המשחק הקרוב: הפועל ירושלים נגד מכבי Playtika ת"א, 7 ביוני, שישי, 15:30

ליגת פנטזי של היורוליג 2013/14

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת פנטזי של היורוליג 2013/14

הודעהעל ידי Maccabikid » 15 אוקטובר 2013, 22:12

יש לנו כמה שחקנים מקבילים, נחמד. :D
ניסיתי לקחת בעיקר שחקנים שאני חושב שיש להם פוטנציאל להגיע להרבה מדד, זה יכול להביא אותי גם לכישלון טוטאלי, אבל כשבונים רק קבוצה אחת ולא 300, זה מה יש. נקווה לטוב, בקיצור:
Zack Wright-Justin Dentmon
Micah Downs-Malcolm Delaney-Blake Schilb-Sylven Landesberg
Ioannis Bourousis-Boban Marjanovic-Alexis Ajinca-John Bryant

ניסיתי להקפיד לקחת שחקנים סביב ה50 ולא יותר, באחד הגעתי נמוך יותר, באחד גבוה יותר, השאר נמצאים סביב המיקום הזה.
אני די בטוח שהשחקנים הבאמת יקרים ירדו חזק במחיר בשבועות הקרובים..
Maccabikid

הודעהעל ידי felix_r » 15 אוקטובר 2013, 23:21

Maccabikid כתב:יש לנו כמה שחקנים מקבילים, נחמד. :D
ניסיתי לקחת בעיקר שחקנים שאני חושב שיש להם פוטנציאל להגיע להרבה מדד, זה יכול להביא אותי גם לכישלון טוטאלי, אבל כשבונים רק קבוצה אחת ולא 300, זה מה יש. נקווה לטוב, בקיצור:

ניסיתי להקפיד לקחת שחקנים סביב ה50 ולא יותר, באחד הגעתי נמוך יותר, באחד גבוה יותר, השאר נמצאים סביב המיקום הזה.

אתה יכול לבנות 300. אף אחד לא אוסר עליך
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Maccabikid » 15 אוקטובר 2013, 23:49

felix_r כתב:

אני יודע אבל גם אין לי כח לזה, וגם נראהלי אידיוטי לעשות דבר כזה, ואם השתמע מדבריי שאני "נגד" מי שבונה 300 - זו לא הייתה הכוונה שלי, מצטער.
Maccabikid

הודעהעל ידי felix_r » 15 אוקטובר 2013, 23:57

Maccabikid כתב:
felix_r כתב:

אני יודע אבל גם אין לי כח לזה, וגם נראהלי אידיוטי לעשות דבר כזה, ואם השתמע מדבריי שאני "נגד" מי שבונה 300 - זו לא הייתה הכוונה שלי, מצטער.

בדרך כלל עושים הרבה קבוצות לא בשביל לשחק עם כולן כל המשחק.
משחקים את השבועות הראשונים, אחר כך בוחרים 2-3 קבוצות הכי מוצלחות, וממשיכים רק איתן
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Maccabikid » 16 אוקטובר 2013, 00:03

זו גם אופציה..
Maccabikid

הודעהעל ידי felix_r » 16 אוקטובר 2013, 00:12

Maccabikid כתב:זו גם אופציה..

אני אומר לך את זה בתור מי שלקח מקום שני בעולם לפני 3 עונות ;)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yellowaura » 16 אוקטובר 2013, 07:08

toja27 כתב:
Maccabikid כתב:איך הקבוצות שלכם נראות?

טוב באמת לא דיברנו כאן בכלל על בחירת השחקנים. אני אומר שנסיר במעט את הדיסקרטיות( למרות שזה חלק חשוב במשחק )וכל אחד יתן קבוצה אחת שלו לדוגמא(אין צורך להוציא את כל השפנים מהכובע :D ), ויסביר למה זאת בחירה טובה.
הנה אחת מהקבוצות שלי:
רכזים:
1. Rodriguez 52- עוד משנה שעברה אני חושב שזהו הרכז שהוא הרכז ב-ה הידיעה הכי טוב באירופה. עם הזמן הוא גם צובר ביטחון ומומנטום ומקבל יותר קרדיט וזה מתבטא גם בסטט'. החשש הוא שריאל משחקים את המשחק מול ז'לגיריס בחוץ משהו כמו יומיים אחרי המשחק ליגה מול ווידוליד, מקווה שזה לא יתיש אותם לגמרי. המחיר שלו טוב לדעתי.
2.Zack Wright 49- אחד השחקנים המובילים בקבוצתו. רכז שתורם בעצם בכל אספקטים של המשחק ומשחק נגד שטרסבורג בבית. לא קבוצת הגנה מאיימת אני מנחש. המחיר טוב לדעתי.

