המשחק הקרוב: עירוני נס ציונה נגד מכבי Playtika ת"א, 31 במאי, שישי, 16:15

סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 אוגוסט 2012, 19:52

איתי שגב חתם בנוער של מכבי, מקווה שאין לו את הנתונים של הבחור מהישרדות (הילד בן 17 בגובה 2.02)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי rc4991 » 07 אוגוסט 2012, 19:55

LIAV10 כתב:איתי שגב חתם בנוער של מכבי, מקווה שאין לו את הנתונים של הבחור מהישרדות (הילד בן 17 בגובה 2.02)

כשקראתי את ההתחלה חשבתי שאתה צוחק :laugh1
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי nati0nal » 07 אוגוסט 2012, 20:08

קחו אוויר יש לנו קבוצה מצוינת אולי לא קבוצת חלומות אבל אפשר להסתדר יופי אם מה שיש !
כול מי שיבוא עכשיו זה רק בונוס אולי עוד יפתיעו אותנו אם איזה זר .
nati0nal

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוגוסט 2012, 20:15

nati0nal כתב:קחו אוויר יש לנו קבוצה מצוינת אולי לא קבוצת חלומות אבל אפשר להסתדר יופי אם מה שיש !

יש לנו קבוצה מצויינת? איך אתה יודע? האם פרט לפניני, לסמית' ולאליהו יש שם איזשהו שחקן שהצליח בקבוצה ברמת טופ יורוליג (וגם ההצלחה שלהם היא גבולית)?

אולי תהיה לנו קבוצה מצויינת, אם הקוסם והאלכימאי יהפוך את החבורה הלא ממש אטרקטיבית והאינטלגנטית הזאת לקבוצה חזקה, לוחמת ורצה, אבל
זה ממש לא שם עדיין.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 07 אוגוסט 2012, 21:05

אולי יחתימו את בוקי במקום סופו? הוא ירד 12 ק''ג.
שחף

הודעהעל ידי מקובי » 07 אוגוסט 2012, 21:17

jol9 כתב:
nati0nal כתב:קחו אוויר יש לנו קבוצה מצוינת אולי לא קבוצת חלומות אבל אפשר להסתדר יופי אם מה שיש !

יש לנו קבוצה מצויינת? איך אתה יודע? האם פרט לפניני, לסמית' ולאליהו יש שם איזשהו שחקן שהצליח בקבוצה ברמת טופ יורוליג (וגם ההצלחה שלהם היא גבולית)?

אולי תהיה לנו קבוצה מצויינת, אם הקוסם והאלכימאי יהפוך את החבורה הלא ממש אטרקטיבית והאינטלגנטית הזאת לקבוצה חזקה, לוחמת ורצה, אבל
זה ממש לא שם עדיין.

איך אתה יודע שלא תהיה קבוצה מצוינת?

הנבואה ניתנה לשוטים. לפני שקובעים וממהרים לצאת במחאות- כדאי לתת צ'אנס למה שנבנה פה.
מקובי

הודעהעל ידי jay » 07 אוגוסט 2012, 21:39

חלאס לבכות, זה כבר בלתי נסבל. לא שיחקו דקה אחת של כדורסל. יש פה קבוצה שכמעט כל שחקן בה העמיד ומעמיד דאבל פיגרס בליגה אירופאית (בכירה יותר או בכירה פחות). ואומר את זה מי שלא סובל את לוגאן, חושש מהיקמן אבל מקווה שיתפוצץ, ומבסוט על מדלי, שארמדיני ופופס. זאת קבוצה לדאבל בהליכה + הצלבה לכל הפחות. זה כבר לא יותר גרוע מהעונה הקודמת. אידיאלי? לא. אוחיון דפק אותנו? כן. אין המשכיות? אלה החיים. סאק איט אפ
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי קודי » 08 אוגוסט 2012, 06:01

