המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי מול פאנאתנייקוס - משחק אחד על הגביע 08.05.11

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי מול פאנאתנייקוס - משחק אחד על הגביע 08.05.11

הודעהעל ידי michael » 09 מאי 2011, 03:36

אמש נקבע כי הפיינל פור הבא - של 2012 יערך באיסטנבול (תורכיה).
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 05:36

גיא כתב:בלי קשר לזה שאני כמובן היייתי רוצה שימשיך במכבי, דיויד היה בגמר מול זליקו מה שמאמן ריאל היה מול דיויד בחצי גמר.

דיויד לא יכול לבוא ולומר משפט "אני יכול להבטיח שנעשה מה שעשינו כל השנה". זה נשמע צנוע ומרגש, אבל זה תמים להבטיח דבר כזה.

שחקנים מסוימים כמו פניני כן עמדו בלחץ ויש כאלה שלא. מכבי היא בסופו של דבר קבוצת כדורסל ולא "יחידה לוחמת" או משהו בסגנון. וככזאת יש לה ימים טובים יותר ורעים יותר.

ולדעתי הגיע הזמן שנפסיק לחגוג יותר מדי אחרי חצאי גמרים.

אני לא מסכים איתך. דייויד בכלל בכלל לא השתנק ולא ניהל את המשחק רע. הוא בא עם התכנית שלו עם הרעיונות שלו, הגיב למהלכים של הסרבי ומכבי בסה"כ שיחקה בסדר.
זה קשה מאוד לבצע כשמולך עומדת קבוצה טובה ועמוקה כמו זו של פאו.

בכל אופן, מה שהפסיד למכבי את המשחק זה לא איזו גאונות של אוברדוביץ'. פשוט פתאום הם התחילו לקלוע כל זריקה, וכל ריב' נפל לידיים שלהם, והם קיבלו גם קצת עזרה מהשופטים (לא משהו חריג)
ושחקני מכבי החטיאו קצת לייאפים וכו'.
אני לא ראיתי מה דייויד היה יכול לעשות אחרת ממה שהוא עשה במשחק הזה, באמת שלא.

ולגבי חגיגות החצי גמר - זה לגיטימי. גם בארה הגדולה של מסי, חגגה ניצחון בחצי הגמר על ריאל מדריד. נכון שהניצחון הוא מהות הכל, אבל אי אפשר לבצע קפיצה כ"כ מהירה מהמצב של הקבוצה מאז
אותה הקבוצה המופלאה (פרט לעונת צביקה שגם היא היתה מוזרה מאוד) וישר לזכות בגביע. גם בארסה שעשירה בהרבה ממכבי עברה תהליך, וגם פאו וצסקא, ואלה שלושת הקבוצות הכי חזקות מאז אותה מכבי.

המטרה של מכבי תהיה לא להפוך להיות פרטיזן, שמאבדת את כל כוכביה הגדולים, והופכת להיות לא רלוונטית, כשהיא מגלה שהכוכבים הצעירים שלה לא ממש שווים הרבה בלי המנהיגים מקאלב, מאריץ' ורוברטס.
המטרה המוצהרת היא להשאיר את התאומים ואת צ'אק, ולחזק במקומות הנכונים. באופן כזה, בעונה הבאה הסיכויים שלנו לעלות מדרגה רק יעלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 09 מאי 2011, 05:56

מה הפסיד את המשחק ?? ניסיון ניסיון ועוד פעם ניסיון.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 06:03

6 לב צהוב כתב:מה הפסיד את המשחק ?? ניסיון ניסיון ועוד פעם ניסיון.

כשאתה לא לוקח ריבאונד הגנה אחרי זריקת עונשין, זה לא קשור לנסיון. חלק מזה זה מזל, וחלק זה אולי חוסר ריכוז או משהו כזה.

