המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

הבא בתור:מכבי ת"א הציעה לסופו חוזה לשנתיים נוספות

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הבא בתור:מכבי ת"א הציעה לסופו חוזה לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי yzafrir » 21 פברואר 2012, 19:39

סופו לא אמור לעבור ניתוח אורטוסקופיה (נחשב לניתוח קל מאוד ) ?? דיברו על החלמה של חודש כשכבר אחרי 10 ימים הוא כבר יכול להתאמן....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 פברואר 2012, 19:47

Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:דיבורים על חוזה מנוהלים לפי התקופה שבה השחקן נמצא..
אם סופו היה נמצא בתקופה קטלנית היה פה מכרז עליו וכל אחד היה מעלה את המחיר..אבל סופו לא בתקופה קטלנית ואפשר להגיד שהוא אפילו בתקופה די חלשה בחודש האחרון..בגלל זה ההצעה בהתאם..ככה עובד הספורט אין מה להתלונן על זה..

אני האחרון שיתלונן, בטח כשהכף נוטה לטובתנו,
אבל אין שום קשר בין "תקופה רעה" לכאורה של סופו מפני שידוע שהוא סוחב פציעה בברך ועל אף זאת נותן הכל על המגרש.
ההצעה של מכבי ע"ס 750 אלף דולר לעונה (שעד כמה שדוע לי - זה פחות מה שהוא מרוויח העונה) היא בעצם הבעת אי אמון ביכולת של סופו. (שלהזכיר כבר הביא את מכבי לפיינל פור)
יהיו לא מעט קבוצות שיתכבדו בתענוג של להחתים אותו בכלל האדישות של מכבי.

אני לא יודעת אם זה אי אמון כמו שזה..להיות מציאותי..
מכבי לא יודעים איך הפציעה הזאת תשפיע על סופו בהמשך הקריירה..האם הניתוח לא ישאיר שום זכר לקושי או שזה מן התחלה של התדרדרות גופנית..אי אפשר לשכוח את הגודל הפיזי של סופו..אני לא מקנאה בגוף שלו שהוא צריך לסחוב את כל המשקל הזה..
סופו עד עכשיו לא הוכיח שהוא שחקן שיכול להתמודד עם כל קבוצה ושהוא לא שחקן מוגבל..כי יש כבר מאמנים שלומדים לסגור אותו וסופו נראה חסר אונים לחלוטין..
אני חושבת ש-750K-800K זה חוזה הגיוני לסופו..

לא מסכים.

א. סופו לא אמור לעבור ניתוח מסובך עד כמה שאני יודע, ולכן אין גם מה להיכנס לספקולציות האם הוא יחזור לעצמו וכד' (אין סיבה שלא יחזור לעצמו).
ב. אין דבר כזה סנטר שיכול להתמודד עם כל קבוצה (כלומר, יש הרבה משתנים במשוואה הזאת של איך מתפקד מספר 5). תסתכלי על סטטיסטיקות של סנטרים ביורוליג, אצל כולם תוכלי לראות משחק של 17 נקודות ומשחק של 5 נקודות.
כל עוד סופו נותן תפוקה סולידית בעמדה שלו + משפיע על פרמטרים אחרים במשחק לטובה, אין סיבה לבוא בטענות.
ג. אחרי שנה שעברה אני לא מבין איך אפשר לפקפק בסופו. נתן עונה גדולה, טחן כל סנטר שנקרה בפניו ושיבש תוכניות משחק. לא סתם הוא היה בחמישייה הראשונה של היורוליג.
ד. לגבי מאמנים שסוגרים את סופו וחוסר האונים שלו - אפשר לראות את זה בעיקר בתקופה האחרונה שלו, קרי: הפציעה. לפני כן היה קשה מאד לעצור אותו גם בשמירה כפולה.

