המשחק הקרוב: הפועל חולון נגד מכבי Playtika ת"א, 4 במאי, שבת, 21:00

חשש שדווין סמית' חלה במחלת הנשיקה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חשש שדווין סמית' חלה במחלת הנשיקה

הודעהעל ידי felix_r » 12 דצמבר 2012, 22:08

התנין כתב:עכשיו בלאק שילב משאלון שדיברתי עליו בת'רד היורוליג נשמע יותר טוב הא? :)

גם ז'לבאל, שעומד להשתחרר מצדביטה אחרי המשחק של השבוע, יכול להתאים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חנו'ש » 13 דצמבר 2012, 04:54

יש מצב להחזיר את צ'אקי?? :unsure
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי misha » 13 דצמבר 2012, 05:44

be careful what you wish for...

תמונה
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי er79 » 13 דצמבר 2012, 06:37

מכבי צריכה לעשות סוויץ' בתוכניות שלה, ומהר. כולי תקווה שהאבחנה תקבע שזו לא מחלת נשיקה, אבל אם אכן כן, אין מנוס מלהשאיר את אחד מהשחקנים קיינר מדלי/שרמדיני, עם כל הצער, כי אני חושב ששניהם רעים למכבי, ולהתמקד בהחתמת סמול. גם אם פניני יחזור, הוא ולנדסברג לא מספיקים לאיוש העמדה הזו. סמית' כרגע בכושר הכי טוב במכבי והוא השחקן הכי חשוב. הוא גם תורם הגנתית לא פחות מהתקפית. מכבי תריכה לחשוב על סמול טוב. צ'אקי לא יבוא לדעתי, למרות שלחלוטין לא הייתי מתנגד לבואו, אני מאוד אוהב אותו, תחת בלאט הוא ייראה יותר טוב. מכבי גם צריכה לרדת מהשטויות האלו של הנדריקס, שעל פי וואלה מתקרב למכבי. אם סמית' אכן גמר את העונה, בניגוד לדעתי הקודמת, שתמכה בחיתוך שרמדיני וקיינר מדלי ובהבאת ביינס ונסיון להביא גם את בלו, אני הייתי משאיר בלית ברירה את מדלי, ומביא את ביינס במקום שרמדיני וסמול פורוורד נוסף. אנחנו וגם מדלי נצטרך להתרגל לרעיון שמדלי יהיה המחליף של אליהו וישחק 10-15 דקות בערך. נוכל לחיות עם זה. אבל הלוואי וסמית' ישוב אלינו במהרה, זה חשוב מהכל.
er79

הודעהעל ידי aribari24 » 13 דצמבר 2012, 07:42

לא שזה יימנע את הבושות, אבל פניני הולך עכשו לסיים מהר מאוד את ההשעייה שלו.
aribari24

הודעהעל ידי jol9 » 13 דצמבר 2012, 09:07

er79 כתב:מכבי צריכה לעשות סוויץ' בתוכניות שלה, ומהר. כולי תקווה שהאבחנה תקבע שזו לא מחלת נשיקה, אבל אם אכן כן, אין מנוס מלהשאיר את אחד מהשחקנים קיינר מדלי/שרמדיני, עם כל הצער, כי אני חושב ששניהם רעים למכבי, ולהתמקד בהחתמת סמול. גם אם פניני יחזור, הוא ולנדסברג לא מספיקים לאיוש העמדה הזו. סמית' כרגע בכושר הכי טוב במכבי והוא השחקן הכי חשוב. הוא גם תורם הגנתית לא פחות מהתקפית. מכבי תריכה לחשוב על סמול טוב. צ'אקי לא יבוא לדעתי, למרות שלחלוטין לא הייתי מתנגד לבואו, אני מאוד אוהב אותו, תחת בלאט הוא ייראה יותר טוב. מכבי גם צריכה לרדת מהשטויות האלו של הנדריקס, שעל פי וואלה מתקרב למכבי. אם סמית' אכן גמר את העונה, בניגוד לדעתי הקודמת, שתמכה בחיתוך שרמדיני וקיינר מדלי ובהבאת ביינס ונסיון להביא גם את בלו, אני הייתי משאיר בלית ברירה את מדלי, ומביא את ביינס במקום שרמדיני וסמול פורוורד נוסף. אנחנו וגם מדלי נצטרך להתרגל לרעיון שמדלי יהיה המחליף של אליהו וישחק 10-15 דקות בערך. נוכל לחיות עם זה. אבל הלוואי וסמית' ישוב אלינו במהרה, זה חשוב מהכל.

חשוב לזכור שמכבי יכולה לרשום רק עוד זר אחד לליגה. ז"א אם יגיעו שני זרים, אחד מהם יישחק רק באירופה.
ז"א אם מכבי לא עולה להצלבה, יכול להיות שהיא תביא שחקן ל14 משחקים בלבד...

אם יגיע זר, אני מאמין שיגיע זר אחד, ואולי יעזבו שניים, כדי שלא יהיה כל פעם שחקן שיושב בחוץ. יכול להיות שיגיע אחד תמורת אחד.
שני זרים חדשים לא מאמין שיגיעו.

