המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דייויד פדרמן-האיש ששינה את מכבי תל אביב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דייויד פדרמן-האיש ששינה את מכבי תל אביב

הודעהעל ידי gandya » 26 יוני 2012, 16:20

חוץ מזה, לא ברור מדוע משפחת פדרמן השתלטה על ההנהלה, בתוקף מה ? יש להם קושאן או זכות אבות כמו של מלכים ונסיכים ?

תגיד אתה אמתי? מי שמזרים כסף משתלט על המניות, סופו מן הסתם לשלוט בהנהלה, אם אתה בתור אוהד לא אוהב את ההתנהלות אתה מוזמן לא לקנות מנוי, בסופו של דבר הקבוצה חיה על שני דברים הכסף של האוהדים.
gandya

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 16:24

gandya כתב:
חוץ מזה, לא ברור מדוע משפחת פדרמן השתלטה על ההנהלה, בתוקף מה ? יש להם קושאן או זכות אבות כמו של מלכים ונסיכים ?

תגיד אתה אמתי? מי שמזרים כסף משתלט על המניות, סופו מן הסתם לשלוט בהנהלה, אם אתה בתור אוהד לא אוהב את ההתנהלות אתה מוזמן לא לקנות מנוי, בסופו של דבר הקבוצה חיה על שני דברים הכסף של האוהדים.

אני באמת לא אוהב את ההתנהלות הזאת כי אני חושב שבנים של לא אמורים להיות מנהלים בתוקף היותם בנים של .
והקבוצה חיה באמת מהכסף של האוהדים בסופו של דבר, זה נכון .

מבחינתי יום עזיבתו של מזרחי את הקבוצה היא גם סופו של המועדון .

וכן ,אני בן אדם אמיתי. חבל שאתה לא יכול להרגיש כמה. :)
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 26 יוני 2012, 16:27, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 26 יוני 2012, 16:25

gandya כתב:
rc4991 כתב:עלייתו ונפילתה
יש הרואים בסיפור השתלטותו של דיוויד פדרמן על מכבי תל אביב גם את סיפור שקיעת הקבוצה. כסף רב ואהבה, שלא תמיד מחפים על הגימיקים הזולים, המריבות הבלתי פוסקות, ההחתמות הלא צפויות ומה שהפך לסדר יומה של האימפריה הצהובה. סיפורו של האיש ששינה את מכבי תל אביב.
http://sports.walla.co.il/?w=/3852/1454741
ציטוטים נבחרים:
"פדרמן אמר לי: 'מקצועית אין כמוך, אבל אני נאלץ להיפרד ממך כי אתה לא איש שלי'.(מנהל החשבונות של מכבי)
"חרגה מעורבותו של פדרמן מהתחום הניהולי; היא אף גלשה אל הרמה המקצועית. טריי סימונס סיכם את תנאיו במכבי תל אביב עוד בטרם סוכם על החתמתו של אפי בירנבוים, ולמעשה קיבל אותו המאמן כנדוניה מהנהלת הקבוצה. פדרמן נחשב לאיש שעמד מאחורי המהלך הזה. לאחרונה ביצע פדרמן צעד דומה בקיץ 2006, כאשר החתים שלא על דעתם של חברי הנהלה מסוימים את טל בורשטיין על חוזה לשלוש שנים, תמורת סכום גבוה במיוחד (כ-600,000 דולר נטו בעונה), דווקא לאחר שקרע את גיד אכילס ובזמן שרמת כשירותו הגופנית הייתה מוטלת בספק.
"אם אתה שואל אותי היום עם מי אנחנו מתחילים לדבר, אז אני אגיד לך שאנחנו מתחילים קודם כל עם דיוויד פדרמן"

אולי עכשיו אסף ועוד כמה גולשים יבינו למה שונאים את פדרמן?

השנאה לפדרמן עד כדי כך ממעוורת אותך שאתה מעלה לכאן כתבה של גרינוולד מ2009???

כמו שכבר עניתי לאסף,ראיתי את הכתבה בצד של כתבה אחרת שקראתי ולא שמתי לב שהיא מ-2009
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 26 יוני 2012, 16:34

yarinsaky כתב:במה מתבטאת ההצלחה של דני פדרמן עד כה ? הרי הקדנציה שלו התחילה בדיוק בקיץ הזה וובינתיים זה קיץ בכלל לא קל .

