המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - טיילר דורסי סיכם(?), לא מתיחת שומרי

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 אוגוסט 2019, 10:38

על פי one זה רשמי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 17 אוגוסט 2019, 10:50

ממתי ONE הם מקור למשהו, חכה למוצש לרשמי
itai7

הודעהעל ידי arie85 » 17 אוגוסט 2019, 11:05

אני יודע שאתם לא אוהבים את זה
אבל אם יש סיכוי שיגיע עוד שחקן אז זה יהיה קיין
arie85

הודעהעל ידי בשלות » 17 אוגוסט 2019, 11:07

arie85 כתב:אני יודע שאתם לא אוהבים את זה
אבל אם יש סיכוי שיגיע עוד שחקן אז זה יהיה קיין

ואז הם ייצטרכו למעשה להשאיל/לשחרר את קלויארו
ועדיין יהיו 7 זרים +6\7 ישראלים.
בשלות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 אוגוסט 2019, 11:15

אהבתי שהשורשים הישראליים של דורסי והיותו שחקן נבחרת יוון הפכו אותו אוטומטית ליהודי דובר יוונית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 11:27

סלדן שחקן אש שדובר עליו פה תקופה. מעניין מאוד שהוא היה קרוב לחתימה.
רנדל די פח וגם לא בדיוק רכז.
משלושתם סלדן עדיף ואחר כך דורסי בעיניי.
cifkcv

הודעהעל ידי ניר » 17 אוגוסט 2019, 11:40

קטונתי מלדעת מה הרציונל ומה עובר להם בראש, אבל אם הייתי צריך לנחש, ההחתמה הזו נעשתה בגלל שהוא ישראלי נטו ויש מצב גדול שהם לוקחים את הריזיקה של להתחיל עונה בלי רכז בכיר כי אולי הם ממתינים לטיילור אניס, שכנראה המחיר שלו לא גבוה ויהיה זמין בעוד חודשיים.
ניר

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוגוסט 2019, 11:42

ניר כתב:קטונתי מלדעת מה הרציונל ומה עובר להם בראש, אבל אם הייתי צריך לנחש, ההחתמה הזו נעשתה בגלל שהוא ישראלי נטו ויש מצב גדול שהם לוקחים את הריזיקה של להתחיל עונה בלי רכז בכיר כי אולי הם ממתינים לטיילור אניס, שכנראה המחיר שלו לא גבוה ויהיה זמין בעוד חודשיים.

במקרה הזה לא כדאי שהשחקן היה מצטרף רשמית, מתחיל להתאמן ולהכיר את המאמן ואת כולם?
אני לא חושב שמכבי תנסה לצרף עוד שחקן. יש 9 שחקני רוטציה, ועוד 4 שרואים את עצמם ככאלה (חלקם בצדק).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 11:42

ניר כתב:קטונתי מלדעת מה הרציונל ומה עובר להם בראש, אבל אם הייתי צריך לנחש, ההחתמה הזו נעשתה בגלל שהוא ישראלי נטו ויש מצב גדול שהם לוקחים את הריזיקה של להתחיל עונה בלי רכז בכיר כי אולי הם ממתינים לטיילור אניס, שכנראה המחיר שלו לא גבוה ויהיה זמין בעוד חודשיים.

אם כן? אני לגמרי שלם עם המהלך הזה.
cifkcv

הודעהעל ידי ניר » 17 אוגוסט 2019, 11:47

אני מתכוון, לאחר שהם הבינו את מצב השוק, זו ההחלטה שהם לקחו - להחתים את דורסי, ולראות איך הקבוצה מסתדרת. במידת הצורך, לחזק באניס.
ספקולציה, אבל הגיונית.
ניר

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 11:52

כן כן הבנתי את הכוונה.
גם אם עכשיו הם יחשבו שוב על צירוף אניס כי דורסי ישראלי, אפילו בלי לראות איך הקבוצה רצה אני אהיה מרוצה. אבל גם לשמור על קשר עם אניס עד אוק' נוב' זה רעיון חכם.
סה''כ מה שהפריע לי בזמנו זה שמביאים אותו בתור 'רכז ראשון'\גארד בכיר ופשוט אי אפשר לזרוק את זה על שחקן שלא שיחק שנה. לא פייר לו ולא לנו.
אבל הסיטואציה עכשיו שונה מאוד ואפשר להרוויח פה רכז מעולה, לכמה שנים(סוף סוף) בכסף קטן יחסית אודות הסיטואציה.
cifkcv

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוגוסט 2019, 12:02

jol9 כתב:וואי, כל כך הרבה דעות מנוגדות, וכולן מנומקות. מעניין מאוד.

