המשחק הקרוב: הפועל חולון נגד מכבי Playtika ת"א, 4 במאי, שבת, 21:00

ת'רד המלפפונים החדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים החדש

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יולי 2012, 11:21

er79 כתב:אני משער שהוא יבוא ל-4. לדעתי זו תהיה טעות להציב אותו ב-5

לא רואה שום מצב שבעולם שהוא בא הנה כסנטר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 יולי 2012, 11:22

Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
yzafrir כתב:אם יחתום זה תיהיה החתמה טובה אבל בהחלט לא מספיקה .
אם זה בא על חשבון סנטר איכותי או גארד איכותי אז זה הופך את זה להחתמה דיי מטופשת כי יש גם את ליאור בעמדה הזאת ( אני די בטוח שהוא ישאר...)

אי אפשר לסמוך על ליאור בעמדה 4 ואם חושבים על כל המועמדים הריאליים שיש בשוק אז קיינר-מדלי יהיה ההחתמה הכי טובה שכל אחד יכול לבקש בפורום הזה
ריבאונדר טוב, קלעי טוב משלוש, חודר נהדר, פיזי מאוד, שומר טוב..כל מה שמכבי יכלו לבקש ובגלל זה לא נראה לי שהוא יגיע(בטח גאלא תעלה את ההצעה או משהו)

אם מתחשבים בזה שוויוקאס רוצה להישאר בפאו גם במחיר של פחות כסף ומאריץ' לא מפסיק לשחק משחקים עם מכבי אז הבאה של 4 איכותי במקום לחכות ל-5 סופרסטאר שאין בשוק זה משהו מתבקש

מה הוא בניגוד לאליהו עשה נגד הגדולות בספרד?

מה ליאור עשה נגד הגדולות של ספרד? פעמיים 0 נקודות מול ברצלונה?

אבל לשאלתך
נגד ברצלונה 15 נקודות ו-7 אסיסטים
נגד בילבאו(ששיחקה השנה ביורוליג)21 נקודות ו-10 ריבאונדים
נגד קאחה לאבורל 13 נקודות ו-5 ריבאונדים
נגד בילבאו 15 נקודות ו-5 ריבאונדים
נגד ברצלונה 15 נקודות ו-5 ריבאונדים

הנתון הכי קריטי שלו נגד הגדולות שאין לליאור? ר-י-ב-א-ו-נ-ד
גם במשחקים שהוא לא קלע הרבה הוא לקח 7-8 ריבאונדים

על הדרך אפשר להביא גם את הסטטיסטיקה של ג'ייסון וויליאמס ושל טרה סימונס נגד סגנית אלופת אירופה ב2008. הייתי אומר שמדובר כנראה בשניים מטובי
השחקנים באירופה ע"פ זה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 04 יולי 2012, 11:28

er79 כתב:מי אמר לכם שפדרמן רוצה את אנדרה סמית׳? סתם איזו הנפצה מטומטמת של מישהו מתפוז שחושב שהוא סקאוט. הבחור חי בסרט. לגבי קיינר מדלי, שחקן טוב והשיא עוד לפניו, אבל אם הרכישה שלו באה על חשבון רכישת גארד וסנטר טובים אני נגד. אם יש עמדה שאפשר להתפשר אליה למטרות חסכון זו עמדה 4. מדלי לא יהיה זול, ואני מקווה שהבאתו היא לא התפשרות בעמדות קריטיות יותר. לגבי הגולש jagency מתפוז, צריך לתת לו קרדיט על סילבן ואולי על מדלי. לא כולם שם פנטזיונרים. אם צריך לתת קרדיט אני נותן. מנגד, הייתי בטוח שבראד איימס שרוף אצל מכבי אחרי מה שהמיוצג שלו פארגו עשה לנו, ואחרי ההתבטאות של איימס עצמו נגד מכבי בעניין. אני מקווה שהפעם הגולש מתפוז טועה, כי זו חרפה שמכבי עוד משלמת לפרזיט הזה כסף.