ובמה נמדד הכשלון?
פתאום לאחר שקבענו שהמצב איתו גרוע יותר, טורחים לציין כאן שהקדנציה שלו רק עכשיו התחילה?

אני לא חושב שהוא מצליח, אבל אני לא יודע איך ניתן ליחס לו את הכשלון.
חוץ מזה, על כמה מן התמורות שקורות בקיץ הזה באמת אחראית ההנהלה?
ההנהלה אשמה שאוחיון החליט על דעת עצמו להבריז? ההנהלה אשמה בזה שריצ'רד הנדריקס הלך לחתום בשביל סכום מופקע במילנו? ההנהלה אחראית לכך שלגנפורד מורח אותה במו"מ ולדבריו, ישחק איפה שיתנו לו הכי הרבה כסף? העובדה שבאלט לא רוצה את סופו היא אשמת הבן של פדרמן?

צריך לציין שמכבי כן ניסתה להשאיר את הנדריקס וכן הציעה גם ללנגפורד חוזה ארוך טווח עוד לפני תום העונה, ואף נתנה הצעה מאוד גבוה לצ'אק אידסון כאשר זה עזב.
כל זה אמנם לא הצליח, אבל זה יותר ממה שהיה בעבר.
הנה, את ליאור אליהו, רענן כץ הגדול לא הצליח להשאיר וזאת לאחר שאליהו בעצמו הביע את רצונו להשאר במכבי וטען שישאר עבור סכום נמוך בכ30% מהסכום שהציע לו ויטוריה. אפילו את זה מכבי של אז לא רצתה לתת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 16:50

כלומר יש כישלון, עכשיו נותר רק לחפש את האחראי. אולי זו עבודה למבקר המדינה. ;)
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי gandya » 26 יוני 2012, 16:52

קודם כל, בעונת 2008 לא היה את דני פדרמן וכן היה את רענן.

ואו מזל גדול.. אבל היה שם את דיוויד? והיה שם רענן כץ די מסורס, למה מסורס? כי בסופו של דבר הוא זה שעזב.

בקיץ של השנה שאחרי (אותו מצב בו אנחנו נמצאים היום), במכבי לא היו אפילו שאריות מאותה עונה.

כן, ולאחר הקיץ הזה הייתה כאן עונה קטסטרופה, שבה הנהלה הוציאה כספים כמו שלא הוציאה מעולם(0- תוצאות), כנראה שמשהו לא לומד מטעיות.. אבל שאלתי מתי אתה זוכר עוד עונה כזו טרם עידן פדרמן?

לפחות עכשיו שחקנים עוזבים לאחר שהם מבריזים באופן חד-צדדי (כמו אוחיון ופארגו) או לאחר שמכבי כן נלחמת עליהם ומציע להם סכומים מכובים מאוד (כמו עם הנדריקס ואידסון).

מאיפה אתה יודע מה הציעו או לא לסוכן של הנדריקס? האמת שמאחורי הקלעים זה נראה שלא ממש רצו לתת לו עוד עונה כאן, ומצאו סיבות טובות איך להפיל את העניין. ולגבי אוחיון, צריך לחכות ולראות, לא מאמין לאף צד.

ולשלאתך - באמת? אז באמת באמת.
ב81 מכבי אפילו לא ניסתה להשאיר את המאמן שעמה היא זכתה בכל תואר אפשרי (ואפילו את הגביע הביניבשתי), ב91 מכבי לא הצליחה להשאיר חלק מן הסגל הנפלא שלקח אותה לפיינל-פור וב93 קבוצת החלומות של אדלר חיסלה כל סממן שנשאר מהקבוצה של מיצ'ל וורגאס.
לכל אילו אתה יכול לצרף את המהפכה המאוד גדולה (ולא מצולחת במיוחד) של צביקה ב96.

וזה עדיין לא קרוב למה שקרה ב08, וב2012.
אז כן, יש לא מעט דוגמאות למהפכות שקרו לאחר עונות טובות. חוץ מזה, אתה מתעלם לגמרי מן העובדה ששחקנים עוזבים את מכבי מניסבות שבכלל לא קשורות להתנהלותה של ההנהלה וזאת צביעות לשמה.

