המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

הבא בתור:מכבי ת"א הציעה לסופו חוזה לשנתיים נוספות

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הבא בתור:מכבי ת"א הציעה לסופו חוזה לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי מכביסט » 22 פברואר 2012, 13:56

אני בשביל סופו הייתי מוכן לוותר על חצי קבוצה!!!!
אני כבר רואה את התסריט לצערי הרב,
משחררים את סופו ומביאים במקומו איזה פורוורד-סנטר דקיק ונגר בחצי מיליון דולר בלי מאסה ובלי משחק פוסט-אפ
ואז הקו הקדמי שלנו יראה כמו בדיחה אחת גדולה.
צריך להבין שכדי להביא שחקן ברמה של סופו עם נתונים כמו שלו צריך לשלם והרבה ומכבי לא תמצא אחד כזה אלא אם כן פדרמן יסכים לפתוח את הכיס.
בכלל יש לנו מזל גדול שבקיץ לפני שנתיים סופו הסכים להגיע לכאן אחרת עד היום היינו בלי סנטר.
מכביסט

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 14:00

מכביסט כתב:אני בשביל סופו הייתי מוכן לוותר על חצי קבוצה!!!!
אני כבר רואה את התסריט לצערי הרב,
משחררים את סופו ומביאים במקומו איזה פורוורד-סנטר דקיק ונגר בחצי מיליון דולר בלי מאסה ובלי משחק פוסט-אפ
ואז הקו הקדמי שלנו יראה כמו בדיחה אחת גדולה.
צריך להבין שכדי להביא שחקן ברמה של סופו עם נתונים כמו שלו צריך לשלם והרבה ומכבי לא תמצא אחד כזה אלא אם כן פדרמן יסכים לפתוח את הכיס.
בכלל יש לנו מזל גדול שבקיץ לפני שנתיים סופו הסכים להגיע לכאן אחרת עד היום היינו בלי סנטר.

עוד פעם פדרמן? למה לא מתלוננים שמשפחת רקנטי לא פותחת את הכיס? כאילו פדרמן עוכר מכבי שגונב מהתקציב כסף לכיסו...
יש לנו מזל שהוא הסכים להגיע? יש לו מזל שהצלנו לו את הקריירה. הקריירה שלו הייתה גמורה אם לא מכבי. כך ש2 הצדדים הרוויחו ביג טיים מהעסקה הזאת, וכמוך, וכמו כולם כאן אני מניח, אני מאוד מאוד מקווה שישאר כאן
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2012, 14:04

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
asafb96 כתב:
שחף כתב:התגובה הראשונית היא "מה לעזעזל הם חושבים לעצמם" אבל במחשבה רציונאלית זה לא דבילי כל כך. ראינו את הבעיות של סופו בחודש וחצי האחרונים. אם מכבי מביאה מחליף ראוי(דייויס\מאריץ' וכו') אולי זה לא כל כך נורא.

דיוויס מבחינתי לא "ראוי" להחליף את סופו. לא נראה לי דיוויס והנדריקס יספיק, למרות שהוא אחלה שחקן.
מאריץ' כן, אבל בכל זאת אני מעדיף שיעשו את כל המאמצים להשאיר את סופו. זה לא שהדרישות שלו זה 1.5 מיליון יורו והוא נראה זוועת עולם. הוא פצוע, העומס משפיע, ובוא נודה הוא לא מקבל מספיק כדורים ולא משחק מספיק בטופ 16. והמשחק של בלאט מאוד מאוד שבלוני ושקוף. סמית' עובר על חסימה, דוחף לו כדור, כולם מסתכלים, וזהו. קבוצות לומדו את זה כבר, ומביאות דאבל טים. מכבי צריכה לשחק יותר חכם ולא לדחוף לו כדור ולהגיד "הוא כבר יסתדר". ראינו את סופו כבר דורס את כל אירופה. הוא רוצה להישאר, ואפשר להשאיר אותו על חוזה סביב המיליון דולר לטעמי, וצריך לעשות מאמצים להשאיר אותו

אסף, אתה מודע לזה שמדובר על שחקן שעושה 3 נק' ו-2 רב' למשחק כבר שתי עונות ברציפות, נכון? בזה אפילו יניב גרין היה מתבייש.

אני מחבב את מאריץ' וחושב שהוא שחקן טוב, שנתן עונה מדהימה בפרטיזן, אבל אם סופו עוזב, אז כל הקבוצה הזאת תשתנה מהקצה אל הקצה, ואני לא בטוח שמאריץ' יהיה תחליף הולם.