jay כתב:חלאס לבכות, זה כבר בלתי נסבל. לא שיחקו דקה אחת של כדורסל. יש פה קבוצה שכמעט כל שחקן בה העמיד ומעמיד דאבל פיגרס בליגה אירופאית (בכירה יותר או בכירה פחות). ואומר את זה מי שלא סובל את לוגאן, חושש מהיקמן אבל מקווה שיתפוצץ, ומבסוט על מדלי, שארמדיני ופופס. זאת קבוצה לדאבל בהליכה + הצלבה לכל הפחות. זה כבר לא יותר גרוע מהעונה הקודמת. אידיאלי? לא. אוחיון דפק אותנו? כן. אין המשכיות? אלה החיים. סאק איט אפ

מדהים כמה שטויות הספקת לכתוב בשתי שורות:
1. כל שחקן העמיד בה ממוצע דאבל פיגרס בליגה אירופאית? תזכיר לי באיזה ליגות רוט ולנדסברג העמידו ממוצעים דו ספרתיים? להזכיר לך כמה שחקנים גרועים יש שהעמידו ממוצעים דו ספרתיים בליגות באירופה?
2. דאבל בהליכה לוקחת כמעט כל קבוצה שתחבר באקראי בתקציב של מכבי אבל זה באמת לא מעניין אף אחד. הצלבה לכל הפחות? נו, באמת. מבחינת כשרון היא בוודאי שלא בטופ 8 של היורוליג, רק שהיתרון הגדול שלנו הוא המאמן שהוא לטעמי בטופ 3 של היורוליג.
3. אלה החיים ולכן אין המשכיות? נו, באמת. את הנדריקס לא השאירו כי לא רצו (כך לפחות טוענים בעלי הקבוצה) ומה עשו במקום? הביאו שחקן שהוא פחות או יותר באותה רמה, שהוא עוד פחות סנטר מהנדריקס ביותר כסף. יופי. עוד המשכיות? אוחיון - טעויות בחוזה, אי הסכמה לשדרוג נורמלי וכו'. שנמשיך? לנגפורד, שלקראת סוף העונה הודיעו לו חגיגית שלא יממשו את האופציה שלו במחיר הרשום שם והציעו לו הצעות מבזות להארכת החוזה. כשנזכרו לממש את האופציה כבר היה מאוחר מדי.
ועוד ועוד.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jay » 08 אוגוסט 2012, 06:13

מה? אני לא מצליח להבין מה אתה אומר מבעד לייבבות.

הבנת הנקרא - כמעט. כמעט כל שחקן. כ-מ-ע-ט. ואני כותב שטויות.

מי אמר לך שהבעיה עם אוחיון הייתה אי הסכמה לשדרוג נורמלי? מה אתה מחרטט דברים שאתה לא יודע? אפילו שונאי מכבי בתקשורת האדומה לא רצים להכריז את זה, העיקר שאנחנו יודעים בדיוק מה הלך בכל רגע נתון, כמה הציעו למי ולמה. אוחיון דושבאג שהולך אחרי הכסף וזכותו (לא ידוע אם משפטית). הוא מקווה להשיג קריירה כמו של יותם אם לא יותר מוצלחת. שיהיה לו בהצלחה וצריך לשכוח ממנו, גם אם אכן הייתה טעות בחוזה. אה ומי אמר שמכבי לא תנצח בבוררות?? ומה אז תגיד? שאתה מתנצל על כל החרא שכתבת מעל דפי הפורום? אני בספק...

על לנגפורד באמת חבל לי. לא סובל את לוגאן.

