך הכול הצבעות : 24

Re: סקר דיוויד בלאט

הודעהעל ידי ankram » 29 אוקטובר 2013, 09:31

בלאט ישוגר לכפור הרוסי אחרי התבוסה בקובאן , לא צריך להיות נביא עם דיפלומה בשביל לראות את זה.

אפי וקטש עפו על פחות מזה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 29 אוקטובר 2013, 09:33

ד"א - מאז החוק הרוסי מכבי ירדה לרמה של הליגה.
מכל החוקים שחוקקו נגד מכבי (כולל פיינל פור וחוקי ההשאלה) זה החוק שפגע במכבי הכי הרבה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 29 אוקטובר 2013, 09:59

ankram כתב:ד"א - מאז החוק הרוסי מכבי ירדה לרמה של הליגה.
מכל החוקים שחוקקו נגד מכבי (כולל פיינל פור וחוקי ההשאלה) זה החוק שפגע במכבי הכי הרבה.

:eek

הבוקר מאיר טפירו הסביר בגל"צ את הדברים: "בשנים האחרונות למכבי תל אביב היה יתרון ברור עם הישראלים. השנה היא איבדה את ליאור אליהו, שהיה הישראלי הכי טוב בליגה. עם החוק הרוסי השנה אין למכבי יתרון עם הישראלים. הליגה פתוחה. החוק הרוסי מצמצם פערים. עם הישראלים שיש בליגה, הכול יכול לקרות".
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 11:33

אתה יודע משהו - החוק הרוסי הציל את הליגה המסכנה הזו. מצבה של מכבי ממש לא היה טוב יותר אם היו נותנים לעוד שניים מהזרים העלובים שלה לשחק.
לא רוצה לשמוע את שלל התירוצים על למה קבוצה עם תקציב של 20 מליון דולר מפסידה לקבוצה עם תקציב של מליון דולר. הסיבה היא לא שום חוק ושום דבר. הסיבה היא הנהלה כושלת בראשות ילד טיפש מפונק שמשחק ב- GM וחושב שהוא מינימום ג'רי ווסט.
roy1000

הודעהעל ידי קודי » 29 אוקטובר 2013, 11:45

roy1000 כתב:

אתה יודע משהו - החוק הרוסי הציל את הליגה המסכנה הזו. מצבה של מכבי ממש לא היה טוב יותר אם היו נותנים לעוד שניים מהזרים העלובים שלה לשחק.
לא רוצה לשמוע את שלל התירוצים על למה קבוצה עם תקציב של 20 מליון דולר מפסידה לקבוצה עם תקציב של מליון דולר. הסיבה היא לא שום חוק ושום דבר. הסיבה היא הנהלה כושלת בראשות ילד טיפש מפונק שמשחק ב- GM וחושב שהוא מינימום ג'רי ווסט.

מסכים לגמרי. לפחות החוק הרוסי עוד נותן למכבי תירוץ... למכבי יש תקציב הרבה יותר גבוה מלכל יתר הקבוצות, היא יכולה להביא איזה ישראלים שהיא רוצה בשביל החוק הרוסי ויש לה 5 זרים לעומת 4 ביתר הקבוצות. הבעיה זה לא החוקים של הליגה אלא הניהול של מכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 12:13

קודי כתב:מסכים לגמרי. לפחות החוק הרוסי עוד נותן למכבי תירוץ... למכבי יש תקציב הרבה יותר גבוה מלכל יתר הקבוצות, היא יכולה להביא איזה ישראלים שהיא רוצה בשביל החוק הרוסי ויש לה 5 זרים לעומת 4 ביתר הקבוצות. הבעיה זה לא החוקים של הליגה אלא הניהול של מכבי.

ואיזה ישראלים הביאו עם כל הכסף? את סילבן "החור השחור" לנדסברג שככל שהוא משחק "יותר טוב" ככה הקבוצה פחות טובה, את יוגב אוחיון שחקן שהמילה חוסר יציבות היא האנדר-סטייטמנט של המאה לגבי היכולת ההתקפית שלו, את בלו שבא מהפרישה להטיח שלשות והשאר ממש לא מעניין אותו, את פניני שפרש מכדורסל פעיל לפני שנה לפחות, את ג'ייק כהן ששייך עדיין לליגת המכללות, ואת טיוס ונעימי על אזרחי.

