המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אנתוני פארקר פורש מכדורסל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנתוני פארקר פורש מכדורסל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 יוני 2012, 09:12

yzafrir כתב:
קודי כתב:שילוב נדיר ומדהים בין שחקן נפלא לאדם עוד יותר נפלא - חברותי, צנוע ונאמן - משהו נדיר שלא קיים היום במחוזותינו.
מדהים שפארקר הובא כשחקן שנזרק מה-NBA והתגלה לגמרי במקרה במחנות האימון בארה"ב על ידי גרשון ובלאט. כשהוא הגיע לכאן עוד היה ספק אם הוא יצליח למלא את מקומו של דורון שפר (הוא הובא במקור כמחליף לשפר) ואחרי כמה חודשים אפילו היו קולות שאולי הוא ייחתך. מדהים!

אתה יודע , שמעתי את הסיפור הזה כמה פעמים ואני ממש לא זוכר את זה . אני זוכר דווקא שמהשחק הראשון שלו הבינו שיש פה משהוא גדול . אבל לא ידעו עד כמה גדול...

אני זוכרת כתבה שמצאתי לפני איזה שנה(לא מוצאת אותה עכשיו)שזה היה מן מבזקון כזה ב-ONE והיה רשום שכמה שחקנים יוצאים לחופשת מולדת ופארקר יחכה לטלפון ממוני פנאן שמבשר לו לחזור לישראל אבל הסיכויים לך אפסיים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 28 יוני 2012, 09:25

yzafrir כתב:
קודי כתב:שילוב נדיר ומדהים בין שחקן נפלא לאדם עוד יותר נפלא - חברותי, צנוע ונאמן - משהו נדיר שלא קיים היום במחוזותינו.
מדהים שפארקר הובא כשחקן שנזרק מה-NBA והתגלה לגמרי במקרה במחנות האימון בארה"ב על ידי גרשון ובלאט. כשהוא הגיע לכאן עוד היה ספק אם הוא יצליח למלא את מקומו של דורון שפר (הוא הובא במקור כמחליף לשפר) ואחרי כמה חודשים אפילו היו קולות שאולי הוא ייחתך. מדהים!

אתה יודע , שמעתי את הסיפור הזה כמה פעמים ואני ממש לא זוכר את זה . אני זוכר דווקא שמהשחק הראשון שלו הבינו שיש פה משהוא גדול . אבל לא ידעו עד כמה גדול...

זה היה. לא יודע אם באמת חשבו לחתוך אותו, אבל היה סוג של אכזבה ממנו. אני אפילו זוכר את אלי סהר מקשקש בלי הפסקה, כמו הוא אגואיסט ושטויות
מהסוג הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 יוני 2012, 11:32

תמיד הייתה לי תקווה קטנה בלב שאנתוני פארקר, השחקן האהוב עליי בכל הזמנים, יגיע למכבי לעונת פרישה, לעוד קצת זמן שבו נוכל להנות מהאיש האדיר הזה. לצערי זה לא קרה, והנה היום אנתוני פארקר פורש מכדורסל.
פשוט שחקן מושלם- גם אישיות נדירה וגם יכולת מקצועית נדירה ברמות של אירופה. מדהים שמכבי הצליחה לשמור על השחקן הזה אצלה, שהיה הבורג המרכזי בשושלת.

פארקר- תודה על הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי gandya » 28 יוני 2012, 11:47

אי אי אי.. פארקר הזה, איזה גימיק שיווקי נהרס כאן.. אני די בטוח שהוא נשקל כאן לא פעם אחת במהלך הקיץ הארור הזה..

שחקן ענק, מזל שלא הגיעה לכאן בתור הגימיק של העונה הבאה, וייזכר כאן בין הגדולים ביותר, שחקן ענק! תודה לך פארקר, איש יקר!.
gandya

הודעהעל ידי Maccabikid » 28 יוני 2012, 14:14

אגדה שהייתה באמת.
Maccabikid

הודעהעל ידי משה » 28 יוני 2012, 15:14

גדול השחקנים של מכבי תל אביב, ללא ספק. אחחח איזה שחקן, פעם ביובל מקבלים שחקן כזה.
משה

