המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

מלפפונים / סגל 2012

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מלפפונים / סגל 2012

הודעהעל ידי yzafrir » 23 מאי 2011, 11:20

וליצקוביץ' הוא PF שהרבה יותר קרוב ל SF מלסנטר ...הוא זורק הרבה יותר מבחוץ מאשר תחת הסל ....
גם בפרטיזן הוא לא שיחק סנטר .
ואגב אין לו גם גובה של סנטר ( הוא פחות מ-2.06 )
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי refael » 23 מאי 2011, 11:40

מסכים עם yzafir הוא PF שיותר קרוב לSF גם מסינה ניסה השנה לשים אותו בעמדת ה SF ביחד עם רייס וטומיץ .
תמונה
refael

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 מאי 2011, 13:37

itay92 כתב:נראה לי הכי מתאים לכאן:
http://one.co.il/Article/180190.html
נשמע כמו שטות גדולה של וואן, ההחלטה בכלל לא עברה עדיין וצריך לחכות עד אחרי הפיינל פור.

אם ככה הולכת להראות ליגת קופל, אני באמת לא רואה שום סיבה להשאר בה.
המגמתיות נגד מכבי רק הולך ומחריפה, קופל נוהג באיפה ואיפה והשחיתות חוגגת.

אגב, ארגון השחקנים אינו מרוצה מהגבלת הזרים החדשה של קופל.יכול שארגון השחקנים יעשה בשבלנו את העבודה וישבית את הליגה בעונה הבאה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי מה מכבי » 23 מאי 2011, 13:48

ארגון השחקנים כבר הסכים לחוקים החדשים ואין באפשרות שלו להשבית את הליגה בגלל זה. נחתם הסכם שמאפשר למנהלת לבחור בין 2 אופציות, 4 זרים על המגרש או חוק רוסי כמו שהיה השנה.

להבנתי החוקים החדשים הם בהסכמה עם מכבי שהסכימה לזה, וזאת כנראה עוד סיבה שהחליטו להצטרף לליגה האדריאטית בנוסף לסיבה הכלכלית.
מה מכבי

הודעהעל ידי Mta_atic » 23 מאי 2011, 16:38

ספורט 5:אולימפיאקוס הציעה לפניני חוזה
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 00392.html

החוזה המוצע הוא לשנתיים,
למרות זאת פניני צפוי להישאר במכבי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 23 מאי 2011, 16:47

מה מכבי כתב:ארגון השחקנים כבר הסכים לחוקים החדשים ואין באפשרות שלו להשבית את הליגה בגלל זה. נחתם הסכם שמאפשר למנהלת לבחור בין 2 אופציות, 4 זרים על המגרש או חוק רוסי כמו שהיה השנה.

להבנתי החוקים החדשים הם בהסכמה עם מכבי שהסכימה לזה, וזאת כנראה עוד סיבה שהחליטו להצטרף לליגה האדריאטית בנוסף לסיבה הכלכלית.

מאיפה הבנת שישנו איזשהו חוק שהמנהלת העבירה, שמכבי הסכימה לו? מכבי היא בסה"כ אחת מ-11 או 12 הקבוצות בליגה הזאת, ואין לה מעמד מיוחד. למרות זאת,
כל החלטה שקופל קיבל מאז שהקימו את המנהלת, פועלת להפלתה של מכבי. יש לציין גם שהוא די הצליח בזה, ועל הדרך גרם למכבי כמה עונות רעות גם ביורוליג.

למה בNBA אין חוקים חדשים מטומטמים כל שנה? למה ביורוליג אין כאלה? למה בטניס לא מנסים להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש? למה ליגת האלופות מתנהלת בצורה שהיא מתנהלת? למה הליגה הספרדית
בכדורסל ובכדורגל מתנהלת באותה השיטה כבר כ"כ הרבה שנים?
בעצם השאלה היא, למה רק בארץ שני מגלומנים מנסים לשנות את הענף ואת הליגות שהיו קיימות עוד לפני שהם נולדו? כל אחד בטמטומו גורם לענף אותו הוא מנהל, להיראות רע
ופתטי יותר משנה לשנה.

