המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 17 ביוני, שני, 21:00

יורוליג, מח' 3: קובאן נגד מכבי - שישי, 18:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 3: קובאן נגד מכבי - שישי, 18:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי yzafrir » 02 נובמבר 2013, 01:37

MTA2311 כתב:בסדר, רכז קלאסי לא נראה פה, אבל שחקן טוב יותר מרייס אפשר לבקש?

בסך הכל מדובר בקבוצה טובה, שחסר לה 1 דומיננטי. חבל.

אפשר לבקש , אבל מי ?
כל שחקן אחר בסכומים האלו הוא הימור בדיוק כמו רייס , גם בובי בראון לא בטוח היה משחזר פה את העונה האחרונה שלו. . אפילו רכז כמו נולן סמית' שאוכל את היורוקאפ בלי מלח לא בטוח היה עושה את אותו דבר גם ביורוליג (אולי כן ואולי לא...הימור !!! )
ברור שאם פארגו היה פה אז העסק היה יכול להראות עוד הרבה יותר טוב (בתנאי כמובן שישחזר את היכולת מהקדנציה הקודמת) אבל הסכומים שהוא מקבל זה לא בסדרי גודל שמכבי מוכנה כרגע לשלם...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קובי » 02 נובמבר 2013, 03:17

שמואל1 כתב:נקודות החושך- הישראלים של מכבי שיחקו סך הכל 5 דקות. זה שפל מדרגה חדש בהיסטוריה של מכבי בכל הזמנים.

כותרת קלאסית ל-ONE, אחרי נצחון ענק של מכבי.
עכשיו בו ותסביר לי, איך לעזאזל זה קשור למכבי ולא לשחקן הישראלי, שהפער בינו לבין הכדורסלן האירופאי גדל משנה לשנה ? שהוא עצלן ולא מתקדם, שמעדיף בצע כסף וקריירה דועכת בבאיירן מינכן מחוזה מקבוצת יורוליג, שמתעדף יורואים מתחת לשולחן בקור הרוסי לטובת קבוצת יורוקאפ + הפרת חוזה, מאשר לכבד חוזה בקבוצת יורוליג שקידמה אותו בשנה האחרונה, שחוזר פעם ב-3 שנים בראיון שהוא לא מוצא זמן לתרגל קליעה ובכך נח על זרי הדפנה וחי עם מה שיש ???

זה כואב, שאין ישראלים ראויים שמשחקים במכבי ובכלל, אבל להפיל את זה על המועדון, שהפילו עליו לשחק בחוק סובייטי ??? קצת כבוד לאינטליגנציה של אנשים שכותבים פה, בחייאת...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 02 נובמבר 2013, 03:24

אגב, לא יודע אם מישהו ציין כאן, אבל היקמן היה פשוט מצויין הערב בניהול המשחק, עם החלטות נהדרות שהתבטאו ב-6 אסיסטים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 02 נובמבר 2013, 03:49

קובי כתב:
שמואל1 כתב:נקודות החושך- הישראלים של מכבי שיחקו סך הכל 5 דקות. זה שפל מדרגה חדש בהיסטוריה של מכבי בכל הזמנים.

עכשיו בו ותסביר לי, איך לעזאזל זה קשור למכבי ולא לשחקן הישראלי, שהפער בינו לבין הכדורסלן האירופאי גדל משנה לשנה ? שהוא עצלן ולא מתקדם, שמעדיף בצע כסף וקריירה דועכת בבאיירן מינכן מחוזה מקבוצת יורוליג, שמתעדף יורואים מתחת לשולחן בקור הרוסי לטובת קבוצת יורוקאפ + הפרת חוזה, מאשר לכבד חוזה בקבוצת יורוליג שקידמה אותו בשנה האחרונה, שחוזר פעם ב-3 שנים בראיון שהוא לא מוצא זמן לתרגל קליעה ובכך נח על זרי הדפנה וחי עם מה שיש ???