אז זהו, שאני לא מסכים, קבוצה שלא משאירה אף זר שאינו חתום?(ובפועל משאירה רק זר 1), משהו לקוי בהתנהלות שלה.
gandya

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 26 יוני 2012, 17:08

gandya כתב:

ואו מזל גדול.. אבל היה שם את דיוויד? והיה שם רענן כץ די מסורס, למה מסורס? כי בסופו של דבר הוא זה שעזב.

בקיץ של השנה שאחרי (אותו מצב בו אנחנו נמצאים היום), במכבי לא היו אפילו שאריות מאותה עונה.

כן, ולאחר הקיץ הזה הייתה כאן עונה קטסטרופה, שבה הנהלה הוציאה כספים כמו שלא הוציאה מעולם(0- תוצאות), כנראה שמשהו לא לומד מטעיות.. אבל שאלתי מתי אתה זוכר עוד עונה כזו טרם עידן פדרמן?

לפחות עכשיו שחקנים עוזבים לאחר שהם מבריזים באופן חד-צדדי (כמו אוחיון ופארגו) או לאחר שמכבי כן נלחמת עליהם ומציע להם סכומים מכובים מאוד (כמו עם הנדריקס ואידסון).

מאיפה אתה יודע מה הציעו או לא לסוכן של הנדריקס? האמת שמאחורי הקלעים זה נראה שלא ממש רצו לתת לו עוד עונה כאן, ומצאו סיבות טובות איך להפיל את העניין. ולגבי אוחיון, צריך לחכות ולראות, לא מאמין לאף צד.

ב81 מכבי אפילו לא ניסתה להשאיר את המאמן שעמה היא זכתה בכל תואר אפשרי (ואפילו את הגביע הביניבשתי), ב91 מכבי לא הצליחה להשאיר חלק מן הסגל הנפלא שלקח אותה לפיינל-פור וב93 קבוצת החלומות של אדלר חיסלה כל סממן שנשאר מהקבוצה של מיצ'ל וורגאס.

אז כן, יש לא מעט דוגמאות למהפכות שקרו לאחר עונות טובות. חוץ מזה, אתה מתעלם לגמרי מן העובדה ששחקנים עוזבים את מכבי מניסבות שבכלל לא קשורות להתנהלותה של ההנהלה וזאת צביעות לשמה.

אז זהו, שאני לא מסכים, קבוצה שלא משאירה אף זר שאינו חתום?(ובפועל משאירה רק זר 1), משהו לקוי בהתנהלות שלה.

אני לא מבין מה את אומר ואתה נוטה לערבב כל מיני דברים.
ב2008 לא היה דני פדרמן וגם לא ב2006 וב2002 שם היו עוד מהפכות. ברמה העובדתית, היו מהפכות גדולות וקטנות לפני דני פדרמן וזאת כאמור עובדה.
ב2002 לא נשאר אף זר חתום (חוץ מניקו שהיה בהשאלה) כמו שאתה טוען שלא קרה, וזה עוד קרה הרבה פעמים בשנות ה90 וה80 כאשר מגבלת הזרים היתה פחות אכזרית. בכלל ב81, היתה מהפכה עצומה בעיקר לאור העובדה שמכבי לא טרחה להשאיר את המאמן (מה שהיום כן קורה).
ב93, גם החלפנו מאמן, גם לא השארנו ולו זר אחד חתום (לאחר שחרורו של ורגאס), גם החלפנו יותר מחצי קבוצה וגם הפכנו מקבוצה שמגיע מרחק יריקה מהפיינל-פור, לקבוצה שמאבדת לראשונה בתולדויה את הכרטיס ליורוליג. ללא ספק מהפכה גדולה יותר מזו שקורת עכשיו.

רענן כץ היה מסורס? לא יודע כיצד אתה יודע את זה ואני לא יודע איך זה קשור לבן של פדרמן.
בפועל, הוא טען שלפחות אחד מבין כספי ואליהו ישארו וזה לא קרה.
שוב, לא מבין מה הקשר בין התיפקוד המיני של רענן כץ לבין הבן של פדרמן.

איך אני יודע כמה הציעו להנדריקס? אז איך אתה יודע מה לא הציעו לו?
כולנו כאן ניזונים מהתקשורת ולדבריה (ולדברי המעורבים בדבר), מכבי כן נכנסה למו"מ עם הנדריקס וכן הציעה לו סכום גבוה.
אתה טוען שההנהלה אשמה בכך שהנדריקס לא כאן? אז מניין המידע שבידך?