תאמין לי שמכבי לא מסכימה לשום חוק ששונה מהליגה שבזמנו הופעלה ע"י האיגוד (והייתה ברמה לא רעה בכלל), וזה כולל את החוק החדש של קופל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 23 מאי 2011, 16:59

Mta_atic כתב:ספורט 5:אולימפיאקוס הציעה לפניני חוזה

החוזה המוצע הוא לשנתיים,

נשמע לא הגיוני(עם כל הכבוד לפניני)
הם רק השנה נפטרים מהלפרין ועכשיו הם הולכים על פניני?(שאני מאוד מעריך אותו)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי מה מכבי » 23 מאי 2011, 17:03

קופל נוהג בדרך קבע שההצעות במנהלת עוברות בהסכמה של כולם, לדעתי הוא לא העביר אף חוק שמכבי התנגדה לו בלי הסכמה שלה בסופו של דבר. אפילו לפיינל פור מכבי לא התנגדה.

נכון שיש מצב שההנהלה יודעת שזה אבוד מראש ולכן מעדיפה להסכים (אבל זאת טעות), אבל עובדתית עד היום ההנהלה הסכימה לכל חוק שעבר גם אם התלוננה נגדו אחרי זה.

הפשרה של המנהלת עם הנהלת מכבי ממה ששמעתי זאת האפשרות להחתים 8 זרים אבל רק 4 בטופס. אם היו נלחמים במנהלת על העניין של מס' הזרים אז הם לא היו מסכימים ל8 זרים ומחליטים רק על 4 זרים סה"כ. ההנהלה מעדיפה להתפשר איתם מאשר להכנס למחלוקות, זאת עובדה.
מה מכבי

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 מאי 2011, 17:05

החוזה המוצע הוא לשנתיים,

זה מעניין:
ארגוני האוהדים: לא נגיע יותר לפיינל פור
ערב חצאי הגמר, יצאה הודעה מטעם אירגוני האוהדים של ארבע הקבוצות שהגיעו למעמד ולפיה, צפוי חרם אוהדים על אירוע החל מהשנה הבאה. בהודעה נכתב: "ערב הפיינל פור, דנו ראשי ארגוני האוהדים של ארבע הפיינליסטיות בתקלות החוזרות ונשנות בקיום האירוע בהיכל נוקיה ובמחירי הכרטיסים המופרזים. האוהדים של ארבע הקבוצות קוראים למנהלת ולראשי הקבוצות לחזור לשיטה בה תוכרע האלופה בסדרות ולאפשר השתתפות האלופה ביורוליג. ראשי האוהדים הודיעו כי בכל מקרה, זהו הפיינל פור האחרון בו ייקחו חלק".

ידוע לי על היוזמה הזו מצד אוהדי מכבי והפועל י-ם, אבל לא הבנתי מה הקשר של הקבוצות האחרות? הרי הם כן תומכות בטמטומיישן של קופל.

בכלל, אני חושבת שאולי הגיע הזמן שמכבי והפועל י-ם יתגברו על היריבות והשנאה בינהם וישתפו שעולה במלחמה בקופל, הרי כל הגזרות האילו שלו לא פוגעות רק במכבי אלא בכל קבוצה ששואפת למשהו מעבר לביצה המקומית שלנו, והקבוצה היחידה מלבד מכבי שיש לה שאיפות באירופה זו הפועל. כל הגבלות הזרים האילו יפגעו קשות גם בהפועל שמתבססת גם היא כמו מכבי על הזרים שלה ולא תוכל להגיע לכלום באירופה עם הגבלות הזרים הללו.
בנוסף לזה שגם בהפועל לא מרוצים מהפיינל פור, אולי צירוף הכוחות של מכבי עם אילו של הפועל יוכלו ליצור הרבה יותר כוח מול קופל וגזרותיו.

ויוני,
אין לך מושג כמה אני מסכימה איתך.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 מאי 2011, 17:06

מה מכבי כתב:קופל נוהג בדרך קבע שההצעות במנהלת עוברות בהסכמה של כולם, לדעתי הוא לא העביר אף חוק שמכבי התנגדה לו בלי הסכמה שלה בסופו של דבר. אפילו לפיינל פור מכבי לא התנגדה.

נכון שיש מצב שההנהלה יודעת שזה אבוד מראש ולכן מעדיפה להסכים (אבל זאת טעות), אבל עובדתית עד היום ההנהלה הסכימה לכל חוק שעבר גם אם התלוננה נגדו אחרי זה.

הפשרה של המנהלת עם הנהלת מכבי ממה ששמעתי זאת האפשרות להחתים 8 זרים אבל רק 4 בטופס. אם היו נלחמים במנהלת על העניין של מס' הזרים אז הם לא היו מסכימים ל8 זרים ומחליטים רק על 4 זרים סה"כ. ההנהלה מעדיפה להתפשר איתם מאשר להכנס למחלוקות, זאת עובדה.