ניתוח,כל ניתוח, מביא לשחיקה בסופו של דבר..זה שסופו יהיה ''כמו חדש'' אחרי הניתוח לא אומר שהבעיה לא תחזור אחרי זמן מסויים..
בקשר לזה שהוא נתן עונה גדולה..זה נכון..אחת הבעיות השנה זה שאין מי שיודע להכניס כדורים לסופו במקום הנכון אבל עדיין ראינו שכשסופו נתקל במאמנים שיודעים איך להתמודד איתו הוא נראה פשוט אומלל..ברך או לא ברך..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 21 פברואר 2012, 19:51

היו לסופו גם הרבה משחקים שהוא ידע להוציא יפה כדורים ולא הלך בכוח כשראה שלא הולך לו . יש לו נקודות שצריך לעבוד עליהם אבל אין ספק שהוא נכס שצריך לשמר...
מה שכן נושא המשקל מאוד קריטי אצלו להמשך הקריירה וכמובן שעודף משקל יכול להביא לשחיקה מאוד גדולה אצלו אבל את זה ידעו כולם גם לפני שנתיים.
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 פברואר 2012, 20:29

כרמל, את באמת חושבת שסופו שווה למכבי כמו הנדריקס?
למרות היכולת הכביכול חלשה שלו העונה, יהיו לא מעט קבוצות שיציעו לו פי 2 בקיץ. פחות ממיליון דולר ואפשר להגיד לו שלום.
מצד אחד אמרת שיותר טוב מהנדריקס לא נצליח למצוא, אז יותר טוב מסופו כן נצליח?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 פברואר 2012, 20:46

MTA2311 כתב:כרמל, את באמת חושבת שסופו שווה למכבי כמו הנדריקס?
למרות היכולת הכביכול חלשה שלו העונה, יהיו לא מעט קבוצות שיציעו לו פי 2 בקיץ. פחות ממיליון דולר ואפשר להגיד לו שלום.

אני אמרתי לשחרר את סופו? אני פשוט אמרתי שהצעה של 750K-800K מתאים לו..
סופו יותר מדי כבוי בזמן האחרון בשביל שאני אגיד בלב שלם שמגיע לו מליון נטו..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 פברואר 2012, 21:01

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:כרמל, את באמת חושבת שסופו שווה למכבי כמו הנדריקס?

אני אמרתי לשחרר את סופו? אני פשוט אמרתי שהצעה של 750K-800K מתאים לו..
סופו יותר מדי כבוי בזמן האחרון בשביל שאני אגיד בלב שלם שמגיע לו מליון נטו..

להגיד שהצעה של 750-800 מתאימה לו, זה כמו להגיד לשחרר אותו. הוא לא יישאר בשביל סכום כזה.
סופו צריך להיות בראש סדר העדיפויות של מכבי, הרבה לפני הנדריקס.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 פברואר 2012, 21:08

מה אתם מודאגים כל כך?
קודם כל, אתם לוקחים סכומים שמונפצים בתקשורת (ועוד יעל שחרור...) כתורה מסיני ומחליטים שסופו לא יהיה פה.
גם אם זו ההצעה הראשונית של מכבי, הם לא כאלה מפגרים, אם הסוכן של סופו יבוא ויגיד שיש לו ביד הצעה גבוהה יותר מקבוצה אחרת, אני די בטוחה שמכבי יעלו את ההצעה שלהם עד גבול מסוים שאותו מכבי מסוגלת לשלם.
מכבי לא תוותר על סופו בכזו קלות, אלא אם כן הוא כמובן יקבל הצעות מטורפות בכיוון שאיידסון קיבל מבארסה ואז כולנו נבין אם סופו לא יהיה כאן.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי refael » 21 פברואר 2012, 21:52

זה נראה כאילו כל האתרים בארץ מתחרים בעצמם מי יקלע בול למה שמכבי יעשו.
כל שנה זה קורה זה לא חדש, עוברת חצי עונה והתקשורת מתחילה לבנות לנו קבוצה לשנה הבאה אל תתרגשו מזה יותר מידי
תמונה
refael