אני חושב שהמשחק הוכרע על הדברים הקטנים - שלשה מקרית, כדור אבוד, עבירה לא טובה, סגירה לריבאונד וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 מאי 2011, 06:22

יוני,
אני חושבת שאתה גם קצת מזלזל בהגנה המדהימה שפנא עשתה.
יש סיבה למה חלק לא קטן של השחקנים שלנו לא הגיעו למשחק (בעיקר הגבוהים), פנא ידעה לעצור אותם בצורה מרשימה ביותר ופשוט חסמה את הצבע הרמטית, מה שהשאיר למכבי רק לזרוק שלשות.
גם פארגו הרגיש על בשרו את השמירה המצוינת של דיא, ונתן משחק הרבה פחות טוב (חוץ מריקוד הבלט שהוא עשה פתאום באמצע המשחק..).

אין מה לעשות, פאו כיום היא פשוט קבוצה טובה יותר ממכבי, והיתה ראויה לניצחון הזה.

אגב, אני גם לא חושבת שבלאט חף מטעויות, אני חושבת שלמרות המשחק הלא טוב שלו, היה צריך להמר על אליהו מוקדם יותר ולא כשכבר העסק היה גמור.
אני יודעת שהוא התחיל את המשחק בצורה זוועתית, אבל במשחק כזה בלאט היה חייב להמר, ואליהו היה אחד השחקנים היחידים במכבי שהיה לא את היכולת לשבור את ההגנה ההרמטית של פאו.
חבל גם שמכבי לא שיחקה יותר את שמירת הלחץ שלה, כי בדקות האחרונות מכבי עשתה שמירת לחץ כל כך טובה שזה בהחלט הצליח לצמצם את הפער ואולי היה מקום לבצע את זה בחלק גדול יותר של המשחק, בטח כשזה אחד הדברים שאפיינו את מכבי הכי טוב העונה.

כל אופן, אין לי תלונות לבלאט או לשחקנים שלנו, הם נתקלו בקבוצה טובה יותר וללא ספק נתנו את כל כולם על המגרש עד השניה האחרונה.
אני אישית גאה בהם לחלוטין.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 06:27

חנו'ש כתב:יוני,
יש סיבה למה חלק לא קטן של השחקנים שלנו לא הגיעו למשחק (בעיקר הגבוהים), פנא ידעה לעצור אותם בצורה מרשימה ביותר ופשוט חסמה את הצבע הרמטית, מה שהשאיר למכבי רק לזרוק שלשות.
גם פארגו הרגיש על בשרו את השמירה המצוינת של דיא, ונתן משחק הרבה פחות טוב (חוץ מריקוד הבלט שהוא עשה פתאום באמצע המשחק..).

אגב, אני גם לא חושבת שבלאט חף מטעויות, אני חושבת שלמרות המשחק הלא טוב שלו, היה צריך להמר על אליהו מוקדם יותר ולא כשכבר העסק היה גמור.
אני יודעת שהוא התחיל את המשחק בצורה זוועתית, אבל במשחק כזה בלאט היה חייב להמר, ואליהו היה אחד השחקנים היחידים במכבי שהיה לא את היכולת לשבור את ההגנה ההרמטית של פאו.
חבל גם שמכבי לא שיחקה יותר את שמירת הלחץ שלה, כי בדקות האחרונות מכבי עשתה שמירת לחץ כל כך טובה שזה בהחלט הצליח לצמצם את הפער ואולי היה מקום לבצע את זה בחלק גדול יותר של המשחק, בטח כשזה אחד הדברים שאפיינו את מכבי הכי טוב העונה.

כל אופן, אין לי תלונות לבלאט או לשחקנים שלנו, הם נתקלו בקבוצה טובה יותר וללא ספק נתנו את כל כולם על המגרש עד השניה האחרונה.

האמת שכל מה שכתבת הוא נכון לדעתי.
אני חלילה לא מזלזל לרגע בשום דבר שפאו עשתה. היא קבוצה גאה ומנוסה ויודעת מה היא רוצה לעשות. אני פשוט לא חושב שנסיון הוא הדבר היחיד שניצח את המשחק.