קלעים וסמול פוורדים:
3.Abrines 20- כוכב עולה בקבוצתו ובאירופה בכלל. ראינו את הכישרון שלו במשחק משנה שעברה נגד מכבי. בד"כ מקבל גם דקות משחק וכל זה במחיר מציאה. המשחק האחרון שלו נגד ולנסיה היה חלש מביחנה סטטיסטית, אבל אני לא לוקח את זה ברצינות רבה מדי. דרך אגב למחיר נמוך במיוחד כמו זה יש יתרון וחיסרון. היתרון הוא שאם הוא יתן משחק חלש מאוד אז הוא יאבד מעט מאוד מערכו וכך גם להיפך, במשחק טוב הוא לא יכול לעלות בערכו בהרבה.
4. 44 Micah Downs- שחקנה של בולדויניק האוקראינית. אתלט נהדר ,שעד עכשיו הרשים במשחקי ההכנה.
5.Daniel Hackett 62- מנהיגה הבלתי מעורר של סיינה העונה. לוקח על עצמו הרבה מהמשחק של סיינה. ולמרות המחיר הקצת יקר אני חושב שהוא שווה את זה.
6. Preldzic 45- שחקן שעושה הכל מהכל. אני לא מצפה ממנו בהכרח שיתן הופעות מטורפות( למרות שבתחילת שנה שעברה הוא פתח בצורה מטורפת עם מדד של 31 או משהו כזה), אבל מצפה ממנו שיתן סולידיות ויעלה קצת במחיר.

פוור פוורדים וסנטרים:
7.Richard Hendrix 51- מי שראה את הנדריקס במשחקי ההכנה, כולל זה נגד מכבי מבין למה הוא נמצא כאן, ובמחיר טוב.
8.Furkan Aldemir 38- שחקנה הצעיר של גלאטסראיי, משאבת ריבאונדים ולפעמים גם שם את הכדור בסל(חייב להודות שלא ראיתי אותו הרבה). השורה הסטטיסטית שלו ביחס למחיר, מצדיקה את בחירתו.
9.Derrick Brown 58- שחקנה של לוקומוטיב קובאן. מאוד התרשמתי ממנו ומהיכולות שלו. זה נכון שכבר בחרתי בהנדריקס שמשחק ביחד איתו, אבל שניהם מקבלים מספיק זמן. קצת סיכון אבל נראה לי שהוא ישתלם.
10.Sofoklis Schortsanitis 50- שחקנה של מכבי תל אביב :D , ביחס למחיר, לקחת אותו הוא קצת סיכון. אבל בהתחשב בעובדה שזהו משחקה הראשון של מכבי ואני מאמין שסופו יבוא עם מוטיבציה וכשמולו יעמדו בעיקר סנטרים שחיפים וגבוהים (חוץ מהמילטון), אני חושב שבמשחק הספיציפי הזה, סופו יעקוץ.
סה"כ : 467 ונשאר עודף של 33 לשינויים בהמשך.

שוב, לא חשפתי את כל הבחירות ומובן ישנן עוד, אבל זוהי לדעתי קבוצה לגיטימית ויציבה.

כל אחד והטקטיקות שלו... אני לא מתיימר להבין את המשחק ויש הרבה אחרים שהרבה יותר חזקים בטקטיקות החישוביות ממני.
אבל מה שכן אני עוקב אחר שחקנים באירופה בקטנה (לא רק לשם המשחק) ולדעתי:

רודריגז- שחקן טוב. מבחינת פנטזי אובר רייטד לדעתי. אני הייתי מתמחר אותו בסביבות 44. צריך לזכור שהוא משחק בקבוצה עם עומק והוא גם שחקן יחסית קבוצתי. מצד שני ראיתי שהרבה קנו אותו ככה שיכול להיות שאני טועה.
זק רייט- בחירה הגיונית . אין לי יותר מדי מה להוסיף. (אישית אני לא אוהב להשקיע יותר מדי ב PG )

אברינס- לא מבין מה ההתלהבות הגדולה. בסופו של יום כנראה שהערך שלו יעלה...אבל לא נראה לי שיתרום יותר מדי במדדים שלו.
דאונס- שוב בחירה הגיונית ולדעתי גם טובה. שחקן מגוון שיעיל בכמה פרמטרים. לדעתי יהיה יחסית יציב
האקט- לדעתי יקר מאוד. נכון הוא המנהיג אבל יש שחקן אחר הרבה יותר זול בקבוצה שלו שהייתי בוחר (אינגליש). לא כל מנהיג הוא שחקן פנטזי טוב.
פרזליץ'- די נמאס לי כבר מהשם שלו... שחקן טוב אבל בפנטזי שנה שעברה הוא היה אכזבה מבחינתי.