מאיפה אתה יודע את הדברים האילו?
אתה נמצא בישיבות של המנהלת?
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 23 מאי 2011, 17:11

כל הכבוד לארגוני האוהדים.
אני אשמח לראות פיינל פור אחד עם אולם ריק ואז את קופל מתקפל.
בהצלחה!
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי מה מכבי » 23 מאי 2011, 17:11

קופל התבטא בעניין הזה לא אחת וכמעט תמיד יוצאות הודעות של המנהלת על החלטה פה אחד של דירקטוריון המנהלת. אי אפשר להוציא הודעה כזאת במידה ומכבי מתנגדת. לא אומר שההנהלה מסכימה לדברים האלה, אלא ברוב המקרים (כשמבינים שזה אבוד) מעדיפה שיוכנסו הקלות בחוקים שהם מעבירים שיתאימו יותר לקבוצה בתמורה להסכמה שלהם, מאשר להתנגד ולתת לחוקים לעבור למרות ההתנגדות (בצורה יותר קשה\רעה למכבי).

אם זאת הדרך הנכונה להתנהל מול המנהלת או לא זה כבר סיפור אחר. אבל ככה נראה שמתנהלים מולם.
מה מכבי

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 מאי 2011, 17:20

מה מכבי כתב:קופל התבטא בעניין הזה לא אחת וכמעט תמיד יוצאות הודעות של המנהלת על החלטה פה אחד של דירקטוריון המנהלת. אי אפשר להוציא הודעה כזאת במידה ומכבי מתנגדת. לא אומר שההנהלה מסכימה לדברים האלה, אלא ברוב המקרים (כשמבינים שזה אבוד) מעדיפה שיוכנסו הקלות בחוקים שהם מעבירים שיתאימו יותר לקבוצה בתמורה להסכמה שלהם, מאשר להתנגד ולתת לחוקים לעבור למרות ההתנגדות (בצורה יותר קשה\רעה למכבי).

אם זאת הדרך הנכונה להתנהל מול המנהלת או לא זה כבר סיפור אחר. אבל ככה נראה שמתנהלים מולם.

דבר ראשון,
אני ל מאמינה למילה שיוצאת לקופל ולמנהלת מהפה.
דבר שני,
אתה לא יודע למה מכבי מסכימה ואיפה היא מתפשרת ואיפה לא, אז אל תתנשא כאילו אתה יושב בכל הישיבות של מכבי והמנהלת. זה הכל השערות, אתה ל יודע יותר ממה שאנחנו יודעים וגם אנחנו מקבלים את המידע שלנו מהתקשורת שלפעמים יודעת עוד פחות מאיתנו.

אין לי מושג מה נכון ומה לא, אבל אני יודעת מה ששמעון אמר לא מזמן לגבי הפיינל פור וזה נשמע כאילו קופל עבד עליו.
זה נכון שבהתחלה מכבי הסכימה לשיטה הזו תמורת השיריון ליורוליג, אבל זה רק כי קופל נתן לשמעון הבטחה שמדובר במשהו זמני ואחרי כמה שנים חוזרים לסדרות, רק שהסדרות שקופל הבטיח לשמעון התגלו כסדרה שקופל העניק לנו ב"רוב טובו" ברבע הגמר, ככה הוא כאילו פתר את ההבטחה שלו לשמעון.
עכשיו לך תילחם בקומבינות האילו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי itay92 » 23 מאי 2011, 17:26

החוזה המוצע הוא לשנתיים,

נשמע כמו ספין כדי להעלות את החוזה של פניני.
itay92

הודעהעל ידי jol9 » 23 מאי 2011, 18:26

חנו'ש כתב:
מה מכבי כתב:קופל התבטא בעניין הזה לא אחת וכמעט תמיד יוצאות הודעות של המנהלת על החלטה פה אחד של דירקטוריון המנהלת. אי אפשר להוציא הודעה כזאת במידה ומכבי מתנגדת. לא אומר שההנהלה מסכימה לדברים האלה, אלא ברוב המקרים (כשמבינים שזה אבוד) מעדיפה שיוכנסו הקלות בחוקים שהם מעבירים שיתאימו יותר לקבוצה בתמורה להסכמה שלהם, מאשר להתנגד ולתת לחוקים לעבור למרות ההתנגדות (בצורה יותר קשה\רעה למכבי).

דבר ראשון,
אני ל מאמינה למילה שיוצאת לקופל ולמנהלת מהפה.
דבר שני,
אתה לא יודע למה מכבי מסכימה ואיפה היא מתפשרת ואיפה לא, אז אל תתנשא כאילו אתה יושב בכל הישיבות של מכבי והמנהלת. זה הכל השערות, אתה ל יודע יותר ממה שאנחנו יודעים וגם אנחנו מקבלים את המידע שלנו מהתקשורת שלפעמים יודעת עוד פחות מאיתנו.