הסגל הישראלי של מכבי הוא סגל אפאתי, חסר כל נשמה ועוד יותר גרוע - לאו דווקא יותר מוכשר מהרבה מקבוצות הליגה.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 29 אוקטובר 2013, 12:15

תוצאות הסקר לחלוטין מאוזנות... אני חושב שבלאט נהנה יותר מדי זמן מאתרוגיות, ומשהו שם חורק כבר הרבה זמן.
קשה לי להגיד שהשחקנים לא סופרים אותו. מי בדיוק? הרי את רוב השחקנים הוא השאיר מהעונה שעברה, את סופו ואת בלו הוא מכיר היטב, והם שחקנים שלו, אינגלס הוא לגמרי שחקן של מאמן..
מי נשאר? רייס? who cares.. טיוס? חסר משמעות...

בקיצור, יש כאן בעיה משולבת של סגל חלש ולא מתואם, וכנראה גם מיצוי פרסונלי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 29 אוקטובר 2013, 12:20

jol9 כתב:תוצאות הסקר לחלוטין מאוזנות... אני חושב שבלאט נהנה יותר מדי זמן מאתרוגיות, ומשהו שם חורק כבר הרבה זמן.
קשה לי להגיד שהשחקנים לא סופרים אותו. מי בדיוק? הרי את רוב השחקנים הוא השאיר מהעונה שעברה, את סופו ואת בלו הוא מכיר היטב, והם שחקנים שלו, אינגלס הוא לגמרי שחקן של מאמן..

גם פיני גרשון בטלוויזיה וגם צביקה שרף ב ONE אומרים שהבעיה היא בקונספט, בסגנון המשחק שבלאט החליט לתת לקבוצה הזאת.

כפי שאני רואה את זה, בלאט רצה הרבה שחקנים בגובה דומה (אינגלס, סמית', לאנדסברג, בלו...) שיוכלו לעשות חילופים בהגנה בלי שהחילוף יצור מיס-מאטץ'. מה שיצא בפועל, שחוץ מסמית' אף אחד לא שומר, לא רוצה לשמור ו/או לא יודע לשמור
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 12:31

jol9 כתב:תוצאות הסקר לחלוטין מאוזנות... אני חושב שבלאט נהנה יותר מדי זמן מאתרוגיות, ומשהו שם חורק כבר הרבה זמן.

יוני, אף אחד מהשחקנים במכבי לא סופר את בלאט. אף אחד לא מבצע את ההוראות שלו. זה מתחיל בגארדים (יוגב, לנדסברג, רייס ואינגלס) שקופצים לריבאונד התקפה כאילו הם משחקים בשכונה במקום לחזור להגנה, וזה ממשיך בבלו ששם פס אחד גדול על הרוטציות בהגנה ועושה מה שבא לו בשני צידי המגרש ועד שון ג'יימס (שהיה אתמול מצויין) ששובר תרגילים ומכדרר בהייפוסט.
אינגלס הוא שחקן של מאמן? שחקן של מאמן היה עושה את המסירה הזו מאחורי הגב שגמרה למכבי את המשחק? שחקן של מאמן מאבד שחקנים בהגנה כמו שאינגלס עשה אתמול?

הדוגמא הקלאסית זה זריקת הניצחון של נס ציונה. יוגב לא היה אמור לעזוב את נואלס, אבל הוא החליט לעשות מה שבא לו והגיע לעזור על טפירו.

המקרה של בלאט זה מקרה קלאסי של מאמן שאיבד את חדר ההלבשה ושאף שחקן (אולי חוץ מסמית') לא שם עליו. יש תחושה שהוא בדרך החוצה וכולם יודעים שההנהלה הייתה מתה להעיף אותו. אלו דברים שמחלחלים לשחקנים שיודעים שהם לא ישלמו את המחיר, אלא המאמן. אין לזה פתרון חוץ מפרידה מיידית מבלאט. אני מניח שתבוסה בקובאן תשיג את התוצאה הזו.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 14:58

וכמו שאני ואחרים כבר כתבנו, מכבי מכינים את הקרקע לפיטורים של בלאט.

http://www.one.co.il/Article/224713.html

"בכיר" = דני פדרמן שרוצה להיפטר ממנו כבר הרבה זמן.

עריכה: אם לא הייתי וידע יותר טוב, הייתי אומר שאופירה קוראת פה בפורום, כי הכתבה חוזרת בדיוק על הדברים שנאמרו בת'רד הזה, החל מזה בלאט איבד את השחקנים ועד לזה שההנהלה נגדו וזה מחלחל לשחקנים.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 29 אוקטובר 2013, 15:11

roy1000 כתב:וכמו שאני ואחרים כבר כתבנו, מכבי מכינים את הקרקע לפיטורים של בלאט.

