המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מילאן מאצ'באן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מילאן מאצ'באן

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 13 מאי 2011, 02:21

הפרשנים בארץ , כולל אלו שנחשבים הבכירים שברמה של כדורסל כאן בדיוק ומבינים בהתאם . אני במקומם לא היתי יוצא חודש מהבית . המצחיק הוא שגם לבלאט נמאס והוא התחיל לענות כולל לבנוביץ הדביל .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי גיא » 13 מאי 2011, 10:54

טיקי חוזר כתב:הפרשנים בארץ , כולל אלו שנחשבים הבכירים שברמה של כדורסל כאן בדיוק ומבינים בהתאם . אני במקומם לא היתי יוצא חודש מהבית . המצחיק הוא שגם לבלאט נמאס והוא התחיל לענות כולל לבנוביץ הדביל .

הייתי שמח לראות את זה :)
גיא

הודעהעל ידי yellowaura » 13 מאי 2011, 11:50

yzafrir כתב:
misha כתב:
yzafrir כתב:חבל שניכשל עם מצ'באן כמו שניכשלנו עם אודריך בזמנו בגלל חוסר סבלנות , אני יהיה יותר קיצוני ואגיד שאולי אפילו מג'ף פוט יכול היה לצאת משהוא אם היה לנו קצת יותר סבלנות....

בוא לא נגזים :bigsmile3 פוט, במעט שראינו ממנו, לא נראה כמו מישהו שקשור למשחק חוץ מגובה.

לגבי מצ'באן - יהיה טיפשות לוות עליו בשלב זה, מה גם שהיסטוריה של שחקנים ממדינות אקס יוגוסלביות שיוצאים לאירופה בגיל צעיר, מראה שלוקח להם זמן וזה תהליך שצריך להיות סבלניים בו. הרי כישרון לא חסר לו ויכול להיות ששנה בקבוצה מדרג ביניים ביורוליג תעשה לו טוב.

מה ראינו מפוט ? לא יותר מ-5 דק'....אני לא אומר שהוא בטוח יהיה שחקן אבל הוא ראוי לצ'אנס כמו שכל שחקן צעיר ראוי לצ'אנס , וזה שהשאילו אותו לקבוצה בליגה השנייה בספרד לא ממש תקדם אותו . החוסר חשיפה המשמעותי שהיה לו במכבי פגע גם בסיכויי להשאיל אותו לקבוצה שבאמת יכלה לטפח אותו.....או לפחות לנסות....

מסכים לגבי מצ'באן ויש כלכך הרבה דוגמאות לכך כמו וליצקוביץ' שאפילו הגיע אחרי עונת פריצה בפרטיזן ועדיין לא הראה כלום בריאל....

מאצ'באן לטעמי לא מתאים כל כך לשיטה של מכבי כרגע... בכל מקרה הדבר שהכי הדאיג אותי זה רפלקסים איטיים וחוסר קשיחות. וולקוביץ' הפוך. לדעתי ברמת הכישרון מאצ'באן בסופו של דבר יהיה שחקן טוב יותר מוולקוביץ' אבל כרגע אני מאמין שוולקוביץ' הזריז והקשוח יתרום יותר למכבי. לטעמי וולקוביץ' בהגנה הוא 5 הרבה יותר טוב ממאצ'באן (יש לו מסה לא רעה לגובה שלו), הוא יודע לקלוע שלשות והוא זריז יותר.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי צהובון » 13 מאי 2011, 11:58

חכמים ומנוסים מאיתנו גורסים שלגבוהים לוקח יותר זמן להתפתח ובד"כ, בניגוד לגארדים אנחנו רואים גבוהים שמגיעים לפיק שלהם בגילאים 25-28. לכן אני חושב שההחתמה של מצבאן לשנים היא טובה, אבל לפחות את השנה הקרובה הייתי נותן לו לבלות בקבוצה בינונית באירופה כדי שישחק 30 דקות בערב ולא 5 דקות במכבי. רצוי בקבוצות שידועות שקבוצות שמכשירות שחקנים כמו ליובליאנה ודומותיה.
צהובון

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־52 אורחים