המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: קית' לנגפורד עוזב את מכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: קית' לנגפורד עוזב את מכבי

הודעהעל ידי tomerp » 01 יולי 2012, 08:33

er79 כתב:טוב, זה מצד אחד מפתיע כי הדיווחים היו שמילאנו הציעו 1.5 מליון והיו קבוצות שהציעו יותר. אם העסקה באמת הייתה על 1.5 מליון, מכבי עשו טעות שלא הוסיפו לו עוד 400K. מצד שני, אולי השכר יהיה גבוה יותר. לפחות הוא מתאחד עם חבר שלו. בונים שם קבוצה לא רעה, אבל אני מניח שהיירסטון יעזוב אם לנגפורד מגיע.

אולי נביא לכאן את היירסטון?
הסגל שלי לשנת 2014\2013:
PG: כרס פול(כרס מיותר מדי פול),מורן רוט
SG:חנוכי, קובי(מהפורום)
SF: קרמבו, ד"ר לב רון
PF: אליהו ,בוש(ה)
C: שרמאן(הטנק),יניב
tomerp

הודעהעל ידי קודי » 01 יולי 2012, 08:36

tomerp כתב:
er79 כתב:טוב, זה מצד אחד מפתיע כי הדיווחים היו שמילאנו הציעו 1.5 מליון והיו קבוצות שהציעו יותר. אם העסקה באמת הייתה על 1.5 מליון, מכבי עשו טעות שלא הוסיפו לו עוד 400K. מצד שני, אולי השכר יהיה גבוה יותר. לפחות הוא מתאחד עם חבר שלו. בונים שם קבוצה לא רעה, אבל אני מניח שהיירסטון יעזוב אם לנגפורד מגיע.

אולי נביא לכאן את היירסטון?

כן, בטח. גם צסק"א רוצה אותו וגם מילאנו הציעה לו כבר מיליון וחצי דולר.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי er79 » 01 יולי 2012, 08:39

לא יודע אם הוא יישאר במילאנו ביחד עם לנגפורד, על אף שהוא יכול לשחק גם ב-2 וגם ב-3, אם אני זוכר נכון במילאנו הוא היה 3. אבל הם ידרכו אחד על היבלת של השני. אני לא רואה את שניהם ביחד על המגרש, יותר מדי אגו. וכמו שקודי אמר, הוא מאוד יקר. אם אני נאלץ להתפשר על סווינגמן ולא על 2 טבעי, אני דווקא מעדיף את אידסון על היירסטון, אבל עכשיו כנראה עושה רושם שאידסון יישאר בבארסה. נשארנו עם הביצים ביד.
er79

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 יולי 2012, 17:06

tomerp כתב:
er79 כתב:לינק, אחי

ספורטאנדו:
In Italy it's reported that Keith Langford will play in Milano next season. Deal done

ואחרי שצעקתי על תחושת הבטן שלי שהיא הביכה אותי מול כולם הסתבר שצדקתי :nono

Holiday_Armadillo כתב:זה שמנהל את האתר ''ספורטאנדו'' ציטט את לאנגפורד אומר ''אני יכול להגיד לך שאני בודאות לא הולך למילאנו''

האמת? הייתי מהמרת על מילאנו לפני צסק''א או ברצלונה אבל עכשיו כשמילאנו ככל הנראה ירדו מהפרק אני מהמרת על ברצלונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 01 יולי 2012, 19:31

קודי כתב:יהיה קצת עצוב אם אנחנו מפסידים את שני השחקנים הכי טובים שלנו לקבוצה כמו מילאנו, שהיא ממש לא מעשירות היבשת.

דווקא מסתמן שכן, עם נפילתה של פאו, התקציב המצומצם של אולימפיאקוס, והבעיות בסיינה.
מילאנו לדעתי צפוייה להיות הקבוצה הכי עשירה ביורוליג. כלומר הכי עשירה מתחת לקבוצה של ריאל, בארסה וצסק''א כמובן.
התנין

הודעהעל ידי קודי » 02 יולי 2012, 05:01

התנין כתב:
קודי כתב:יהיה קצת עצוב אם אנחנו מפסידים את שני השחקנים הכי טובים שלנו לקבוצה כמו מילאנו, שהיא ממש לא מעשירות היבשת.

דווקא מסתמן שכן, עם נפילתה של פאו, התקציב המצומצם של אולימפיאקוס, והבעיות בסיינה.
מילאנו לדעתי צפוייה להיות הקבוצה הכי עשירה ביורוליג. כלומר הכי עשירה מתחת לקבוצה של ריאל, בארסה וצסק''א כמובן.

היא גם פחות עשירה משתי הטורקיות. מכבי אפילו לא בעשיריה הראשונה מבחינת תקציב. לדעתי איפה שהוא בין מקומות 12-14 ביורוליג (אחרי צסק"א, חימקי, אפס, פנר, ברצלונה, ריאל, קאחה לבוראל, מלאגה, סיינה, מילאנו, אולימפיאקוס (גם אחרי הקיצוץ), ואולי גם אחרי פאו ובשיקטאש), כלומר איפה שהוא באמצע. ברגע שגם הניהול הוא לא יותר מהממוצע אין הרבה סיבות שהקבוצה הזאת תתבלט מעל היתר - בעונה רגילה נגיע לטופ 16, בעונה טובה נעפיל לרבע הגמר ובעונה קצת פחות טובה ננשור בסיבוב הראשון.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 05:08

מכבי אפילו לא בעשיריה הראשונה מבחינת תקציב. לדעתי איפה שהוא בין מקומות 12-14 ביורוליג (אחרי צסק"א, חימקי, אפס, פנר, ברצלונה, ריאל, קאחה לבוראל, מלאגה, סיינה, מילאנו, אולימפיאקוס (גם אחרי הקיצוץ), ואולי גם אחרי פאו ובשיקטאש)