אין לי מושג מה נכון ומה לא, אבל אני יודעת מה ששמעון אמר לא מזמן לגבי הפיינל פור וזה נשמע כאילו קופל עבד עליו.
זה נכון שבהתחלה מכבי הסכימה לשיטה הזו תמורת השיריון ליורוליג, אבל זה רק כי קופל נתן לשמעון הבטחה שמדובר במשהו זמני ואחרי כמה שנים חוזרים לסדרות, רק שהסדרות שקופל הבטיח לשמעון התגלו כסדרה שקופל העניק לנו ב"רוב טובו" ברבע הגמר, ככה הוא כאילו פתר את ההבטחה שלו לשמעון.
עכשיו לך תילחם בקומבינות האילו.

ועכשיו אין לך מושג, כמה אני מסכים איתך... :dance4

מה מכבי,
אתה מנסה להגן על איזה משהו לא ברור כאן. מה שצריך לעניין אותנו, כאוהדי מכבי, זה טובת הקבוצה. ברור לגמרי שכל החלטה שהמנהלת מקבלת מאז היווסדה, נועדה להחלשתה של מכבי.
שום החלטה שהתקבלה לא פעלה לשיפור הליגה והכדורסל הישראלי, אלא רק לכאורה.
אז למה אתה ממשיך להגן על כל מה שקשור בליגה הזאת?

אם שם המשחק הוא פגיעה במכבי, אז למה להמשיך להשתתף במשחק הזה? בדברים שאתה אומר, אתה גם מוציא את שמעון ודייויד די מטומטמים. כאילו הסוכרייה שקופל זורק להם
מפעם לפעם, זה כל מה שהם יכולים להשיג.
אני מזכיר לך שמדובר באנשים שהזיזו את שעת גמר היורוליג רק לפני חודש וחצי, ואלה הם אותם אנשים שדאגו שהפיינל פור לא יועתק מת"א, שהגליל תמשיך לארח באולם שלה וכו' וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 23 מאי 2011, 20:16

ירושליים תציע לשון ג'יימס חוזה לשנתיים תמורת 800,000 דולר:
http://sports.walla.co.il/?w=/151/1826112
כנראה שההצטרפות של כץ מעלה את התקציב של ירושליים משמעותית
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 23 מאי 2011, 20:40

itay92 כתב:

החוזה המוצע הוא לשנתיים,

נשמע כמו ספין כדי להעלות את החוזה של פניני.

כן, אין שום סיכוי שפניני לא יהיה במכבי.

rc4991 כתב:ירושליים תציע לשון ג'יימס חוזה לשנתיים תמורת 800,000 דולר:

400 אלף לעונה זה לא מה שיגרום לו ללכת לשם, אם מכבי תהיה בתמונה ותחליט סופית שהולכים עליו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי בעל זבוב » 23 מאי 2011, 20:41

rc4991 כתב:ירושליים תציע לשון ג'יימס חוזה לשנתיים תמורת 800,000 דולר:

זה 400 אלף לכל שנה. אבל אבוד להם, אין סיכוי שישחק שם.
בעל זבוב

הודעהעל ידי itay92 » 23 מאי 2011, 21:08

ישראלי עתידי לעמדת הסנטר?:
http://sports.walla.co.il/?w=/151/1826108
itay92

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 מאי 2011, 01:55

לגבי פניני זה לא כזה ספין כי מי שהמליץ לאולי עליו זה לא אחר אלא פיני גרשון והוא אפילו לא הסתיר את העניין בתוכניות של וואן יום לפני הפיינל פור (צפיצי אז במחשב מספרד ) אפ פרצוף מרוצה כזה ...
אליהו תחת חוזה בלי יציאה לאירופה בשכר מאוד מכובד.
שני השחקנים כבר שיחקו בחו"ל ולא נראה לי שזה חלום שלהם .
קבוצות יוונית יהיו עסוקות לשמור בקיץ על סגל הקיים , במיוחד היווני לאור עליית המס ' . חשבתי אל זה בקצב הזה לסופו יהיה מאוד משתלם לשחק במכבי שנה שלישית כבכל קבוצה אחרת מאחוד אירופה הוא ישלם לממשלתו מס 45 אחוז במקום 21 עכשיו.
טיקי חוזר

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Jazzman, יוסי22, מרסר ו־56 אורחים