זה כואב, שאין ישראלים ראויים שמשחקים במכבי ובכלל, אבל להפיל את זה על המועדון, שהפילו עליו לשחק בחוק סובייטי ??? קצת כבוד לאינטליגנציה של אנשים שכותבים פה, בחייאת...

אנחנו לא חייבים לעשות הכללות ולדבר על כל הישראלים. רייס לא היה כזה גדול היום (4 נקודות, 5 כ"ח ו 1 אסיסט), שאוחיון לא היה יכול להחליף אותו לעוד 10-15 דקות. אז נכון, קשה להתווכח עם התוצאה, אבל האמת שזה די הפריע לי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 נובמבר 2013, 04:03

קובי כתב:אגב, לא יודע אם מישהו ציין כאן, אבל היקמן היה פשוט מצויין הערב בניהול המשחק, עם החלטות נהדרות שהתבטאו ב-6 אסיסטים.

פה לא מציינים דברים שמשבחים את היקמן, לא בפורום הזה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי מכביסט24 » 02 נובמבר 2013, 06:02

yzafrir כתב:
מכביסט29 כתב:
roy1000 כתב:טוב נו, אחרי שירדתי פה על בלאט ואמרתי איך השחקנים לא סופרים אותו (וכנראה גם הייתי מקור השראה לכל מיני "עיתונאים" שאמרו דברים דומים), ואיך הוא גמר את הסוס במכבי, בא דייויד בלאט ומאכיל אותי קש, כשמכבי מביאה משום מקום תצוגה של קבוצה מאומנת להפליא.

מכבי ידעה מה היא רוצה מהמשחק הזה בשני צידי המגרש. המשחקנים ביצעו את ההוראות והלכו פנימה מול הטיילת של הרוסים. לא התפתו למטווח שלשות כמו שראינו במשחקים קודמים, ומצד שני צופפו את הצבע וגרמו לרוסים להטיח שלשות שלא נכנסו.

אינגלס היה מצויין, היקמן היה טוב וסמית' נתן את מה שהוא נותן. כל אחד עשה רק מה שהוא צריך לעשות ולא הייתה השתוללות, אפילו לא של רייס. בלאט צמצם את הרוטציה, כשסילבן "חור שחור" לנדסברג נשאר על הספסל ואוחיון עולה לדקות קצרות בלבד.

ככה צריכה להיראות קבוצה של דייויד בלאט.

עכשיו, בוא ננסה להביא את כל מה שכתבת גם לליגה.. לא פשוט הא?
עכשיו מתחיל לרדת לי האסימון. כשהישראלים הצברים היחידים שלך בקבוצה משחקים דקות בודדות במשחק שלם, כשטיוס נראה כמו כלום ושום דבר, כשג'ייק כהן ונעימי נדחקים אל מחוץ לרוטציה ובלו רק חזר לא מזמן לשחק כדורסל מקצועני ארי שנה וחצי - אתה בבעיה ואתה מפסיד לנמושות כמו נס ציונה וחולון, בלי לגלות טיפה של אכפתיות..
בגלל בניית הסגל הקלוקלת, החוק הרוסי פוגע בנו הדנה יותר מתמיד. ועדיין, זאת לא צריכה להיות סיבה בשום אופן לאפאטיות ולזלזול שמכבי מפגינה בהגנה בכל משחק.. ופה מגיעה האחריות של בלאט והצוות המקצועי. להצליח ביורוליג זה טוב ורצוי, אבל לעולם אל תשכח מאיפה באת..

פשוט הזוי לקרוא כל מה שכתבת בתרד הזה לפני שהמשחק התחיל , במהלך המשחק ועכשיו....זה לא רק אתה , זה גם הרבה אחרים פה...

