המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2012, 11:38

yzafrir כתב:הויתור על הלפרין גדול לא פחות מאשר הויתןר על אוחיון . כל שחקן ישראלי שיכול לתרום במסגרת היורוליג הוא משהו שלמכבי אסור לוותר , אפילו על טיוס היו צריכים להלחם (למרות שבסכומים שדובר זה ממש לא מלחמה אלא טעות כלכלית של מכבי שלא החתימו אותו על חשבון ג'יימס היקר פי 2...) .
כל עוד אוחיון לא פותח את הפה לא רק על מכבי אלא גם על עתידו בכלל , הוא עדיין משאיר פתח מסויים לחזור למכבי .
אם הוא היה אומר בפה מלא אני למכבי לא חוזר יותר אז סביר להניח שגם לא היו נסיונות להחזיר אותו .
אין ספק ששני הצדדים צריכים להתפשר (אוחיון לוותר על ההצעה הקוסמת של קאזאן , ומכבי לשדרג לו את השכר בצורה מכובדת....) . בכל מקרה אוחיון לא שווה יותר מ-400K וגם זה בלחץ....

אם את בורשטיין החתימו על חוזה ענקי מיד אחרי הפציעה, אם לגרין שילמו חצי מליון אחרי שכבר הוכח שהוא לא מתאים לרמה, אז לאוחיון צריך לתת חוזה מדורג שיביא
אותו בסופו של דבר לשכר יפה ומכובד. זה גם מה שהוא רצה ממכבי.
אם למכבי היה חוזה נעול איתו, אז הייתי אומר, בואו נחכה קצת ונדבר איתו במהלך העונה. אבל לאחר שהיה ברור שיש בעיות בחוזה, מכבי עשו טעות גדולה בהתנהלות מולו, והוא
עשה את הדבר הנכון מבחינתו.
אף אחד מאתנו לא היה נשאר במקום עבודה שמשלם 10K ש"ח כשהוא יכול לעבור למקום אחר תמורת 30K ש"ח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2012, 11:47

קודי כתב:ואם למישהו היה ספק מה עמדתו של בלאט על אוחיון, אז הבוקר הוא אמר ל"הארץ": "הייתי מאוד ברור ונחרץ בעמדתי לגבי המשכיות, אבל אני לא הכתובת לזה היום. הדעה שלי על יוגב לא השתנתה במאום".

האמת שהידיעה על פופס לא מפתיעה וגם לא מאכזבת אותי יותר מדי. לטעמי מדובר בתאום יקר של ג'יימס, רק עוד פחות סנטר ממנו.

אולי זה ייתן איזו זריקת עידוד להנהלה שלנו להפסיק את חופשת הקיץ, ולחזק את הקבוצה באמת.
אגב, אם פופס לבסוף לא יגיע למכבי, אז יש סיכוי לא רע שנראה כאן את אוחיון או גארד אחר, וקו קדמי יישאר כמו שהוא.

לגבי אוחיון - זה ברור ולא חדש. כולם יודעים שבלאט רצה אותו מאוד, כמו גם את לאנגפורד ואת הלפרין, אבל בסוף הוא קיבל משהו אחר לגמרי ממה שתכנן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 30 אוגוסט 2012, 11:51

jol9 כתב:
yzafrir כתב:הויתור על הלפרין גדול לא פחות מאשר הויתןר על אוחיון . כל שחקן ישראלי שיכול לתרום במסגרת היורוליג הוא משהו שלמכבי אסור לוותר , אפילו על טיוס היו צריכים להלחם (למרות שבסכומים שדובר זה ממש לא מלחמה אלא טעות כלכלית של מכבי שלא החתימו אותו על חשבון ג'יימס היקר פי 2...) .
כל עוד אוחיון לא פותח את הפה לא רק על מכבי אלא גם על עתידו בכלל , הוא עדיין משאיר פתח מסויים לחזור למכבי .
אם הוא היה אומר בפה מלא אני למכבי לא חוזר יותר אז סביר להניח שגם לא היו נסיונות להחזיר אותו .
אין ספק ששני הצדדים צריכים להתפשר (אוחיון לוותר על ההצעה הקוסמת של קאזאן , ומכבי לשדרג לו את השכר בצורה מכובדת....) . בכל מקרה אוחיון לא שווה יותר מ-400K וגם זה בלחץ....

אם את בורשטיין החתימו על חוזה ענקי מיד אחרי הפציעה, אם לגרין שילמו חצי מליון אחרי שכבר הוכח שהוא לא מתאים לרמה, אז לאוחיון צריך לתת חוזה מדורג שיביא
אם למכבי היה חוזה נעול איתו, אז הייתי אומר, בואו נחכה קצת ונדבר איתו במהלך העונה. אבל לאחר שהיה ברור שיש בעיות בחוזה, מכבי עשו טעות גדולה בהתנהלות מולו, והוא
אף אחד מאתנו לא היה נשאר במקום עבודה שמשלם 10K ש"ח כשהוא יכול לעבור למקום אחר תמורת 30K ש"ח.

