המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

תגידו, אתם רציניים או מה?? שכונה!!!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תגידו, אתם רציניים או מה?? שכונה!!!

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יוני 2012, 07:14

Allan Turing כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מכירים את זה שאתם מיואשים-מיואשים-מיואשים ואז מגיע משהו שהופך את כל העניין לכבד מדי וזה הופך להיות מצחיק? אני חושבת שאנחנו שם

צריך פשוט להסתכל על המציאות בעיניים. מאז שהבנים של פדרמן נכנסו לתמונה, מכבי מדשדשת.
מכבי כבל לא קבוצת טופ אירופי, גם עם פה ושם עושים את הבלתי-יאומן. עוד כמה שנים כאלה,
ואנחנו סתם עוד אפס אנדולו או מילאנו. הרבה עבר, קצת הווה, ובלי עתיד בכלל.

זה מה שאני טוען כל הזמן . אם המגמה הזאת תמשיך אז זה שקוראים לנו מכבי לא יעזור לנו לקחת תארים . בשנות ה-90 ההכיל לא היה מלא כל משחק וכשיש שים קשות אז גם המנויים לא נמכרים כמו לחמניות....
לפחות אם היינו כמו פרטיזן או לובליאנה והו' אז מידי פעם מתגנבים לפיינל פור אבל לפחות עושים כסף ממכירת כשרונות צעירים...
אפס ומילאנו רק מבזבזות כסף עם 0 הישגים...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 26 יוני 2012, 08:53

אפילו לאפס ולמילאנו לא ניתן להשוות את מכבי כי להם לפחות יש כסף ובשפע (מה שלא מוביל אותם לשום מקום).
אם למכבי היה את הסכומים הללו אני בטוחה שהיא היתה עושה איתם מטעמים....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Dperk » 26 יוני 2012, 09:12

yzafrir כתב:
Allan Turing כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מכירים את זה שאתם מיואשים-מיואשים-מיואשים ואז מגיע משהו שהופך את כל העניין לכבד מדי וזה הופך להיות מצחיק? אני חושבת שאנחנו שם

צריך פשוט להסתכל על המציאות בעיניים. מאז שהבנים של פדרמן נכנסו לתמונה, מכבי מדשדשת.
מכבי כבל לא קבוצת טופ אירופי, גם עם פה ושם עושים את הבלתי-יאומן. עוד כמה שנים כאלה,

זה מה שאני טוען כל הזמן . אם המגמה הזאת תמשיך אז זה שקוראים לנו מכבי לא יעזור לנו לקחת תארים . בשנות ה-90 ההכיל לא היה מלא כל משחק וכשיש שים קשות אז גם המנויים לא נמכרים כמו לחמניות....
לפחות אם היינו כמו פרטיזן או לובליאנה והו' אז מידי פעם מתגנבים לפיינל פור אבל לפחות עושים כסף ממכירת כשרונות צעירים...

השאיפה שלך היא שנהיה כמו פרטיזן או לובליאנה?? רוב השנים הקבוצות האלה לא עוברות את שלב הבתים. לדעתי, עד שלא ייכנס משקיע נוסף נמשיך לדשדש.
Dperk

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2012, 09:31

Dperk כתב:
yzafrir כתב:
Allan Turing כתב:

השאיפה שלך היא שנהיה כמו פרטיזן או לובליאנה?? רוב השנים הקבוצות האלה לא עוברות את שלב הבתים. לדעתי, עד שלא ייכנס משקיע נוסף נמשיך לדשדש.