בכל מקרה, ברטרוספקטיבה של שתי עונות טבעי שיהיו שינויים.
לומר שהיום אין בסגל נציגים מאותה קבוצה (שגם זה לא נכון) ולהפיל הכל על ההנהלה, זו פשוט עצימת עיניים.
גם אם הכל נכון, איך אפשר להפיל הכל על דני פדרמן, שבכלל לא היה כאן באותה עונה טובה?
מה עם החלטות מקצעיות שקרו בנתיים? את סופו, בלאט לא רצה ולא ההנהלה. גם את הויתורים על פאפאלוקאס, שייר ומאלט, לקח בלאט - אז גם בזה דני פדרמן אשם? לכל אילו תוסיף את הפרישה של בלו שהיגע כרעם ביום בהיר ואת ההברזה של אוחיון ותקבל ששישה (בדיוק חצי קבוצה) שהיו עוזבים בכל מקרה, בלי שום קשר להנהלה והבן של פדרמן וזה עוד לפני שהזכרנו את בורשטיין שגם הוא בדרך לפרישה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי gandya » 26 יוני 2012, 17:11

אני באמת לא אוהב את ההתנהלות הזאת כי אני חושב שבנים של לא אמורים להיות מנהלים בתוקף היותם בנים של .

אבל אתה, ודיוויד זה לא אותו הפרסונה.., שאלת מתוקף איזה זכות, והתשובה היא פשוטה, ומתוקף ההשקעה הכספית שלו בתור בעלים. כל זה לא אומר שאני אוהב את ההתנהלות של פדרמן, ומינוי מקורבים, אבל מדובר כאן בעסק פרטי, להבדיל למשל משרותי הכבאות של מדינת ישראל.
gandya

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 17:15

gandya כתב:

אבל אתה, ודיוויד זה לא אותו הפרסונה.., שאלת מתוקף איזה זכות, והתשובה היא פשוטה, ומתוקף ההשקעה הכספית שלו בתור בעלים. כל זה לא אומר שאני אוהב את ההתנהלות של פדרמן, ומינוי מקורבים, אבל מדובר כאן בעסק פרטי, להבדיל למשל משרותי הכבאות של מדינת ישראל.

נכון , אבל עדיין אין לו שליטה מלאה בקבוצה, לדעתי יש לו 33 אחוזים מהמניות, תקן אותי אם אני טועה. יש 3 קבוצות של בעלים במכבי , או לפחות היו עד כמה שאני זוכר.
אם הוא היה סוג של גאיידמק בבית"ר של לפני כמה שנים עם שליטה מלאה והשקעה פרטית אדירה אפילו לא הייתה פוצה פה. מצידי שהיה ממנה
את המסג'יסטית שלו למנהלת מקצועית. :)
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 17:18

אני מסכים פה עם כמה אנשים :)
אני לא חושב שדני פדרמן מתוקף היותו הבן של אמור להיות הבן של ולהוות סמכות מקצועית כלשהי במכבי. אבל, איפה בדיוק נטען שהוא כזה? אם הנהלת מכבי צריכה להתחנן לבלאט שיחתים את שאראס כנראה שהוא הסמכות המקצועית המובילה ולא להפך. אני לא חושב שדני פדרמן קובע לבלאט איזה שחקנים יחתמו. דעתי על דייויד (פדרמן) ידועה, אבל לאורך השנים מי שנסע לליגות קיץ כדי להביא כל מיני הנפצות סטייל נואל פליקס או מוריליו דה רוסה זה מוני פנאן, ועל החוזה המזעזע של ג'ף פוט חתום שמעון מזרחי.

מה שכן- פדרמן האבא טען בראיון עם ישראל היום שדני ואודי רקנאטי, שלא כמוהו וכמו מזרחי מסוגלים לריב על 30 אלף דולר(סכום שהוא בדיחה ברמות האלה). זה אולי יכול להסביר את העובדה שמכבי מנהלת מו''מ עם שחקנים למעלה מחודש לפני שהעונה הסתיימה(כמו עם מאריץ') אבל לא סגרה איתם. אם מכבי תיתקע בסופו של דבר עם שחקן הרבה פחות טוב כנראה שיהיה לו חלק בכישלון(מאריץ' לדוגמא צוטט כמה ימים לפני סיום העונה ככזה שיודע איפה הוא ישחק כבר בעונה הבאה:'' במדינה קרובה ליוון")
שחף