זה בדיוק מה שהתכוונתי . אני לא נגד ההחתמה ואני חושב שהוא שחקן מצויין אבל אם זה אומר שבגלל זה נקבל את ג'יימס וגרגמל כסנטרים של הקבוצה אז עדיף להחתים 4 זול יותר (ולכן העדפתי את דולמן...)
אם מדלי יבוא לעמדה 4 ועדיין נקבל סנטר איכותי בעמדה 5 אז אני מקבל את ההחתמה .
סך הכל יש לנו את אליהו בעמדה הזאת ואפשר להסתדר עם שחקן קצת פחות יקר בעמדה הזאת (כי גם ליאור יקר מאוד...)
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 04 יולי 2012, 11:30

felix_r כתב:
er79 כתב:http://www.sportando.net/eng/europe/israel/40534/nik-caner-medley-close-to-maccabi-tel-aviv.html

וקחו בחשבון שספורטנדו השנה די אמינים

לא רע. השאלה לאיזו עמדה בדיוק הוא בא. לא ראיתי אותו כל כך הרבה, אבל עד כמה שזכור לי הוא איפשהו באמצע בין 4 ל 5

מדלי בין 4-5 ?????
הוא הרבה יותר קרוב אם כבר ל-3 מאשר ל-5....אפשר לומר שהוא 4 קלאסי ולעמדה הזאת הוא יגיע...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי felix_r » 04 יולי 2012, 11:31

yzafrir כתב:
felix_r כתב:
er79 כתב:http://www.sportando.net/eng/europe/israel/40534/nik-caner-medley-close-to-maccabi-tel-aviv.html

וקחו בחשבון שספורטנדו השנה די אמינים

לא רע. השאלה לאיזו עמדה בדיוק הוא בא. לא ראיתי אותו כל כך הרבה, אבל עד כמה שזכור לי הוא איפשהו באמצע בין 4 ל 5

מדלי בין 4-5 ?????
הוא הרבה יותר קרוב אם כבר ל-3 מאשר ל-5....אפשר לומר שהוא 4 קלאסי ולעמדה הזאת הוא יגיע...

כתבתי "עד כמה שזכור לי". אז כנראה שלא היה זכור לי טוב :)
מקבל את התיקון שלך, אחשלי :D
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 04 יולי 2012, 11:34

עמוד 50 על כלום !!!!!!!

יאאלהה חדש חדש חדש.....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יולי 2012, 11:36

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
yzafrir כתב:אם יחתום זה תיהיה החתמה טובה אבל בהחלט לא מספיקה .
אם זה בא על חשבון סנטר איכותי או גארד איכותי אז זה הופך את זה להחתמה דיי מטופשת כי יש גם את ליאור בעמדה הזאת ( אני די בטוח שהוא ישאר...)

אי אפשר לסמוך על ליאור בעמדה 4 ואם חושבים על כל המועמדים הריאליים שיש בשוק אז קיינר-מדלי יהיה ההחתמה הכי טובה שכל אחד יכול לבקש בפורום הזה
ריבאונדר טוב, קלעי טוב משלוש, חודר נהדר, פיזי מאוד, שומר טוב..כל מה שמכבי יכלו לבקש ובגלל זה לא נראה לי שהוא יגיע(בטח גאלא תעלה את ההצעה או משהו)

אם מתחשבים בזה שוויוקאס רוצה להישאר בפאו גם במחיר של פחות כסף ומאריץ' לא מפסיק לשחק משחקים עם מכבי אז הבאה של 4 איכותי במקום לחכות ל-5 סופרסטאר שאין בשוק זה משהו מתבקש

מה הוא בניגוד לאליהו עשה נגד הגדולות בספרד?

מה ליאור עשה נגד הגדולות של ספרד? פעמיים 0 נקודות מול ברצלונה?