הבעיה כרגע היא לא תקציבית אלא שאין דרך. כשההנהלה החדשה/ישנה שלנו תגבש דרך תעיף החוצה את החובבנים, ותביא אנשי מקצוע טובים יותר, אז הדברים ייראו טוב יותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 26 יוני 2012, 14:22

אליהו ישחק עבור מינסוטה בליגת הקיץ
er79

הודעהעל ידי קודי » 26 יוני 2012, 14:25

er79 כתב:אליהו ישחק עבור מינסוטה בליגת הקיץ

הוא לא סתם ישחק עבורם אלא הוא הועבר היום בטרייד מיוסטון למינסוטה. לדברי יונתן גבעוני מדראפט אקספרס, אדם המכיר היטב את השוק, במינסוטה יש לאליהו סיכוי לא רע להיכנס לסגל הסופי ולהצטרף לקבוצה. חדשות לא טובות למכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 14:37

יש נטייה לזלזל בסגל הישראלי בכל מה שקשור ליורוליג, אבל עזיבה של אליהו ובלו בקיץ אחד תהיה מכה קשה למכבי. כל מי שאומר אחרת פשוט לא ישר עם העניין.
אפשר לזלזל בהגנה שלו ובעוד דברים, אבל הוא שחקן טופ יורוליג ( גם בלו ) .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 26 יוני 2012, 14:53

המשכיות נבנית באמצעות חוזים ארוכים, בלי אפשרויות יציאה אינסופיות, גם אם הם קצת יותר יקרים מחוזים "מחוררים". מאחר שראשי מכבי לא דאגו לחוזים כאלה, הם היום אוכלים את מה שבישלו במו ידיהם. היום אנחנו בפני סיטואציה שכל הישראלים, אולי למעט פניני, יהיו לכל היותר נושאי כלים של הזרים ואני ממש לא רואים איך בונים קבוצת טופ 8 ביורוליג עם 6 זרים בלבד.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי er79 » 26 יוני 2012, 15:06

ירין, אני גם נמנה עם המיעוט שדווקא מעריך את אליהו ולא מבקר אותו. מדובר באחד מהפורוורדים ההתקפיים הטובים באירופה, ובניגוד לסטיגמה, גם בהגנה הוא היה לא רע השנה. גם בי מקוננת איזו תחושה רעה שהוא חלילה יתקבל. אם כן, לא רק שזו מכה לעמדה 4 של מכבי, שהייתה מצויינת לדעתי, אלא גם לצביון הישראלי. טיוס בוודאות יבוא בתרחיש שכזה, וזה למורת רוחי
er79

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 17:25

נו, כנראה שהנסיעה של אליהו הוקפאה, לפחות לפי גלדסטון והחברים בספורט 5 ולפי אליהו עצמו:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 23231.html
ראוי להזכיר שלוולבס יש שפע של שחקנים בעמדות 3-4( לאב כמובן, מייקל ביזלי, אנתוני ראנדולף, דריק וויליאמס, אנתוני טוליבר)
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יוני 2012, 20:03

פיק מדווח שהסוכן של ליאור מאוד אופטימי בקשר לטרייד כי מינסוטה אוהבים שחקנים מאירופה(או ישראל חחח)ו''הנשיא של המועדון מאוד אוהב את ישראל ומאמין ביכולות של ליאור''
הוא גם אומר שלליאור יש ביי-אאוט של קצת יותר מ-500K והוא מקווה שליאור לא יצטרך לשלם אותו לבד..אם אני לא טועה לקבוצות NBA יש מקסימום שהן יכולות לשלם על ביי-אאוט לא?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 20:12

עם כל הכבוד לפיק, אני בספק אם הנשיא של מינסוטה שמע אי פעם על השם של אליהו.
סתם לדוגמא, הנה ציוץ נבחר של פיק מהיום:

If Andre Miller leaves #Nuggets, Derwin Kitchen could a huge coming-of-the-bench PG pickup. Kitchen's set to play summer league w/DNV.[quote][/quote]

אנדראה מילר היה במשך שנים פוינט גארד פותח ב-NBA. את הפלייאוף האחרון הוא סיים עם ממוצעים של 11 נקודות ו-5 אסיסטים למשחק. ועדיין לפיק יש את החוצפה להשוות בינו לבין פאקינג דרווין קיצ'ן.
שחף