הודעהעל ידי gandya » 26 יוני 2012, 17:36

חביב אורנג'ד כתב:
gandya כתב:

ב2008 לא היה דני פדרמן וגם לא ב2006 וב2002 שם היו עוד מהפכות. ברמה העובדתית, היו מהפכות גדולות וקטנות לפני דני פדרמן וזאת כאמור עובדה.
ב2002 לא נשאר אף זר חתום (חוץ מניקו שהיה בהשאלה) כמו שאתה טוען שלא קרה, וזה עוד קרה הרבה פעמים בשנות ה90 וה80 כאשר מגבלת הזרים היתה פחות אכזרית. בכלל ב81, היתה מהפכה עצומה בעיקר לאור העובדה שמכבי לא טרחה להשאיר את המאמן (מה שהיום כן קורה).
ב93, גם החלפנו מאמן, גם לא השארנו ולו זר אחד חתום (לאחר שחרורו של ורגאס), גם החלפנו יותר מחצי קבוצה וגם הפכנו מקבוצה שמגיע מרחק יריקה מהפיינל-פור, לקבוצה שמאבדת לראשונה בתולדויה את הכרטיס ליורוליג. ללא ספק מהפכה גדולה יותר מזו שקורת עכשיו.

רענן כץ היה מסורס? לא יודע כיצד אתה יודע את זה ואני לא יודע איך זה קשור לבן של פדרמן.

כולנו כאן ניזונים מהתקשורת ולדבריה (ולדברי המעורבים בדבר), מכבי כן נכנסה למו"מ עם הנדריקס וכן הציעה לו סכום גבוה.

לומר שהיום אין בסגל נציגים מאותה קבוצה (שגם זה לא נכון) ולהפיל הכל על ההנהלה, זו פשוט עצימת עיניים.
גם אם הכל נכון, איך אפשר להפיל הכל על דני פדרמן, שבכלל לא היה כאן באותה עונה טובה?
מה עם החלטות מקצעיות שקרו בנתיים? את סופו, בלאט לא רצה ולא ההנהלה. גם את הויתורים על פאפאלוקאס, שייר ומאלט, לקח בלאט - אז גם בזה דני פדרמן אשם? לכל אילו תוסיף את הפרישה של בלו שהיגע כרעם ביום בהיר ואת ההברזה של אוחיון ותקבל ששישה (בדיוק חצי קבוצה) שהיו עוזבים בכל מקרה, בלי שום קשר להנהלה והבן של פדרמן וזה עוד לפני שהזכרנו את בורשטיין שגם הוא בדרך לפרישה.

קודם כל צא מהדני פדרמן,(אני כלל לא הזכרתי אותו), הביקורת שלי מופנית להנהלה באופן כללי(ולפדרמן האב בפרט) דבר שני אתה בעצך אומר שבזמנו לא הייתה אפשרות להחזיק כאן הרבה זרים, ולכן הלב של הקבוצה לא היו הזרים באופן בלעדי, החל משנות ה2000 הזרים, הם הלב של הקבוצה, ולכן שנה בה מוחלפים כל הזרים, זו שנה בה מעשית הקבוצה התפרקה. נכון גם ב2002 הייתה בניה מחדש, אבל שם היה מדובר בסגל שמיצה את עצמו(זו לפחות הייתה ההרגשה שלי), ולא נתן איזה עונה יוצאת מהכלל (אגב בשוק נשאר..), והיה איזה מתאזרח עם איכויות של זר שנשאר(דרק), השנה כאשר אין לנו אף מתאזרח, והישראלי היחיד ברמת זר שעוד נשאר כאן, עשוי לעזוב, המצב באמת קטסטרופה, כמו בענות 93 שהזכרת כאן.

