המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

מילאן מאצ'באן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מילאן מאצ'באן

הודעהעל ידי שחף » 12 מאי 2011, 09:58

בעיניי הפיינל פור והסדרה מול קאחה לאבורל מעלים המון סימני שאלה לגבי האיש. חצי עונה במכבי ואי אפשר לדעת איפה האיש עושה את הנקודות שלו. קליעה לשלוש אולי יש לו, אבל לא מדובר במישהו שקולע משם בעקביות. יכולות הלואו פוסט שלו נראו מאוד לא מרשימות והוא התקשה ליצור לעצמו . בצד ההגנתי הוא אומנם חזק ויודע להיאבק על מיקום, אבל אתלט בינוני וריבאונדר בינוני עוד יותר. אני מניח שהרבה יגידו שצריך לתת לו את הזמן ושהוא לא משחק בעמדה האמיתית שלו, אבלחשוב לזכור שעל כל פקוביץ' יש עוד שני כשרונות סרבים שלא ממשים את הפוטנציאל ששלהם.
שחף

Re: מילאן מאצ'באן

הודעהעל ידי yzafrir » 12 מאי 2011, 10:35

כמו שאמרת , צריך לתת לו את הזמן שלו....ואגב פקוביץ' לא סרבי ווהוא גם לא באותו עמדה....
היום כתוב בספורט 5 שמכבי חושבת להשאיל אותו שנה הבאה , מהלך נכון....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Mta_atic » 12 מאי 2011, 10:46

הייתי מסכים איתך אם היה מדובר בשחקן אחר.
בוא נניח לרגע את הפסטיבל שהיה פה לפני החתמתו העונה ולפני העונה כשעוד לא היה את סופו.

עובדות יבשות:
מילאן מצ'באן שיחק בנבחרות הסרביות באליפויות העולם.
ב-U18 , כשהוא רק בן 17, הוביל את הנבחרת לזכיה במדלית זהב עם 19.3 נק' ו10.3 ריבאונדים למשחק. לאחר מכן נבחר לאתלט הטוב ביותר בסרביה.
ב-U-20, כשהוא בן 18, תרם 16.9 נק' ו6.6 ריב' למשחק (כשהוא קולע 31 נק' בגמר בניצחון על ליטא).

בהמופראם ורסאץ' באדריאטית העמיד שורה סטטיסטית יפה של
19.2 נק', 6.7 ריב', 2.8 אס', 1 חט', ומשך קרוב ל-7 עבירות, ב-34 דק משחק ובאחוזי קליעה טובים (60% מהשתיים ו41% מהשלוש).

לא חיפשתי כ"כ כמה הוא העמיד בירוקאפ, אבל אני מאמין שגם ממוצעים דומים.

בכל מקרה, הנק' אליה אני רוצה להגיע היא שמדובר בפוטנציאל גדול ומכבי לא קנתה פה חתול בשק (הממוצעים שלעיל' מוכיחים זאת).
מדובר בשחקן שהוא רק בן 21, יש לו רקורד מעולה ככדורסלן, ועכשיו הוא מגיע למקום שכולם בו הצהירו שהמטרה היא לפתח אותו.
זו הסיבה שהוא ויתר על הכסף הגדול של עשירות אירופה כדי להגיע למכבי ולהתאמן תחת דיוויד בלאט.

בניגוד למה שפרשנים למינהם חושבים, אני דווקא מאמין שמילאן הוא שחקן פוסט טוב שיכול להשתבח מאד באספקט הזה.
הקליעה שלו מבחוץ לא נראית משהו משום שבמכבי הוא מתפקד כסנטר, ולא כ-4 שזו עמדה שיכולה לשחרר אותו יותר לזריקות מבחוץ.
ויחסית לעמדה שלו הוא אסיסטר טוב ויש לו ראית משחק מעולה.
העונה הוא לא הראה לנו הרבה בגלל שהוא הגיע לקבוצה בנויה שכבר רצה טוב ביחד וגם כי יש לו עוד מה לשפר,
בעיקר באספקט של האתלטיות.
לא יודע אם מישהו שם לב, אבל במשחק מול פאו היה כדור שנפל ממש לידו ובגלל האיטיות שלו הוא לא הספיק לקחת אותו לפני שחקן של פאו (וזה קרה כבר העונה).
זה דברים שצריך ואפשר לשפר, אבל אסור בשום אופן לשבור את הכלים בנושא שלו גם כי זה לא ראוי מבחינה אתית (בכל זאת, שחקן שוויתר על הרבה בשביל להגיע הנה, והוא הרוויח ביושר את הזכות שלו לקבל קצת סבלנות מצידנו) וגם מבחינה מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי משה » 12 מאי 2011, 11:04