אני כן מסכים איתך, שאם מכבי לא מצליחה לסגור עם ריצ', אז מאריץ' יכול להיות אופציה לא רעה, וכנראה גם בעלות סבירה, אבל בכל זאת, שחקן שבשנתיים הגיע רק פעם אחת ל-10 נק'
הוא סיכון גדול, כי או שהוא לא באמת כזה טוב, או שהפציעות הפכו אותו לכזה.

אתה מציג את זה ככה. זה לא שהוא עושה את זה ב15 דקות והראה כל הקריירה שלו יכולת נגרית. הוא היה פצוע שנה שעברה, ולמרות פתיחה טובה, לא קיבל אחרי זה צ'אנסים (היה פצוע תקופה ארוכה מאוד. גם מקאלב לא חזר טוב מהפציעה שלו בסיינה, וגם נראה כמו כלום). העונה הזאת, מתחילת העונה הוא לא מקבל צ'אנס. בין היתר בגלל העונה המצוינת של וויקאס, ומייק באטיסט שהיה גם מעל פקוביץ' בזמנו ברוטציה. נכון הוא לא מקבל צ'אנסים, ואוברדוביץ' לא נותן לו הרבה דקות. אבל זה מה שמכבי מביאה. מכבי לא תביא שחקן שלקח אליפות אירופה ככוכב. או שתביא "הימור "צעיר וחסר ניסיון, או שתביא שחקן שהוכיח את עצמו (והוא הוכיח את עצמו באבואה בואה) ונמצא במגמת ירידה.
אתה זוכר באיזה מצב סופו הגיע למכבי? גם הוא לא ממש היה סטאר, וזה בלשון המעטה. הוא בא במצב של שחקן ספסל ביוון, שהקריירה שלו נראת גמורה. SO? אתה הרי לא תביא עכשיו במקום סופו את לורבק (לא שאני רוצה שסופו יעזוב חלילה).
הוא נתן עונה מדהימה בפרטיזן, ודרס את מיטב הסנטרים באירופה. זה לא שהוא עבר לקבוצה גדולה כמו פנא, מקבל צ'אנסים, מקבל דקות, ונראה רע. זה לא ככה.
אני מאוד מאוד רוצה שסופו ישאר, אבל סך הכל אמרתי שאם לא, מאריץ' יכול ליהיות תחליף הולם. לטעמי יותר מדיוויס.
מאריץ' וסופו יחד? חלום. אבל רק אם זה לא יבוא על חשבון לאנגפורד/מאצ'בן/הקוו האחורי.

אני מסכים שהוא סה"כ אמור להיות שחקן טוב. רק שאם היו מציעים כאן להביא שחקן אחר שנותן מספרים כאלה, היינו שותים לו את הדם בקשית של טרופית.

למקאלב לקח קצת זמן לחזור לעצמו, אבל אל תשווה את זה בכלל למאריץ'. לא קיבל הזדמנות, זה נכון, אבל אולי זה משום שהוא לא הצליח להצדיק את זה.
סה"כ אוברדוביץ' מבין דבר או שניים...

אבל תכלס, אם נסתכל על השורה התחתונה של מה שאתה אומר, אז אתה צודק. מאריץ' בהחלט עדיף על כמעט כל אלטרנטיבה אחרת לסופו, ואני מקווה שלא נגיע לזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2012, 14:11

אובראדוביץ' הוציא את המינימום מלא מעט שחקנים. אתה זוכר איך אריאל מקדונלד נראה אצלו? יש חבר'ה שלא מתאימים לכדורסל שלו. בשנתיים האחרונות פאו משחקים יותר פיק אנד רול. מאריץ' יכול לפרוח בשיטת משחק שדומה לזו שמכבי משחקת עם סופו.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 14:15

אני מסכים שהוא סה"כ אמור להיות שחקן טוב. רק שאם היו מציעים כאן להביא שחקן אחר שנותן מספרים כאלה, היינו שותים לו את הדם בקשית של טרופית.

למקאלב לקח קצת זמן לחזור לעצמו, אבל אל תשווה את זה בכלל למאריץ'. לא קיבל הזדמנות, זה נכון, אבל אולי זה משום שהוא לא הצליח להצדיק את זה.
סה"כ אוברדוביץ' מבין דבר או שניים...

אבל תכלס, אם נסתכל על השורה התחתונה של מה שאתה אומר, אז אתה צודק. מאריץ' בהחלט עדיף על כמעט כל אלטרנטיבה אחרת לסופו, ואני מקווה שלא נגיע לזה.

