המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הנדריקס חתם לשנתיים במילאנו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הנדריקס חתם לשנתיים במילאנו

הודעהעל ידי yarinsaky » 19 יוני 2012, 11:33

גם הענין עם סופו כבר ידוע הרבה זמן, כך שלא בטוח ששרמדיני קשור להנדריקס, אלא דווקא לסופו. אל תשכח שבלאט נלחם עד אתמול על הנדריקס כשהביע תקווה שהוא ישאר במכבי, על סופו הוא וויתר מזמן.
בכל אופן זה כבר לא משנה. מכבי צריכה עכשיו סנטר טוב שיתן ריבאונד, גוף, הגנה, כוח , דברים כאלו . שיסגרו עם מאריץ' וזהו, טוב יותר לא ימצאו כנראה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 19 יוני 2012, 11:37

חביב אורנג'ד כתב:
jol9 כתב:
er79 כתב:
נחכה ונראה. הניחוש שלך טוב בדיוק כמו הניחוש שלי. מילאנו משתפרת מאוד לדעתי עם ההחתמה הזאתף ומחזיקה היום בקו קדמי איכותי מאוד. הבעיה שם היתה שכמעט כל השחקנים היו פרימדונות, ודווקא לא היו להם מספיק שחקנים שנלחמים על המגרש וחסרי אגו.

יכול להיות שהם היו פרימדונות כי מילאנו שפכו עליהם ימבה כסף בקיץ האחרון. ואליהם אתה יכול להוסיף את הנדריקס, שהחל מסוף הטופ 16 הפך לפרימדונה בעצמו, כשהסוכן שלו נתן לו ולתקשורת פידבק שכמה קבוצות הולכות לשפוך עליו ימבה כסף בעונה הבאה. אז גם הוא יהפוך לפרימדונה, זו המשוואה המתבקשת. מהצד השני של המתרס יש לך בחור כמו ריקי היקמן, שאין לי מושג איך לאכול אותו, אבל קבוצות כמו סיינה הציעו לו יותר ממכבי, והוא בא למכבי כדי להוכיח את עצמו ולהשתדרג מקצועית. את זה אני יכול להעריך. אין לי שום דבר נגד הנדריקס, מאוד אהבתי אותו, אבל את הטעות המקצועית שלו הוא ישלם, לפחות כלכלית הוא יכול לשמוח.

המידע לגבי היקמן וסיינה הוא ספקולטיבי, ויכול מאוד שהופץ ע"י בעלי עניין מסויימים.

דוקא המידע הזה הגיע מכמה מקומות וגם אם הוא לא נכון, נראה שבכל זאת היקמן יצר לעצמו שם של שחקן טוב ויחסית ידוע, מה שלא קרה עם כל שחקן שהגיע לכאן, לרבות עם שחקנים שמאוד הצליחו.

בנוגע להנדריקס, אני נוטה להאמין שאיתו הכל היה ידוע כבר ממזמן ומכבי בחרה לוותר עליו הרבה לפני שהחתימה את שרמדיני.
לאחר התקעות המו"מ והדרישות הגבוהות של הנדריקס, כנראה שגם מכבי וגם בלאט הבינו שהם צריכים לחפש אלטרנטיבה.
הסיפור קצת מזכיר את מה שקרה עם בלאט ומקדונלד בזמנו; כאשר בלאט דיבר על כך שהוא רוצה אותו במכבי, אבל בפועל ויתר עליו עוד לפני תום העונה.

בכל אופן, כדורסל זה ביזנס והחלטתו של הנדריקס היא לגיטימית וכנראה גם טובה בשבילו (לפחות בפן הכלכלי).
שיהיה לו בהצלחה.

כן, מסכים איתך לגבי הנדריקס. האמירות שבלאט רוצה אותו ומקווה שהוא יישאר, זה סוג של מס שפתיים. בגלל זה אני פחות סומך על הדברים שהוא אומר
בתקשורת. לא שהוא משקר, הוא פשוט מאוד מייפה את הדברים.

לגבי היקמן - ברור שהקבוצות באיטליה הכירו אותו, אבל זה לא שחקן שמנהלים עליו מלחמה כוללת. הסכום בו הוא מגיע מוכיח את זה באופן חד משמעי.
אני מבטיח לך שאם סיינה היתה באמת רוצה אותו, אז המחיר שלו היה מגיע לפחות לחצי מליון.
לא סביר שהוא ויתר על יותר מכמה עשרות אלפי דולרים, וסביר מאוד שזה לא הגיע מכיוון סיינה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי gandya » 19 יוני 2012, 12:06

er79 כתב:
גם בלאט הוא אינטרסנט בקטע הזה, ואני נוטה לא לקנות את זה. אפשר להציג דברים בכל מיני צורות, ולבלאט נוח להציג את היקמן כשחקן שמכבי נלחמה עליו
מול קבוצה בסדר גודל של סיינה.
נראה לי שברמת השכר שלו, אם סיינה באמת היתה רוצה אותו, הוא היה מגיע לשם. לא מדובר כאן בשחקן של מליון דולר עם כל הכבוד.

