המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

תודה גדולה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תודה גדולה

הודעהעל ידי offry » 08 מאי 2011, 19:02

קבוצה מדהימה. תודה גדולה למכבי, בתקווה שנזכה לראות עוד כמה עונות מרגשות כאלה.
offry

הודעהעל ידי tom » 08 מאי 2011, 19:24

עונה מופלאה! שנה הבאה גביע!
tom

הודעהעל ידי wildcat » 08 מאי 2011, 22:48

חברה אני כל כך מקווה שירושזבל יגיעו לגמר מול מכבי,בשביל שכל הירושזבלים שיצאו מהחורים היום בגלל ההפסד של מכבי מרוב שמחה יחזרו לחורים שלהם.ושהקומוניסטים יעלו ליגה בשביל לראות את ***** בוכים אחרי שהקבוצה המסריחה שלהם חטפה בראש.כמה הם כל כך מסכנים האוהדים המסריחים האלה שכל מה שיש להם בחיים זאת השמחה לעד.
אני מקווה שההנהלה לא תחסוך ותשאיר את הלב של הקבוצה,כי עם שינויים קטנים שנה הבאה יש גביע ארופה.לכל השחקנים תודה רבה על עונה מדהימה ובשביל להשאיר טעם של עוד להביא את האליפות.

עריכת מערכת: לא ראוי ולא מתאים, בעיקר לא ביום הזיכרון ושבוע לאחר יום השואה!!
wildcat

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 05:42

wildcat כתב:חברה אני כל כך מקווה שירושזבל יגיעו לגמר מול מכבי,בשביל שכל הירושזבלים שיצאו מהחורים היום בגלל ההפסד של מכבי מרוב שמחה יחזרו לחורים שלהם.ושהקומוניסטים יעלו ליגה בשביל לראות את הנאצים בוכים אחרי שהקבוצה המסריחה שלהם חטפה בראש.כמה הם כל כך מסכנים האוהדים המסריחים האלה שכל מה שיש להם בחיים זאת השמחה לעד.
אני מקווה שההנהלה לא תחסוך ותשאיר את הלב של הקבוצה,כי עם שינויים קטנים שנה הבאה יש גביע ארופה.לכל השחקנים תודה רבה על עונה מדהימה ובשביל להשאיר טעם של עוד להביא את האליפות.

בגלל שאנחנו לא עכברושי הביוב של אוסישקין, השימוש במילה נאצים, לחלוטין לא במקום.

תקרא להם עכברושים, חולדות, המיץ של הזבל או כל דבר בסגנון. זה הולם אותם הרבה יותר, ולא מוריד את הרמה שלנו אליהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 09 מאי 2011, 11:48

אחרי תקופה קשה המותג "מכבי תל-אביב" קיבל בעיטה חזקה למעלה, ובמעופו הוא עוד הרבה לפני השיא.
על זה מגיעה תודה לדייויד בלאט ולשחקנים שהוא בחר בקפידה.
מעניין אם אלקטרה עדיין רוצים לבטל את חוזה האימוץ.
Runner30

הודעהעל ידי אבי » 09 מאי 2011, 11:51

jol9 כתב:
wildcat כתב:חברה אני כל כך מקווה שירושזבל יגיעו לגמר מול מכבי,בשביל שכל הירושזבלים שיצאו מהחורים היום בגלל ההפסד של מכבי מרוב שמחה יחזרו לחורים שלהם.ושהקומוניסטים יעלו ליגה בשביל לראות את הנאצים בוכים אחרי שהקבוצה המסריחה שלהם חטפה בראש.כמה הם כל כך מסכנים האוהדים המסריחים האלה שכל מה שיש להם בחיים זאת השמחה לעד.

תקרא להם עכברושים, חולדות, המיץ של הזבל או כל דבר בסגנון. זה הולם אותם הרבה יותר, ולא מוריד את הרמה שלנו אליהם.

אני לא הייתי משתמש במילה הזאת בשביל לתאר את חבורת הבאדר מיינהוף המחליאה הזאת, אבל כשאנשים שומעים את חבורת הערסים האדומה שרה שירים כמו "שימו את מכבי בתאים ותמלאו אותם בגזים" טבעי שיתפתו לכנות אותם בשמות כאלה.
נערך לאחרונה על ידי אבי בתאריך 09 מאי 2011, 15:38, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 מאי 2011, 12:03

אבי כתב:
jol9 כתב:

אני לא הייתי משתמש במילה הזאת בשביל לתאר את חבורת הבאדר מיינהוף המחליאה הזאת, אבל כשאנשים שומעים את חבורת הערסים האדומה שרה שירים כמו "שימו את מכבי בתאים ותמלאו אותם בגזים"? טבעי שיתפתו לכנות אותם בשמות כאלה.