עריכה: אם לא הייתי וידע יותר טוב, הייתי אומר שאופירה קוראת פה בפורום, כי הכתבה חוזרת בדיוק על הדברים שנאמרו בת'רד הזה, החל מזה בלאט איבד את השחקנים ועד לזה שההנהלה נגדו וזה מחלחל לשחקנים.

אם הדברים הללו נאמרו ע"י דני פדרמן, אז הרי שמדובר באדם מגעיל ודוחה עוד בנוסף לכישורים המקצועיים הנמוכים שלו:

דייויד בלאט מתדרדר ומדרדר את המועדון איתו למטה. יש לנו בעיה קשה בחדר ההלבשה בינו לבין השחקנים וזה מקרין היטב על הפרקט. אם נפטר אותו, גיא גודס יחליף אותו. אנחנו לא נכניס שוב את היד לכיס במשכורות עתק. בלאט מרוויח 700 אלף דולר נטו לעונה, אנחנו לא נשלם לו את הסכום הזה וגם נביא מאמן בכיר נוסף בעלות של מיליון דולר. חבל על הזמן, חבל על הכסף זו עונה מבוזבזת וחוץ מזה שאנחנו מאוד מאמינים שגודס יכול בהחלט כבר להוביל את מכבי

אבל יכול להיות שזאת גם המצאה של העיתונאי. הרי "בכיר במכבי" יכול להיות גם האונה השמאלית במח שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 29 אוקטובר 2013, 15:17

והנה שוב מדברים איתנו עוד באוקטובר על כך שזו "עונה מבוזבזת" ולכן אין טעם להשקיע עוד כסף. מה לא יאמרו בשביל לא להביא כסף מהבית.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי rc4991 » 29 אוקטובר 2013, 15:17

roy1000 כתב:

יוני, אף אחד מהשחקנים במכבי לא סופר את בלאט. אף אחד לא מבצע את ההוראות שלו. זה מתחיל בגארדים (יוגב, לנדסברג, רייס ואינגלס) שקופצים לריבאונד התקפה כאילו הם משחקים בשכונה במקום לחזור להגנה, וזה ממשיך בבלו ששם פס אחד גדול על הרוטציות בהגנה ועושה מה שבא לו בשני צידי המגרש ועד שון ג'יימס (שהיה אתמול מצויין) ששובר תרגילים ומכדרר בהייפוסט.
אינגלס הוא שחקן של מאמן? שחקן של מאמן היה עושה את המסירה הזו מאחורי הגב שגמרה למכבי את המשחק? שחקן של מאמן מאבד שחקנים בהגנה כמו שאינגלס עשה אתמול?

הדוגמא הקלאסית זה זריקת הניצחון של נס ציונה. יוגב לא היה אמור לעזוב את נואלס, אבל הוא החליט לעשות מה שבא לו והגיע לעזור על טפירו.

המקרה של בלאט זה מקרה קלאסי של מאמן שאיבד את חדר ההלבשה ושאף שחקן (אולי חוץ מסמית') לא שם עליו. יש תחושה שהוא בדרך החוצה וכולם יודעים שההנהלה הייתה מתה להעיף אותו. אלו דברים שמחלחלים לשחקנים שיודעים שהם לא ישלמו את המחיר, אלא המאמן. אין לזה פתרון חוץ מפרידה מיידית מבלאט. אני מניח שתבוסה בקובאן תשיג את התוצאה הזו.

אני לא חושב שהם לא שמים על בלאט
לדעתי זו פשוט היכולת שלנו + העובדה שהסגל עוד לא מתואם (ואני יודע שגם קבוצות אחרות לא מתואמות אבל לא אמרתי שהם משחקים טוב)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 אוקטובר 2013, 15:20

קודי כתב:והנה שוב מדברים איתנו עוד באוקטובר על כך שזו "עונה מבוזבזת" ולכן אין טעם להשקיע עוד כסף. מה לא יאמרו בשביל לא להביא כסף מהבית.

אם זה באמת נאמר ע"י גורם בהנהלה, אז הרי שזה לא פחות מהזוי.
ועוד יותר נחמד זה שהם אומרים את הדבר הזה ויחד מצרפים את גודס ואומרים כמה שהם מאמינים בו וכו'...