הנדריקס- לא יודע... במאני טיים הוא לא נותן מספרים גדולים במשחק הזה.
אלדמיר- שוב אולי בחירה אסטרטגית...אני אישית מעדיף להשקיע יותר בגבוהים ולהמר בנמוכים.
דרק בראון- לדעתי בחירה מצויינת. נקווה שלא יאכזב. הייתי שמח לראות אותו במכבי לצד אג'ינסה כקו הגבוהים שלנו.
שחורציאניטיס- קשה לי לראות אותו נותן מדדים גבוהים.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2013, 07:22

Yellowaura, אני עוד זוכר שבשנה שעברה כשהצעתי להחתים את דג'דוביץ' למכבי, אמרת לי שהוא לא מספיק טוב כי עקבת אחריו בפנטזי צ'אלנג'. נראה מי מאיתנו צודק השנה :)
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2013, 07:25

yellowaura כתב:
toja27 כתב:
Maccabikid כתב:איך הקבוצות שלכם נראות?

טוב באמת לא דיברנו כאן בכלל על בחירת השחקנים. אני אומר שנסיר במעט את הדיסקרטיות( למרות שזה חלק חשוב במשחק )וכל אחד יתן קבוצה אחת שלו לדוגמא(אין צורך להוציא את כל השפנים מהכובע :D ), ויסביר למה זאת בחירה טובה.
הנה אחת מהקבוצות שלי:
רכזים:
1. Rodriguez 52- עוד משנה שעברה אני חושב שזהו הרכז שהוא הרכז ב-ה הידיעה הכי טוב באירופה. עם הזמן הוא גם צובר ביטחון ומומנטום ומקבל יותר קרדיט וזה מתבטא גם בסטט'. החשש הוא שריאל משחקים את המשחק מול ז'לגיריס בחוץ משהו כמו יומיים אחרי המשחק ליגה מול ווידוליד, מקווה שזה לא יתיש אותם לגמרי. המחיר שלו טוב לדעתי.
2.Zack Wright 49- אחד השחקנים המובילים בקבוצתו. רכז שתורם בעצם בכל אספקטים של המשחק ומשחק נגד שטרסבורג בבית. לא קבוצת הגנה מאיימת אני מנחש. המחיר טוב לדעתי.

קלעים וסמול פוורדים:
3.Abrines 20- כוכב עולה בקבוצתו ובאירופה בכלל. ראינו את הכישרון שלו במשחק משנה שעברה נגד מכבי. בד"כ מקבל גם דקות משחק וכל זה במחיר מציאה. המשחק האחרון שלו נגד ולנסיה היה חלש מביחנה סטטיסטית, אבל אני לא לוקח את זה ברצינות רבה מדי. דרך אגב למחיר נמוך במיוחד כמו זה יש יתרון וחיסרון. היתרון הוא שאם הוא יתן משחק חלש מאוד אז הוא יאבד מעט מאוד מערכו וכך גם להיפך, במשחק טוב הוא לא יכול לעלות בערכו בהרבה.
4. 44 Micah Downs- שחקנה של בולדויניק האוקראינית. אתלט נהדר ,שעד עכשיו הרשים במשחקי ההכנה.
5.Daniel Hackett 62- מנהיגה הבלתי מעורר של סיינה העונה. לוקח על עצמו הרבה מהמשחק של סיינה. ולמרות המחיר הקצת יקר אני חושב שהוא שווה את זה.
6. Preldzic 45- שחקן שעושה הכל מהכל. אני לא מצפה ממנו בהכרח שיתן הופעות מטורפות( למרות שבתחילת שנה שעברה הוא פתח בצורה מטורפת עם מדד של 31 או משהו כזה), אבל מצפה ממנו שיתן סולידיות ויעלה קצת במחיר.