הודעהעל ידי MaccabiTA » 21 פברואר 2012, 22:05

refael כתב:זה נראה כאילו כל האתרים בארץ מתחרים בעצמם מי יקלע בול למה שמכבי יעשו.
כל שנה זה קורה זה לא חדש, עוברת חצי עונה והתקשורת מתחילה לבנות לנו קבוצה לשנה הבאה אל תתרגשו מזה יותר מידי

אבל זה חלק מלהיות אוהד מכבי :D הקבוצה היחידה שמשאירה את האוהדים שלה עסוקים בקיץ (ולפעמים אפילו מתחילה עם זה לפני שהגענו לשלבי ההכרעה של העונה)
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי Mta_atic » 22 פברואר 2012, 11:28

בוואלה מדווחים ששוקלים בקבוצה להשאיר את ריץ' ולנגפורד ולוותר על סופו.

לא מבין מה קרה להנהלה. מישהו ללא ספק החליק על הראש.
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2510983
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 22 פברואר 2012, 11:42

Mta_atic כתב:בוואלה מדווחים ששוקלים בקבוצה להשאיר את ריץ' ולנגפורד ולוותר על סופו.

אני הבנתי כבר מזמן, שדיוויד לא רוצה את סופו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 11:54

לא בטוח שצריכים להתייחס כל כך לכתות האלו, כל פעם מישהו בא ומפרסם משהו, בבוקר זה ONE על מאלט, באמצא היום זה סמית בספורט 5 לפני שעה בוואלה על סופו.... לא צריך יותר מדי להתרגש לדעתי.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 11:55

Mta_atic כתב:בוואלה מדווחים ששוקלים בקבוצה להשאיר את ריץ' ולנגפורד ולוותר על סופו.

רע, רע מאוד!
לא יודע מאיפה הפציצו את כל הידיעות האחרונות, אבל הם לא עושות לי טוב. הנדריקס מקבל חוזה גדול ורוצים לוותר על סופו. מאצ'בן כנראה יושאל/ימכר אם הנדריקס ימשיך, סמית' ימשיך... רע, רע מאוד. הדבר היחיד שטוב בכל זה זה שכולם מדווחים על זה שרוצים להשאיר את לאנגפורד
אני מאוד מקווה שחוסר האמינות של אתרים ישראלים יתפוס גם במקרים האלה.
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 11:57

felix_r כתב:

אני הבנתי כבר מזמן, שדיוויד לא רוצה את סופו.

לפי מה הבנת את זה? הרי בלאט כל הזמן מדבר עליו דברים טובים שהוא נלחםפ וגלדיאטור, וסופו אוהב מאוד את בלאט.

ואם באמת זה נכון, הרי מכבי לא תוכל לבנות רק על הנדריקס ותצטרך להביא סנטר, וכמו שאנחנו יודעים סנטר טוב עולה מעל מיליון דולר, אז עדיף ורצוי וכדאי וחובה להשאיר את סופו.

ואגב מכבי תמיד מחפשת מועמדים אחרי הדחה מהיורוליג, יכול להיות שהשלימו עם העובדה שקאנטו מנצחת מחר, כי משום מה יש איזה תחושה שלי לפחות שממעיטים בערך של ברצלונה לגבי מחר, הלוואי ואני טועה אבל ככה אני מרגיש משום מה. או שזה אולי מהלחץ שקאנטו ינצחו את ברצלונה, והרצון העז שברצלונה תנצח.

מי יודע אולי כבר עכשיו חושבים שאין לנו סיכוי.... או שאולי בגלל החששות הפסימיות שלי...
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 12:01

asafb96 כתב:

רע, רע מאוד!
לא יודע מאיפה הפציצו את כל הידיעות האחרונות, אבל הם לא עושות לי טוב. הנדריקס מקבל חוזה גדול ורוצים לוותר על סופו. מאצ'בן כנראה יושאל/ימכר אם הנדריקס ימשיך, סמית' ימשיך... רע, רע מאוד. הדבר היחיד שטוב בכל זה זה שכולם מדווחים על זה שרוצים להשאיר את לאנגפורד
אני מאוד מקווה שחוסר האמינות של אתרים ישראלים יתפוס גם במקרים האלה.