שוב, אני עדיין לא משוכנע שזאת לא המצאה של העיתונאי, אבל אם לא, אז זה באמת גובל בהונאת ציבור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 אוקטובר 2013, 15:21

roy1000 כתב:וכמו שאני ואחרים כבר כתבנו, מכבי מכינים את הקרקע לפיטורים של בלאט.

גועל נפש :throwup2
מילא ללכלך על בלאט,אבל ככה?
ועוד בלי לקחת קצת אחריות על עצמך?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 15:22

rc4991 כתב:אני לא חושב שהם לא שמים על בלאט
לדעתי זו פשוט היכולת שלנו + העובדה שהסגל עוד לא מתואם (ואני יודע שגם קבוצות אחרות לא מתואמות אבל לא אמרתי שהם משחקים טוב)

לא. גם היכולת של הסגל המאוד בינוני הזה לא כל כך גרועה. שחקנים שמוסרים מאחורי הגב במשחק צמוד ושחקנים שלא חוזרים להגנה זה לא קשור לתיאום. ואם כבר מדברים על תיאום, אז אין שום התקדמות משבוע לשבוע, ככה שאני לא קונה את התירוץ הזה.
מה שאני רואה על המגרש צועק שיש משבר בין המאמן לשחקנים. זו לא קבוצה של בלאט.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 15:22

קודי כתב:והנה שוב מדברים איתנו עוד באוקטובר על כך שזו "עונה מבוזבזת" ולכן אין טעם להשקיע עוד כסף. מה לא יאמרו בשביל לא להביא כסף מהבית.

יובל, אין כסף. פדרמן מכר את הבית שלו לפני כמה חודשים. אין לו בית להביא ממנו כסף.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 15:24

jol9 כתב:

אם זה באמת נאמר ע"י גורם בהנהלה, אז הרי שזה לא פחות מהזוי.
ועוד יותר נחמד זה שהם אומרים את הדבר הזה ויחד מצרפים את גודס ואומרים כמה שהם מאמינים בו וכו'...

שוב, אני עדיין לא משוכנע שזאת לא המצאה של העיתונאי, אבל אם לא, אז זה באמת גובל בהונאת ציבור.

בגלל שזו חזרה כל כך מדוייקת על מה שנאמר בת'רד הזה, אני ממש לא פוסל שמדובר בהמצאה. מצד שני, אולי גם דני פדרמן קורא פה ולוקח רעיונות...
ההתנהגות הזו של זריקת אחריות לכל עבר, רק לא כלפי עצמך זה דני פדרמן קלאסי.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 29 אוקטובר 2013, 15:25

roy1000 כתב:
rc4991 כתב:אני לא חושב שהם לא שמים על בלאט

לא. גם היכולת של הסגל המאוד בינוני הזה לא כל כך גרועה. שחקנים שמוסרים מאחורי הגב במשחק צמוד ושחקנים שלא חוזרים להגנה זה לא קשור לתיאום. ואם כבר מדברים על תיאום, אז אין שום התקדמות משבוע לשבוע, ככה שאני לא קונה את התירוץ הזה.
מה שאני רואה על המגרש צועק שיש משבר בין המאמן לשחקנים. זו לא קבוצה של בלאט.

לגבי המקרה הספציפי של אינגלס אני חושב שזה נבע מטמטום ולא כי הוא לא שם על בלאט (דווקא הוא נראה לי שחקן של מאמן)
לגבי השאר.קשה לי להאמין ששחקנים לא ישימו על המאמן שלהם אבל אתה צודק לגמרי ובטח שבכל הקשור לירידה להגנה שלנו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 29 אוקטובר 2013, 15:28

rc4991 כתב:לגבי המקרה הספציפי של אינגלס אני חושב שזה נבע מטמטום ולא כי הוא לא שם על בלאט (דווקא הוא נראה לי שחקן של מאמן)
לגבי השאר.קשה לי להאמין ששחקנים לא ישימו על המאמן שלהם אבל אתה צודק לגמרי ובטח שבכל הקשור לירידה להגנה שלנו

מסירות מאחורי הגב לא היו מעולם בקבוצות של בלאט. לא במכבי, ולא בנבחרת רוסיה. זה לא רק המסירה מאחורי הגב, אינגלס לא עושה רוטציות, לא מקריב עבירות ולא שומר. הוא עסוק רק בנסיונות חטיפה שלרוב עולים למכבי ביוקר. הוא לא שום "שחקן של מאמן". אל תיתן למראה שלו לבלבל אותך. מדובר בבחור עם אגו גדול.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־26 אורחים