פוור פוורדים וסנטרים:
7.Richard Hendrix 51- מי שראה את הנדריקס במשחקי ההכנה, כולל זה נגד מכבי מבין למה הוא נמצא כאן, ובמחיר טוב.
8.Furkan Aldemir 38- שחקנה הצעיר של גלאטסראיי, משאבת ריבאונדים ולפעמים גם שם את הכדור בסל(חייב להודות שלא ראיתי אותו הרבה). השורה הסטטיסטית שלו ביחס למחיר, מצדיקה את בחירתו.
9.Derrick Brown 58- שחקנה של לוקומוטיב קובאן. מאוד התרשמתי ממנו ומהיכולות שלו. זה נכון שכבר בחרתי בהנדריקס שמשחק ביחד איתו, אבל שניהם מקבלים מספיק זמן. קצת סיכון אבל נראה לי שהוא ישתלם.
10.Sofoklis Schortsanitis 50- שחקנה של מכבי תל אביב :D , ביחס למחיר, לקחת אותו הוא קצת סיכון. אבל בהתחשב בעובדה שזהו משחקה הראשון של מכבי ואני מאמין שסופו יבוא עם מוטיבציה וכשמולו יעמדו בעיקר סנטרים שחיפים וגבוהים (חוץ מהמילטון), אני חושב שבמשחק הספיציפי הזה, סופו יעקוץ.
סה"כ : 467 ונשאר עודף של 33 לשינויים בהמשך.

שוב, לא חשפתי את כל הבחירות ומובן ישנן עוד, אבל זוהי לדעתי קבוצה לגיטימית ויציבה.

כל אחד והטקטיקות שלו... אני לא מתיימר להבין את המשחק ויש הרבה אחרים שהרבה יותר חזקים בטקטיקות החישוביות ממני.
אבל מה שכן אני עוקב אחר שחקנים באירופה בקטנה (לא רק לשם המשחק) ולדעתי:

רודריגז- שחקן טוב. מבחינת פנטזי אובר רייטד לדעתי. אני הייתי מתמחר אותו בסביבות 44. צריך לזכור שהוא משחק בקבוצה עם עומק והוא גם שחקן יחסית קבוצתי. מצד שני ראיתי שהרבה קנו אותו ככה שיכול להיות שאני טועה.
זק רייט- בחירה הגיונית . אין לי יותר מדי מה להוסיף. (אישית אני לא אוהב להשקיע יותר מדי ב PG )

אברינס- לא מבין מה ההתלהבות הגדולה. בסופו של יום כנראה שהערך שלו יעלה...אבל לא נראה לי שיתרום יותר מדי במדדים שלו.
דאונס- שוב בחירה הגיונית ולדעתי גם טובה. שחקן מגוון שיעיל בכמה פרמטרים. לדעתי יהיה יחסית יציב
האקט- לדעתי יקר מאוד. נכון הוא המנהיג אבל יש שחקן אחר הרבה יותר זול בקבוצה שלו שהייתי בוחר (אינגליש). לא כל מנהיג הוא שחקן פנטזי טוב.
פרזליץ'- די נמאס לי כבר מהשם שלו... שחקן טוב אבל בפנטזי שנה שעברה הוא היה אכזבה מבחינתי.

הנדריקס- לא יודע... במאני טיים הוא לא נותן מספרים גדולים במשחק הזה.
אלדמיר- שוב אולי בחירה אסטרטגית...אני אישית מעדיף להשקיע יותר בגבוהים ולהמר בנמוכים.
דרק בראון- לדעתי בחירה מצויינת. נקווה שלא יאכזב. הייתי שמח לראות אותו במכבי לצד אג'ינסה כקו הגבוהים שלנו.
שחורציאניטיס- קשה לי לראות אותו נותן מדדים גבוהים.

האקט וסופו יכולים להיות סיכון, כל השאר אני מאמין שישמרו על ערכם או יעלו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 אוקטובר 2013, 07:26

נרשמתי עכשיו ואני צריכה אישור באימייל אבל זה לא שולח לי את האימייל עם הקישור

בדרך כלל יש אפשרות ללחוץ על משהו שישלח שוב או לתת כתובת חלופית אבל פה אפילו את זה אין
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 16 אוקטובר 2013, 07:29

felix_r כתב:
Maccabikid כתב:זו גם אופציה..