אני אישית די מרוצה. רחוק ממה שחשבתי בתחילת הקיץ לעמדה הזאת, אבל יותר טוב ממה שחשבתי אתמול.

אני הייתי חושב על חמישייה די גבוהה עם סקוטי ב1, דורסי, כספי, אייסי ובלאק.
וולטרס, בראיינט, קלויארו והאנטר הם המחליפים המובילים, והישראלים על פי הצורך והכושר.
לצערי, לא רואה אף אחד מהם הופך לשחקן רוטציה קבוע, לפחות לא כרגע.

בליגה זה סיפור אחר. למכבי יש סגל ישראלי מאוד איכותי, שיכול לנצח גם בלי הזרים בכלל, ככה שאבדיה וזוסמן יקבלו את הדקות שלהם ויוכלו להרוויח גם דקות יורוליג לאחר מכן.

מה שהכי מעודד זה שנראה שהסגל מאוד התחזק אל מול העונה שעברה ולכן אפשר להיות אופטימיים.

שוב, כמו שגם גל רשם, אי אפשר להיות יותר מדי אופטימיים, כי ההתחזקות של מכבי מתגמדת לעומת התחזקות היורוליג וכל יריבות ההצלבה.

על הנייר מכבי לא שם ולסגל הזה לא חסרות תחלואות. למשל, עם כל החיבה להחתמת דורסי ולפוטנציאל שלו, הוא באמת לא פיט מדהים. קלעי בחסד, שיודע להוביל כדור ולהפעיל אחרים, אבל הוא שומר סביר מינוס (עם בעיות ריכוז ב-off ball defense שעושה רושם שלא השתפרו בכלל מאז הקולג') ליד ווילבקין שגם הוא שומר סביר מינוס.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוגוסט 2019, 12:08

Rampel כתב:

אני אישית די מרוצה. רחוק ממה שחשבתי בתחילת הקיץ לעמדה הזאת, אבל יותר טוב ממה שחשבתי אתמול.

וולטרס, בראיינט, קלויארו והאנטר הם המחליפים המובילים, והישראלים על פי הצורך והכושר.

בליגה זה סיפור אחר. למכבי יש סגל ישראלי מאוד איכותי, שיכול לנצח גם בלי הזרים בכלל, ככה שאבדיה וזוסמן יקבלו את הדקות שלהם ויוכלו להרוויח גם דקות יורוליג לאחר מכן.

מה שהכי מעודד זה שנראה שהסגל מאוד התחזק אל מול העונה שעברה ולכן אפשר להיות אופטימיים.

שוב, כמו שגם גל רשם, אי אפשר להיות יותר מדי אופטימיים, כי ההתחזקות של מכבי מתגמדת לעומת התחזקות היורוליג וכל יריבות ההצלבה.

על הנייר מכבי לא שם ולסגל הזה לא חסרות תחלואות. למשל, עם כל החיבה להחתמת דורסי ולפוטנציאל שלו, הוא באמת לא פיט מדהים. קלעי בחסד, שיודע להוביל כדור ולהפעיל אחרים, אבל הוא שומר סביר מינוס (עם בעיות ריכוז ב-off ball defense שעושה רושם שלא השתפרו בכלל מאז הקולג') ליד ווילבקין שגם הוא שומר סביר מינוס.

בשלב הזה אני מסתכל על מכבי. מכבי התחזקה וזה דבר טוב.
זה נכון שמכבי לא בואקום אבל פשוט אין לנו דרך לדעת ולעריך כרגע את הקבוצות האחרות. אני מניח שחלקן התחזקו, וחלקן נחלשו, אבל על פניו, קבוצה שסיימה עשירית בעונה האחרונה והתחזקה, אין סיבה שלא תהיה מועמדת חזקה לשחק בפלייאוף.

