המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מלפפונים / סגל 2012

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מלפפונים / סגל 2012

הודעהעל ידי tom » 05 אפריל 2011, 14:03

פורום חדש וחייב להחיות את הנושא הזה
http://one.co.il/Article/177510.html
מקווה שיתנו לקבוצה להתכונן בשקט לפינלפור, ולא יעלו ספקולציות בנושא חוזים
tom

Re: מלפפונים / סגל 2012

הודעהעל ידי itay92 » 05 אפריל 2011, 14:59

פתאום גם בלו נהיה חמדן(כיאה ליהודי טוב).
itay92

הודעהעל ידי omerk » 05 אפריל 2011, 15:57

פארגו כנראה ששווה את ה700-800 אלף, אבל לא מעבר.
בלו לא צריך לקפוץ מעל הפופיק... נכון שיש שיפור ביכולת לאחרונה, אבל אפשר למצוא לו תחליף במחיר סביר.
omerk

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 05 אפריל 2011, 16:06

omerk כתב:פארגו כנראה ששווה את ה700-800 אלף, אבל לא מעבר.
בלו לא צריך לקפוץ מעל הפופיק... נכון שיש שיפור ביכולת לאחרונה, אבל אפשר למצוא לו תחליף במחיר סביר.

פארגו שחקן מיליון דולר :shock:
הלוואי וישאר למרות שלא ניראה לי שמכבי תשלם את מה שמגיע לו :( הוא כנראה יגיע לNBA או לבארסה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי omerk » 05 אפריל 2011, 19:28

JasonWilliams12 כתב:
omerk כתב:פארגו כנראה ששווה את ה700-800 אלף, אבל לא מעבר.

פארגו שחקן מיליון דולר :shock:
הלוואי וישאר למרות שלא ניראה לי שמכבי תשלם את מה שמגיע לו :( הוא כנראה יגיע לNBA או לבארסה

למה בדיוק הוא שחקן של מיליון דולר? בגלל עונה אחת טובה באירופה? נכון שהוא מוכשר, אבל אני בספק אם היה מצליח באותה מידה בקבוצה אחרת עם מאמן אחר. הסגנון שלו מתאים בול לשיטה של מכבי. קודם שיתן עוד איזה עונה- שתיים טובות ואז יהיה אפשר לדבר על הסכומים האלה. זה שהספרדיות והיווניות זורקות כסף ללא פרופורציה לא אומר שזה מה שהשחקנים באמת שווים.
omerk

הודעהעל ידי ankram » 05 אפריל 2011, 19:40

אם מכבי לא תשחק בפיינל פור , תשכחו מפארגו סופו ואידסון , הם לא ישארו פה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 05 אפריל 2011, 19:45

בלו הצדיק העונה עלייה בשכר. אבל למדנו אצלו שהסיבה היחידה שהוא במכבי היא הקפצת השכר שלו בעוד מאה אלף. זו פעם שלישית שהוא במכבי וזה תמיד מעלה לו את המניות.

עזיבה של פארגו יחד עם הפציעה של פרק משמעותה שוב עונת בניה. זה לא להחליף מטבח, זה להחליף שלד. הצמד הזה שיתק את כל אירופה והעניק למכבי יתרון אתלטי. הוא לא מושלם אבל הוא משלים נהדר. מכבי צריכה לשדרג את השכר לפארגו, ולהביא רכז מחליף לפרקינס שידע גם לקלוע. אני לא מאמין שמסתובבים עוד גארדים כמוהו מבחינת הריבאונד, אז בכל מקרה צריך גם גבוה חוסם סוף סוף שיעזור בריבאונד. (במקום יניב).
צריכים להישאר: אליהו, פרקינס, אידסון, בלו, סופו, פניני, מצ'באן (אפשר להשאיל לקבוצת יורוליג).
אפשר לשדרג: הנדריקס, שארפ.
להחליף ומיד: בורשטיין (הלפרין?), גרין (גבוה חוסם).