כן, אבל יש הבדל בין מאריץ' לבין שחקן אחר שעשה את המספרים האלה, כי מאריץ' כבר דרס את כל אירופה, גם את מיטב הסנטרים באירופה, ותכלס, הוא לא משחק רע בפנא, כי הוא פשוט לא משחק.
מקאלב היה רע שנה שעברה כמו שמאריץ' היה רע.. היה פצוע, חזר, ולא היה טוב. השנה זה סיפור שונה, אבל השנה מאריץ' לא משחק, בניגוד למקאלב.
הסיבות לזה שהוא לא מקבל צ'אנסים מאוברדוביץ' זה הדבר היחיד שמפחיד אותי בלהחתים אותו, כי יכול ליהיות שהוא רואה משהו, אבל אם סופו עוזב (חס וחלילה), אני לא רואה מישהו אחר שיכול ליהיות יותר טוב בהישג יד.
זה כמו שסופו היה שחקן די חלש באולי', יותר משנה אחת, ואם הוא לא היה "בייבי שאק", בעל פוטנציאל ענק כמו שלו, כמו שאתה אומר עם מאריץ', היינו שוטים לשחקן אחר את הדם אם הוא היה מגיע עם סטטיסטיקה ונתונים כמו שהוא בא.
בכל מקרה, שמח שהסכמו בסופו של דבר ;) . אבל עזוב מאריץ' שמאריץ', אני רוצה את סופו!
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 פברואר 2012, 17:28

אשתו של סופו ילדה!! מזל טוב!! :dance4 :dance4
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 22 פברואר 2012, 17:30

מזל טוב לאבא הטרי! :clap2
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2012, 19:11

אני מאוד מקווה שכל הידיעות הללו זה איזו מלחמת הנפצות של אתר אחד בשני.
אני מאוד אוהבת את הנדריקס ומאוד רוצה שהוא יישאר, אבל בשום אופן לא על חשבון סופו.
סופו זה שחקן שסביבו בונים קבוצה ולמרות החולשה שהוא מפגין בתקופה האחרונה, אסור בשום פנים לוותר עליו.
בטח שלא בהתחשב בעובדה שגם הוא מאוד מאוד רוצה להישאר ואני בטוחה שהוא יהיה מוכן לוותר אפילו על סכום כסף מסוים (עד גבול מסוים) בשביל להישאר.

וכמובן מזל"ט לסופו ולאשתו. :dance3
אני מקווה בשביל אשתו שהלידה היתה קלה, בכל זאת היא צריכה להוציא מתוכה ילד של סופו.... מסכנה.... :laugh2
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MaccabiTA » 22 פברואר 2012, 19:27

מזל טוב :D אבל מה יצא בן או בת?
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 פברואר 2012, 19:41

MaccabiTA כתב:מזל טוב :D אבל מה יצא בן או בת?

בן :happy זה היה ידוע כבר מזמן :grin
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MaccabiTA » 22 פברואר 2012, 19:50

Holiday_Armadillo כתב:
MaccabiTA כתב:מזל טוב :D אבל מה יצא בן או בת?

בן :happy זה היה ידוע כבר מזמן :grin

הייתי אומר שחייב לאזרח אבל אלי ישי שר הפנים אז זה אבוד מראש..
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 20:23

מזל טוב , הלידה הייתה בישראל?

מזל טוב לסופו :heart אני מאוד שמח בשבילו!

בלאט אמר דבר בראיון היום משהו כמו, אני מדבר עם ההנהלה ואהיה מאושר לסכם, והוא אומר שזה הדבר היחיד הנכון שנכתב בימים האחרונים, יכול להיות שכל הספקולציות קצת מטעות.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי MaccabiTA » 22 פברואר 2012, 20:29

where is the love? כתב:מזל טוב , הלידה הייתה בישראל?

בלאט אמר דבר בראיון היום משהו כמו, אני מדבר עם ההנהלה ואהיה מאושר לסכם, והוא אומר שזה הדבר היחיד הנכון שנכתב בימים האחרונים, יכול להיות שכל הספקולציות קצת מטעות.

אני זוכר שדיברו בזמן אחד המשחקים האחרונים שיש מצב שהכושר שלו בזמן האחרון גם נובע מזה שאישתו עזבה ליוון לקראת הלידה אז אני די בטוח שזה לא היה בישראל..
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 20:32

MaccabiTA כתב:

אני זוכר שדיברו בזמן אחד המשחקים האחרונים שיש מצב שהכושר שלו בזמן האחרון גם נובע מזה שאישתו עזבה ליוון לקראת הלידה אז אני די בטוח שזה לא היה בישראל..