אני אומר לך את זה בתור מי שלקח מקום שני בעולם לפני 3 עונות ;)

חולצה של מי קיבלת ?
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2013, 07:31

סה"כ קבוצה טובה לדעתי. אני רק לא מסכים לבחירה של בורוסיס וגם מריינוביץ' זה סיכון מסויים. בורוסיס צריך מדד של 18 לפחות כדי לא לרדת מערכו. עד עכשיו במשחקי ההכנה לא נראה לי שהוא הגיע לשם פעם אחת. כמובן שזה קשור לדקות משחק, כי להגיע למדד 18 זה לא בעיה בשבילו.
מריינוביץ' זה בחירה טובה לדעתי אבל לא למשחק הזה. לקובאן( שלדעתי תתפוס את ראשות הבית בשלב הבתים), יש גבוהים יוצאים מן הכלל שיקשו עליו בהגנה, אבל יכול להיות שאני טועה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2013, 07:34

Holiday_Armadillo כתב:נרשמתי עכשיו ואני צריכה אישור באימייל אבל זה לא שולח לי את האימייל עם הקישור

בדרך כלל יש אפשרות ללחוץ על משהו שישלח שוב או לתת כתובת חלופית אבל פה אפילו את זה אין

בדקתי עכשיו, נכנסתי כאילו כמשתמש חדש זה נראה דווקא בסדר
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 אוקטובר 2013, 07:38

toja27 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:נרשמתי עכשיו ואני צריכה אישור באימייל אבל זה לא שולח לי את האימייל עם הקישור

בדקתי עכשיו, נכנסתי כאילו כמשתמש חדש זה נראה דווקא בסדר

כשאני מנסה להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא זה אומר לי שאני צריכה לאשר דרך האימייל שזה בסדר וזה תהליך רגיל ברוב האתרים כשאתה נרשם אבל הבעיה היחידה היא שהם לא שלחו לי שום אימייל

נחכה כמה שעות ונראה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 16 אוקטובר 2013, 07:42

toja27 כתב:Yellowaura, אני עוד זוכר שבשנה שעברה כשהצעתי להחתים את דג'דוביץ' למכבי, אמרת לי שהוא לא מספיק טוב כי עקבת אחריו בפנטזי צ'אלנג'. נראה מי מאיתנו צודק השנה :)

מזל שעקבתי אחרת היו מחתימים :)

אגב גם השנה לקחתי אותו...מקווה שהוא ישתדרג ויחזיר לי על האמון בו שנה שעברה. שחקן שבנוי בדיוק לפנטזי. חבל שהוא עולה 50.

שחקן שכן הייתי רוצה לראות במכבי הוא Thomas Heurtel...יש לו כישרון ויד ל- 3. שים אותו במקום רייס ויש לך קבוצה לגיטימית להתמודד לפיינל פור. אני מקווה שלבוראל יתנו לילד להתפתח. בכל מקרה גם לפנטזי זו בחירה אפשרית. במיוחד לקבוצת שלשות.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yellowaura » 16 אוקטובר 2013, 07:43

מסתבר שאנשי הפנטזי הם אנשי בוקר :)
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 אוקטובר 2013, 07:47

yellowaura כתב:מסתבר שאנשי הפנטזי הם אנשי בוקר :)

זה גם מתחרז!!....רגע....לא זה לא :unsure
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2013, 08:01

yellowaura כתב:
toja27 כתב:Yellowaura, אני עוד זוכר שבשנה שעברה כשהצעתי להחתים את דג'דוביץ' למכבי, אמרת לי שהוא לא מספיק טוב כי עקבת אחריו בפנטזי צ'אלנג'. נראה מי מאיתנו צודק השנה :)

מזל שעקבתי אחרת היו מחתימים :)

אגב גם השנה לקחתי אותו...מקווה שהוא ישתדרג ויחזיר לי על האמון בו שנה שעברה. שחקן שבנוי בדיוק לפנטזי. חבל שהוא עולה 50.

שחקן שכן הייתי רוצה לראות במכבי הוא Thomas Heurtel...יש לו כישרון ויד ל- 3. שים אותו במקום רייס ויש לך קבוצה לגיטימית להתמודד לפיינל פור. אני מקווה שלבוראל יתנו לילד להתפתח. בכל מקרה גם לפנטזי זו בחירה אפשרית. במיוחד לקבוצת שלשות.

טוב אם לקחת אותו אז כל הפלפל של ההתערבות איננו :: :) אז שנינו מחזיקים לו אצבעות. הוארטל שחקן לא רע, הוא גם רכז בטבעו, אבל עדיין נשאר לו להוכיח את עצמו. מבחינת הפנטזי, אני מאמין שהמחיר שלו יעלה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי rc4991 » 16 אוקטובר 2013, 08:16

זה בגלל שהם אנטישמים ;)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 אוקטובר 2013, 09:01

Holiday_Armadillo כתב:
yellowaura כתב:מסתבר שאנשי הפנטזי הם אנשי בוקר :)

זה גם מתחרז!!....רגע....לא זה לא :unsure

הכל בסדר?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־43 אורחים