הודעהעל ידי er79 » 26 יוני 2012, 20:14

גם אני שמעתי משהו כזה. קראתי איפשהו שבעונה הבאה הבייאאוט של ליאור קופץ ל-750 אלף, ואת זה כבר אסור לקבוצות אנ.בי.איי לשלם, לכן מבחינת ליאור העונה זו נקודת האל חזור. הוא חייב לנסות זאת הקיץ מבחינתו.
er79

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 20:16

er79 כתב:גם אני שמעתי משהו כזה. קראתי איפשהו שבעונה הבאה הבייאאוט של ליאור קופץ ל-750 אלף, ואת זה כבר אסור לקבוצות אנ.בי.איי לשלם, לכן מבחינת ליאור העונה זו נקודת האל חזור. הוא חייב לנסות זאת הקיץ מבחינתו.

במקרה כזה הוא יכול לשלם מכיסו את ההפרש ולהשתחרר אם זה חשוב לו . אבל אני לא יודע אם תהיה לו עוד הזדמנות באמת, כי אף עם אתה לא יודע איזו עונה תהיה לך . הוא גם בגיל הנכון .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יוני 2012, 20:26

שחף כתב:עם כל הכבוד לפיק, אני בספק אם הנשיא של מינסוטה שמע אי פעם על השם של אליהו.
סתם לדוגמא, הנה ציוץ נבחר של פיק מהיום:

If Andre Miller leaves #Nuggets, Derwin Kitchen could a huge coming-of-the-bench PG pickup. Kitchen's set to play summer league w/DNV.

אנדראה מילר היה במשך שנים פוינט גארד פותח ב-NBA. את הפלייאוף האחרון הוא סיים עם ממוצעים של 11 נקודות ו-5 אסיסטים למשחק. ועדיין לפיק יש את החוצפה להשוות בינו לבין פאקינג דרווין קיצ'ן.

אני לא חושבת שהוא השווה אני פשוט חושבת שזה ציוץ קלאסי של אינטרסים
הוא מפמפם את קיצ'ן כבר הרבה זמן
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 20:27

קראתי אותו גם כותב שמכבי הייתה צריכה לשלם ללא היסוס להנדריקס את הסכומים שהוא מרוויח במילאנו כי הוא שווה את זה.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יוני 2012, 20:28

שחף כתב:קראתי אותו גם כותב שמכבי הייתה צריכה לשלם ללא היסוס להנדריקס את הסכומים שהוא מרוויח במילאנו כי הוא שווה את זה.

שוב, אינטרסים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 20:34

בקיצור צריך לקחת בעירבון מוגבל מה שהוא כותב. יכול להיות שהסוכן של אליהו אמר לו את זה כדי שיפרסם.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יוני 2012, 22:00

הפעם הראשונה והאחרונה נראה לי שליאור מוזכר ב-ESPN
The Minnesota Timberwolves have agreed, pending league approval, to send the 18th pick in the 2012 NBA draft to the Houston Rockets for Chase Budinger and the draft rights to Lior Eliyahu, two league sources confirmed to ESPN.com.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 27 יוני 2012, 04:41

Holiday_Armadillo כתב:הפעם הראשונה והאחרונה נראה לי שליאור מוזכר ב-ESPN
The Minnesota Timberwolves have agreed, pending league approval, to send the 18th pick in the 2012 NBA draft to the Houston Rockets for Chase Budinger and the draft rights to Lior Eliyahu, two league sources confirmed to ESPN.com.

הם הזכירו אותו רק כנספח לזה שבאדינגר (שחקן שאני מאוד אוהב) הועבר . לא הייתה להם ברירה כי ליאוד הוא חלק מהעסקה .
האמת , עם כל זה שזה יעשה למכבי בעיה אם יעזוב , אני מאוד רוצה שיתקבל וגם יצליח שם . אני מפרגן לו דווקא...
אנחנו נסתדר גם בלעדיו רק שזה יהיה סביר להניח עם שני זרים לעמדה 4
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר