המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

שרמדיני חתם רשמית במכבי ת"א לעונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שרמדיני חתם רשמית במכבי ת"א לעונה

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 05 יוני 2012, 17:43

כתבו בספורט 5 שהוא רבע יהודי. האם לפי חוק האזרחות הוא זכאי לאזרחות ישראלית? (כמו רבים שהגיעו מבריה"מ?) אין לי מושג אני סתם מעלה השערה.
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 17:47

felix_r כתב:
jol9 כתב:
felix_r כתב:לדעתי, יש פה שיקול דעת אחר.
מכבי הולכת בדרך כלל על הרבה הימורים, ובגלל זה היא מפחדת להתקע בחוזה ארוך עם הימור לא מוצלח, כי במקרה כזה זה יגביל את התקציב ולא ניתן יהיה להחליף את השחקן.

זה נכון, רק שגרגה הוא לא בדיוק הימור משוגע. הימור סביר מאוד, עם סיכויי נפילה די נמוכים, אלא אם כן חלילה ייפצע.

אתה צודק. גם לי הוא נראה הרבה יותר גניבה מאשר הימור, אבל לך תדע איך רואים אותו בצוות המקצועי? אולי אחרי שלא היו כל כך מרוצים ממה שקיבלו ממצ'באן, הם מרגישים צורך להזהר יותר.

כן... טוב, נקווה שהוא יצליח, ושמכבי תצליח להשאיר אותו. נמאס לי כבר לראות בנייה מחדש כל שנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 17:48

שמשון הגיבור כתב:כתבו בספורט 5 שהוא רבע יהודי. האם לפי חוק האזרחות הוא זכאי לאזרחות ישראלית? (כמו רבים שהגיעו מבריה"מ?) אין לי מושג אני סתם מעלה השערה.

מי שזכאי הוא מי שנחשב יהודי לפי ההלכה, דהיינו מי שאמא שלו יהודיה. אם סבתא מצד האמא של גרגה יהודיה, אז הוא בהחלט יכול.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי gandya » 05 יוני 2012, 17:48

felix_r כתב:
jol9 כתב:
מכבי הולכת בדרך כלל על הרבה הימורים, ובגלל זה היא מפחדת להתקע בחוזה ארוך עם הימור לא מוצלח, כי במקרה כזה זה יגביל את התקציב ולא ניתן יהיה להחליף את השחקן.

זה נכון, רק שגרגה הוא לא בדיוק הימור משוגע. הימור סביר מאוד, עם סיכויי נפילה די נמוכים, אלא אם כן חלילה ייפצע.

אתה צודק. גם לי הוא נראה הרבה יותר גניבה מאשר הימור, אבל לך תדע איך רואים אותו בצוות המקצועי? אולי אחרי שלא היו כל כך מרוצים ממה שקיבלו ממצ'באן, הם מרגישים צורך להזהר יותר.

הטעות עם מצבאן היא כלום באופן יחסי, כבר עונה שנייה ברציפות שמכבי(כך מסתמן) לא מצליחה להחזיק כאן אף שחקן(זר) שהיא חושקת בו ונגמר לו החוזה, המצב של מכבי בכי רע, מכבי היא לובליאנה לעשירים(זה מסתכם במקרה הטוב בפיינלפור פעם בכמה שנים בפוקס). עונת המלפפונים של מכבי זה היה הדבר הכי מרגש בעונה שעברה, טוב זה והסדרה הצמודה מול פאו. אני לא זוכר תקופות כאלה אפלות במכבי, סגל שמתחלף בכל שנה זה משהו ממש מכוער, בתחילת העונה היו לי תקוות(אחרי שפארגו דפק ברז, כי לפני זה היו לי צפיות מסוג אחר לגמרי), ידעתי מראש שהעונה ביורוליג תראה כמו כלום(מבחינתי הסדרה הצמודה מול פאו היה מיצוי הפוטנציאל), אבל צפיתי שהעונה הזו תשמש בתור עונת בנייה, שבסופה(אחרי גיבוש הליגה האדריאטית), נסנן את השחקנים שלא פגענו בהם, נשאיר לפחות את רוב הטובים שבהם, ונתחזק במקומות הנכונים, בפועל הקבוצה(שוב כך מסתמן), פורקה לגמרי, אנחנו שוב בדיוק במצב שהיינו שנה שעברה אחרי שפארגו ברח, שוב מחתמים שחקנים לשנה\שנתיים, שוב תהיה כאן בניה מחדש עונה הבאה, מבאס את התחת, אבל זה המצב.
gandya