היום זה כבר די ברור שמכבי לא באמת התאמצה מול נס ציונה או חולון , וגם די ברור שבמשחקים עם יוקרה גבוהה יותר (ירושלים , הפועל , אילת...) השחקנים יבואו בגישה אחרת...
משבר ?? שטויות !!! הפסד הגיוני מול לבוראל " החלשה" שחלק פה חשבו שאולי תיהיה אחרונה בבית שניצחה את ריטאס שניצחה את פאו... ניצחון קל על זאגרב המסוכנת...וניצחון ענק על קובאן בחוץ "קבוצה שהיא שתי דרגות מעל מכבי...." איפה פה המשבר בדיוק ? בזה שמכבי מזלזלת בליגה כי גם אם תפסיד חמישה משחקים רצופים היא עדיין תיקח אליפות ?

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, העובדה היא שאף אחד במכבי - ההנהלה, בלאט ואפילו ניקולה (שמסתבר שהוא גם יודע להיות תקיף ע״פ התקשורת), לא אהב את ההפסד ההזוי הזה ואת איך שהקבוצה התנהלה באופן כללי בליגה עד עכשיו. אז מה, רק אנחנו לא מרוצים מהזלזול והיכולת השערורייתית של הקבוצה בליגה המקומית, ״הלחם והחמאה״ שלה לפי הקלישאה השחוקה?

למיטב ידיעתי מכבי לא משחקת בשלוש מסגרות השנה, אז למה זה טוב הזלזול הזה בליגה? בשביל מה להלהיט את התקשורת האדומה ממילא נגדנו שבוע אחר שבוע? למה לא לבוא רציניים לכל משחק? צריך לשמור כוחות? זאת קבוצה מקצוענית עם עבר מפואר ומסורת אדירה, לא חאפרית שמתאים לה להתנהג כך.. עם כל הכבוד יש גבול שלדעתי נחצה מזמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי roy1000 » 02 נובמבר 2013, 06:59

yzafrir כתב:פשוט הזוי לקרוא כל מה שכתבת בתרד הזה לפני שהמשחק התחיל , במהלך המשחק ועכשיו....זה לא רק אתה , זה גם הרבה אחרים פה...

היום זה כבר די ברור שמכבי לא באמת התאמצה מול נס ציונה או חולון , וגם די ברור שבמשחקים עם יוקרה גבוהה יותר (ירושלים , הפועל , אילת...) השחקנים יבואו בגישה אחרת...
משבר ?? שטויות !!! הפסד הגיוני מול לבוראל " החלשה" שחלק פה חשבו שאולי תיהיה אחרונה בבית שניצחה את ריטאס שניצחה את פאו... ניצחון קל על זאגרב המסוכנת...וניצחון ענק על קובאן בחוץ "קבוצה שהיא שתי דרגות מעל מכבי...." איפה פה המשבר בדיוק ? בזה שמכבי מזלזלת בליגה כי גם אם תפסיד חמישה משחקים רצופים היא עדיין תיקח אליפות ?

נכון , מכבי קבוצה עם חסרונות ולא תגיע לפיינלפור סביר להניח אבל זו עדיין קבוצה טובה בהרבה מעונה קודמת . כולם פה מדברים על זה שחסר רכז קלאסי , כמה רכזים קלאסים אתם מכירים היום ביורוליג ? רובם עברו את ה-30 והשאר שזה אולי רק רודריגז לא ברמת המחיר של מכבי...אפילו פארגו הוא קומבוגארד ולא רכז קלאסי..

זה משמח לטעות במקרה הזה. בפעם הראשונה העונה מכבי נראית כמו קבוצה. בלאט עשה התאמות טובות והשחקנים ביצעו הוראות. עכשיו צריך לראות אם יש לזה המשכיות.
roy1000

הודעהעל ידי חציברטאס » 02 נובמבר 2013, 08:42

felix_r כתב:
קובי כתב:

אנחנו לא חייבים לעשות הכללות ולדבר על כל הישראלים. רייס לא היה כזה גדול היום (4 נקודות, 5 כ"ח ו 1 אסיסט), שאוחיון לא היה יכול להחליף אותו לעוד 10-15 דקות. אז נכון, קשה להתווכח עם התוצאה, אבל האמת שזה די הפריע לי.

