המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אנתוני פארקר פורש מכדורסל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנתוני פארקר פורש מכדורסל

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 יוני 2012, 14:29

הסיפור על ההחתמה של פארקר חדש לי. פעם ראשונה נראה לי שאנחנו שומעים מה באמת היה שם , ממקור ראשון- הסוכן שלו.
מסתבר שבניגוד לאגדה, דיוויד בלאט אחראי על ההחתמה ודווקא פיני הוא זה שרצה לחתוך אותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי gandya » 29 יוני 2012, 14:36

שמואל1 כתב:הסיפור על ההחתמה של פארקר חדש לי. פעם ראשונה נראה לי שאנחנו שומעים מה באמת היה שם , ממקור ראשון- הסוכן שלו.
מסתבר שבניגוד לאגדה, דיוויד בלאט אחראי על ההחתמה ודווקא פיני הוא זה שרצה לחתוך אותו.

ואיך את זה הבנת מהכתבה? ומי בכלל היה בלאט בכדי להחליט את מי מחתמים ואת מי לא?
מהכתבה אפשר להבין שבעל הקרדיט הגדול ביותר להחתמה הוא בכלל הסוכן..
gandya

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 יוני 2012, 15:17

gandya כתב:
שמואל1 כתב:הסיפור על ההחתמה של פארקר חדש לי. פעם ראשונה נראה לי שאנחנו שומעים מה באמת היה שם , ממקור ראשון- הסוכן שלו.

ואיך את זה הבנת מהכתבה? ומי בכלל היה בלאט בכדי להחליט את מי מחתמים ואת מי לא?
מהכתבה אפשר להבין שבעל הקרדיט הגדול ביותר להחתמה הוא בכלל הסוכן..

איך הסוכן? הסוכן בסך הכל זרק עוד שם שהגיע אליו. מי שצפה בקלטות והחליט כי השחקן מתאים לקבוצה, הוא דיוויד בלאט. ולכן הוא זה שאחראי על ההחתמה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי צהוב בנשמה » 30 יוני 2012, 01:40

אחד השחקנים הגדולים ששיחקו במכבי בכל הזמנים ואדם נשמה.

argof כתב:רעיון שיווקי למכבי, פיצוי על כל סבלות עונת המלפפונים: משחק פרידה לאנתוני פארקר, חינם למנויי הקבוצה, שיפתח את העונה, בין הקבוצה החדשה לבין נבחרת האקסים של הקבוצה מהשנים האחרונות (ביינום, הנדריקס, אידסון, שאראס ואח׳). יהיה מרגש.

אחלה רעיון בעיק החלק שידגשתי וזה בר ביצוע לא חיב בין נבחרת האקסים אפשר גם קבוצה מאירופה.
תמונה
דף מחאה בפייסבוק נגד שלטון הניהול של דיוויד פדרמן במכבי
http://www.facebook.com/MTA.Anti.Federman
סמל אישי של המשתמש
צהוב בנשמה

הודעהעל ידי שחף » 30 יוני 2012, 12:53

הסיפור של אנתוני נראה כל כך כל כך רחוק מאיתנו עכשיו. אני מסתכל על הקבוצה ההיא שהייתה פה: פארקר, שאראס, מייסיאו באסטון וניקולה. כולם כמעט היו בורחים מפה היום אחרי עונה אחת עם הסכומים המצחיקים שהפדמנים משלמים. שאראס ופארקר בכלל לא היו באים לפה. העיקר שמכבי ממשיכה לחפש מציאות ב-300 אלף דולר בליגה האיטלקית. עושה רושם שעברנו מקוויאר משובח לסרדינים מקופסאות שימורים. משפחת פדרמן חייבת להוציא מהמערכת שלה את המושגים הכלכליים של "תקציב מאוזן". קבוצת כדורסל זה לא עסק של רווח והפסד.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 יוני 2012, 13:08

כמה זה סמלי שדווקא בקיץ הכי גרוע בשנים האחרונות, השחקן הכי גדול ששיחק כאן פורש. אם זה לא מסמן סופית את סיום תור הזהב של המועדון הזה, אני לא יודע מה כן. הימים האלה כבר לא יחזרו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי misha » 30 יוני 2012, 17:48

קודי כתב:שילוב נדיר ומדהים בין שחקן נפלא לאדם עוד יותר נפלא - חברותי, צנוע ונאמן - משהו נדיר שלא קיים היום במחוזותינו.

+100. אהבתי את האישיות שלו לא פחות מיכולות שלו על המגרש. לא כל יום רואים שחקן כל כך טוב אבל גם כל כך צנוע.

לדעתי, השחקן הכי גדול של מכבי וטופ 5 באירופה אי פעם.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: omerk ו־187 אורחים