חוזה מדורג אני מסכים , אבל לומר כבר עכשיו שלאוחיון מגיע לקבל כמו הישראלים הבכירים במכבי זו טעות לדעתי . לאוחיון לא מגיע כרגע לקבל שכר כמו יותם או אפילו פניני. בעתיד אם ימשיך בהתקדמות אז כן...
אם בגלל הטעות בחוזה ההנהלה נאלצת לשדרג ו את החוזה בצורה משמעותית כדי להשאיר אותו , זה מחדל חמור מאוד וכנראה שעל טעויות משלמים...

לגבי פופס , לפחות החתימו אותו בתנאי שיעבור את הבדיקות כך שנזק כספי אין במקרה הזה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2012, 11:54

yzafrir כתב:
jol9 כתב:

חוזה מדורג אני מסכים , אבל לומר כבר עכשיו שלאוחיון מגיע לקבל כמו הישראלים הבכירים במכבי זו טעות לדעתי . לאוחיון לא מגיע כרגע לקבל שכר כמו יותם או אפילו פניני. בעתיד אם ימשיך בהתקדמות אז כן...
אם בגלל הטעות בחוזה ההנהלה נאלצת לשדרג ו את החוזה בצורה משמעותית כדי להשאיר אותו , זה מחדל חמור מאוד וכנראה שעל טעויות משלמים...

לגבי פופס , לפחות החתימו אותו בתנאי שיעבור את הבדיקות כך שנזק כספי אין במקרה הזה....

נזק כספי לא, אבל איזה מחדל זה יהיה אם אכן מכבי תיתקע עכשיו בלי גבוה מרכזי... והכל בגלל כמה עשרות אלפי דולרים והרבה יהירות אל מול הנדריקס.

לגבי אוחיון - אכן, על טעויות משלמים. אני זוכר שדני פדרמן התייחס באיזשהו ראיון בהקשר לטעויות עבר שנעשו עם כל מיני שחקנים ואמר שישלמו לשחקנים
כמה שלדעתם מגיע להם. סה"כ זאת גישה טובה, אבל אם כבר עשיתם טעות, קחו אחריות, ואל תדפקו את הקבוצה עם שחקנים פחות טובים, רק בגלל שלא מתאים לכם
להודות בטעות ולשלם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי זרובבל » 30 אוגוסט 2012, 13:59

"תהיה לנו קבוצה אתלטית, קבוצתית, נוציא מהסגל הזה את המקסימום. אני לא יודע מתי פופס יחזור, זה לא מה שציפינו כך שזה כרגע סימן שאלה. המצב איתו לא אידיאלי". http://sports.walla.co.il/?w=/7/2563050
זרובבל

הודעהעל ידי קודי » 30 אוגוסט 2012, 14:57

פתיחת העונה הכי מדכאת שאני זוכר ב- 15 שנה האחרונות. הישראלי הכי טוב בשנה האחרונה עוזב, הקו האחורי עלוב, זרקו את הסנטר הכי טוב של הקבוצה בעונה שעברה והביאו במקומו פורוורד פצוע (שבלאט אמר עליו היום שיכול להיות שהוא בכלל לא יחזור לשחק כדורסל!) ויש לידו עוד שני סנטרים שאחד כבר הוכיח שהוא לא מתאים לרמות הגבוהות (ג'יימס) והשני עדיין בוסר וגם אחרי פציעה קשה. עצוב.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי התנין » 30 אוגוסט 2012, 15:04

קודי כתב:פתיחת העונה הכי מדכאת שאני זוכר ב- 15 שנה האחרונות. הישראלי הכי טוב בשנה האחרונה עוזב, הקו האחורי עלוב, זרקו את הסנטר הכי טוב של הקבוצה בעונה שעברה והביאו במקומו פורוורד פצוע (שבלאט אמר עליו היום שיכול להיות שהוא בכלל לא יחזור לשחק כדורסל!) ויש לידו עוד שני סנטרים שאחד כבר הוכיח שהוא לא מתאים לרמות הגבוהות (ג'יימס) והשני עדיין בוסר וגם אחרי פציעה קשה. עצוב.

אני חושב שאתה מגזים. העזיבות בהחלט מטרידות אבל הסגל של מכבי הוא לכל הפחות טוב. לא מדהים, ולא חלש. טוב. יכול להיות שעוד נופתע בהמשך העונה.
התנין

הודעהעל ידי גלעד א » 30 אוגוסט 2012, 15:12

התנצלות? אז המידע לגבי פופס היה נכון, עכשיו תנו קרדיט גם לגבי אוחיון.
גלעד א

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אוגוסט 2012, 15:24

גלעד א כתב:התנצלות? אז המידע לגבי פופס היה נכון, עכשיו תנו קרדיט גם לגבי אוחיון.