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 יוני 2012, 17:51

jol9 כתב:
שמשון הגיבור כתב:כתבו בספורט 5 שהוא רבע יהודי. האם לפי חוק האזרחות הוא זכאי לאזרחות ישראלית? (כמו רבים שהגיעו מבריה"מ?) אין לי מושג אני סתם מעלה השערה.

מי שזכאי הוא מי שנחשב יהודי לפי ההלכה, דהיינו מי שאמא שלו יהודיה. אם סבתא מצד האמא של גרגה יהודיה, אז הוא בהחלט יכול.

לא מדויק.
חוק השבות מעניק אזרחות לכל יהודי, בן של יהודי ונכד של יהודי (ואני חושבת שגם בני זוג).
גם אם זה מצד האבא, כל עוד זה עד דור הסבא.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי gandya » 05 יוני 2012, 18:02

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

לא מדויק.
חוק השבות מעניק אזרחות לכל יהודי, בן של יהודי ונכד של יהודי (ואני חושבת שגם בני זוג).

מה זה לא מדוייק? לא נכון בעליל, אני תוהה מאיפה אנשים כותבים שטויות שכאלה...? (JOL מה יהיה?)
זו מדינת היהודים, לא מדינת ההלכה!
מבחינת נוצרים מה שמשנה זה דווקא האב(ובשביל אנטישמים מה שמנה זה עם יש לך גם 0.25 יהדות, כי אז לפחות 25% אתה חרא), ובשביל נאצים תבדוק לבד כמה דורות הם הסתכלו אחורה..
אז לשיטתך בן לאם נוצרייה ואב יהודי(שהיה רשום בתור יהודי למשל בברית המועצות בזמנו, אם כל ההשלכות), לא מגיעה לו זכות השיבה? מזל שהחוק גורס אחרת..

ואכן צודקת חנוש, וכמובן שההגדרה כוללת גם את בני הזוג וילדיהם(לא בגרים לכל הפחות).
gandya

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 18:04

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

לא מדויק.

יפה. לא ידעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 18:06

gandya כתב:
חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

לא מדויק.

מה זה לא מדוייק? לא נכון בעליל, אני תוהה מאיפה אנשים כותבים שטויות שכאלה...? (JOL מה יהיה?)
מבחינת נוצרים מה שמשנה זה דווקא האב(ובשביל אנטישמים מה שמנה זה עם יש לך גם 0.25 יהדות, כי אז לפחות 25% אתה חרא), ובשביל נאצים תבדוק לבד כמה דורות הם הסתכלו אחורה..
אז לשיטתך בן לאם נוצרייה ואב יהודי(שהיה רשום בתור יהודי למשל בברית המועצות בזמנו, אם כל ההשלכות), לא מגיעה לו זכות השיבה? מזל שהחוק גורס אחרת..

ואכן צודקת חנוש, וכמובן שההגדרה כוללת גם את בני הזוג וילדיהם(לא בגרים לכל הפחות).

לא ידעתי. סתם נראה לי הגיוני העניין הזה. כנראה שהתבלבלתי עם עניין היהדות לחתונה.
אני שמח שטעיתי... :bigsmile3
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 יוני 2012, 18:06

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

לא מדויק.

יפה. לא ידעתי.