אני לא אתפלא גם אם קובאן, קאזאן, סנט פטרסבורג וגאלא' כבר עקפו אותנו. אפילו גאלא' בדרך לרכוש שחקנים לא ממש זולים, כמו סופו וקיימקוגלו. היית אופטימי עם ה-12-14 שלך. המצב יותר עגום לדעתי.
er79

הודעהעל ידי התנין » 02 יולי 2012, 06:25

קודי כתב:
התנין כתב:

היא גם פחות עשירה משתי הטורקיות. מכבי אפילו לא בעשיריה הראשונה מבחינת תקציב. לדעתי איפה שהוא בין מקומות 12-14 ביורוליג (אחרי צסק"א, חימקי, אפס, פנר, ברצלונה, ריאל, קאחה לבוראל, מלאגה, סיינה, מילאנו, אולימפיאקוס (גם אחרי הקיצוץ), ואולי גם אחרי פאו ובשיקטאש), כלומר איפה שהוא באמצע. ברגע שגם הניהול הוא לא יותר מהממוצע אין הרבה סיבות שהקבוצה הזאת תתבלט מעל היתר - בעונה רגילה נגיע לטופ 16, בעונה טובה נעפיל לרבע הגמר ובעונה קצת פחות טובה ננשור בסיבוב הראשון.

מילאנו לא פחות עשירה מהטורקיות בוודאות.
התנין

הודעהעל ידי gandya » 02 יולי 2012, 08:59

התנין כתב:
קודי כתב:
התנין כתב:

מילאנו לא פחות עשירה מהטורקיות בוודאות.

בוודאות? יעני בטוח?
מה שאני בטוח בו ב101.5% שבשיקטאש של העונה שעברה בזבזה יותר מכל הליגה האיטלקית יחד.. (לא משנה מה קורה איתם השנה), הנקודה היא שטורקיות יכולות להשתגע.. (אבל עד היום הם לא עשו זאת בשכל, וגם לא לאורך זמן).
gandya

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 09:20

הטורקיות התורניות הן גאלא' ופנר. קונות כל מה שזז.
er79

הודעהעל ידי Dperk » 02 יולי 2012, 09:42

er79 כתב:הטורקיות התורניות הן גאלא' ופנר. קונות כל מה שזז.

מה עם בשיקטאש, מתפרקת מנכסיה או שהטירוף של שנה שעברה נמשך?
Dperk

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 09:45

הספונסר הראשי שלה קרס. ככה זה שאתה חוגג על אייברסון, דרון וויליאמס ועוד כמה שחקנים ברמה של יורוליג. המטומטמת התורנית היא גאלא'. פנר קצת יותר יציבה לאורך שנים.
er79

הודעהעל ידי Dperk » 02 יולי 2012, 09:50

er79 כתב:הספונסר הראשי שלה קרס. ככה זה שאתה חוגג על אייברסון, דרון וויליאמס ועוד כמה שחקנים ברמה של יורוליג. המטומטמת התורנית היא גאלא'. פנר קצת יותר יציבה לאורך שנים.

דרון וויליאמס ברמה של יורוליג??? מה עם אפס, ממשיכים לשפוך כספים או שגם אצלם הספונסרית חברת הבירות בקשיים?
Dperk

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 10:19

דרון וויליאמס ברמה של יורוליג??? מה עם אפס, ממשיכים לשפוך כספים או שגם אצלם הספונסרית חברת הבירות בקשיים?

מה לא ברור בניסוח התחבירי שלי? אייברסון, (פסיק), וויליאמס, (פסיק) ו- (ו' החיבור) עוד כמה שחקנים ברמה של יורוליג (שלא קשורים כמובן לאייברסון וויליאמס. התכוונתי לארויו, פופס ועוד כמה קישואים). לגבי אפס, אני מניח שהלבל הכלכלי שלהם יהיה כמו בעונה שעברה, פחות או יותר.
er79

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 יולי 2012, 11:11

er79 כתב:

מה לא ברור בניסוח התחבירי שלי? אייברסון, (פסיק), וויליאמס, (פסיק) ו- (ו' החיבור) עוד כמה שחקנים ברמה של יורוליג (שלא קשורים כמובן לאייברסון וויליאמס. התכוונתי לארויו, פופס ועוד כמה קישואים). לגבי אפס, אני מניח שהלבל הכלכלי שלהם יהיה כמו בעונה שעברה, פחות או יותר.

למה אתה עונה לו בזילזול, טעה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 11:15

ממש לא התכוונתי לזלזל.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 02 יולי 2012, 11:23

דווקא לגלא יש בסיס כלכלי מצויין וכמות אוהדים גדולה מאוד (בגלל הכדורגל)....יש להם סיכוי טוב בטווח הארוך להתברג יחד עם פנר בצמרת הכדורסל בטורקיה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Dperk » 02 יולי 2012, 11:25

er79 כתב:

כן, התבלבלתי, קורה, אני בתקופת מבחנים ולומד לתוך הלילה, וזה משפיע על העירנות שלי.
Dperk

הודעהעל ידי קודי » 02 יולי 2012, 11:38

סופית ורשמית - לנגפורד חתם לשנתיים במילנו. ירוויח ככל הנראה 1.8 מיליון דולר לעונה.
קודי

הודעהעל ידי er79 » 02 יולי 2012, 11:39

Dperk כתב:
er79 כתב:

כן, התבלבלתי, קורה, אני בתקופת מבחנים ולומד לתוך הלילה, וזה משפיע על העירנות שלי.

שיהיה בהצלחה!
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־170 אורחים