די לבכיינות. תהיו גברים. שהקבוצה קודם תכשל, ואז נדבר. כרגע יש יותר מדי נעלמים, וזה ממש לא בעיה לצאת צודק כשמדי תחילת עונה מכריזים הפסימיסטים שגם הפעם לא נגיע לכלום כי הבאנו את ההוא ממכבי חיפה או ההוא מגליל עליון או האפס מהיורוקאפ... כי טבעי שמתישהו הכישלון באמת יגיע, ואז ייצאו כל החוכמולוגים מחוריהם ויגידו "אמרנו לכם!".
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי קודי » 08 אוגוסט 2012, 06:46

ההוא שהגיע מחיפה הוביל אותה לעונת שיא בה הגיעה לשני גמרים, היה ה-MVP של הליגה וזה אחרי שהיה קודם לכן ה-MVP של הליגה הבלגית. אותו "הוא" גם בנוי לבחינה פיזית ואתלטית ליורוליג ולא זוכר שמישהו בכה כשהוא הגיע (וכזכור הוא היה אמור להיות רכז שני או שלישי ולא שחקן מוביל).
ההוא שהגיע מהגליל הוביל את הקבוצה שלו לאליפות וגם הוא הגיע כגארד רביעי אחרי שמי שהיה אמור להגיע לפניו חטף התקף לב. לא זוכר יותר מדי תלונות לגבי ההגעה שלו, בטח לא מהצד שלי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קובי » 08 אוגוסט 2012, 06:47

קודי כתב:
jay כתב:חלאס לבכות, זה כבר בלתי נסבל. לא שיחקו דקה אחת של כדורסל. יש פה קבוצה שכמעט כל שחקן בה העמיד ומעמיד דאבל פיגרס בליגה אירופאית (בכירה יותר או בכירה פחות). ואומר את זה מי שלא סובל את לוגאן, חושש מהיקמן אבל מקווה שיתפוצץ, ומבסוט על מדלי, שארמדיני ופופס. זאת קבוצה לדאבל בהליכה + הצלבה לכל הפחות. זה כבר לא יותר גרוע מהעונה הקודמת. אידיאלי? לא. אוחיון דפק אותנו? כן. אין המשכיות? אלה החיים. סאק איט אפ

מדהים כמה שטויות הספקת לכתוב בשתי שורות:
1. כל שחקן העמיד בה ממוצע דאבל פיגרס בליגה אירופאית? תזכיר לי באיזה ליגות רוט ולנדסברג העמידו ממוצעים דו ספרתיים? להזכיר לך כמה שחקנים גרועים יש שהעמידו ממוצעים דו ספרתיים בליגות באירופה?
2. דאבל בהליכה לוקחת כמעט כל קבוצה שתחבר באקראי בתקציב של מכבי אבל זה באמת לא מעניין אף אחד. הצלבה לכל הפחות? נו, באמת. מבחינת כשרון היא בוודאי שלא בטופ 8 של היורוליג, רק שהיתרון הגדול שלנו הוא המאמן שהוא לטעמי בטופ 3 של היורוליג.
3. אלה החיים ולכן אין המשכיות? נו, באמת. את הנדריקס לא השאירו כי לא רצו (כך לפחות טוענים בעלי הקבוצה) ומה עשו במקום? הביאו שחקן שהוא פחות או יותר באותה רמה, שהוא עוד פחות סנטר מהנדריקס ביותר כסף. יופי. עוד המשכיות? אוחיון - טעויות בחוזה, אי הסכמה לשדרוג נורמלי וכו'. שנמשיך? לנגפורד, שלקראת סוף העונה הודיעו לו חגיגית שלא יממשו את האופציה שלו במחיר הרשום שם והציעו לו הצעות מבזות להארכת החוזה. כשנזכרו לממש את האופציה כבר היה מאוחר מדי.
ועוד ועוד.

א. תפסיק להתיימר, כאילו ואתה יודע הכל, לגבי חוזים, התנהלות מול שחקנים וכו'. הפסק לחשוב כאילו הסוכנים והשחקנים הם מטומטמים ולא יודעים מה שכולנו יודעים - שבקיץ הכל פתוח וסביר שהשחקנים יקבלו הצעות מקבוצות וכן - יש סבירות גבוהה במיוחד, ששחקן כמו לאנגפורד, לדוגמא, שהצליח עם מכבי השנה והעמיד ממוצעים יפים, יקבל חוזה גבוה ממה שמכבי יכולה להציע מקבוצת יורוליג אחרת.

ב. ספציפית לגבי אוחיון - הבנאדם קיבל חוזה מפוצץ והחליט שהוא לא יהיה פה, no matter what, אז מה קשור לטעות בחוזה ? ה"טעות" הועלתה רק בשביל לא לשלם למכבי פיצוי.
ועכשיו אחרי כל הסאגה, מי בכלל רוצה לראות את היצור הזה בקבוצה ?! מי שלא רוצה לשחק פה, לא צריך להיות פה. לא משנה מהי הסיבה באמת, בטח שמדובר על שחקן ישראלי. ובטח על אחד כזה שהשתן עלה לו לראש וחושב שהוא רכז יורוליג לגיטימי ושכח שרק עונה קודם לכן הוא לא מצא את עצמו בהפועל פאקינ' ירושלים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קודי » 08 אוגוסט 2012, 06:48

קובי - על דבר אחד אי אפשר להתווכח ובזה אפילו במכבי מודים - היתה כאן לכל הפחות טעות חמורה בחוזה של יוגב (ליתר דיוק שתי טעויות). לזה אי אפשר להתכחש.
קודי

הודעהעל ידי מילוס » 08 אוגוסט 2012, 07:46

אני מנסה שוב פעם להבין מה הטעות בחוזה של יוגב קשורה...
הרי ג'רמי פארגו הוכיח שאפשר להפר חוזה והכל יהיה בסדר..
הרי גם אם, לצורך העניין, לא היתה שום טעות... יוגב רוצה לעזוב והוא יודע שאף אחד לא יחזיק אותו בכוח, גם לא משפטית, אי אפשר לחייב בנאדם לעשות משהו שהוא לא רוצה.. והקנס שהוא יקבל שולי יחסית.. הוא רצה לעזוב- הוא היה עוזב לא משנה מה..

אם פארגו היה מקבל קנס של מיליוני דולרים, למשל, כמו שעשו לאדריאן מוטו בכדורגל (מסיבות שונות, אבל הוא היה צריך לפצות את צ'לסי בכל שקל שהיא הוציאה עליו), זה היה משנה את כל המצב, כי זה קנס מרתיע.. אבל לא..
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 08 אוגוסט 2012, 07:54

ותפסיקו כבר לדבר על פרטי חוזים ומשכורות, זה מטמטם, אין פה איש אחד שבאמת יודע מה קורה בחדרי חדרים.. כל פרט שמישהו פה מביא, מקורו בהשערות ועיתונים- ועיתונאים גם לא באמת יודעים.. חלאס.. קודי, מאיפה הבאת את הדבר המופרך הזה שפופס יקר יותר מהנדריקס? הרי כדי להשאיר את הנדריקס מישהו היה צריך לפתוח את הארנק והכיסים, ולשלם סכומים שמצליחים להתקרב לאלה שמשלמים במילאנו..

לגבי לוגן, עם כל האכזבה, ויש גם אצלי.. אם פרקינס היה מגיע אנשים היו מגיבים אחרת, אבל שוכחים שעם כל הנשמה הגדולה, פרקינס גם בשיאו הוא שחקן התקפה בינוני מאוד, ואף אחד לא יודע מה הוא שווה אחרי הפציעה..
מילוס

הודעהעל ידי קובי » 08 אוגוסט 2012, 07:56

קודי כתב:קובי - על דבר אחד אי אפשר להתווכח ובזה אפילו במכבי מודים - היתה כאן לכל הפחות טעות חמורה בחוזה של יוגב (ליתר דיוק שתי טעויות). לזה אי אפשר להתכחש.