וכמובן מחליף לפרקינס.
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי Mta_atic » 05 אפריל 2011, 20:56

בנוגע לפארגו - שחקן שמצדיק העלאה משמעותית בשכר אך בשום אופן לא מיליון דולר (לפחות לא כרגע).

אין שום סיבה שמכבי תשבור תקרת שכר עבור שחקן שזו עונתו הראשונה ביורוליג. דברים צריכים להיעשות בהדרגה.

בנוסף, אסור לשכוח שמכבי שילמה השנה באי-אואט משמעותי עבור מצ'באן בנוסף לחוזה שמן שכל שנה הולך ותופח.

לדעתי, ההבאה של מצ'באן הייתה טעות ולא משום שהוא לא "מספק את הסחורה" כרגע, מפני שלדעתי מצ'באן יגדל להיות שחקן מצויין באירופה.
הבעיה היא שלמכבי אין את הפריבילגיה הכלכלית לקנות שחקנים צעירים ולפתח אותם, והבעיה בהשארת השחקנים השנה נובעת בין היתר מנושא החתמת מצ'באן.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי בעל זבוב » 05 אפריל 2011, 20:59

מבלי להבין ולהתעסק בשמות, האם זה שהחוזים של גרשון, דרוקר וגרין מסתיימים לא מקלים על התקציב?
בעל זבוב

הודעהעל ידי שמוליק » 05 אפריל 2011, 22:40

פארגו טוב אך לא מצוין. עלה לו המגדל לראש. 1000000$ ???
בנקס מנתניה ודאנילו פינוק לא פחות טובים ממנו. וכל מי שינסה לעוף עכשיו שיזכור שהוא הקיא פחי זבל כשהזכירו בזמנו את פארגו כמועמד.
מישהו יודע איפה פינוק ומה מאזנו ?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 05 אפריל 2011, 23:20

ankram כתב:אם מכבי לא תשחק בפיינל פור , תשכחו מפארגו סופו ואידסון , הם לא ישארו פה.

אידסון איבד מניות. פארגו עוד פנומן לרגע. איך שהוא יצא משורות מכבי, ידעך בקצב הנסיקה הנוכחית שלו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי max65 » 06 אפריל 2011, 02:04

שלום לכולם

כל הספקולציות אינן שאוות כלום כרגע. במקרה ואנחנו לא נשתתף בפינל פור, לא ישאר פה אף שחקן זר מסגל הנוכחי. אולי נצליח להשאיר פה את מאצ'בן.
אני די בטוח שגם האליפות תהיה בסכנה ממשית כי קשה לצפות משחקן ממורמר שיתן משחק סביר. ושחקנים הזרים יהיו ממש ממורמרים!
max65

הודעהעל ידי yzafrir » 06 אפריל 2011, 05:09

מישהו זוכר באיזה שלב שנה שעברה נפתח תרד מלפפונים ?? הרגשה שלי שהרבה לפני התרד הזה.....
בכל מקרה עד שלא נדע מה קורה עם השחקנים הבכירים של העונה הזאת , אי אפשר לדעת בדיוק כמה פוטנציאל יש לעונת המלפפונים הזאת....
זה יכול להיות בנייה מחדש ( במידה ופארגו או פרקינס לא ימשיכו ) או רק חיזוק כמו שכבר טחנו בפורום הקודם....אני מעדיף את האופציה השנייה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 06 אפריל 2011, 05:57

נראה לי מוקדם מדי וחסר תכלית לעסוק בכך בעיתוי הזה.

הקבוצה משחקת נהדר ועולה על כל הציפיות ובדרך לפיינל פור עם סיכויים טובים לנצח (טפו טפו טפו...)

ואי אפשר בנושא אחד להלל את פארגו ולשבח את בלו
ובנושא אחר, לדבר עליהם כחמדנים ולזלזל ביכולתם ובשוויים למכבי ובכלל.

בקיצור, טוחנים מים...