אני שמח שאוחיון יובש. שחקן אוברייטד. אפילו צביקה שרף מסכים איתי : http://www.one.co.il/Article/224882.html
חציברטאס

הודעהעל ידי er79 » 02 נובמבר 2013, 10:00

LIAV10 כתב:
קובי כתב:אגב, לא יודע אם מישהו ציין כאן, אבל היקמן היה פשוט מצויין הערב בניהול המשחק, עם החלטות נהדרות שהתבטאו ב-6 אסיסטים.

גם היו לו איבודים מרגיזים. סה"כ היקמן היה בסדר, אבל למכבי עדיין חסר בעל בית על המגרש. אם היה לנו רכז דומיננטי היינו קונטנדרים משמעותיים לפיינל פור לדעתי.
er79

הודעהעל ידי שחף » 02 נובמבר 2013, 11:52

עוד פעם הסיפורים שאין כסף לרכז נורמלי? במקום רייס, כהן\פניני ונעימי היה אפשר להביא לפה את פלאניניץ'. אותו סכום בדיוק, אולי אפילו היה נשאר לדני-בוי עודף לטובת קניות בדיוטי פרי.
אגב חביב, אחרי שקטלת את מאריץ'(הוא עדיין נראה כמו שחקן כדורסל, מה שאי אפשר בדיוק להגיד על חביבך, מלקולם תומאס), מה שלום רייס?
שחף

הודעהעל ידי jay » 02 נובמבר 2013, 12:35

כאן לא נותנים קרדיט לשחקנים כמו היקי ריקמן יא צדיק בסדום :)
חדירות יפיפיות, ניהול משחק והחלטות טובות. כל זה תוך כדי שהוא לא חור בהגנה. אם רק היה לבן או נבחר דראפט היו מתעלפים ממנו.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי jol9 » 02 נובמבר 2013, 13:09

jay כתב:

חדירות יפיפיות, ניהול משחק והחלטות טובות. כל זה תוך כדי שהוא לא חור בהגנה. אם רק היה לבן או נבחר דראפט היו מתעלפים ממנו.

אני חושב שכדאי לתת קצת יותר קרדיט לאנשים אחרים.
אני אישית לא ראיתי את המשחק, אז אני לא יכול לחוות דעה, אבל באופן כללי, הביקורת שלי כלפי היקמן היא תמיד מקצועית (אני לא מתחבר לסגנון שלו) וממש לא אוטומטית,
ובוודאי לא קשורה לצבע העור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 נובמבר 2013, 15:06

קובי כתב:

לא אמרתי שום דבר נגד מכבי, רק ציינתי עובדה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 02 נובמבר 2013, 15:12

טור מעניין שאני מסכים עם רובו , מאוד אהבתי את מה שכתוב על סופו ואני שם לב שפרשנים ואנשי מקצוע מרבים לשבח אותו ולציין אותו כשחקן שנותן את כל כולו לקבוצה וכשחקן מצוין , אישית הוא אחד הזרים שאני הכי מתחבר אליהם בשנים האחרונות ובכלל.