לא ראיתי במה מכבי מודים ובכל אופן, אתה מתעסק בתפל ולא בעיקר. כמו שאמרתי - אוחיון קיבל חוזה מפוצץ והחליט שהוא לא יהיה פה. זה הכל. כל השאר לא באמת משנה.

כואבת לי העובדה שמכבי לא מצליחה לשמר שחקנים שהצליחו בקבוצה בשנים האחרונות. משהו שהוריד מהחוסן והמוניטין של המועדון ולא היה קיים בעבר. בכל אופן, אין לזה קשר לעניין אוחיון.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קודי » 08 אוגוסט 2012, 07:58

מילוס כתב:אני מנסה שוב פעם להבין מה הטעות בחוזה של יוגב קשורה...
הרי ג'רמי פארגו הוכיח שאפשר להפר חוזה והכל יהיה בסדר..
הרי גם אם, לצורך העניין, לא היתה שום טעות... יוגב רוצה לעזוב והוא יודע שאף אחד לא יחזיק אותו בכוח, גם לא משפטית, אי אפשר לחייב בנאדם לעשות משהו שהוא לא רוצה.. והקנס שהוא יקבל שולי יחסית.. הוא רצה לעזוב- הוא היה עוזב לא משנה מה..

אם פארגו היה מקבל קנס של מיליוני דולרים, למשל, כמו שעשו לאדריאן מוטו בכדורגל (מסיבות שונות, אבל הוא היה צריך לפצות את צ'לסי בכל שקל שהיא הוציאה עליו), זה היה משנה את כל המצב, כי זה קנס מרתיע.. אבל לא..

מה זאת אומרת מה הטעות קשורה? אם לא היתה טעות ואי אפשר היה לפרש את החוזה בכמה דרכים (כמו, אגב, את החוזה של פארגו), אז מכבי לא היתה יכולה להכריח אותו ללבוש צהוב אבל היתה בהחלט יכולה לדרוש נזקים אדירים של מיליון דולר ויותר. היום יש כאן מחלוקת בין שני צדדים כשאחד טוען שהטעות היא בסעיף א' והשני טוען שהיא בסעיף ב' - אין ממש צד שאפשר לומר שהפר חוזה בצורה חד משמעית ולכן ברור שגם אם יוגב ידרש לשלם קנס מסויים הוא לא יהיה גבוה. אם לא היתה כאן מחלוקת יוגב גם היה מסתכן בחתימה על חוזה כפול והרחקה מכדורסל לפרק זמן מסויים. בסך הכל יוגב טוען שיש טעות ברישום העונה אחריה הוא יכול לעזוב ואילו מכבי טוענים שיש טעות בשני מקומות בהם רשום שהוא צריך להראות חוזה בשנת 2012 (לטענתם היה אמור להיות רשום 2013). יכול בהחלט להיות שעורכי הדין של אוחיון שמו לב לטעות עוד בחתימת החוזה אבל העדיפו שזה ישאר כך למקרה הצורך, אבל את זה לעולם לא נדע. מה שבטוח הוא שעורכי הדין של מכבי התרשלו, מאחר שאם היה רשום שנת 2013 אז הוא לא היה יכול לעזוב בשום מקרה וצורה והוא היה יכול להידרש לתשלום עתק במקרה של הפרת הסכם חד צדדית ובוטה. כאן יש בסך הכל קייס לא רע לשני הצדדים ולא ממש ברור מי צודק יותר.
קודי

הודעהעל ידי קודי » 08 אוגוסט 2012, 07:59

קובי כתב:
קודי כתב:קובי - על דבר אחד אי אפשר להתווכח ובזה אפילו במכבי מודים - היתה כאן לכל הפחות טעות חמורה בחוזה של יוגב (ליתר דיוק שתי טעויות). לזה אי אפשר להתכחש.

לא ראיתי במה מכבי מודים ובכל אופן, אתה מתעסק בתפל ולא בעיקר. כמו שאמרתי - אוחיון קיבל חוזה מפוצץ והחליט שהוא לא יהיה פה. זה הכל. כל השאר לא באמת משנה.