ברשותך, אני בוחר שכן להאמין לדבריו של בלאט בהקשר של היקמן. אף אחד לא אמר שהוא שווה מליון דולר, אבל אני נוטה להאמין שכשחקן שכבר נחשף בליגה האיטלקית בפני הקבוצות העשירות אחרי עונה טובה שלו, הוא יקבל מהן יותר מאשר מה שמכבי הציעה בעבורו.

תאמין למי שאתה רק רוצה, אבל גם לאמונה צריך בסיס, בלאט לא אמר שום דבר לגבי סיינה, לא הזכיר את השם שלה כלל, "ההצעות הגבוהות יותר" אפשר להאמין שהיו כאלה מקבוצה רוסית סוג ז, בשם קזאן, עדיין יפה להחזיק כאן שחקן שמעדיף הצעה קצת יותר נמוכה, מאשר הצעה מקבוצה סוג ז.
נערך לאחרונה על ידי gandya בתאריך 19 יוני 2012, 12:44, נערך פעם אחת בסך הכל.
gandya

הודעהעל ידי gandya » 19 יוני 2012, 12:11

er79 כתב:אף אחד לא מנסה להציג פה מיראז' של כוכב על, היקמן עוד לא כוכב על, ואתם סתם מנפחים את ההתבטאויות של בלאט (אז מה אם הוא אמר שהשחקן מזכיר לו את מקדונלד, זה אומר שהוא כבר קשר לו כתרים?). השכל הישר שלי אומר שייתכן מאוד שהקבוצות הטחונות יותר באיטליה נתנו לו הצעה גבוהה יותר, ואני מאמין לדברי בלאט בהקשר זה. מכאן ועד להכתיר אותו כפארגו הבא זה כבר מוגזם.

סיינה לא קבוצה עשירה, לסיינה יש סגל יקר, שהוא ממצא את התקציב שלה עד תום, אפשר להאמין שסינה הציעה להייקמן חוזה בסדר גודל של מכבי, והוא העדיף את ת"א, בכל זאת לאמריקאים טוב יותר כאן מבסיינה, זאת בנסוף לכך שכנראה הובהר לו, שכאן בונים עליו. לחשוב שהייתה לא הצעה גבוהה מסיינה והוא סירב לה? פתטי, פתטי מאוד..
gandya

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 14:31

תגובתו של ריצ'י, ושל בלאט :

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 22827.html
מתAMסרת

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 14:35

עצוב לי שהוא עוזב...ואני מקווה שאחרי שנשמע על החותמים החדשים, לא יהיה עצוב לי יותר..
חושבת שהבחירה שלו לעזוב היא טעות מקצועית..אבל זה לגיטימי.
שיהיה לו בהצלחה !
מתAMסרת

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 14:51

מתAMסרת כתב:עצוב לי שהוא עוזב...ואני מקווה שאחרי שנשמע על החותמים החדשים, לא יהיה עצוב לי יותר..
שיהיה לו בהצלחה !

לפי כל הפרסומים הנדריקס היה מוכן להישאר כאן תמורת 900 אלף דולר, אבל במכבי חשבו שהוא לא שווה את זה. אני מאוד מקווה שיש להם ביד שחקן טוב יותר ושהכוונה היא לא לחסוך איזה 200-250 אלף דולר ולהביא איזה חיקוי פחות טוב שלו.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי LIAV10 » 19 יוני 2012, 14:56

קודי כתב:
מתAMסרת כתב:עצוב לי שהוא עוזב...ואני מקווה שאחרי שנשמע על החותמים החדשים, לא יהיה עצוב לי יותר..
שיהיה לו בהצלחה !

לפי כל הפרסומים הנדריקס היה מוכן להישאר כאן תמורת 900 אלף דולר, אבל במכבי חשבו שהוא לא שווה את זה. אני מאוד מקווה שיש להם ביד שחקן טוב יותר ושהכוונה היא לא לחסוך איזה 200-250 אלף דולר ולהביא איזה חיקוי פחות טוב שלו.

עצוב, דייויד אמר שהבקשות שלו רחוקות מאוד ממה שיכלו לתת לו בנקודת זמן הזאת..
גענו למצב ש-900 אלף דולר זה חוזה מוגזם ויקר..
בסוף נגיע למצב שליאור יהיה השחקן הכי יקר במכבי בנטו..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 14:58

LIAV10 כתב:
קודי כתב:
שיהיה לו בהצלחה !

לא בסוף נגיע לשם - אנחנו כבר שם. אליהו הוא השחקן היקר במכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 14:58

קודי כתב:
שיהיה לו בהצלחה !