הודעהעל ידי argof » 28 יוני 2012, 16:21

רעיון שיווקי למכבי, פיצוי על כל סבלות עונת המלפפונים: משחק פרידה לאנתוני פארקר, חינם למנויי הקבוצה, שיפתח את העונה, בין הקבוצה החדשה לבין נבחרת האקסים של הקבוצה מהשנים האחרונות (ביינום, הנדריקס, אידסון, שאראס ואח׳). יהיה מרגש.
argof

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 יוני 2012, 16:26

argof כתב:רעיון שיווקי למכבי, פיצוי על כל סבלות עונת המלפפונים: משחק פרידה לאנתוני פארקר, חינם למנויי הקבוצה, שיפתח את העונה, בין הקבוצה החדשה לבין נבחרת האקסים של הקבוצה מהשנים האחרונות (ביינום, הנדריקס, אידסון, שאראס ואח׳). יהיה מרגש.

הלוואי, אבל לא נראה לי בר ביצוע..
פעם בנוקיה היו משחקים כאלה גדולים, אשכרה מג'יק היה פה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי rc4991 » 28 יוני 2012, 16:35

argof כתב:רעיון שיווקי למכבי, פיצוי על כל סבלות עונת המלפפונים: משחק פרידה לאנתוני פארקר, חינם למנויי הקבוצה, שיפתח את העונה, בין הקבוצה החדשה לבין נבחרת האקסים של הקבוצה מהשנים האחרונות (ביינום, הנדריקס, אידסון, שאראס ואח׳). יהיה מרגש.

אני כבר כמה שנים חולם על משחק ראווה של מכבי הנוכחית מול השושלת השניה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 יוני 2012, 16:40

LIAV10 כתב:

נכון, מג'יק היה. ולפניו היה דוקטור ג'יי ואפילו שיחק מחצית אחת במדי מכבי :D
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yellowaura » 28 יוני 2012, 17:04

felix_r כתב:
LIAV10 כתב:

נכון, מג'יק היה. ולפניו היה דוקטור ג'יי ואפילו שיחק מחצית אחת במדי מכבי :D

המשחק של מג'יק זה משחק הכדורסל הראשון שהייתי בו... אגב שעמום מוחלט. אני זוכר שלא ממש ניסו לשמור עליו (קצת אחרי שפוצץ כל סיפור האיידס).
אגב הסתכסכנו עם יותר מדי אקסים לאחרונה לקיים משחק כזה (פארגו, ארויו, אנדרסון...וחוץ משאראס וניקולה לא ממש נוצר חיבור עמוק )

בכל מקרה לגבי פארקר... הוא וג'ורדן זה דוגמה לשחקנים שיוצרים חלל כל כך גדול אחרי שהם עוזבים שהמשחק קצת נפגע.

כל מי שגדל על ג'ורדן לא יהנה מכדורסל כמו שהיה בתקופה של ג'ורדן אפילו שיש היום שחקנים טובים פשוט בגלל שהיה חיבור רגשי שעזב איתם.
כנ"ל לגבי פארקר במכבי... הטבעות יפות, סגנון זריקה יפה מאוד, שהייה באוויר מדהימה, קלאצ' וגם סגנון דיבור הכל בסטייל שכנראה לא נראה פה יותר בקרוב.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי rc4991 » 28 יוני 2012, 17:07

אם כבר מעלים את הנושא הזה אז אני כבר כמה שנים חושב לעצמי למה שמכבי לא תעשה טורניר הכנה יוקרתי עם קבוצות מהטופ ושהאוהדים יקנו כרטיסים לטורניר הזה?(לא במחירים גבוהים כמובן)
גם אנחנו נרוויח כמה משחקים ברמה גבוהה ויפה וגם יכנס למכבי סכום יפה לקופה שיוכל לעזור בהחתמת שחקן מסויים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 יוני 2012, 17:26

rc4991 כתב:אם כבר מעלים את הנושא הזה אז אני כבר כמה שנים חושב לעצמי למה שמכבי לא תעשה טורניר הכנה יוקרתי עם קבוצות מהטופ ושהאוהדים יקנו כרטיסים לטורניר הזה?(לא במחירים גבוהים כמובן)
גם אנחנו נרוויח כמה משחקים ברמה גבוהה ויפה וגם יכנס למכבי סכום יפה לקופה שיוכל לעזור בהחתמת שחקן מסויים

היה כזה דבר פעם.
קראו לזה טורניר תל-אביב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 28 יוני 2012, 17:32