לפי ספורט 5 מכבי שוקלת להשאיל אותו:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 99727.html

לגביי היכולת של מאצ'בן אין עוררין. ראיתי העונה בקבוצה הקודמת שלו משהו כמו 10 משחקים, אומנם הם לא משחקים ברמת יורוליג אבל עדיין אפשר לראות איכות של שחקן, והוא חתיכת שחקן איכותי. הוא מסוג השחקנים האלה שכל המשחק צריך לעבור דרכו, מה לעשות כיום במכבי הוא בעיקר ממלא דקות וקשה לו להביא את עצמו לידיי ביטוי. אם להשאיל אותו אז זה רק לקבוצת יורוליג.
משה

הודעהעל ידי itay92 » 12 מאי 2011, 12:41

לדעתי צריך לתת לו לשחק ולהתפתח עם מאמן נכון שיתן לו דקות וילמד אותו(בין אם זה במכבי או בחו"ל).
itay92

הודעהעל ידי שחף » 12 מאי 2011, 13:15

לא יודע, אני ראיתי את מאצ'באן מתקשה להתגבר בפוסט אפ על טלטוביץ', שהוא חזק פיזית אבל לא מדובר באיזה שור כמו רייס או באטיסט. לגבוהים לוקח זמן להתפתח אבל הם צריכים מהלך שהם יכולים לסמוך עליו גם בגילאים האלה. לאליהו הייתה תנועה בלי כדור וטאץ' ליד הסל, לוויצ'יץ' היה גובה וטכניקה עילאית ולפקוביץ' הוק שוק ומבנה גוף של טנק סרבי. שחקן שיודע לעשות כמה דברים ברמה סבירה בדרך כלל לא הופך לכוכב.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 12 מאי 2011, 14:08

yzafrir כתב:כמו שאמרת , צריך לתת לו את הזמן שלו....ואגב פקוביץ' לא סרבי ווהוא גם לא באותו עמדה....
היום כתוב בספורט 5 שמכבי חושבת להשאיל אותו שנה הבאה , מהלך נכון....

במידה ומכבי בונה על לשחק בשתי מסגרות אז זה ממש לא מהלך נכון.

חוץ מזה, מצ'באן הוא לא שחקן זול כ"כ, ואין סיבה לשלם כסף לשחקן שמשחק בקבוצה אחרת. הייתי בודק את האופציה הזאת בשבע עיניים לפני.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 מאי 2011, 14:12

שחף כתב:לא יודע, אני ראיתי את מאצ'באן מתקשה להתגבר בפוסט אפ על טלטוביץ', שהוא חזק פיזית אבל לא מדובר באיזה שור כמו רייס או באטיסט. לגבוהים לוקח זמן להתפתח אבל הם צריכים מהלך שהם יכולים לסמוך עליו גם בגילאים האלה. לאליהו הייתה תנועה בלי כדור וטאץ' ליד הסל, לוויצ'יץ' היה גובה וטכניקה עילאית ולפקוביץ' הוק שוק ומבנה גוף של טנק סרבי. שחקן שיודע לעשות כמה דברים ברמה סבירה בדרך כלל לא הופך לכוכב.

המילה היא סבלנות. אפשר לחפש בציציות ולהגיד שזה לא טוב וזה לא טוב. מצד שני אפשר וצריך לתת לדייויד לעבוד ולשפר את מצ'באן בכל התחומים.
אני מזכיר שלא מעט שחקנים גבוהים פורצים לאט יותר ומגיעים לשיא לאט יותר.
למשל מאריץ' מהשנה שעברה, הוא שחקן שאף אחד לא שמע עליו עד שהיה בן 25.