אגב הנסיון מצד "ההנהלה" לצרף לכאן את שארס בניגוד לדעתו של המאמן, זה גם משהו שאינו ראוי לביקורת?
gandya

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 26 יוני 2012, 17:46

gandya כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
gandya כתב:

קודם כל צא מהדני פדרמן,(אני כלל לא הזכרתי אותו), הביקורת שלי מופנית להנהלה באופן כללי(ולפדרמן האב בפרט) דבר שני אתה בעצך אומר שבזמנו לא הייתה אפשרות להחזיק כאן הרבה זרים, ולכן הלב של הקבוצה לא היו הזרים באופן בלעדי, החל משנות ה2000 הזרים, הם הלב של הקבוצה, ולכן שנה בה מוחלפים כל הזרים, זו שנה בה מעשית הקבוצה התפרקה. נכון גם ב2002 הייתה בניה מחדש, אבל שם היה מדובר בסגל שמיצה את עצמו(זו לפחות הייתה ההרגשה שלי), ולא נתן איזה עונה יוצאת מהכלל (אגב בשוק נשאר..), והיה איזה מתאזרח עם איכויות של זר שנשאר(דרק), השנה כאשר אין לנו אף מתאזרח, והישראלי היחיד ברמת זר שעוד נשאר כאן, עשוי לעזוב, המצב באמת קטסטרופה, כמו בענות 93 שהזכרת כאן.

אגב הנסיון מצד "ההנהלה" לצרף לכאן את שארס בניגוד לדעתו של המאמן, זה גם משהו שאינו ראוי לביקורת?

ברור שכן וכנראה שלא הבנת אותי נכון.
הכוונה שלי היא שהמצב היום לא שונה בהרבה ממש שהיה בעבר ובפועל, הוא כנראה קצת יותר טוב.

כמו כן, אני גרסתי שהטעיות שקורות (הן בגלל ההנהלה והן בגלל סיבות אחרות) לא נובעות מהתנהלותו של פדרמן הבן, ולא הוא הסיבה לכך שהמצב עכשיו הוא יותר גרוע מבעבר וכאמור, הוא לא באמת גרוע יותר.

אגב, כאשר ההנהלה מנסה להנחית על ראשו של המאמן שחקן אהוב, בד"כ הביקורת על ההנהלה נוטה לשקוע ולפעמים אפילו היא הופכת למחמאות.
כאשר רוצים לבקר את ההנהלה, מעדיפים לפתח כאן כל מיני תאוריות קונספירציה שלא קשורות למציאות, אבל כאשר זה מגיע להבאה או השארה של שחקן אהוב, הקולות נעלמים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 17:47

שחף כתב:אני מסכים פה עם כמה אנשים :)
אני לא חושב שדני פדרמן מתוקף היותו הבן של אמור להיות הבן של ולהוות סמכות מקצועית כלשהי במכבי. אבל, איפה בדיוק נטען שהוא כזה? אם הנהלת מכבי צריכה להתחנן לבלאט שיחתים את שאראס כנראה שהוא הסמכות המקצועית המובילה ולא להפך. אני לא חושב שדני פדרמן קובע לבלאט איזה שחקנים יחתמו. דעתי על דייויד (פדרמן) ידועה, אבל לאורך השנים מי שנסע לליגות קיץ כדי להביא כל מיני הנפצות סטייל נואל פליקס או מוריליו דה רוסה זה מוני פנאן, ועל החוזה המזעזע של ג'ף פוט חתום שמעון מזרחי.

מה שכן- פדרמן האבא טען בראיון עם ישראל היום שדני ואודי רקנאטי, שלא כמוהו וכמו מזרחי מסוגלים לריב על 30 אלף דולר(סכום שהוא בדיחה ברמות האלה). זה אולי יכול להסביר את העובדה שמכבי מנהלת מו''מ עם שחקנים למעלה מחודש לפני שהעונה הסתיימה(כמו עם מאריץ') אבל לא סגרה איתם. אם מכבי תיתקע בסופו של דבר עם שחקן הרבה פחות טוב כנראה שיהיה לו חלק בכישלון(מאריץ' לדוגמא צוטט כמה ימים לפני סיום העונה ככזה שיודע איפה הוא ישחק כבר בעונה הבאה:'' במדינה קרובה ליוון")

יש לו סמכות מקצועית והוא מנהל משאים ומתנים, זה בטוח . מה זאת אומרת איפה זה נטען ? הוא לא נמצא בהנהלה לקישוט, פדרמן האב אמר שהוא מוריש את הניהול בפועל לדור הבא.
לפני שבועיים או יותר האבא דיבר ברדיו ואמר שאם יש שאלות לגבי מו"מ עם כל מיני גורמים צריך להפנות אותן לבן שלו ( נדמה לי שדובר על שארפ אז ).

לגבי זה שבלאט קובע זה נכון להרגע. כלומר, בלאט יכול עדיין לטפרד החתמות שהוא לא אוהב , הבעייה שהוא לא יכול לשכנע את ההנהלה ( עוזב אם זה דני או אבא או סבא ) להשאיר את השחקנים שהוא רוצה.