לגבי ההגנה שלהם מסכים לחלוטין, למרות שעדיין, היו למכבי המון החטאות של זריקות נוחות. לגבי בלאט - בדיעבד כמובן אפשר להגיד שהיה צריך להמר על אליהו מוקדם יותר, אבל זה ממש
לא היה נראה כדבר הנכון (ואני מאוד אוהב את ליאור) כי הוא פשוט היה רע וחסר ביטחון.
פאו עשתה את הדבר הנכון כשלא הימרה על הקלעים בחצי השני, וכך בעצם הוציאה את פניני ואת בלו מהמשחק. כאן היה צריך להיכנס פארגו לתמונה כי הרחבה היתה יחסית פנויה, אבל אתמול
הוא פשוט לא היה במיטבו.

לא נורא, באמת שאני מאוד מאוד מכבד את ההישג של מכבי העונה. הרבה מעבר לציפיות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 09 מאי 2011, 06:28

דרך אגב סתם שאלה אם פאו וברצלונה נפגשים שוב למשחק מי לדעתכם יקח ? האם פאו באמת הכי חזקה ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 09 מאי 2011, 06:29

לכל שחקן ושחקן יש גם רספקט על המגרש שהוא מקבל מהשופטים וזה גם פועל יוצא מהנסיון . פשוט מצחיקה אותי את השמחה של גרשון על אי זכיה של בלאט . נכון לא זכינו , אבל היו התסכול אחרי הגמר בפראג היה הרבה הרבה יותר גדול מהמצב של היום . הם עשו עונה יפה ומרגשת בזירה אירופאית עם מגבלות ואילוצים , פציעה קשה של שחקן חמשיה . אז כמו שגרשון סיפר ששבר של לזמא פגע באילופות הקופלידה בארץ מול הילדים של קטש , בלאט יכול למור שפציע של פרקינס גרמה לאי זכיה ביורוליג מול הזהבים הוותיקים של אוברדוביץ ' .ההבדל הוא ממש דקיק . מכבי חייבת המשכיות בכל מקרה ואנחנו האוהדים צריכים לתמוך בקבוצה במקרה הזה בכל מצב .
נ.ב עשיתי חשבון קטן , אתמול במשחק היו לפחות 7000 אלף צהובים שכל אחד מהם שילם לפחות 1000 דולר לחבילה (לי עולה 1200 כולל הכרטיסים ) , זאת אומרת שאוהדים של מכבי הוציאו 7מילון דולר כדי לצפות ב2 משחקים . אם כל אלו היו מוכנים לשלם חצי מסכום ששקיע היה אפשר בשקט להשאיר את השחקנים שרוצים . סתם נק' למחשבה .....אם אדומים יכולים לתמוך בקבוצה למה אנחנו לא ? התפקיד שלנו זה ךהעביר בקורת על הנהלה כל הזמן .... אני מביון שחלק מהנוסעים זה אוהדי הצלחות אבל בכל מקרה סתם אני חושב לפני שחוזר הביתה .... אולי ההצלחה תגרום לגייס ספונסרים חדשים גם ועוד קצת כסף .... מה עוד שהיקרה ושם טוב של הקבוצה חזר מהר ודי בגדול .... לא זכור לי שהיתה איזה בעיה או פליטות פה אצל השחקנים או מאמנים , נכון ? בברים לא כיבנו , מכות חוץ מאותו סיפור בגמר גביע לא הלכנו ובלאט לא רב עם אף אחד למטיב זיכרוני .....
עוד דבר כולם כאן מדברים על שביטת NBA אסור למכבי להחתים שחקנים לפרקי זמן קצרים משם , שביטה תסתיים והם יחזרו לשם כמו גדולים .... אם זה יוביל לירידת המכירים בשוק עבור שחקנים שלא שחקו שם יופי לנו , אבל להחתים שחקנים משם לא צריך לדעתי.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי יוסי22 » 09 מאי 2011, 06:49

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:יוני,

האמת שכל מה שכתבת הוא נכון לדעתי.
אני חלילה לא מזלזל לרגע בשום דבר שפאו עשתה. היא קבוצה גאה ומנוסה ויודעת מה היא רוצה לעשות. אני פשוט לא חושב שנסיון הוא הדבר היחיד שניצח את המשחק.