לדעתי כדאי להשתדל לשמור על גרעין קבוע לאורך זמן כדי שלא יהיו לנו עוד עונות כמו השתיים הקודמות....
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי yzafrir » 06 אפריל 2011, 06:13

עלמה צהובה כתב:נראה לי מוקדם מדי וחסר תכלית לעסוק בכך בעיתוי הזה.

הקבוצה משחקת נהדר ועולה על כל הציפיות ובדרך לפיינל פור עם סיכויים טובים לנצח (טפו טפו טפו...)

ואי אפשר בנושא אחד להלל את פארגו ולשבח את בלו
ובנושא אחר, לדבר עליהם כחמדנים ולזלזל ביכולתם ובשוויים למכבי ובכלל.

בקיצור, טוחנים מים...

לדעתי כדאי להשתדל לשמור על גרעין קבוע לאורך זמן כדי שלא יהיו לנו עוד עונות כמו השתיים הקודמות....

אף אחד לא מזלזל ביכות שלהם אבל צריך להסתכל גם על עלות מול תועלת שלהם .
העלות מול תועלת של בלו לאורך כל העונה לא מצדיקה הקפצה בשכר , זה נכון שהוא היה טוב ברגעים החשובים ומגיע לו שיעלו לו את השכר אבל תלוי בכמה .
לגבי פארגו אני לא רואה בזה עניין של חמדנות אלא רצון להתקדם . השאלה איזה קידום הוא מחפש כלכלי בלבד או גם מקצועי ? אם מקצועי אז אני חושב שחוץ ממכבי הוא צריך להסתכל רק לכיוון ה NBA אבל אם כלכלי , שווה לו להישאר פה בחוזה קצת יותר קטן בשביל השקט המצועי שלו וגם הכלכלי לטווח הרחוק .
לא חסר שחקנים שברחו אחרי הכסף הגדול ובסוף מרוב חימום ספסל חזרו לחוזים קטנים בהרבה....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי YMR77 » 06 אפריל 2011, 07:51

כל הפרסומים האלו ממש שטיות על פארגו ובלו במיוחד ש ONE כותבים את זה.
דיויד בלו כבר אמר בעבר שהוא רוצה להישאר במכבי ואפילו לסיים את הקריירה פה כך שאני לא רואה מצב שבו מכבי מציעים לו 450-500 והוא לא נשאר במיוחד בגיל שלו זה יפה מאוד.
לגב פארגו אני מאמין שהוא ילך בכל הכוח לNba לשם הוא מתאים אבל אם הוא ישאר באירופה אני חושב שזה יהיה במכבי . מכבי לא תעשה טעות היא תשלם לו את ה 800-700 שהוא כן צריך לקבל וראוי.
YMR77

הודעהעל ידי er79 » 06 אפריל 2011, 08:51

שמוליק, בנקס ופינוק יותר טובים מפארגו? For real? אתה מנסה להפוך אותנו לאליצור ברק אלקטרה נתניה?
אני חושב שעדיין מוקדם לדבר על עונת המלפפונים, אבל אם אני צריך להביע עמדה, צריך כמה שפחות להביא מלפפונים וכמה שיותר לשמר את הסגל הקיים, כולל את פארגו, ששווה כל סנט. אני מסכים עם בלאט שהסגל שלנו צריך להיות רחב, ולכן אני חושב שצריך להוסיף רק עוד שני שחקנים: שון ג׳יימס ויותם הלפרין או ג׳ון שייר. אם הם חייבים בכל זאת לבוא על חשבון 2 שחקנים אז אפשר להגיד שלום לבורשטיין וגרין, כאשר יש סיכוי ששארפ יפרוש בתום העונה:
1. פרקינס (תלוי במצבו הרפואי) ופארגו
2. הלפרין/שייר, אידסון (בורשטיין ושארפ רק אם יוחלט להרחיב את הקאדר. ראוי יהיה לתת לשארפ תפקיד בצוות המקצועי)
3. פניני ובלו
4. אליהו, הנדריקס, מאצ׳בן
5. סופו ושון ג׳יימס (גרין מיותר לטעמי וישחרר לנו כסף. פוט וכדיר ימשיכו להיות מושאלים).
er79