ולגבי החתמות פופוליסטיות על ראש המאמן אנחנו עוד נראה. הקיץ רק התחיל.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 26 יוני 2012, 17:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 17:54

בלאט לא יקבל כל שחקן שהוא רוצה מן הסתם. אנחנו לא לא בצסק''א שברגע שהיא רואה שחקן שהיא רוצה היא מחתימה בלי בעיה בכלל. אם פדרמן יפיל את עניין מאריץ' התיק כנראה יפול עליו, אבל כעיקרון מכבי ניהלה מו''מ עם כל השחקנים שדייויד רצה להשאיר. במקרה של הנדריקס זה לא עלה יפה, אבל אני חושב עקרונית שבמקרה הזה זה היה לטובה, לפחות עד שנדע את זהות המחליף.
שחף

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 17:57

כן, ברור שלא. אבל לא מדובר כאן על החתמה של שחקנים חדשים על מיליונים, היו כאן מו"מים שנמתחו כמו מסטיק ובסופו של דבר מכבי לא מצליחה להשאיר אף אחד כנראה, זו בעייה מאוד גדולה .

לגבי מאריץ' אני חושב שכדאי שתרד מזה. מזמן אמרתי לך שסיכומים על הנייר שווים לפח. אני גם בספק אם באמת היה סיכום כאן.
גם וויוקאס " סיכם " לכאורה ובסוף זו הייתה סתם הנפצה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 26 יוני 2012, 18:03

אני לא חושב שהוא סיכם, אבל ייתכן שמכבי הייתה קרובה להחתים אותו מאוד והתרחקה מאז. אני מקווה מאוד שהוא יגיע בסופו של דבר.
שחף

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 יוני 2012, 18:04

כן , אני שותף איתך לגבי התקווה הזאת. כל עוד הוא לא חתם במקום אחר יש עדיין תקווה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 26 יוני 2012, 18:09

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:
וחוץ מזה, מה זאת אומרת חוסכים כסף על שחקנים??
חוסכים למה בדיוק? הרי הכסף של התקציב לא אמור להיות מושקע בעיקר בשביל זה?? כלומר, שחקנים?? :unsure

כאן התבטאתי לא נכון ועמך הסליחה.
הכוונה שלי היתה ששחקנים כן חותמים כאן, אבל על סכום פחות.

אז עכשיו צריך לשאול את עצמינו באיזה מחיר??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי יוסי22 » 26 יוני 2012, 18:13

חייבים באמת לזכור שככל שזה תלוי בהנהלה היו פה סופו ומאצ'באן יחד עם אליהו ושארמדיני מה שהיה סוגר קו קידמי נהדר , הסיבה שזה לא קרה היא בלאט ורק בלאט .

את הנדריקס ניסו להחתים בשבילו אבל הוא דרש סכומים מופקעים , בלו פרש , אוחיון חביבו תקע למכבי סכין בגב וגם סובב אותה וללאנגפורד מכבי מציעה 1.1 מיליון דולר שזה סכום מכובד לכל הדעות , אם הוא יקבל יותר במקום אחד לא תהיה למכבי ברירה והיא תצטרך לוותר עליו.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2012, 18:14

שחף כתב:בלאט לא יקבל כל שחקן שהוא רוצה מן הסתם. אנחנו לא לא בצסק''א שברגע שהיא רואה שחקן שהיא רוצה היא מחתימה בלי בעיה בכלל. אם פדרמן יפיל את עניין מאריץ' התיק כנראה יפול עליו, אבל כעיקרון מכבי ניהלה מו''מ עם כל השחקנים שדייויד רצה להשאיר. במקרה של הנדריקס זה לא עלה יפה, אבל אני חושב עקרונית שבמקרה הזה זה היה לטובה, לפחות עד שנדע את זהות המחליף.

השורה התחתונה נכונה - ההנהלה באמת ניהלה מו"מ עם כל השחקנים שבלאט רצה. בפועל לא נראה שהם באמת עשו את מה שצריך בשביל להשאיר אותם. זה נכון לפחות במקרה
של לאנגפורד.

נראה כמה שחקנים מאלה שבלאט רצה באמת יהיו כאן בסוף הקיץ
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־195 אורחים