זה שהם חלאות חסרי רגישות, זה דבר אחד, זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות גם כאלו.
בתור נכדה לניצולי שואה, אני לא מוכנה אפילו לשמוע יהודי מכנה יהודים אחרים במושג הזה ובטח שאני לא מוכנה לראות את זה כאן בפורום הזה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי מכביסט24 » 09 מאי 2011, 12:34

אני עובר עכשיו תקופה לא קלה עם מות אמו של חברי הקרוב ביותר, ומכבי היא היחידה שהצליחה להעניק לי קצת שמחה ואושר בין כל הכאב ולמרות ההפסד הצורב בגמר אני כל כך גאה בקבוצה הזאת, חבורה של גברים בראשות המאמן מס' 1 דיוויד בלאט ועוזריו הנהדרים. כמה רגעי אושר הם נתנו לנו בעונה הזאת... רק אוהד אמיתי יודע להעריך זאת.
תודה לך מכבי על עונה כמעט מושלמת, על כדורסל משובח של הגנות גדולות לצד תצוגות התקפיות פנומנליות, על זה שלא ויתרת על אף משחק, שלא הובסת ולא הושפלת.
אין לי יותר מילים לומר פרט לעובדה שהיה לי עונג אדיר. נתראה בעונה הבאה בתקווה שמרבית הסגל ישמור על עצמו.
תודה :)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי jol9 » 09 מאי 2011, 13:43

חנו'ש כתב:
אבי כתב:
אני לא הייתי משתמש במילה הזאת בשביל לתאר את חבורת הבאדר מיינהוף המחליאה הזאת, אבל כשאנשים שומעים את חבורת הערסים האדומה שרה שירים כמו "שימו את מכבי בתאים ותמלאו אותם בגזים"? טבעי שיתפתו לכנות אותם בשמות כאלה.

זה שהם חלאות חסרי רגישות, זה דבר אחד, זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות גם כאלו.
בתור נכדה לניצולי שואה, אני לא מוכנה אפילו לשמוע יהודי מכנה יהודים אחרים במושג הזה ובטח שאני לא מוכנה לראות את זה כאן בפורום הזה.

אני מסכים. אנחנו רוצים להיות ברמה יותר גבוהה מהם. אצלם המילים האלו יוצאות כמו מילות קישור - בפורומים שלהם (מישהו פרסם פעם לינק כאן) מלאים בזבל הזה,
השירים שלהם גם כן.
אבל מה, העיקר שלדעתו של דני ענבר, הם קהל מופלא ונפלא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Yellow Gute » 09 מאי 2011, 15:35

תודה לקבוצה האדירה הזו.
מישהו אמר להחתים את דיוויד לשמונה שנים. זה הדבר הראשון שמכבי צריכה לעשות. לצאת בהצהרה שדיוויד הוא הפרוספקט שלה לשנים הבאות, הוא יהיה זה שיבנה את מכבי בשנים הבאות. תנו לו את המושכות ואת הכלים, הוא כבר יעשה פה נפלאות.

דבר נוסף, אני נשוי לאוהדת הפועל ירושלים, וגם היא ( וגם המשפחה המורחבת והאדומה שלה) טוענים שמאוד קשה להם לשנוא את מכבי כשדייויד בלאט שם, הוא באמת אדם נדיר!
חובב דובים
סמל אישי של המשתמש
Yellow Gute

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 מאי 2011, 17:34

Yellow Gute כתב:תודה לקבוצה האדירה הזו.
מישהו אמר להחתים את דיוויד לשמונה שנים. זה הדבר הראשון שמכבי צריכה לעשות. לצאת בהצהרה שדיוויד הוא הפרוספקט שלה לשנים הבאות, הוא יהיה זה שיבנה את מכבי בשנים הבאות. תנו לו את המושכות ואת הכלים, הוא כבר יעשה פה נפלאות.

דבר נוסף, אני נשוי לאוהדת הפועל ירושלים, וגם היא ( וגם המשפחה המורחבת והאדומה שלה) טוענים שמאוד קשה להם לשנוא את מכבי כשדייויד בלאט שם, הוא באמת אדם נדיר!

מסכימה במליון אחוז..
לפני שמחתימים כל שחקן אחר צריך להחתים את בלאט..ההחתמה הראשונה שמכבי צריכה לעשות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי gili_n » 09 מאי 2011, 18:06

תודה רבה!!! גאה בשחקנים, במאמנים וכל הצוות. מקווה לראות את כולם בעונה האירופית הבאה.

עכשיו נשאר לזכות באליפות הליגה המקומית.
gili_n

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־91 אורחים