אסף לצערי הרב, בדרך כלל שיש ידיעה טובה אז האתרים לא פוגעים, אבל לצערנו הרב שיש ידיעות לא טובות זה בדרך כלל קורה...
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2012, 13:05

התגובה הראשונית היא "מה לעזעזל הם חושבים לעצמם" אבל במחשבה רציונאלית זה לא דבילי כל כך. ראינו את הבעיות של סופו בחודש וחצי האחרונים. אם מכבי מביאה מחליף ראוי(דייויס\מאריץ' וכו') אולי זה לא כל כך נורא.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 13:15

שחף כתב:התגובה הראשונית היא "מה לעזעזל הם חושבים לעצמם" אבל במחשבה רציונאלית זה לא דבילי כל כך. ראינו את הבעיות של סופו בחודש וחצי האחרונים. אם מכבי מביאה מחליף ראוי(דייויס\מאריץ' וכו') אולי זה לא כל כך נורא.

דיוויס מבחינתי לא "ראוי" להחליף את סופו. לא נראה לי דיוויס והנדריקס יספיק, למרות שהוא אחלה שחקן.
מאריץ' כן, אבל בכל זאת אני מעדיף שיעשו את כל המאמצים להשאיר את סופו. זה לא שהדרישות שלו זה 1.5 מיליון יורו והוא נראה זוועת עולם. הוא פצוע, העומס משפיע, ובוא נודה הוא לא מקבל מספיק כדורים ולא משחק מספיק בטופ 16. והמשחק של בלאט מאוד מאוד שבלוני ושקוף. סמית' עובר על חסימה, דוחף לו כדור, כולם מסתכלים, וזהו. קבוצות לומדו את זה כבר, ומביאות דאבל טים. מכבי צריכה לשחק יותר חכם ולא לדחוף לו כדור ולהגיד "הוא כבר יסתדר". ראינו את סופו כבר דורס את כל אירופה. הוא רוצה להישאר, ואפשר להשאיר אותו על חוזה סביב המיליון דולר לטעמי, וצריך לעשות מאמצים להשאיר אותו
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2012, 13:21

asafb96 כתב:
שחף כתב:התגובה הראשונית היא "מה לעזעזל הם חושבים לעצמם" אבל במחשבה רציונאלית זה לא דבילי כל כך. ראינו את הבעיות של סופו בחודש וחצי האחרונים. אם מכבי מביאה מחליף ראוי(דייויס\מאריץ' וכו') אולי זה לא כל כך נורא.

דיוויס מבחינתי לא "ראוי" להחליף את סופו. לא נראה לי דיוויס והנדריקס יספיק, למרות שהוא אחלה שחקן.
מאריץ' כן, אבל בכל זאת אני מעדיף שיעשו את כל המאמצים להשאיר את סופו. זה לא שהדרישות שלו זה 1.5 מיליון יורו והוא נראה זוועת עולם. הוא פצוע, העומס משפיע, ובוא נודה הוא לא מקבל מספיק כדורים ולא משחק מספיק בטופ 16. והמשחק של בלאט מאוד מאוד שבלוני ושקוף. סמית' עובר על חסימה, דוחף לו כדור, כולם מסתכלים, וזהו. קבוצות לומדו את זה כבר, ומביאות דאבל טים. מכבי צריכה לשחק יותר חכם ולא לדחוף לו כדור ולהגיד "הוא כבר יסתדר". ראינו את סופו כבר דורס את כל אירופה. הוא רוצה להישאר, ואפשר להשאיר אותו על חוזה סביב המיליון דולר לטעמי, וצריך לעשות מאמצים להשאיר אותו

אסף, אתה מודע לזה שמדובר על שחקן שעושה 3 נק' ו-2 רב' למשחק כבר שתי עונות ברציפות, נכון? בזה אפילו יניב גרין היה מתבייש.