אני כבר לא יודעת איך להתיחס לפרסומים...
הפרסומים האחרונים דיברו על פער של 30 אלף לערך ?
הם גם דיברו על אווירה לא טובה בין הסוכן של הנדריקס להנהלה ( ??? ) - שזה בכלל הזוי. אתם מחתימים את הסוכן או את השחקן ?...
מצד שני, אם ריצ'י באמת היה רוצה להשאר.. למה הוא לא התערב לטובת העניין ?

מקווה שאכן לא נקבל פה חיקוי פחות טוב שלו.
מתAMסרת

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 15:43

אגב, בוואלה טוענים שכנראה שון ג׳יימס יחליף את הנדריקס. לא מאריץ, לא ויוקאס ולא טומיץ...
קודי

הודעהעל ידי er79 » 19 יוני 2012, 15:46

שטויות מבית היוצר של גרינוולד את כהן
er79

הודעהעל ידי קודי » 19 יוני 2012, 15:48

דבר נוסף ומעניין - שי רקנאטי מודה שאחת הסיבות (הוא לא יודע אם זו הסיבה העיקרית) לכך שהנדריקס לא ממשיך היא הסוכן שלו. נשמע לי קצת הזוי.
קודי

הודעהעל ידי Dperk » 19 יוני 2012, 15:50

LIAV10 כתב:
קודי כתב:
שיהיה לו בהצלחה !

במצב של מכבי כיום היא לא יכולה לשלם לשחקן שאינו בחמישייה סכום שמתקרב ל900 אלף דולר. לדעתי הכיוון המסתמן הוא ששרמדיני יהיה סנטר פותח וג'יימס סנטר מחליף...
Dperk

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 15:51

קודי כתב:אגב, בוואלה טוענים שכנראה שון ג׳יימס יחליף את הנדריקס. לא מאריץ, לא ויוקאס ולא טומיץ...

אם שון ג'יימס ישאר כאן כגבוה שלישי, אין לי בעיה.
השאלה מי יהיה הגבוה הראשון שלנו ? ומי יגיע כ-4 מחליף לבלו ?
מתAMסרת

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 15:52

קודי כתב:דבר נוסף ומעניין - שי רקנאטי מודה שאחת הסיבות (הוא לא יודע אם זו הסיבה העיקרית) לכך שהנדריקס לא ממשיך היא הסוכן שלו. נשמע לי קצת הזוי.

קצת ?.. הזוי ביותר !
מתAMסרת

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 יוני 2012, 15:53

קודי כתב:דבר נוסף ומעניין - שי רקנאטי מודה שאחת הסיבות (הוא לא יודע אם זו הסיבה העיקרית) לכך שהנדריקס לא ממשיך היא הסוכן שלו. נשמע לי קצת הזוי.

לא הזוי
אני זוכרת שלפני שנתיים פורסם בכל האתרים כמה פרקינס אוהב את ישראל ואת מכבי וכמה הוא רוצה להישאר אבל הסוכן שלו לא רוצה
הסוכנים הרבה פעמים מובילים את השחקנים שלהם למקומות לא טובים ובניגוד לרצונם(במידה והם רוצים להישאר בקבוצה)רק בשביל טובתם האישית
אני לא מופתעת בכלל מהמשפט הזה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מתAMסרת » 19 יוני 2012, 15:55

Dperk כתב:
LIAV10 כתב:
קודי כתב:
שיהיה לו בהצלחה !

במצב של מכבי כיום היא לא יכולה לשלם לשחקן שאינו בחמישייה סכום שמתקרב ל900 אלף דולר. לדעתי הכיוון המסתמן הוא ששרמדיני יהיה סנטר פותח וג'יימס סנטר מחליף...

לא חושבת ששרמדיני יהיה סנטר פותח. נחכה ונראה מי כן יהיה...
מתAMסרת

הודעהעל ידי Dperk » 19 יוני 2012, 15:55

Holiday_Armadillo כתב:

לא הזוי
אני זוכרת שלפני שנתיים פורסם בכל האתרים כמה פרקינס אוהב את ישראל ואת מכבי וכמה הוא רוצה להישאר אבל הסוכן שלו לא רוצה
הסוכנים הרבה פעמים מובילים את השחקנים שלהם למקומות לא טובים ובניגוד לרצונם(במידה והם רוצים להישאר בקבוצה)רק בשביל טובתם האישית

איך סוכן יכול לכפות על שחקן לעשות משהו בניגוד לרצונו? מי עובד אצל מי?
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 יוני 2012, 15:57

Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא הזוי

איך סוכן יכול לכפות על שחקן לעשות משהו בניגוד לרצונו? מי עובד אצל מי?

לפעמים גם אני שואלת את זה
זה ברור שבשלב האחרון השחקן צריך לחתום על החוזה אבל לסוכנים יש הרבה יותר השפעה ממה שאנשים חושבים..לפעמים הם עושים טרור בשביל שהשחקן לא יחתום בקבוצה שהוא רוצה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד