המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

כדורסל ישראלי 23/24

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 23/24

הודעהעל ידי Jazzman » 17 דצמבר 2023, 13:05

החתמה יפה מאד של הפועל. ברור שלא יהיו שם שום קיצוצים. מעניין איך ישתלב עם בראון (שלא ממש ברור מה מצבו)
Jazzman

הודעהעל ידי RomanR » 17 דצמבר 2023, 13:44

מכבי בתגובה קיצצה עוד 15% מהשכר

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי A.Parker » 17 דצמבר 2023, 15:09

הפועל תל אביב בהתנהלות מצויינת. עצוב שמכבי צריכה ללמוד מהם.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 17 דצמבר 2023, 15:42

A.Parker כתב:הפועל תל אביב בהתנהלות מצויינת. עצוב שמכבי צריכה ללמוד מהם.

יש להם בעלים חדשים שצריכים להוכיח את עצמם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 24 דצמבר 2023, 15:34

על פי ONE, על כל משחק שקבוצה תופיע בו בלי זרים, המנהלת תקנוס ב-100 אלף ש"ח. גם רטרואקטיבית אם הבנתי נכון מהכתבה:

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,6 ... 52028.html
עידן

הודעהעל ידי ankram » 24 דצמבר 2023, 16:46

felix_r כתב:
A.Parker כתב:הפועל תל אביב בהתנהלות מצויינת. עצוב שמכבי צריכה ללמוד מהם.

יש להם בעלים חדשים שצריכים להוכיח את עצמם.

אזי אני מבין שזה גוזר שלמכבי יש הנהלה וותיקה שלא צריכה להוכיח את עצמה?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי מרסר » 24 דצמבר 2023, 22:00

עידן כתב:על פי ONE, על כל משחק שקבוצה תופיע בו בלי זרים, המנהלת תקנוס ב-100 אלף ש"ח. גם רטרואקטיבית אם הבנתי נכון מהכתבה:

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,6 ... 52028.html

הם חייבים להחזיר לזרים את הכסף, שיכנסו יד לכיס כול הבעלים בשביל זה הם בעלי המועדון לא רק בשביל להצטלם עם גביע או צלחת אליפות.
מרסר

הודעהעל ידי ankram » 25 דצמבר 2023, 10:26

אחרי שצפיתי אמש בקרב בין 2 הקבוצות הכי חזקות בארץ התחוור לי , שבתכלס אין לנו סיכוי מול ההתקפה של הפועל תל אביב , ואין לנו שמץ איך לפרוץ את ההגנה של ירושלים.
2 המאמנים ד"א טובים ממה שיש לנו.קטש עם הרכב כמו אמש של הפועל תל אביב לא היה מגיע ל60 נקודות עם כל ה"גאונות" שלו , ואם הכדורסל של קטש נחשב התקפי , של פרנקו פי כמה וכמה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי omerk » 25 דצמבר 2023, 11:51

ankram כתב:אחרי שצפיתי אמש בקרב בין 2 הקבוצות הכי חזקות בארץ התחוור לי , שבתכלס אין לנו סיכוי מול ההתקפה של הפועל תל אביב , ואין לנו שמץ איך לפרוץ את ההגנה של ירושלים.
2 המאמנים ד"א טובים ממה שיש לנו.קטש עם הרכב כמו אמש של הפועל תל אביב לא היה מגיע ל60 נקודות עם כל ה"גאונות" שלו , ואם הכדורסל של קטש נחשב התקפי , של פרנקו פי כמה וכמה.

זו ממש הגזמה פראית. יש לי המון ביקורת על ההנהלה של מכבי ועל איך העונה הזאת מתנהלת, אבל להפוך מראש את מכבי לאיזו נמושה לעומת הפועל והפועל ירושלים זה כאילו אין למכבי שום סיכוי עומדות מולנו קבוצות ברמת ריאל מדריד זה פשוט סתם התבטלות מיותרת ואובר היסטריה. לא אומר שבהכרח ננצח אבל למכבי יש בהחלט את הכלים תנצח ולהביס גם.

קטש פחות טוב מפרנקו? נו באמת. אם היו מציעים לך טרייד של פרנקו על קטש היית לוקח?
ּדז׳קיץ גם עשו ממנו איזה גאון כדורסל ושילןב של סטיב קר ופופוביץ. אם הוא לא היה זר אז לא היה מקבל חצי מהשבחים שמקבל בארץ. אפשר לחשוב מה הוא כבר השיג בקריירה שהוא כזה ענק.
קטש עושה עבודה בסדר גמור ביחס לכלים שניתנו לו והשנה הפסיכית הזאת ואחרי שהוא לא מקבל כבר שנה שנייה שום חיזוקים לסגל כמו כל מאמן בקבוצה נורמלית. אם מסתכלים על מבחן התוצאה הוא המאמן הכי מוצלח פה מאז בלאט, וזה לא שהנהלת מכבי השתפרה מאז, אם כבר להפך. להשיג 9 נצחונות בעונה שאין לך את יד אליהו בכלל, מלחמה ברקע, שחקנים נעקרו מהבתים והמשפחות לגור בארץ זרה ובנוסף הסגל לא חוזק בשום צורה גם כאשר אחד משני הכוכבים שלו פצוע בינתיים רוב העונה וכשהוא משחק הוא על 70% יכולת. לא רואה מישהו שהיה מוציא יותר מהסיטואציה הזאת.
omerk

הודעהעל ידי felix_r » 30 דצמבר 2023, 22:49

קריית אתא בצבעים של באסקוניה ניצחה את הפועל בהיכל שלמה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 02 ינואר 2024, 00:29

יאיר קרביץ מנס ציונה עשה טריפל-דאבל במשחק נגד הרצליה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 02 ינואר 2024, 16:49

ממש מפתיע אותי איך שירושלים מטפלת בעניין דז׳קיץ בכפפות של משי. עשו שם סביבו פולחן כאילו הגיע פופוביץ בכבודו לאמן אותם.

הבן אדם פרימדונה ולגמרי מנצל את הסיטואציה כי כיף לו להיות בסרביה. הוא לא מטומטם ואזעקות ומבצעים הוא כבר חווה ויודע ששום סכנה לא נשקפת לו. זה לא זר שהגיע לפני חודשיים ולא מבין עדיין מי נגד מי פה. יש לו אחריות בתור הפנים של המועדון.

לטעמי, היה צריך לעוף מזמן כמו ששחקני חיפה שלא החזיקו את השלט על החטופים היו צריכים לעוף. צריך להיות אפס סבלנות לתופעות האלו.
omerk

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2024, 17:22

omerk כתב:ממש מפתיע אותי איך שירושלים מטפלת בעניין דז׳קיץ בכפפות של משי. עשו שם סביבו פולחן כאילו הגיע פופוביץ בכבודו לאמן אותם.

הבן אדם פרימדונה ולגמרי מנצל את הסיטואציה כי כיף לו להיות בסרביה. הוא לא מטומטם ואזעקות ומבצעים הוא כבר חווה ויודע ששום סכנה לא נשקפת לו. זה לא זר שהגיע לפני חודשיים ולא מבין עדיין מי נגד מי פה. יש לו אחריות בתור הפנים של המועדון.

לטעמי, היה צריך לעוף מזמן כמו ששחקני חיפה שלא החזיקו את השלט על החטופים היו צריכים לעוף. צריך להיות אפס סבלנות לתופעות האלו.

אני חושב שהגזמת, גם בנושא דז'יקיץ' וגם בנושא הזרים של מכבי חיפה. הם זרים, נקודה. בנוסף, אף אחד מהם לא חי פה שנים רבות ואף אחד מהם לא מחובר למדינת ישראל כמו, נניח, שהיה דריק שארפ.

זכותם לפחד להביע דעות פוליטיות (גם אם הן מוצדקות לחלוטין) וזכותם לפחד לחזור ולשחק/לאמן פה. גם אם הסיכון נמוך, זכותם לא לקחת אותו. זה לא אומר שלא יכולות להיות השלכות כמובן, גם זכותם של המועדונים להתיר את החוזה שלהם, ואני בטוח שהם מודעים לכך. אם המועדונים בוחרים לא לנקוט בצעדים קשים נגדם - גם זה מבחינתי הגיוני לחלוטין כשמדובר בזרים.

אם זה היה ישראלים הדין אחר, ואפשר לראות את זה במקרה של דיא סבע, אם כבר הזכרת את מכבי חיפה.
עידן

הודעהעל ידי omerk » 02 ינואר 2024, 18:17

עידן כתב:
omerk כתב:ממש מפתיע אותי איך שירושלים מטפלת בעניין דז׳קיץ בכפפות של משי. עשו שם סביבו פולחן כאילו הגיע פופוביץ בכבודו לאמן אותם.

אני חושב שהגזמת, גם בנושא דז'יקיץ' וגם בנושא הזרים של מכבי חיפה. הם זרים, נקודה. בנוסף, אף אחד מהם לא חי פה שנים רבות ואף אחד מהם לא מחובר למדינת ישראל כמו, נניח, שהיה דריק שארפ.