לגבי ההגנה שלהם מסכים לחלוטין, למרות שעדיין, היו למכבי המון החטאות של זריקות נוחות. לגבי בלאט - בדיעבד כמובן אפשר להגיד שהיה צריך להמר על אליהו מוקדם יותר, אבל זה ממש
לא היה נראה כדבר הנכון (ואני מאוד אוהב את ליאור) כי הוא פשוט היה רע וחסר ביטחון.
פאו עשתה את הדבר הנכון כשלא הימרה על הקלעים בחצי השני, וכך בעצם הוציאה את פניני ואת בלו מהמשחק. כאן היה צריך להיכנס פארגו לתמונה כי הרחבה היתה יחסית פנויה, אבל אתמול
הוא פשוט לא היה במיטבו.

לא נורא, באמת שאני מאוד מאוד מכבד את ההישג של מכבי העונה. הרבה מעבר לציפיות.

זה לא הוגן לבוא ולחפש את מי להאשים אחרי עונה מופלאה כי אין אשמים , מכבי הצליחה השנה מעל ומעבר לציפיות ונתקלה בגמר במשוכה באמת גבוהה .

אבל ספציפית בנושא של אליהו ( וגם סופו לצורך העניין) , דיוויד היה עם יד קלה מידי על ההדק בקשר אליהם לאורך כל העונה ולטעמי הוא שכח שהם יחד עם הנדריקס הסיבה העיקרית שהוא עבר את טאו בהצלבה ושזה מקור הכוח העיקרי של הקבוצה.

כתבתי אתמול שאוברדוביץ' ינסה להפוך את המשחק של מכבי למשחק של גארדים שבו אין למכבי סיכוי מול הגארדים של פאו , לצערי הוא הצליח בגדול ולא השאיר למכבי שום סיכוי.
יוסי22

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 מאי 2011, 07:04

jol9 כתב:לגבי ההגנה שלהם מסכים לחלוטין, למרות שעדיין, היו למכבי המון החטאות של זריקות נוחות. לגבי בלאט - בדיעבד כמובן אפשר להגיד שהיה צריך להמר על אליהו מוקדם יותר, אבל זה ממש

אין ספק שזה לא היה נראה כמו הדבר הנכון לעשות, זה היה אמור להיות הימור, והימור די גדול.
אבל לפעמים זה בדיוק מה שצריך לעשות במשחקים גדולים, בטח כששום דבר אחר לא ממש עובד.

ורק שלא יובן לא נכון, אני לא מאשימה חלילה את בלאט בהפסד, ואני בטח שלא מנסה ללמד את בלאט מה לעשות, אין ספק שיש סיכוי גבוה שגם הימור מסוג זה לא היה עובד והתוצאה היתה זהה או אפילו יותר גרועה.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 09 מאי 2011, 07:11

אני לא מסכים עם מה שנאמר לגבי שילובו של אליהו מכמה סיבות:

א. עוד לפני המשחק אמרו שליאור בא במצב רוח ירוד במיוחד אחרי המשחק עם ריאל.
החטאת לייאפים פשוטים רק הוכיחו את זה במשחק.
ב. פאו פיתחה משחק פיזי מאד, ועם הרכב "גבוהה" של מכבי היה קשה לליאור לעשות את ההתאמות.
ג. זה שבסוף המשחק הצלחנו לעשות מיני קאמבק עם הרכב נמוך בראשות אליהו, לא אומר שבלאט טעה שלא הכניסה אותו בשאר המשחק.
הרכב נמוך זה אופציה שמשתמשים בה רק כשאין הרבה מה לעשות (הפרש די גבוהה ליריבה/זמן מועט למשחק) . לא משחקים עם הרכב כזה בשלבים הראשונים של המשחק כי הסיכון עולה על הרווח.

אין מה לעשות. יש מאמן, הוא מחליט (ומחליט טוב) וצריך לקבל את זה בהבנה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 07:27

יוסי22 כתב:זה לא הוגן לבוא ולחפש את מי להאשים אחרי עונה מופלאה כי אין אשמים , מכבי הצליחה השנה מעל ומעבר לציפיות ונתקלה בגמר במשוכה באמת גבוהה .

אבל ספציפית בנושא של אליהו ( וגם סופו לצורך העניין) , דיוויד היה עם יד קלה מידי על ההדק בקשר אליהם לאורך כל העונה ולטעמי הוא שכח שהם יחד עם הנדריקס הסיבה העיקרית שהוא עבר את טאו בהצלבה ושזה מקור הכוח העיקרי של הקבוצה.