בוא נשאיר את השיח הזה לעד אחרי משחקי וטורנירי ההכנה, ואז נוכל לבחון קצת יותר במדוייק את הדברים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 12:10

Rampel כתב:

מה שכן, להשוות את שניהם לרוצקסטי ופארמר מבחינה הגנתית זה הבל. (לא אתה כמובן, אבל יש כאלה שהשוו).
הם אמנם לא השומרים הכי גדולים, אבל הם גם בטח לא אוויר הגנתית.
והגנה? זה גם הרבה עניין של רצון - ושניהם שחקנים עם רצון לפחות.
cifkcv

הודעהעל ידי yellowaura » 17 אוגוסט 2019, 12:18

חברים יש גם שיקולים כספיים רציניים וטעות נגררת...
מכבי יודעת שזה לא ה fit הנכון.
ניסו עד הרגע האחרון להביא שחקן שהוא fit נכון אבל אזל להם הכסף.
כספי די דפק אותנו עם ההססנות שלו...לא הייתה ברירה והחתימו את קלויארו מחשש שכספי ימצא קבוצה בדקה ה 90.
זה חיסל חלק מהותי מהתקציב..
אחרי זה הביאו את בראיינט ולא הבינו שלא יוכלו למצוא פוינט גארד איכותי בתקציב שהציבו ושזה יאלץ אותם להביא שחקן דומה לבראיינט כי זה הדבר הטוב ביותר שאפשר.

לדעתי אפילו קול היה כבר לא בתקציב.

סך הכול יצאנו בשן ועין עם אוסף שחקנים שלאו דווקא רואים איך כולם מתאימים ולאיפה. בשביל זה יש את ספרופולוס..

בנ.ב.א יש פריוולגיה של שחקנים טהורים..הם לא אוהבים טווינרים לכן הרבה מהם נפלטים לאירופה וצריך לנצל מה שאפשר.

דורסי יש בעיה הגנתית בגלל נתונים פיזיים מסויימים בהגנה הוא טווינר. לא מספיק מהיר וארוך בידיים לשמור על 1 ולא חזק וארוך בידיים לשמור על 2 ו 3.

התקווה שלי שבאירופה החסרונות שלו יהיו פחות מורגשים. זה לא נ.ב.א. מצד שני הוא לא חודר אדיר ולדעתי יהיה לו קשה יותר לעבור שחקנים בהגנת יורוליג.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוגוסט 2019, 12:20

er79 כתב:אשכרה לא מבין למה אנשים כל כך מרוצים. בנו פה מטוס ללא טייס. לא מבין איך יאניס בונה קבוצה בלי רכז. וייסלח לי נייט וולטרס שאני לא מחזיק ממנו. עוד פעם סקוטי יכדרר עצמו לדעת מעמדה 1 כי דורסי לא מוסר ממילא, עוד פעם הגבוהים שלנו שמשוועים לשחקן כזה יישארו אימפוטנטים. אף אחד לא ישכנע אותי שלא היו שחקנים כאלה בשוק. גם אם לא היה להם כסף לאדאמס ושות, היו יכולים להתפשר על כריס ציוזה או שחקן שחושב קודם מסירה ולא יעלה יותר מדורסי או שיעלה כמותו. זאת בנייה עקומה שעוד נבכה עליה

אתה מתלונן שאין מי שיפעיל את הגבוהים כשוולטרס היה המוציא לפועל והמפעיל הראשי של ברנדון דייויס בז'לגיריס בעונה שעברה. הוא שחקן פיק אנד רול טוב שיודע להרים לאלי אופים והקו הגבוה ידע להינות מזה (כי מזה הוא יחיה לטעמי). אז אתה יכול לא להחזיק ממנו כמה שאתה רוצה, עובדתית הוא עונה לצורך שלך. על אותו משקל הטענה שדורסי "לא מוסר". איך שחקן שלא מוסר מסיים רק משחק אחד בעונה שעברה בממפיס ללא אסיסטים ומגיע 3 פעמים ליותר מ-5 אסיסטים למשחק (השיא בעונה שעברה היה 9)? דורסי הוא עוד שחקן מוסר, שיודע להוביל כדור. אם אתה רוצה להתלונן, תתלונן על ההגנה החשודה, יותר קל להצטרף לזה. אבל להגיד שעדיף את כריס צ'יוזה?! אתה יודע שאתה מעדיף דרדס שהיה "החצי השני" של איגור קולשוב במכללת פלורידה? אותו איגור קולשוב שבקושי התמודד עם הליגה הישראלית בעונה האחרונה..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 12:23