עדיין מחכים לשם הגדול שהבטחת לפני חודש וחצי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי גלעד א » 30 אוגוסט 2012, 15:33

אני?טעות.
גלעד א

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2012, 15:52

קודי כתב:פתיחת העונה הכי מדכאת שאני זוכר ב- 15 שנה האחרונות. הישראלי הכי טוב בשנה האחרונה עוזב, הקו האחורי עלוב, זרקו את הסנטר הכי טוב של הקבוצה בעונה שעברה והביאו במקומו פורוורד פצוע (שבלאט אמר עליו היום שיכול להיות שהוא בכלל לא יחזור לשחק כדורסל!) ויש לידו עוד שני סנטרים שאחד כבר הוכיח שהוא לא מתאים לרמות הגבוהות (ג'יימס) והשני עדיין בוסר וגם אחרי פציעה קשה. עצוב.

איפה הוא אמר את זה?אפשר לינק?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 30 אוגוסט 2012, 16:06

rc4991 כתב:

איפה הוא אמר את זה?אפשר לינק?

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 28514.html
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קודי » 30 אוגוסט 2012, 18:40

אגב, היום בראיון עם שמעון מזרחי רמז פיני גרשון שסיפור אוחיון הוא עניין של אגו של דייויד פדרמן, כשאמר שמזרחי יודע לסגור דברים כאלה בקלות אבל לדעתו יש כאן עניין של אגו שמונע את סגירה כזו ושאם זה היה תלוי במזרחי יוגב היה במכבי.
קודי

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2012, 19:52

משתמש אמין מתפוז(yhgay)שבין היתר דיווח על פרשת אוחיון:
בונסו לא ישחק במכבי,לפי הידיעות שקיבלתי הפציעה היא רק תרוץ להשתחרר מבונסו,בלאט לא מתלהב כל כך מימנו הוא ראה אותו במספר משחקים באולימפיאדה לא היה כל כך מבסוט
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 30 אוגוסט 2012, 20:41

rc4991 כתב:משתמש אמין מתפוז(yhgay)שבין היתר דיווח על פרשת אוחיון:
בונסו לא ישחק במכבי,לפי הידיעות שקיבלתי הפציעה היא רק תרוץ להשתחרר מבונסו,בלאט לא מתלהב כל כך מימנו הוא ראה אותו במספר משחקים באולימפיאדה לא היה כל כך מבסוט

מצד שני, פיק מדווח שבונסו ינחת בנתב"ג ב-13 בספטמבר, so hold your horses
er79

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2012, 20:56

er79 כתב:
rc4991 כתב:משתמש אמין מתפוז(yhgay)שבין היתר דיווח על פרשת אוחיון:

מצד שני, פיק מדווח שבונסו ינחת בנתב"ג ב-13 בספטמבר, so hold your horses

בכלל לא בטוח שזה סותר ויכול להיות שזה אפילו תואם
אולי מכבי רוצה להביא אותו מהר בשביל שיכשל בבדיקות הרפואיות וישוחרר בלי בעיות?

בכל מקרה,נחכה ונראה לאן העסק הזה מתפתח
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2012, 20:59

ד"א, למה ב13 בספטמבר ולא ב-2 בספטמבר?
האם חוזה של מליון דולר בערך הוא לא מספיק מכובד בשביל להגיע לכאן מיד ולבדוק את המצב הרפואי שלו מייד, ולא בעוד שבועיים?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 30 אוגוסט 2012, 21:01

jol9 כתב:ד"א, למה ב13 בספטמבר ולא ב-2 בספטמבר?
האם חוזה של מליון דולר בערך הוא לא מספיק מכובד בשביל להגיע לכאן מיד ולבדוק את המצב הרפואי שלו מייד, ולא בעוד שבועיים?

ומה לגבי שרמדיני שעבר פציעה קשה, חתם כבר לפני 4-5 חודשים ועד היום לא מצאו זמן להביא אותו לכאן לבדיקות? פשוט העסק לא מנוהל.
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2012, 21:03

קודי כתב:

ומה לגבי שרמדיני שעבר פציעה קשה, חתם כבר לפני 4-5 חודשים ועד היום לא מצאו זמן להביא אותו לכאן לבדיקות? פשוט העסק לא מנוהל.

אולי מאמינים שאיתו אין בעיה. תכלס, הוא משחק בגרוזיה, אז אולי אין מה לדאוג בנושא שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 30 אוגוסט 2012, 21:07

jol9 כתב:
קודי כתב:

אולי מאמינים שאיתו אין בעיה. תכלס, הוא משחק בגרוזיה, אז אולי אין מה לדאוג בנושא שלו.

עם המספרים שהוא עושה בנבחרת גרוזיה נראה לי שיש סיבה לדאגה גם אם הוא בריא... (פיני דיבר על זה היום ואמר שזה צריך להטריד את אנשי מכבי)
קודי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־47 אורחים