כתבתי אתמול שאוברדוביץ' ינסה להפוך את המשחק של מכבי למשחק של גארדים שבו אין למכבי סיכוי מול הגארדים של פאו , לצערי הוא הצליח בגדול ולא השאיר למכבי שום סיכוי.

אם מהפוסט שלי משתמע שאני בא לחפש אשמים, אז זאת ממש לא היתה כוונתי. הקו שלי הוא בדיוק הפוך. אני אוהב את כולם, ומפרגן לכולם וחושב שמכבי עשתה עונה גדולה
ולי אישית החזירה את חדוות ההנאה ממשחקים.
לגבי אליהו וסופו, אני חושב שבמשחק גמר אין זמן למשחקים. לא הולך אז מנסים משהו אחר. בסה"כ לליאור היו קצת יותר נפילות השנה, ממה שהיה אפשר לצפות משחקן ברמתו. נקווה שבשנה הבאה
הוא יישפר את היציבות שלו.
זה די נכון גם לגבי סופו. הוא לא שיחק רע אתמול, ולקח את מה שההגנה נתנה לו, וזה לא היה הרבה. הוא הוציא יפה כדורים החוצה, ואני מאמין שבשנה שעברה הוא יהיה עוד יותר טוב
ממה שהיה השנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי uriweis » 09 מאי 2011, 07:52

בסופו של דבר, הקבוצה הטובה והמנוסה יותר ניצחה.
אובראדוביץ', דיאמנטידיס ובאטיסט חוו את כל הסרטים האפשריים, ויצאו מנצחים מרובם.
רק מכבי של 2001 ו- 2005 הצליחה לעצור את פאו של זליקו בפיינל פור, אף אחת אחרת לא עשתה זאת.

מכבי צריכה לשמר את הסגל ולשפר בשוליים, כדי שלבלאט ולשחקנים תהיינה הזדמנויות נוספות להגיע למעמדים הללו.

תודה על עונה אירופית מופלאה.
uriweis

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 09 מאי 2011, 08:05

uriweis כתב:בסופו של דבר, הקבוצה הטובה והמנוסה יותר ניצחה.
אובראדוביץ', דיאמנטידיס ובאטיסט חוו את כל הסרטים האפשריים, ויצאו מנצחים מרובם.
רק מכבי של 2001 ו- 2005 הצליחה לעצור את פאו של זליקו בפיינל פור, אף אחת אחרת לא עשתה זאת.

מכבי צריכה לשמר את הסגל ולשפר בשוליים, כדי שלבלאט ולשחקנים תהיינה הזדמנויות נוספות להגיע למעמדים הללו.

תודה על עונה אירופית מופלאה.

כל הדיבורים על נסיון יוצאים לי מכל החורים.
פאו ניצחה כי היא קבוצה טובה ועמוקה יותר. תוסיפו לכך את חסרונו של פרקינס (שלדעתי, איתו מכבי היתה מנצחת) ושיפוט ביתי והנה לכם הסיבות להפסד.
הקשר היחידי שיש לנסיון, זה הכבוד שמקבל אוברדוביץ' מהיורוליג.
מכבי של העונה בנתה סגל שדוקא היו בו לא מעט שחקנים מנוסים,ששיחקו לצד שחקנים צעירים ובכל זאת, מכבי הצליחה להגיע למעמד השיא של היורוליג, כאשר הרבה קבוצות בעלות שחקנים "מוכחים" ומנוסים, צופות בפיינל-פור (ואפילו בשלב ההצלבה) בבית.
בגדול, לנסיון אין שום קשר להפסד של מכבי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 09 מאי 2011, 08:17