ת'רד כזה יכול להיות במקום אולי אחרי עונה שלמה בינונית נוספת, אבל בינתיים לדעתי זה לא כ"כ נכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 12 מאי 2011, 14:28

נו , ומה היה בארץ של קחא לפני שנה ? גם כלום ושום דבר ....כבר הבנו מרוב הפרשנים שמכבי בעונה הזאת לא תעבור את הטופ 16 .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי שחף » 12 מאי 2011, 14:30

jol9 כתב:
שחף כתב:לא יודע, אני ראיתי את מאצ'באן מתקשה להתגבר בפוסט אפ על טלטוביץ', שהוא חזק פיזית אבל לא מדובר באיזה שור כמו רייס או באטיסט. לגבוהים לוקח זמן להתפתח אבל הם צריכים מהלך שהם יכולים לסמוך עליו גם בגילאים האלה. לאליהו הייתה תנועה בלי כדור וטאץ' ליד הסל, לוויצ'יץ' היה גובה וטכניקה עילאית ולפקוביץ' הוק שוק ומבנה גוף של טנק סרבי. שחקן שיודע לעשות כמה דברים ברמה סבירה בדרך כלל לא הופך לכוכב.

המילה היא סבלנות. אפשר לחפש בציציות ולהגיד שזה לא טוב וזה לא טוב. מצד שני אפשר וצריך לתת לדייויד לעבוד ולשפר את מצ'באן בכל התחומים.

ת'רד כזה יכול להיות במקום אולי אחרי עונה שלמה בינונית נוספת, אבל בינתיים לדעתי זה לא כ"כ נכון.

אני לא רואה מה יש למאצ'באן לחפש במכבי על תקן פילר. זה לא מתאים לשחקן מהסוג שלו, ומאוד לא מתאים לשחקן בן 21. מכבי צריכה להשאיל אותו לקבוצה אירופאית, כזאת שמתמחה בשחקנים צעירים(לובליאנה או פרטיזן) ומשחקת ברמות הגבוהות, ולראות מה הוא שווה. להשתרך מאחורי ליאור ובלו לא יקדם אותו מקצועית גם אם בלאט יעבוד איתו שעות אחרי אימונים.

מי שמזכיר את באראץ', מאריץ' וטומיץ' שוכח שלחבר'ה האלה יש משהו שאין למאצ'באן וזה נתונים פיזיים מצויינים לעמדה שלהם.
שחף

הודעהעל ידי ביבו » 12 מאי 2011, 14:42

למצ'באן בניגוד לכל השמות שהוזכרו כאן יש כבר קבלות
בכל המסגרות בהם השתתף אז תפסיקו לבלבל ולחפש
מה אין לו, כי יש לו המון כדורסל.
ביבו

הודעהעל ידי jol9 » 12 מאי 2011, 15:34

שחף כתב:
jol9 כתב:

אני לא רואה מה יש למאצ'באן לחפש במכבי על תקן פילר. זה לא מתאים לשחקן מהסוג שלו, ומאוד לא מתאים לשחקן בן 21. מכבי צריכה להשאיל אותו לקבוצה אירופאית, כזאת שמתמחה בשחקנים צעירים(לובליאנה או פרטיזן) ומשחקת ברמות הגבוהות, ולראות מה הוא שווה. להשתרך מאחורי ליאור ובלו לא יקדם אותו מקצועית גם אם בלאט יעבוד איתו שעות אחרי אימונים.

מי שמזכיר את באראץ', מאריץ' וטומיץ' שוכח שלחבר'ה האלה יש משהו שאין למאצ'באן וזה נתונים פיזיים מצויינים לעמדה שלהם.

גם למצ'באן יש נתונים מצויינים. הוא לא יתייבש מאחורי ליאור, במידה וייראה שיש מקום לשלב אותו בעמדה 4. העונה הוא לא ממש הצליח לעשות את זה, אבל גם הוא וגם אנחנו
צריכים להיות מאוד סבלניים.
עונה בקבוצה כמו לובליאנה או פרטיזן, בהחלט יכולה לקדם אותו, אבל זה לא המקום היחידי באירופה שבו הוא יוכל להתקדם. ניקולה בזמנו עשה את קפיצת המדרגה בוילרבאן בכלל.
גם לדייויד יש מה להסביר ומה ללמד את מצ'באן. לצורך העניין, לדעתי העונה בלובליאנה היא לא זאת שקידמה את הלפרין, אלא דווקא העונה תחת נבן ספאחיה, שבה הוא הרגיש מה זה
להיות במרכז הבמה, ועונה לאחר מכן, כבר היה מצויין תחת צביקה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 מאי 2011, 15:41

שחף כתב:בעיניי הפיינל פור והסדרה מול קאחה לאבורל מעלים המון סימני שאלה לגבי האיש. חצי עונה במכבי ואי אפשר לדעת איפה האיש עושה את הנקודות שלו. קליעה לשלוש אולי יש לו, אבל לא מדובר במישהו שקולע משם בעקביות. יכולות הלואו פוסט שלו נראו מאוד לא מרשימות והוא התקשה ליצור לעצמו . בצד ההגנתי הוא אומנם חזק ויודע להיאבק על מיקום, אבל אתלט בינוני וריבאונדר בינוני עוד יותר. אני מניח שהרבה יגידו שצריך לתת לו את הזמן ושהוא לא משחק בעמדה האמיתית שלו, אבלחשוב לזכור שעל כל פקוביץ' יש עוד שני כשרונות סרבים שלא ממשים את הפוטנציאל ששלהם.

בעיקרון המשפט האחרון שלך הוא נכון, ובהחלט יש סיכוי שמאצ'בן לא יממש את הפוטנציאל, אבל זה לא משנה את העובדה שאנחנו חייבים לעצמנו לנסות.
אנחנו לא יכולים לדעת מה יהיה איתו, אבל אי אפשר לוותר, אחרת תמיד נשאל את עצמינו מה היה קורה אם.

בעיקרון, לא הייתי מתנגדת להשאלה שנה הבאה, השאלה היא בכמה ליגות נשחק. כי אם נשחק ב-3 ליגות, אז אנחנו זקוקים למירב השחקנים שיש לנו וגם יהיה מספיק זמן לתת למאצ'בן.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Euro_Basket » 12 מאי 2011, 17:41

לא באמת ציפיתם שמצ'באן יהפוך לשחקן מפתח במכבי כבר בעונה הראשונה.
במידה ובלו לא ירצה להמשיך, אני בהחלט רואה את מצ'באן משלים יחד עם אליהו את עמדה מס' 4 לעונה הבאה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי yzafrir » 12 מאי 2011, 19:25

חבל שניכשל עם מצ'באן כמו שניכשלנו עם אודריך בזמנו בגלל חוסר סבלנות , אני יהיה יותר קיצוני ואגיד שאולי אפילו מג'ף פוט יכול היה לצאת משהוא אם היה לנו קצת יותר סבלנות....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי misha » 12 מאי 2011, 19:38

yzafrir כתב:חבל שניכשל עם מצ'באן כמו שניכשלנו עם אודריך בזמנו בגלל חוסר סבלנות , אני יהיה יותר קיצוני ואגיד שאולי אפילו מג'ף פוט יכול היה לצאת משהוא אם היה לנו קצת יותר סבלנות....

בוא לא נגזים :bigsmile3 פוט, במעט שראינו ממנו, לא נראה כמו מישהו שקשור למשחק חוץ מגובה.