זכותם לפחד להביע דעות פוליטיות (גם אם הן מוצדקות לחלוטין) וזכותם לפחד לחזור ולשחק/לאמן פה. גם אם הסיכון נמוך, זכותם לא לקחת אותו. זה לא אומר שלא יכולות להיות השלכות כמובן, גם זכותם של המועדונים להתיר את החוזה שלהם, ואני בטוח שהם מודעים לכך. אם המועדונים בוחרים לא לנקוט בצעדים קשים נגדם - גם זה מבחינתי הגיוני לחלוטין כשמדובר בזרים.

אם זה היה ישראלים הדין אחר, ואפשר לראות את זה במקרה של דיא סבע, אם כבר הזכרת את מכבי חיפה.

ברור שזו זכותם, אבל בסופו של דבר אם הדרגים המקצועיים וכוחות הביטחון במדינה אומרים שזה בסדר לשחק ובטוח, והוא תחת חוזה במדינת ישראל שכולם יודעים על המצב הבטחוני ההפכפך פה, אז או שאתה בא ומתייצב לעבודה שלך או שאתה אומר "חבר'ה לא מתאים לי אני מתפטר" או לחילופין אומר "אני מוכן שתקצצו לי חצי מהשכר כי אני לא מתייצב לחצי מהמשחקים ולא עושה את העבודה שלי", אבל דז׳קיץ רוצה ללכת עם ולהרגיש בלי: להנות מהכסף,התנאים והאימון במפעל אירופאי, אבל לא לספק את הצד שלו בחוזה. למה הוא לא פחד במבצע הקודם כשהיו אזעקות? הבחור הוא סרבי וחי כרגע בסרביה וכל הקטע של לא לחזור זה פשוט תירוץ כי נחמד לו וכיף לו במדינה שלו. זו דעתי בכל אופן.

לגבי שחקני חיפה, אני פשוט חושב שברמה הערכית והמוסרית לא צריך להשאיר פה שחקנים כאלה. מה פוליטי בשלט בעד החזרת אזרחים חטופים, כולל ילדים ותינוקות? זה מסר ערכי. אם אתה חי בישראל ולא מסוגל אפילו ליישר קו עם מסר כל כך אנושי ובסיסי, מקומך לא במקום שילדים מסתכלים עליו, מעריצים לוקחים דוגמה.
omerk

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2024, 18:54

omerk כתב:
עידן כתב:

ברור שזו זכותם, אבל בסופו של דבר אם הדרגים המקצועיים וכוחות הביטחון במדינה אומרים שזה בסדר לשחק ובטוח, והוא תחת חוזה במדינת ישראל שכולם יודעים על המצב הבטחוני ההפכפך פה, אז או שאתה בא ומתייצב לעבודה שלך או שאתה אומר "חבר'ה לא מתאים לי אני מתפטר" או לחילופין אומר "אני מוכן שתקצצו לי חצי מהשכר כי אני לא מתייצב לחצי מהמשחקים ולא עושה את העבודה שלי", אבל דז׳קיץ רוצה ללכת עם ולהרגיש בלי: להנות מהכסף,התנאים והאימון במפעל אירופאי, אבל לא לספק את הצד שלו בחוזה. למה הוא לא פחד במבצע הקודם כשהיו אזעקות? הבחור הוא סרבי וחי כרגע בסרביה וכל הקטע של לא לחזור זה פשוט תירוץ כי נחמד לו וכיף לו במדינה שלו. זו דעתי בכל אופן.

לגבי שחקני חיפה, אני פשוט חושב שברמה הערכית והמוסרית לא צריך להשאיר פה שחקנים כאלה. מה פוליטי בשלט בעד החזרת אזרחים חטופים, כולל ילדים ותינוקות? זה מסר ערכי. אם אתה חי בישראל ולא מסוגל אפילו ליישר קו עם מסר כל כך אנושי ובסיסי, מקומך לא במקום שילדים מסתכלים עליו, מעריצים לוקחים דוגמה.

לא יודע מה המחשבות והתירוצים של דז'יקיץ', אבל מבחינתי זה מקובל. אתה מדבר כאילו הוא חי פה שנים, הוא בסה"כ פה מ-2022, ואי אפשר להשוות שום מבצע למה שקרה ב-7 באוקטובר. הוא כנראה ישלם במשרה שלו, אז אני לא בטוח אם כזה כיף ונחמד לו.