כואבת לי העובדה שמכבי לא מצליחה לשמר שחקנים שהצליחו בקבוצה בשנים האחרונות. משהו שהוריד מהחוסן והמוניטין של המועדון ולא היה קיים בעבר. בכל אופן, אין לזה קשר לעניין אוחיון.

אם לא היו סתירות וטעויות בחוזה יוגב לא היה מעיז לעשות צעד חד צדדי כזה. אגב, תזכיר לי מי שילם בראשו על הטעות הגדולה הזו, שהיא טעות הרבה יותר גדולה מהפסד במשחק אחד עליו שילמו בראשם פיני גרשון וצביקה שרף?
קודי

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אוגוסט 2012, 08:12

יצא לי לחשוב בזמן האחרון על מידת האחריות של אנשי הקבוצה למראה הסגל בשלב הזה ואיך הוא נראה לנו "על הנייר" כרגע, לעומת ההצלחה/הכישלון ביחס לציפיות הללו.
לפי איך שאני רואה את זה, האחראים העיקריים (בטח שהקיץ) לסגל הם ההנהלה (בעיקר הג'וניורים שבה) עם מעט התחשבות ברצון המאמן והרבה התחשבות בסכום הכולל שבתחתית תלוש השכורת.
לעומת זאת, מהרגע שנפתחת העונה, מה שהקבוצה תעשה יהיה תלוי אך ורק בצוות המקצועי ובשחקנים. בשלב הזה להנהלה כבר אין כמעט השפעה על יכולת הקבוצה.

כלומר, זה יהיה מאוד בעייתי לשפוט את התנהלות ההנהלה לפי התוצאות שנשיג השנה ויותר נכון לשפוט אותה לפי איך שהסגל נראה כרגע "על הנייר", ומה אנו מצפים ממנו.
הבעיה היא כמובן שזו כבר ראייה מאוד סובייקטיבית, וכולנו יודעים למה ה"נייר" הזה שווה.

מנקודת מבטי האישית, אני לא רואה את הסגל הזה כרגע כסגל טוב "על הנייר", אם אני מסתכלת אך ורק על הסגל עצמו בלי להתייחס לדברים חיצוניים, הוא לא שווה בעיניי יותר מטופ 16.
מה שאומר שלטעמי, ההנהלה נכשלה הקיץ ודי בגדול.
כמובן שכל הישג מעבר למה שהסגל הזה שווה לדעתי "על הנייר" ייזקף אך ורק לצוות המקצועי ולשחקנים שיפתיעו.

מסקרן אותי האם אלה שחושבים שכרגע הסגל "על הנייר" הוא דווקא טוב ושווה לפחות הצלבה, במידה וזה לא יקרה, האם האשמה תיפול על בלאט והשחקנים??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אוגוסט 2012, 08:15

מילוס כתב:לגבי לוגן, עם כל האכזבה, ויש גם אצלי.. אם פרקינס היה מגיע אנשים היו מגיבים אחרת, אבל שוכחים שעם כל הנשמה הגדולה, פרקינס גם בשיאו הוא שחקן התקפה בינוני מאוד, ואף אחד לא יודע מה הוא שווה אחרי הפציעה..

זה אולי נכון, אבל אני די בספק אם זו הסיבה שבגללה לוגן כאן ופרקינס לא....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קובי » 08 אוגוסט 2012, 08:24

קודי כתב:
קובי כתב:

אם לא היו סתירות וטעויות בחוזה יוגב לא היה מעיז לעשות צעד חד צדדי כזה. אגב, תזכיר לי מי שילם בראשו על הטעות הגדולה הזו, שהיא טעות הרבה יותר גדולה מהפסד במשחק אחד עליו שילמו בראשם פיני גרשון וצביקה שרף?

כמו שפארגו לא העז לעשות ?
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־7 אורחים