לגבי מצ'באן - יהיה טיפשות לוותר עליו בשלב זה, מה גם שהיסטוריה של שחקנים ממדינות אקס יוגוסלביות שיוצאים לאירופה בגיל צעיר, מראה שלוקח להם זמן וזה תהליך שצריך להיות סבלניים בו. הרי כישרון לא חסר לו ויכול להיות ששנה בקבוצה מדרג ביניים ביורוליג תעשה לו טוב.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yzafrir » 12 מאי 2011, 19:49

misha כתב:
yzafrir כתב:חבל שניכשל עם מצ'באן כמו שניכשלנו עם אודריך בזמנו בגלל חוסר סבלנות , אני יהיה יותר קיצוני ואגיד שאולי אפילו מג'ף פוט יכול היה לצאת משהוא אם היה לנו קצת יותר סבלנות....

בוא לא נגזים :bigsmile3 פוט, במעט שראינו ממנו, לא נראה כמו מישהו שקשור למשחק חוץ מגובה.

לגבי מצ'באן - יהיה טיפשות לוות עליו בשלב זה, מה גם שהיסטוריה של שחקנים ממדינות אקס יוגוסלביות שיוצאים לאירופה בגיל צעיר, מראה שלוקח להם זמן וזה תהליך שצריך להיות סבלניים בו. הרי כישרון לא חסר לו ויכול להיות ששנה בקבוצה מדרג ביניים ביורוליג תעשה לו טוב.

מה ראינו מפוט ? לא יותר מ-5 דק'....אני לא אומר שהוא בטוח יהיה שחקן אבל הוא ראוי לצ'אנס כמו שכל שחקן צעיר ראוי לצ'אנס , וזה שהשאילו אותו לקבוצה בליגה השנייה בספרד לא ממש תקדם אותו . החוסר חשיפה המשמעותי שהיה לו במכבי פגע גם בסיכויי להשאיל אותו לקבוצה שבאמת יכלה לטפח אותו.....או לפחות לנסות....

מסכים לגבי מצ'באן ויש כלכך הרבה דוגמאות לכך כמו וליצקוביץ' שאפילו הגיע אחרי עונת פריצה בפרטיזן ועדיין לא הראה כלום בריאל....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 מאי 2011, 19:56

yzafrir כתב:
misha כתב:

לגבי מצ'באן - יהיה טיפשות לוות עליו בשלב זה, מה גם שהיסטוריה של שחקנים ממדינות אקס יוגוסלביות שיוצאים לאירופה בגיל צעיר, מראה שלוקח להם זמן וזה תהליך שצריך להיות סבלניים בו. הרי כישרון לא חסר לו ויכול להיות ששנה בקבוצה מדרג ביניים ביורוליג תעשה לו טוב.

מה ראינו מפוט ? לא יותר מ-5 דק'....אני לא אומר שהוא בטוח יהיה שחקן אבל הוא ראוי לצ'אנס כמו שכל שחקן צעיר ראוי לצ'אנס , וזה שהשאילו אותו לקבוצה בליגה השנייה בספרד לא ממש תקדם אותו . החוסר חשיפה המשמעותי שהיה לו במכבי פגע גם בסיכויי להשאיל אותו לקבוצה שבאמת יכלה לטפח אותו.....או לפחות לנסות....

מסכים לגבי מצ'באן ויש כלכך הרבה דוגמאות לכך כמו וליצקוביץ' שאפילו הגיע אחרי עונת פריצה בפרטיזן ועדיין לא הראה כלום בריאל....

ההבדל הוא שמאצ'בן הוכיח את עצמו במקומות ששיחק בהם לפני מכבי והראה שיש בו משהו.
איפה פוט הוכיח את עצמו בדיוק שאנחנו צריכים לחשוד שיש בו משהו שקשור לכדורסל?
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי misha » 12 מאי 2011, 19:56

yzafrir כתב:מה ראינו מפוט ? לא יותר מ-5 דק'....אני לא אומר שהוא בטוח יהיה שחקן אבל הוא ראוי לצ'אנס כמו שכל שחקן צעיר ראוי לצ'אנס , וזה שהשאילו אותו לקבוצה בליגה השנייה בספרד לא ממש תקדם אותו . החוסר חשיפה המשמעותי שהיה לו במכבי פגע גם בסיכויי להשאיל אותו לקבוצה שבאמת יכלה לטפח אותו.....או לפחות לנסות....