לגבי שחקני מכבי חיפה, שוב, לך ולי זה ברור ובסיסי. להם בתור זרים זה הרבה פחות ברור, זה המצב לצערנו בעולם ועם ההסברה הגרועה שלנו. ובמיוחד שלפי מה שפורסם הנהלת מכבי חיפה לא עשתה מה שהייתה צריכה לעשות ולא הסבירה להם את החשיבות מראש.
עידן

הודעהעל ידי omerk » 02 ינואר 2024, 19:17

עידן כתב:
omerk כתב:
עידן כתב:

לא יודע מה המחשבות והתירוצים של דז'יקיץ', אבל מבחינתי זה מקובל. אתה מדבר כאילו הוא חי פה שנים, הוא בסה"כ פה מ-2022, ואי אפשר להשוות שום מבצע למה שקרה ב-7 באוקטובר. הוא כנראה ישלם במשרה שלו, אז אני לא בטוח אם כזה כיף ונחמד לו.

לגבי שחקני מכבי חיפה, שוב, לך ולי זה ברור ובסיסי. להם בתור זרים זה הרבה פחות ברור, זה המצב לצערנו בעולם ועם ההסברה הגרועה שלנו. ובמיוחד שלפי מה שפורסם הנהלת מכבי חיפה לא עשתה מה שהייתה צריכה לעשות ולא הסבירה להם את החשיבות מראש.

לגבי דז׳קיץ, לטעמי הוא מרגיש גדול מהמועדון ו untouchable. אם היה מאמן באולימפיאקוס או ברצלונה והייתה שם מלחמה, לא רואה שום מצב שלא היה מתייצב לאמן במדינה. אם הייתה לו יושרה היה מתפטר או מוותר על כסף. מרגיש לי מרגיש שזה לא מקרי שהוא סרבי ונוח לו מאד בסרביה.

בקשר לשחקני חיפה, היו שם בין "המורדים" את צ׳ארון שרי שהוא אחד הסמלים של חיפה בעת הנוכחית, קפטן הקבוצה וחי פה כבר 4 שנים ואת סונדגרן שקיבל אזרחות ישראלית, כך שפה לא הייתי נותן להם הנחות. בלי קשר, איך זה לא בסיסי לכל אדם לקרוא למסר של החזרת ילדים שנחטפו ממיטותיהם על ידי ארגון טרור רצחני (שגם מוכר רשמית בתור כזה ברוב מדינות המערב).
omerk

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 ינואר 2024, 12:15

הפועל תל אביב ביקשה חנינה על עונש הרדיוס שלה... תראו מופתעים אם הבקשה תתקבל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 08 ינואר 2024, 12:25

Shay_uzan כתב:הפועל תל אביב ביקשה חנינה על עונש הרדיוס שלה... תראו מופתעים אם הבקשה תתקבל

בטח ייתנו להם חנינה בגלל המלחמה.

עונשי הרדיוס/ללא קהל הם חסרי טעם, במיוחד כשהם מתבטלים בסוף. במקומם שייתנו הרחקה מהמגרש לצמיתות למתפרעים+הפסד טכני כל פעם שהקהל מתפרע, ונראה כמה זמן הם ימשיכו.

אבל כנראה שעולם כמנהגו נוהג ולא ישתנה פה משהו מהותי בעתיד הנראה לעין.
עידן

הודעהעל ידי Avi1508 » 08 ינואר 2024, 21:09

עידן כתב:
Shay_uzan כתב:הפועל תל אביב ביקשה חנינה על עונש הרדיוס שלה... תראו מופתעים אם הבקשה תתקבל

עונשי הרדיוס/ללא קהל הם חסרי טעם, במיוחד כשהם מתבטלים בסוף. במקומם שייתנו הרחקה מהמגרש לצמיתות למתפרעים+הפסד טכני כל פעם שהקהל מתפרע, ונראה כמה זמן הם ימשיכו.

ביזיון שאפילו שוקלים לבטל להם את זה
וזה עוד אחרי שריקות הבוז בטקס הזיכרון לשוטרים במשחק הראשון שהם שיחקו עם קהל העונה
Avi1508

הודעהעל ידי עידן » 08 ינואר 2024, 21:46

Avi1508 כתב:
עידן כתב:

ביזיון שאפילו שוקלים לבטל להם את זה
וזה עוד אחרי שריקות הבוז בטקס הזיכרון לשוטרים במשחק הראשון שהם שיחקו עם קהל העונה

מצד אחד נכון שזה ביזיון, מצד שני, אני נגד עונשי רדיוס. משחקים צריכים להיות עם קהל. פשוט מאוד כמו שכתבתי - צריך להעניש בענישה קשה ואז מהר מאוד הסיפורים האלו יסתיימו.
עידן

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־15 אורחים