השכלת.... :D
מה שמצחיק זה שאבא של יהודי שאינו נשוי לאמא היהודיה של בנו, אינו זכאי לאזרחות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 05 יוני 2012, 18:11

jol9 כתב:

אם סבתא מצד האמא של גרגה הייתה יהודיה אז אמא שלו הייתה יהודיה ואז הוא היה *תיקון: יהודי.
נערך לאחרונה על ידי Mta_atic בתאריך 05 יוני 2012, 19:14, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 18:15

gandya כתב:
felix_r כתב:
jol9 כתב:

הטעות עם מצבאן היא כלום באופן יחסי, כבר עונה שנייה ברציפות שמכבי(כך מסתמן) לא מצליחה להחזיק כאן אף שחקן(זר) שהיא חושקת בו ונגמר לו החוזה, המצב של מכבי בכי רע, מכבי היא לובליאנה לעשירים(זה מסתכם במקרה הטוב בפיינלפור פעם בכמה שנים בפוקס). עונת המלפפונים של מכבי זה היה הדבר הכי מרגש בעונה שעברה, טוב זה והסדרה הצמודה מול פאו. אני לא זוכר תקופות כאלה אפלות במכבי, סגל שמתחלף בכל שנה זה משהו ממש מכוער, בתחילת העונה היו לי תקוות(אחרי שפארגו דפק ברז, כי לפני זה היו לי צפיות מסוג אחר לגמרי), ידעתי מראש שהעונה ביורוליג תראה כמו כלום(מבחינתי הסדרה הצמודה מול פאו היה מיצוי הפוטנציאל), אבל צפיתי שהעונה הזו תשמש בתור עונת בנייה, שבסופה(אחרי גיבוש הליגה האדריאטית), נסנן את השחקנים שלא פגענו בהם, נשאיר לפחות את רוב הטובים שבהם, ונתחזק במקומות הנכונים, בפועל הקבוצה(שוב כך מסתמן), פורקה לגמרי, אנחנו שוב בדיוק במצב שהיינו שנה שעברה אחרי שפארגו ברח, שוב מחתמים שחקנים לשנה\שנתיים, שוב תהיה כאן בניה מחדש עונה הבאה, מבאס את התחת, אבל זה המצב.

כן, אתה צודק בעניין הזה. אני גם לא אוהב את העניין הזה. כל הזמן יש כאן ויכוחים בפורום בעניין היציבות בסגל, ויש כאן לא מעט אנשים שדווקא שמחים ששחקנים מתחלפים.

אני אישית מאמין שחילוף צריך להיות חכם, ובנקודות החלשות. אם נניח שחקן נתן עונה טובה, הוא צריך להישאר, אפילו אם אפשר להביא שחקן שעל הנייר טוב ממנו.

לעניין עצמו, אם הסגל ייראה כמו שאנחנו מקווים, כלומר - הלפרין, אוחיון, לאנגפורד ועוד רכז זר, פניני, סמית', ליאור, גרגה, מאריץ' ו-4 זר (מצ'באן, ג'יימס או מישהו אחר),
אז לאף אחד לא יהיו טענות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי gandya » 05 יוני 2012, 18:21

Mta_atic כתב:
jol9 כתב:

אם סבתא מצד האמא של גרגה הייתה יהודיה אז אמא שלו הייתה יהודיה ואז הוא היה חצי יהודי ולא רבע...

האמת שעכשיו אני ממש בשוק.. P:
ואם נלך ע"פ ה"לוגיקה" שלך נגיעה מהר למבוי סתום.. למה נניח סבתא של גרג יהודיה, אז למה מכך נובע לדעתך שאמא שלו יהודיה?(אולי היא חצי יהודיה)?

אם יש לך אמא יהודיה אתה יהודי, לא סתם יהודי לפי חוק השבות(כאן ההגדרה יכולה להשתנות על פי מצבי הרוח של חשין למשל), אלה ע"פ ההלכה!
ועכשיו אחרי כל ענייני הייהודים הללו סתם בא לי לספר משהו על עצמי.. ככל הידוע לי אני יהודי, וכל קרובי מאז(מעמד סיני? :) ) יהודים, אני חילוני וסבא רבה שלי היה הרב הראשי של קהילת יהודי בלרוס(איזה מדינה נידחת בברית המועצות).
נערך לאחרונה על ידי gandya בתאריך 05 יוני 2012, 18:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.
gandya

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 יוני 2012, 18:23

הכול בסדר חוץ מהאופציה מאצ'באן/ג'יימס , אין קשר בין שני השחקנים האלו ברמה המקצועית , אחד נכשל כישלון חרוץ בעונת היורוליג ואחד שחקן צעיר שנתן עונת פריצה מדהימה .