לנסיון אולי אין אבל אוברדוביץ' וחלק משחקנים כמו בטיסט ו פוטיס שדוחפים כל הזמן באוויר לדוגמא , אותו דיאמטיסיס ומאמן שלהם מקבל רספקט . הדוגמא קלסית זה המאבק על הכדור שך בלו - הפילו אותו , בטיסט שם מרפק על הגרון ועם כף היד סוגר מוח לו אף , קם עם לחיצה על הצלעות ובסופו של דבר - כדור בניים שעובר לפאו . אותו דבר היה במשחק מול סיינה . אני כמעט בטוח שאחרי אווירה כמו שבטיסט עושה במהלך העונה אחרי שדרך בכוונה על ראש של שחקן הוא היה מורחק להרבה מאוד זמן .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 מאי 2011, 08:40

היו גם הרבה מכות על שחורצי שמשום מה עברו בשתיקה אצל השופטים מה שמן הסתם מאוד תיסכל את שחורצי וגרם לעבירות המיותרות שלו.

אין ספק שהשופטים היו מאוד מרגיזים וממש לא עזרו לנו, אבל הם לא הסיבה להפסד.
פאו ראויה לניצחון הזה ולא קיבלה אותו במתנה מהשופטים.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 09 מאי 2011, 08:53

עם הדברים האילו אני מסכים.
שוב, זה יותר עניין של כבוד מאשר נסיון.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי גיא » 09 מאי 2011, 09:11

בגדול מכבי אתמול לא נתנה משחק טוב. בזאת זה מסתכם מבחינתי. ליאור וסופו לא עמדו בלחץ, טל לא מסוגל לשים סל ברמות הללו.

שתי נקודות בלטו לי מבחינה זו : הראשונה הייתה רמת אנרגיה גבוהה יותר של פאו בתחילת המשחק (אין לי בעיה עם זה - פאו קבוצה גדולה וגם היא רוצה את הגביע בדיוק כמונו), והשניה מבחינת כדורסל טהור היא הנקודה בה מכבי נדמה לי עלתה ל-יתרון נקודה ופאו הגיבה עם שתי שלשות - שם לדעתי הוכרע המשחק. זה היה הרגע בו מכבי התחילה לרדוף.

אני פשוט מקווה ששנה הבאה מכבי תעלה כדי לנצח משחק כזה אם וכאשר יהיה. וזה אומר לתכנן את הפיינל פור מבחינה אנרגטית. כלומר שהעניין של "עוד לא עשינו כלום" יבוא לא רק מהאלוף דרק שארפ אלא מכל המועדון. רק ככה אפשר לנצח פיינל פור.
גיא

הודעהעל ידי אורי » 09 מאי 2011, 09:24

גם היום אני לא משוכנע שפאו היא הקבוצה הכי טובה האירופה. לדעתי ברצלונה טובה יותר למרות תוצאות רבע הגמר.
מה שכן היא הציגה משחק הגנה מדהים, ודיאמנטידיס הוא בחירה סופר מוצדקת לתואר שחקן השנה ביורוליג. שחקן לא הכי מוכשר בעולם, שהגיע לאן שהגיע בזכות עבודה קשה והבנת כדורסל ברמות הכי גבוהות שיש. גם בטיסט הוא אולי האנדרייטד הכי גדול שיש. שחקן עילאי פשוט. מישהו זוכר את תחילת הקדנציה שלו בפאו? היה שחקן משלים ותו לא. פשוט שחקן מופלא וחלום של כל מאמן.
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 09 מאי 2011, 09:45

אני לא חושב שהיתרון שלו פאו הוא דוקא באיכות, אלא בעיקר בעומק.
במכבי אין מי שיעזור לפארגו בהובלת הכדור (במיוחד לאחר הפציעה של פרקינס), אין יותר מדי שחקנים יוצרים בקו האחורי ובכלל, כמעט שאין גארדים.
גם מחליף משמעותי לסופו אין בדיוק (למרות שהנדריקס עושה עבודה טובה) וכנראה שהעייפות מאוד השפיעה על סופו במשחק הגמר.

הסגל הקצר של מכבי גורם לה לשחק לעיתים גם ללא מוביל כדור וגם ללא שחקן מטרה בצבע, דבר שבפאו לא קורה.
גם המצב בו מכבי נאלצת לתת דקות לשחקן כמו טל בורשטיין במעמד כזה, זה דבר די עצוב שגם מסב נזק ברמה המקצועית.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, עידן ו־149 אורחים