אני זוכר את עצמי נהנה מ-AP לראשונה בטורניר הזה. שחקן ענק עם קלאסה מטורפת, כנראה הגדול אי פעם במכבי. בניגוד לקווין מגי, הוא לא נדרש לשים 25 נקודות למשחק כדי להוביל את הקבוצה לניצחונות, אבל כשהיה צריך(חצי הגמר מול צסק''א לדוגמא) הוא עשה את זה גם כן. בעונת השיא שלו במכבי הוא שם 18 נקודות למשחק, בקבוצה סופר מאוזנת התקפית שכללה את הרכז הסקורר הטוב ביבשת, הסנטר הטוב ביבשת ופאוור התקפי מצויין ששם גם הוא 15 נקודות למשחק. היה חלק משושלת מפוארת שהייתה רחוקה 40 דקות מגביע שלישי ברציפות שהיה מציב אותה מעל ספליט של קוקוץ'. סופרסטאר אמיתי, בנאדם מדהים וכנראה השחקן הטוב במכבי בכל הזמנים.
שחף

הודעהעל ידי rc4991 » 28 יוני 2012, 17:42

חביב אורנג'ד כתב:
rc4991 כתב:אם כבר מעלים את הנושא הזה אז אני כבר כמה שנים חושב לעצמי למה שמכבי לא תעשה טורניר הכנה יוקרתי עם קבוצות מהטופ ושהאוהדים יקנו כרטיסים לטורניר הזה?(לא במחירים גבוהים כמובן)

היה כזה דבר פעם.
קראו לזה טורניר תל-אביב.

ולמה הפסיקו את זה?
על פניו כל הצדדים נהנים מהעניין
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 יוני 2012, 17:46

rc4991 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

היה כזה דבר פעם.
קראו לזה טורניר תל-אביב.

ולמה הפסיקו את זה?

לא יודע אם באמת שני הצדדים הרוויחו. יום תפעול אחד ביד-נוקיהו עולה הרבה כסף, אז בודאי שכמה ימים יעלו אף יותר.

כמו כן, למכבי היו מחויבויות אחרות וכעת יש לה את "גביע הליגה" על הראש. יהיה קשה להרים פרוייקט כזה שוב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי argof » 28 יוני 2012, 18:55

rc4991 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

היה כזה דבר פעם.
קראו לזה טורניר תל-אביב.

ולמה הפסיקו את זה?

טורניר ת"א כלל את מכבי והפועל ת"א, ונהנה מתמיכת העירייה. עם שקיעתה של הפועל, שקע גם הטורניר. אולי כעת..
argof

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 יוני 2012, 18:57

argof כתב:
rc4991 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

היה כזה דבר פעם.
קראו לזה טורניר תל-אביב.

ולמה הפסיקו את זה?

טורניר ת"א כלל את מכבי והפועל ת"א, ונהנה מתמיכת העירייה. עם שקיעתה של הפועל, שקע גם הטורניר. אולי כעת..

לא נכון.
הקבוצה ששיחקה באיזור שפך הירקון הופיעה בטורניר הזה אולי פעמיים.
רוב הזמן זה היה מכבי ועוד שלוש קבוצות יורוליג.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי rc4991 » 29 יוני 2012, 13:15

הפרטים הקטנים שבונים האגדה
הטלפון המקרי והדי המוזר שהביא אותו לישראל. המספרים הנדירים במעמדי גמר. עושי המשחק השונים שהתחלפו מסביבו. החבטות שחטפו כל חבריו לשושלת הגדולה חוץ ממנו. המשכורת המגוחכת לעומת זו של נבארו, למשל. הבלוג של גרינוולד עם המורשת נטולת הכתמים של אנתוני פארקר
http://sports.walla.co.il/?w=//2545700
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 יוני 2012, 13:19

rc4991 כתב:הפרטים הקטנים שבונים האגדה
הטלפון המקרי והדי המוזר שהביא אותו לישראל. המספרים הנדירים במעמדי גמר. עושי המשחק השונים שהתחלפו מסביבו. החבטות שחטפו כל חבריו לשושלת הגדולה חוץ ממנו. המשכורת המגוחכת לעומת זו של נבארו, למשל. הבלוג של גרינוולד עם המורשת נטולת הכתמים של אנתוני פארקר
http://sports.walla.co.il/?w=//2545700

אבל כנראה אי אפשר בלי פרובוקציות . בשביל מה לדחוף לשם את מיקי ?
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־133 אורחים