אילולא התעקשות תמוהה ובלתי מוסברת של בלאט (שעוד יבכה על זה כמו תמיד ) אני לא חושב שמישהו פה היה מתלבט לגבי החזרה שלו .

אני גם לא מבין על איזה לקח מדברים מהנושא של מאצ'באן? מישהו באמת ציפה שהוא יתן עונת יורוליג יותר טובה מזו שהוא נתן ? רק אני לא מבין את זה ?

והעיתונאים העלובים בארץ אפילו לא מקשים על בלאט עם השאלה הכול כך מתבקשת הזו , האם מישהו ציפה בכנות לעונת יורוליג טובה יותר מזו שנתן הסרבי ואם כן באיזה כוכב הוא חי בידיוק.
יוסי22

הודעהעל ידי gandya » 05 יוני 2012, 18:30

יוסי22 כתב:הכול בסדר חוץ מהאופציה מאצ'באן/ג'יימס , אין קשר בין שני השחקנים האלו ברמה המקצועית , אחד נכשל כישלון חרוץ בעונת היורוליג ואחד שחקן צעיר שנתן עונת פריצה מדהימה .

אילולא התעקשות תמוהה ובלתי מוסברת של בלאט (שעוד יבכה על זה כמו תמיד ) אני לא חושב שמישהו פה היה מתלבט לגבי החזרה שלו .

אני גם לא מבין על איזה לקח מדברים מהנושא של מאצ'באן? מישהו באמת ציפה שהוא יתן עונת יורוליג יותר טובה מזו שהוא נתן ? רק אני לא מבין את זה ?

והעיתונאים העלובים בארץ אפילו לא מקשים על בלאט עם השאלה הכול כך מתבקשת הזו , האם מישהו ציפה בכנות לעונת יורוליג טובה יותר מזו שנתן הסרבי ואם כן באיזה כוכב הוא חי בידיוק.

נו מה הבעיה? אני במקומך הולך לדני פדרמן, מדבר אתו כמו גבר, ומסביר לו תמצב בערך כך(רק במלים יפות יותר):
"יש לך מאמן מטומטם בלאט, אבא שלך לא ממש מרוצה ממנו, וגם אני לא, זה לא מבין כלום באמון זה, תראה איזה שחקן יש לך ביד שקן זהב(מאציבאן), תן לי את תפקיד המאמן, אנחנו נעלה מינימום לפיינלפור, ומאחר ואני אוהד מכבי, גם אהיה לארג! תגיד לאבא שאני מוכן לאמן את מכבי בחצי מהעלות שאתם מתכוונים לתת לבלאט הזה, מה רע? אנחנו מינימום בפיינלפור, שחקן העתיד של אירופה מצבאן מצעיד את מכבי בגאון לשושלת שלא נראתה כדמותה באירופה(אולי רק השושלת של פני יכולה להזכיר אותה), והאבא חוסך הרבה קאש!"
נערך לאחרונה על ידי gandya בתאריך 05 יוני 2012, 18:33, נערך פעם אחת בסך הכל.
gandya

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2012, 18:31

יוסי22 כתב:הכול בסדר חוץ מהאופציה מאצ'באן/ג'יימס , אין קשר בין שני השחקנים האלו ברמה המקצועית , אחד נכשל כישלון חרוץ בעונת היורוליג ואחד שחקן צעיר שנתן עונת פריצה מדהימה .

אין קשר, פרט לקשר היחיד ששניהם כרגע חתומים במכבי. אני גם חושב שמילאן צריך לחזור, אבל אם לא, אז לדעתי ג'יימס הוא אופציה טובה לא פחות מכמעט כל שם
שעולה בהקשר לעמדה 4, בטח כשמדובר במלפפונים עתיקים ורקובים כמו מנסה בונסו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 05 יוני 2012, 18:36

לדעתי יוסי ימשיך לרדוף את בלאט עד עמקי הגיהנום בעניין מצ'אבן וסופו .( אול הוא אוהב דובים כאלו ).
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 05 יוני 2012, 18:39, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 05 יוני 2012, 18:38

gandya כתב:
חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

לא מדויק.