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2691040
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 נובמבר 2013, 15:20

כשסופו יורד לפרקט כדי להילחם על כדור אובד כשמכבי מובילה ב-20 הפרש – הוא מסכן לא רק את הקריירה שלו בנחיתה גרועה על הפרקט – אלא את חייו ממש. התנפלות כזו על כדור מיותר כשהניצחון מובטח, רק כדי לסובב עוד קצת את הסכין – זה מכביזם. עם שחקן כזה, למשל, אני מזדהה הרבה יותר מאשר עם שחקן ישראלי כלשהו, שכל קשר בינו לבין חתירה לניצחון מקרי בהחלט, שלא מפגין את אותו מכביזם כשהוא נדרש לשמור בהגנה, או לעשות מעט מעבר לפעולות שבאות לו בקלות. אלא שאותו שחקן ישראלי, דמיוני כמובן (ויש יותר מאחד כזה), עושה שימוש ציני בציפייה הציבורית המופרכת ממכבי לאותה "זהות ישראלית", ומצפה ממכבי לשלם לו שכר מופרך על אותה "חצי עבודה". ובכן, לא תודה. כשמכבי נכנעת לאותם שחקנים, היא משלמת מחיר ומוותרת על הערכים האמיתיים שלה, בכסף שהיה יכול ללכת לשחקנים שמבטאים את אותם ערכים.

כל מילה...
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 נובמבר 2013, 15:35

דרך אגב, בפעם האחרונה שהתקשורת צעקה שמכבי "איבדה" את הזהות הישראלית, פדרמן פתח בקיץ שלאחריו בקמפיין להשבת הצביון הישראלי והחתים את בורשטיין, אלישי כדיר וליאור אליהו עבור חוזים מופקעים וחסרי פרופורציות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 נובמבר 2013, 15:42

er79 כתב:
LIAV10 כתב:

גם היו לו איבודים מרגיזים. סה"כ היקמן היה בסדר, אבל למכבי עדיין חסר בעל בית על המגרש. אם היה לנו רכז דומיננטי היינו קונטנדרים משמעותיים לפיינל פור לדעתי.

מסכים, צריך לעקוב אחרי רכזים בקבוצות שכנראה לא יגיעו לשלב הבא.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jay » 02 נובמבר 2013, 16:32

jol9 כתב:
jay כתב:

אני חושב שכדאי לתת קצת יותר קרדיט לאנשים אחרים.
אני אישית לא ראיתי את המשחק, אז אני לא יכול לחוות דעה, אבל באופן כללי, הביקורת שלי כלפי היקמן היא תמיד מקצועית (אני לא מתחבר לסגנון שלו) וממש לא אוטומטית,
ובוודאי לא קשורה לצבע העור.

הקרדיט ניתן בהתאם לעובדות בשטח. מה שלא ניתן להגיד על הקרדיט הניתן להיקי.
לא דיברתי על אף אחד ספציפי, כך שאתה לא צריך לקחת את זה אישית. אף אחד לא צריך.
גם לי, כמוך, צרמה אי זרימתו הקבוצתית. אבל אני מזהה מגמת שיפור, בטח לאור המשחק האחרון (6 אסיסטים ואחלה ניהול משחק).
בכלל, זה מסתמן כאחלה הרכב כשאוחיון ורייס על הספסל, והיקי וג'ו מתחלקים במלאכת הריכוז.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 נובמבר 2013, 16:43

בחייאת יוני, הבחור מוביל את מכבי בנקודות (ביחד עם ג'ו) ושני באס' ומדד וכל מה שהוא מקבל זה "זונת סטטיסטיקה"
אם זה לא אוטומטי אז אני לא יודע מה כן.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי felix_r » 02 נובמבר 2013, 17:57

עכשיו ראיתי בשידור החוזר ואוחיון היה טוב!

הוא אמנם איבד את הכדור בהתקפה הראשונה מיד כשנכנס, אבל זו הייתה הפעולה הרעה היחידה שלו.

בהגנה הראשונה הוא לקח כדור חוזר.
בהגנה השנייה הוא הוא סחט תוקף.
בהגנה השלישית הוא הצליח לעצור מתפרצת ללא עבירה כאשר הוציא את הכדור מידו של ביקוב שכבר חשב לעלות לליי-אפ קל.
בהתקפה אחר כך (ההתקפה האחרונה של הרבע) הוא דפק שלשת באזר גדולה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־31 אורחים