הודעהעל ידי שמוליק » 06 אפריל 2011, 09:28

er79 כתב:שמוליק, בנקס ופינוק יותר טובים מפארגו? For real? אתה מנסה להפוך אותנו לאליצור ברק אלקטרה נתניה?
אני חושב שעדיין מוקדם לדבר על עונת המלפפונים, אבל אם אני צריך להביע עמדה, צריך כמה שפחות להביא מלפפונים וכמה שיותר לשמר את הסגל הקיים, כולל את פארגו, ששווה כל סנט. אני מסכים עם בלאט שהסגל שלנו צריך להיות רחב, ולכן אני חושב שצריך להוסיף רק עוד שני שחקנים: שון ג׳יימס ויותם הלפרין או ג׳ון שייר. אם הם חייבים בכל זאת לבוא על חשבון 2 שחקנים אז אפשר להגיד שלום לבורשטיין וגרין, כאשר יש סיכוי ששארפ יפרוש בתום העונה:
2. הלפרין/שייר, אידסון (בורשטיין ושארפ רק אם יוחלט להרחיב את הקאדר. ראוי יהיה לתת לשארפ תפקיד בצוות המקצועי)
3. פניני ובלו
5. סופו ושון ג׳יימס (גרין מיותר לטעמי וישחרר לנו כסף. פוט וכדיר ימשיכו להיות מושאלים).

פארגו הגיע מקבוצה לא פחות קיקיונית מברק נתניה. בנקס ופינוק לפחות גילו יכולת גבוהה לאורך העונה בעוד פארגו גילה חוסר יציבות בולט לאורך העונה בגליל.
עוד נזכיר לך שלוגן שהרג קבוצות ביורוליג כמו גם את מכבי במשחק הראשון שיחק ברעננה.
אין לי בעיה גם להקצין ולומר את השם שאף אחד לא מעיז בפורום לכתוב: אוסברי!!!
ולכל הצבועים שהולכים לשפוך שטויות מקלדת כתגובה אני אזכיר מראש ששארפ הגיע מהליגה השנייה ומקבוצה שלא הייתה דומיננטית כל כך כמו קבוצת תאגיד מגרשיי חניה באותה ליגה.
שמוליק

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2011, 10:33

שמוליק כתב:
er79 כתב:שמוליק, בנקס ופינוק יותר טובים מפארגו? For real? אתה מנסה להפוך אותנו לאליצור ברק אלקטרה נתניה?
3. פניני ובלו

פארגו הגיע מקבוצה לא פחות קיקיונית מברק נתניה. בנקס ופינוק לפחות גילו יכולת גבוהה לאורך העונה בעוד פארגו גילה חוסר יציבות בולט לאורך העונה בגליל.
עוד נזכיר לך שלוגן שהרג קבוצות ביורוליג כמו גם את מכבי במשחק הראשון שיחק ברעננה.
אין לי בעיה גם להקצין ולומר את השם שאף אחד לא מעיז בפורום לכתוב: אוסברי!!!
ולכל הצבועים שהולכים לשפוך שטויות מקלדת כתגובה אני אזכיר מראש ששארפ הגיע מהליגה השנייה ומקבוצה שלא הייתה דומיננטית כל כך כמו קבוצת תאגיד מגרשיי חניה באותה ליגה.

זה לא משנה כרגע. לא צריך להסתכל על השחקנים האלה, אלא על השחקנים שמשחקים היום במכבי ועל אופציות רכישה כמו יותם הלפרין.

שחקנים נוספים צריכים להילקח בחשבון ברגע שהשלד יהיה סגור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 06 אפריל 2011, 14:32

יוני , מסכים איתך לחלוטין....
אבל בכל זאת זה תפקידה של ההנהלה לדאוג להשאיר את הסגל הקיים ....אנחנו יכולים להשתעשע בשמות בלי להזיק....
בכל מקרה העונה אני לא רואה כמעט אף שחקן בליגה חוץ מאולי שון ג'יימס שיכול להיות גניבה שלנה הבאה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־60 אורחים