גישות נוספות לאופיה של המדינה הן:מדינה דתית לאומית,מדינת לאום יהודי תרבותית,מדינת העם היהודי ומדינת כלל אזרחיה(אם אתם רוצים אני גם יפרט לכם אותם)
הבגרות באזרחות דפקה לי ת'ראש :duh
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 יוני 2012, 18:57

yarinsaky כתב:לדעתי יוסי ימשיך לרדוף את בלאט עד עמקי הגיהנום בעניין מצ'אבן וסופו .( אול הוא אוהב דובים כאלו ).

אני מרגיש באמת כמו תקליט שבור בנושא הזה .

אבל אם בנושא של סופו אני יכול להבין את הצד של בלאט גם אם זה גורם לי תחושת החמצה ספורטיבית מאוד חזקה לשנים הקרובות בגלל הטיפול המיוחד שהוא דורש ( שוב , בעיני זה פינוק מטופש של בלאט שאחר כך יבכה שאין לו מספיק כישרון , אבל מילא ).

בנושא של מאצ'באן עוד לא קיבלתי טיעון הגיוני חוץ מ"בלאט גאון שאסור להרהר אחר מידותיו" , הרי הוא נתן עונה עצומה עם פרטיזן ושוב מישהו ציפה לעונה טובה יותר משחקן בן 22 ? למה הוא אפילו לא מועמד ? איזה ליקוי מאורות חטפו שם בצמרת של מכבי ?
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 05 יוני 2012, 19:01

איזה טיעון הגיוני אתה רוצה ? יש מאמן והוא אולי חושב שהשחקן לא מתאים לשיטה שהוא רוצה בשנה הבאה, לא צריך כאן דוקטורט. זה לא שהוא מוותר כאן על דוויט האוורד , דבר שמצדיק להעמיד אותו על המוקד . :)
סך הכול איזה דובון חמוד מפרטיזן.
מכסימום ימכרו אותו ויקבלו עליו כסף טוב, אולי.

אבל גם אני מרגיש שדיברתי על זה יותר מדי.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 05 יוני 2012, 19:02, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 05 יוני 2012, 19:01

יוסי22 כתב:
yarinsaky כתב:לדעתי יוסי ימשיך לרדוף את בלאט עד עמקי הגיהנום בעניין מצ'אבן וסופו .( אול הוא אוהב דובים כאלו ).

אני מרגיש באמת כמו תקליט שבור בנושא הזה .

אבל אם בנושא של סופו אני יכול להבין את הצד של בלאט גם אם זה גורם לי תחושת החמצה ספורטיבית מאוד חזקה לשנים הקרובות בגלל הטיפול המיוחד שהוא דורש ( שוב , בעיני זה פינוק מטופש של בלאט שאחר כך יבכה שאין לו מספיק כישרון , אבל מילא ).

בנושא של מאצ'באן עוד לא קיבלתי טיעון הגיוני חוץ מ"בלאט גאון שאסור להרהר אחר מידותיו" , הרי הוא נתן עונה עצומה עם פרטיזן ושוב מישהו ציפה לעונה טובה יותר משחקן בן 22 ? למה הוא אפילו לא מועמד ? איזה ליקוי מאורות חטפו שם בצמרת של מכבי ?

מסכים איתך לגמרי
וגם אם החתמתו היא טעות כי הוא לא מתאים למכבי(או יותר נכון לגישה של בלאט)אז שימכרו אותו כבר וירוויחו עליו כסף וישחררו אותו מיסוריו
אנשים שוכחים שמדובר בשחקן שוויתר על הרבה כסף בשביל לחתום במכבי וגם התחיל ללמוד עברית עם הגעתו וחבל שכך מכבי גומלת לו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־181 אורחים