וזה לא שלאדאמס היה מספר אסיסטים מרשים יותר משל סקוטי כשהוא שיחק ביורוליג. שלא לדבר על זה שהוא גם רכז סקורר שלאו דווקא חושב 'פאס פירסט' (כן הייתי שמח לראות אותו אבל זה משהו אחר).
cifkcv

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 12:24

מקאדו 3 כתב:לוואלה! ספורט נודע כי במהלך התקופה האחרונה היתה האלופה הישראלית קרובה מאוד לסגור את תנאיהם של שני שחקנים אחרים - ווין סלדן בתחילת החודש, וצ'ייסון רנדל בתחילת השבוע, אך שניהם העדיפו ברגע האחרון לחתום בליגה הסינית תמורת יותר כסף.

רנדל הבנתי שממש לא התלהבו פה והשני אני לא מכיר אז הרווחנו או היפסדנו מישהו יודע ?

וואו איזה מניאקים שם בסין, סלדן היה יכול להיות פיט כל כך מושלם לסגל הזה עכשיו...
אבל אני מרוצה גם מדורסי בגדול, לדעתי יש פה סגל מאוד כישרוני וחזק על הנייר, עכשיו נותר רק לראות את החבר'ה האלה משחקים ביחד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 12:30

yellowaura כתב:אין כאן חוסר פרופורציה בשום צורה.

אנשים בפורום שמחים שהייתה החתמה כלשהי של גארד שנראה על פניו החתמה סבירה ומעניינת ולא החתמה בנאלית.
לכולם יש תחושות מעורבות ואף אחד לא חושב שזה סגל לפיינל פור. זה סגל טיפה יותר מעניין ממה שהיא לפני ההחתמה של דורסי.
בימים האחרונים כבר לא היה ברור אם בכלל נחתים מישהו.

שנה הבאה שווילבקין יעזוב נוכל בתקציב להביא רכז טוב (אולי)
צריך להיות אמיתיים. כספי ווילבקין ונלאק תופסים נתח משמעותי מהתקציב. ונעשו גם טעויות כמו ההחתמה של קלויארו ואולי גם בראיינט.

הימור שלי וולטרס יפתיע אתכם ויהיה אחד הזרים הטובים השנה.
אולי גם ווילבקין יפתיע.

סך הכול מבחינת איכויות אנחנו יכולים להיות איפשהו בין מקום 7-10. המון תלוי בחיבורים שספרופלוס יעשה.

יש יתרון שאין רכז אחד דומיננטי בסגל. ראינו בעבר איך שארפ היה מחסל קבוצות שבנויות נטו על רכז דומיננטי.
צורת המשחק תצטרך להשתנות שווילבקין יהיה במספר 1. התקפות מעבר ולא לחכות לבידודים במשחק העומד.

לדעתי עם כספי בעמדה 3 במיוחד נוכל לבנות סגל שרץ וחוטף ויש לנו 2 קלעי שלשות מעבר מצויינים גם דורסי וגם ווילבקין.

יש מה לעשות עם הסגל הזה

שמע זה תלוי, אם ווילבקין יפציץ העונה ויראה מדהים אני מאמין שיממשו עליו את האופציה וישאירו אותו לעוד עונה.
וזה לא כזה נורא שבלאק, ווילבקין וכספי תופסים נתח גדול מהתקציב - אלה שלושה שחקנים מהטופ האירופאי וזה דווקא טוב מאוד שעליהם משקיעים את הנתח החשוב בתקציב.
אני חושב שעם דורסי אנחנו ללא ספק קבוצה שיכולה לפחות להלחם בכבוד על הפלייאוף, תהייה עונה מאוד מעניינת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי yellowaura » 17 אוגוסט 2019, 12:33

עשיתי סקר עם הימורים לגבי המיקום..
אשמח שתצביעו...נראה מה חוכמת ההמונים אומרת..

לדעתי זה סגל של צלש או טרש..יש המון דברים שיכולים להיות לא טובים. המון שחקנים שדורכים על האצבעות אחד של השני (אבדיה, זוסמן, כספי, קלויארו, אבדיה, בראיינט, דורסי)..
כמו שכספי אמר בראיון יהיו משברים במהלך העונה.

אבל יש איכות על הנייר להגיע ולהיות מקום 7 ואולי 6.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], Google Adsense [Bot], omerk, Shay_uzan ו־54 אורחים