אבל לשאלתך
נגד ברצלונה 15 נקודות ו-7 אסיסטים
נגד בילבאו(ששיחקה השנה ביורוליג)21 נקודות ו-10 ריבאונדים
נגד קאחה לאבורל 13 נקודות ו-5 ריבאונדים
נגד בילבאו 15 נקודות ו-5 ריבאונדים
נגד ברצלונה 15 נקודות ו-5 ריבאונדים

הנתון הכי קריטי שלו נגד הגדולות שאין לליאור? ר-י-ב-א-ו-נ-ד
גם במשחקים שהוא לא קלע הרבה הוא לקח 7-8 ריבאונדים

על הדרך אפשר להביא גם את הסטטיסטיקה של ג'ייסון וויליאמס ושל טרה סימונס נגד סגנית אלופת אירופה ב2008. הייתי אומר שמדובר כנראה בשניים מטובי
השחקנים באירופה ע"פ זה...

נו באמת
אל תביא טיעונים לא קשורים רק בשביל להעביר את הפואנטה שלך כי אתה לא אוהב את זה שאני לא מחבבת את ליאור בלשון המעטה
מדלי שחקן נהדר שהרבה יותר מתאים להתמודד עם הגדולות איפה שליאור נופל(גבוהים פיזיים)
בזמן שליאור עושה את הסטטיסטיקות שלו נגד משה מזרחי, מדלי עושה את המספרים שלו נגד הקבוצות הספרדיות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 יולי 2012, 11:48

Holiday_Armadillo כתב:
נו באמת
אל תביא טיעונים לא קשורים רק בשביל להעביר את הפואנטה שלך כי אתה לא אוהב את זה שאני לא מחבבת את ליאור בלשון המעטה
מדלי שחקן נהדר שהרבה יותר מתאים להתמודד עם הגדולות איפה שליאור נופל(גבוהים פיזיים)
בזמן שליאור עושה את הסטטיסטיקות שלו נגד משה מזרחי, מדלי עושה את המספרים שלו נגד הקבוצות הספרדיות

זה מאוד קשור, לא כי מדלי לא שחקן טוב, אלא כי אתם כל הזמן מביאים את הסטטיסטיקות האלה של ליאור מול כל מיני קבוצות, כאילו זה מהות הכל.
היתה לו עונה מחורבנת - אף אחד לא מסתיר את זה, אבל היו לו כבר עשרות משחקים מצויינים נגד קבוצות ברמה גבוהה, וכל הטיעונים האלה שאתם מביאים
הם מגמתיים.

ד"א אני כן מסכים עם הגישה שלך שאם לא מוצאים 5 טוב, אז עדיף ללכת על 4 כזה, אבל אני לא מבין למה זה לא יכול להיות מצ'באן
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יולי 2012, 11:53

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
נו באמת

זה מאוד קשור, לא כי מדלי לא שחקן טוב, אלא כי אתם כל הזמן מביאים את הסטטיסטיקות האלה של ליאור מול כל מיני קבוצות, כאילו זה מהות הכל.
היתה לו עונה מחורבנת - אף אחד לא מסתיר את זה, אבל היו לו כבר עשרות משחקים מצויינים נגד קבוצות ברמה גבוהה, וכל הטיעונים האלה שאתם מביאים
הם מגמתיים.

ד"א אני כן מסכים עם הגישה שלך שאם לא מוצאים 5 טוב, אז עדיף ללכת על 4 כזה, אבל אני לא מבין למה זה לא יכול להיות מצ'באן

כי בלאט לא אוהב את מצ'באן זה למה

אני מצטערת אבל מבחינתי שורה סטטיסטית אומרת המון
ליאור שחקן של 2.05 שלא מסוגל לקחת ריבאונדים(כי לא בא לו, חד משמעית), שפורח נגד המופארם ולא רואים אותו נגד ברצלונה, שאולי לא שיחק הרבה אבל כל אחד הולך עם הצד שלו ואני הולכת עם בלאט..אם הוא לא שיתף אותו אז אני בטוחה שהוא לא אמר ''יש לי מייקל ג'ורדן על הספסל ואני אייבש אותו!''

ברגע שליאור אומר בראיון שהוא שומר לא פחות טוב מכל שחקן בקבוצה כולל הזרים אז זה כבר מראה לי איפה הוא חושב שהוא לעומת איפה שהוא באמת
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אליאור, מרסר ו־17 אורחים