תודה על התשובה.
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 פברואר 2012, 20:35

MaccabiTA כתב:

אשתו עזבה את ישראל בחודש השביעי כי אחרי זה אי אפשר לטוס יותר והיא רצתה להיות עם המשפחה שלה לקראת הלידה..
זה גם ידוע שנשים יווניות מאוד אוהבות להיות קרוב למשפחה ולבית למרות שסופו אומר שאשתו ממש אוהבת את הארץ וזאת רק סיבה אחת למה הוא רוצה להישאר פה עוד הרבה זמן..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2012, 20:39

Holiday_Armadillo כתב:
MaccabiTA כתב:

אשתו עזבה את ישראל בחודש השביעי כי אחרי זה אי אפשר לטוס יותר והיא רצתה להיות עם המשפחה שלה לקראת הלידה..
זה גם ידוע שנשים יווניות מאוד אוהבות להיות קרוב למשפחה ולבית למרות שסופו אומר שאשתו ממש אוהבת את הארץ וזאת רק סיבה אחת למה הוא רוצה להישאר פה עוד הרבה זמן..

בנוסף לכך, עם כל הטיסות שהנסיעות של סופו עם מכבי בגלל באדריאטית, הוא כמעט לא בבית העונה ואשה בחודשיה האחרונים של ההריון צריכה שיהיה איתה מישהו שיכול לטפל בה, כך שהגיוני שהיא חזרה למשפחה שלה לקראת הלידה (ואולי גם תישאר שם בזמן הקרוב...).

מעניין איך זה ישפיע על המשחק של סופו מחר, לא בטוח שהוא יהיה מרוכז יותר מידי.
אם מחר אנחנו מצליחים להבטיח את המקום בהצלבה, אני בהחלט הייתי נותנת לו חופשה קצרה, שיהיה קצת עם אשתו והרך הנולד.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי where is the love? » 22 פברואר 2012, 20:54

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MaccabiTA כתב:

בנוסף לכך, עם כל הטיסות שהנסיעות של סופו עם מכבי בגלל באדריאטית, הוא כמעט לא בבית העונה ואשה בחודשיה האחרונים של ההריון צריכה שיהיה איתה מישהו שיכול לטפל בה, כך שהגיוני שהיא חזרה למשפחה שלה לקראת הלידה (ואולי גם תישאר שם בזמן הקרוב...).

אם מחר אנחנו מצליחים להבטיח את המקום בהצלבה, אני בהחלט הייתי נותנת לו חופשה קצרה, שיהיה קצת עם אשתו והרך הנולד.

וגם המון מתנות :heart
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 פברואר 2012, 20:57

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MaccabiTA כתב:

לי דווקא נראה שהוא יהיה במצב רוח מרומם..מה גם שהוא יודע שאחרי המשחק הוא נוסע ליוון להיות איתם..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2012, 21:21

מאיפה את יודעת שהוא נוסע ליוון אחרי המשחק?? (למרות שזה הגיוני)
אני לא יודעת עד כמה הוא יהיה מרוכז, בכל זאת נולד לו ילד שהוא עוד לא זכה לראות ואני מניחה שהוא גם קצת מבואס מזה שהוא לא היה עם אשתו בלידה.

מזכיר לי את הסיפור שההורים שלי תמיד סיפרו לנו על הלידה של אחותי הגדולה (עם נסיבות קצת שונות....)
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 פברואר 2012, 21:33

חנו'ש כתב:מאיפה את יודעת שהוא נוסע ליוון אחרי המשחק?? (למרות שזה הגיוני)
אני לא יודעת עד כמה הוא יהיה מרוכז, בכל זאת נולד לו ילד שהוא עוד לא זכה לראות ואני מניחה שהוא גם קצת מבואס מזה שהוא לא היה עם אשתו בלידה.

מזכיר לי את הסיפור שההורים שלי תמיד סיפרו לנו על הלידה של אחותי הגדולה (עם נסיבות קצת שונות....)

היה כתוב ב-ONE..
בתוך כך, ערכה הקבוצה את האימון המסכם שלה בהיכל נוקיה. מי שזכו למירב תשומת הלב היו הסנטר היווני, סופוקליס שחורציאניטיס, שנולד לו בן ראשון ביוון וקיבל מתנה קטנה מהמועדון. כמו כן, הוא יזכה לחופשה בסוף השבוע הקרוב על מנת להתאחד עם אשתו ובנו.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־26 אורחים