יש סיבה למה הוא קיבל מעט דקות אפילו במשחקי אימון ולמה בלאט לא רצה אותו בקבוצה בתקופה שמכבי חיפשה אחר עוד גבוה לסגל. וזה לא שאפילו בליגה השנייה בספרד הוא הציג מספרים סבירים, פעם אחרונה שבדקתי.
כולנו מכירים את הסיפור על החתמתו. מדובר בפאשלה שצריך ללמוד ממנה ואין בסיפור הזה משהו מעבר. מצ'באן זה סרט אחר לגמרי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 12 מאי 2011, 20:20

Mta_atic כתב:הייתי מסכים איתך אם היה מדובר בשחקן אחר.
בוא נניח לרגע את הפסטיבל שהיה פה לפני החתמתו העונה ולפני העונה כשעוד לא היה את סופו.

עובדות יבשות:
מילאן מצ'באן שיחק בנבחרות הסרביות באליפויות העולם.
ב-U18 , כשהוא רק בן 17, הוביל את הנבחרת לזכיה במדלית זהב עם 19.3 נק' ו10.3 ריבאונדים למשחק. לאחר מכן נבחר לאתלט הטוב ביותר בסרביה.
ב-U-20, כשהוא בן 18, תרם 16.9 נק' ו6.6 ריב' למשחק (כשהוא קולע 31 נק' בגמר בניצחון על ליטא).

בהמופראם ורסאץ' באדריאטית העמיד שורה סטטיסטית יפה של
19.2 נק', 6.7 ריב', 2.8 אס', 1 חט', ומשך קרוב ל-7 עבירות, ב-34 דק משחק ובאחוזי קליעה טובים (60% מהשתיים ו41% מהשלוש).

לא חיפשתי כ"כ כמה הוא העמיד בירוקאפ, אבל אני מאמין שגם ממוצעים דומים.

בכל מקרה, הנק' אליה אני רוצה להגיע היא שמדובר בפוטנציאל גדול ומכבי לא קנתה פה חתול בשק (הממוצעים שלעיל' מוכיחים זאת).
מדובר בשחקן שהוא רק בן 21, יש לו רקורד מעולה ככדורסלן, ועכשיו הוא מגיע למקום שכולם בו הצהירו שהמטרה היא לפתח אותו.
זו הסיבה שהוא ויתר על הכסף הגדול של עשירות אירופה כדי להגיע למכבי ולהתאמן תחת דיוויד בלאט.

בניגוד למה שפרשנים למינהם חושבים, אני דווקא מאמין שמילאן הוא שחקן פוסט טוב שיכול להשתבח מאד באספקט הזה.
הקליעה שלו מבחוץ לא נראית משהו משום שבמכבי הוא מתפקד כסנטר, ולא כ-4 שזו עמדה שיכולה לשחרר אותו יותר לזריקות מבחוץ.
ויחסית לעמדה שלו הוא אסיסטר טוב ויש לו ראית משחק מעולה.
העונה הוא לא הראה לנו הרבה בגלל שהוא הגיע לקבוצה בנויה שכבר רצה טוב ביחד וגם כי יש לו עוד מה לשפר,
בעיקר באספקט של האתלטיות.
לא יודע אם מישהו שם לב, אבל במשחק מול פאו היה כדור שנפל ממש לידו ובגלל האיטיות שלו הוא לא הספיק לקחת אותו לפני שחקן של פאו (וזה קרה כבר העונה).
זה דברים שצריך ואפשר לשפר, אבל אסור בשום אופן לשבור את הכלים בנושא שלו גם כי זה לא ראוי מבחינה אתית (בכל זאת, שחקן שוויתר על הרבה בשביל להגיע הנה, והוא הרוויח ביושר את הזכות שלו לקבל קצת סבלנות מצידנו) וגם מבחינה מקצועית.

מסכים.

דרך אגב, זה לא בניגוד לפרשנים למיניהם, אלא רק בניגוד לדעתו של עופר שלח. להזכירכם, אותו שלח המציא בתחילת העונה, שאיידסון לו טוב במשחקים החשובים. סתם פלצן.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], where is the love?, מרסר ו־59 אורחים