אני מחבב את מאריץ' וחושב שהוא שחקן טוב, שנתן עונה מדהימה בפרטיזן, אבל אם סופו עוזב, אז כל הקבוצה הזאת תשתנה מהקצה אל הקצה, ואני לא בטוח שמאריץ' יהיה תחליף הולם.

אני כן מסכים איתך, שאם מכבי לא מצליחה לסגור עם ריצ', אז מאריץ' יכול להיות אופציה לא רעה, וכנראה גם בעלות סבירה, אבל בכל זאת, שחקן שבשנתיים הגיע רק פעם אחת ל-10 נק'
הוא סיכון גדול, כי או שהוא לא באמת כזה טוב, או שהפציעות הפכו אותו לכזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 22 פברואר 2012, 13:32

אני מאוד מקווה שכל הידיעות הן סתם הנפצות. רוב מה שאני שומע ממש לא מוצא חן בעיני.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 13:33

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

אסף, אתה מודע לזה שמדובר על שחקן שעושה 3 נק' ו-2 רב' למשחק כבר שתי עונות ברציפות, נכון? בזה אפילו יניב גרין היה מתבייש.

אני מחבב את מאריץ' וחושב שהוא שחקן טוב, שנתן עונה מדהימה בפרטיזן, אבל אם סופו עוזב, אז כל הקבוצה הזאת תשתנה מהקצה אל הקצה, ואני לא בטוח שמאריץ' יהיה תחליף הולם.

אני כן מסכים איתך, שאם מכבי לא מצליחה לסגור עם ריצ', אז מאריץ' יכול להיות אופציה לא רעה, וכנראה גם בעלות סבירה, אבל בכל זאת, שחקן שבשנתיים הגיע רק פעם אחת ל-10 נק'
הוא סיכון גדול, כי או שהוא לא באמת כזה טוב, או שהפציעות הפכו אותו לכזה.

אתה מציג את זה ככה. זה לא שהוא עושה את זה ב15 דקות והראה כל הקריירה שלו יכולת נגרית. הוא היה פצוע שנה שעברה, ולמרות פתיחה טובה, לא קיבל אחרי זה צ'אנסים (היה פצוע תקופה ארוכה מאוד. גם מקאלב לא חזר טוב מהפציעה שלו בסיינה, וגם נראה כמו כלום). העונה הזאת, מתחילת העונה הוא לא מקבל צ'אנס. בין היתר בגלל העונה המצוינת של וויקאס, ומייק באטיסט שהיה גם מעל פקוביץ' בזמנו ברוטציה. נכון הוא לא מקבל צ'אנסים, ואוברדוביץ' לא נותן לו הרבה דקות. אבל זה מה שמכבי מביאה. מכבי לא תביא שחקן שלקח אליפות אירופה ככוכב. או שתביא "הימור "צעיר וחסר ניסיון, או שתביא שחקן שהוכיח את עצמו (והוא הוכיח את עצמו באבואה בואה) ונמצא במגמת ירידה.
אתה זוכר באיזה מצב סופו הגיע למכבי? גם הוא לא ממש היה סטאר, וזה בלשון המעטה. הוא בא במצב של שחקן ספסל ביוון, שהקריירה שלו נראת גמורה. SO? אתה הרי לא תביא עכשיו במקום סופו את לורבק (לא שאני רוצה שסופו יעזוב חלילה).
הוא נתן עונה מדהימה בפרטיזן, ודרס את מיטב הסנטרים באירופה. זה לא שהוא עבר לקבוצה גדולה כמו פנא, מקבל צ'אנסים, מקבל דקות, ונראה רע. זה לא ככה.
אני מאוד מאוד רוצה שסופו ישאר, אבל סך הכל אמרתי שאם לא, מאריץ' יכול ליהיות תחליף הולם. לטעמי יותר מדיוויס.
מאריץ' וסופו יחד? חלום. אבל רק אם זה לא יבוא על חשבון לאנגפורד/מאצ'בן/הקוו האחורי.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Avi1508, Google [Bot], Google Adsense [Bot], יוסי22, מקאדו 3, מרסר ו־53 אורחים