ישנה עוד אופציה - אולי מכבי תרצה להחזיר את הלפרין בתחילת השנה האזרחית, בהנחה וזה משפר את סיכוייו לא לשלם את עודף המס לרשויות.
בהתחשב ביכולת החלשה שלו בבאיירן, לא מאמין כ"כ שהגרמנים יתנגדו, מנגד לא בטוח עד כמה זה משפר את מכבי מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 13 דצמבר 2012, 10:09

אם אכן מדובר בהיעדרות של סמית' לתקופה ארוכה, לא אתפלא אם אופציית לאנגפורד תעלה, לאור העובדה שמילאנו עם חצי רגל מחוץ לטופ16...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 13 דצמבר 2012, 10:38

קובי כתב:אם אכן מדובר בהיעדרות של סמית' לתקופה ארוכה, לא אתפלא אם אופציית לאנגפורד תעלה, לאור העובדה שמילאנו עם חצי רגל מחוץ לטופ16...

לא מאמין שיש לזה סיכוי כלשהו. מילאנו היא קבוצה עשירה יחסית. אין לה צורך לשחרר שחקנים שמצליחים במועדון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 13 דצמבר 2012, 11:14

קובי כתב:אם אכן מדובר בהיעדרות של סמית' לתקופה ארוכה, לא אתפלא אם אופציית לאנגפורד תעלה, לאור העובדה שמילאנו עם חצי רגל מחוץ לטופ16...

מילאנו קבוצה עשירה מאוד ויש לה מטרות שהן מעבר ליורוליג (אליפות וגביע באיטליה) וסביר להניח שהם ינצלו את הזמן הנוכחי כדי לחזק את הקבוצה ולא להחליש אותה. לכן אין מבחינתם סיבה לשחרר את השחקן הכי טוב שלהם ועוד לממן חלק משכרו. אם כבר הם אולי ישקלו (ואני גם בספק לגבי זה) הצעה של אחת האירופאיות העשירות והגדולות לקחת את חוזהו של לנגפורד ולקבל עליו ביי אאוט שמן.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קובי » 13 דצמבר 2012, 11:50

לא אמרתי שיש לזה סיכוי, אבל האפשרות שהעניין יעלה היא דווקא דיי לוגית.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 13 דצמבר 2012, 13:57

האם פורסם באתר כלשהו שזו באמת מחלת הנשיקה מה שיש לסמית'? כי אתמול נכתב "חשש", אבל לא ראיתי את הדיאגנוזה הסופית
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 13 דצמבר 2012, 16:48

לא נראה לי שפרסמו את הדיאגנוזה בכלי התקשורת, שמזה אני חושש כי אני סבור שמכבי כבר קיבלו את התוצאות. אם זה היה אזעקת שווא זה כבר היה מפורסם. והלוואי ואני טועה
er79

הודעהעל ידי dov42 » 14 דצמבר 2012, 16:18

אין מונו קל או קשה, יש מונו וזהו (הדבקה חוזרת או הדבקה חדשה) עובר את זה ברגעים אלו ממש, יכול להעיד שבמידה ולסמית' יש את זה (ומאד מאד מקווה שלא - בשבילו)
זה ישבית אותו לתקופה ארוכה, רוב האנשים מקבלים את זה עד גיל 20 (לכ80-90% מהאוכלוסיה היה את זה) אז התופעה היא בעיקר עייפות לכמה שבועות, אבל ברגע שעברת את גיל 30 המחלה
הארורה הזו לא רק מפילה אותך אלא ממשיכה לבעוט בך כשאתה למטה, הטחול גדל בכמה ס"מ מתנפח יפה כזה... כך שאסור לעשות שום "עבודה" פיזית מחשש לקריעתו, הכבד משתגע, מיגרנות, חום קבוע, חולשה וחוסר תאבון משמעותי, אין בלוטה בגוף שלא מתנפחת ומכאיבה, מהצוואר בבסיס הגולגולת עד החזה,כאבי פרקים במיוחד ברגלים ושרירי הירך, דלקות משנה הם שכיחות והטיפול הוא רק בניסיון להפיג את הכאבים (או סטריאואידים לתקופה של יומיים שלושה) ...
ונניח שהמונו עבר אחרי שבועיים (אני בתחילת השבוע השלישי) אסור להתאמן ל2-4 שבועות אחרי זה, כי הטחול עדיין יהיה נפוח וחוץ מזה מונו מדבק גם לתקופה של כמה שבועות (עד חודשים) לאחר סיום המחלה. אין טיפול חוץ מסבלנות.... והרבה הרבה גלידה רכה קרה כדי להרגיע את הקושי בבליעה.... אגב את הבדיקה למונו עושים מאד מהר ותוך כמה שעות לאחר בדיקת דם יש תוצאה חיובית או שלילית.
כפי שאמרתי עובר את זה ברגעים אלו וכל המידע ה"כללי" ניתן לי ע"י רופא מומחה אאג במיון כשנאלצתי לבקר שם.
המשך סופ"ש מצוין, ונקווה שזה רק שפעת חמורה.
dov42

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 דצמבר 2012, 17:01

תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי dov42 » 14 דצמבר 2012, 17:04

מקווה מאד שהידיעה נכונה, אבל באותה נשימה כבד וטחול מוגדלים זה לא בדיחה בכלל.
dov42

הודעהעל ידי er79 » 14 דצמבר 2012, 17:14

אמן אמן אמן, מקווה שאופירע ולהקתה לפחות אמינים בדיווחי פציעות ומחלות, כי בדיווחי החתמות ומלפפונים הם בקאנטים
er79

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 דצמבר 2012, 17:20

er79 כתב:אמן אמן אמן, מקווה שאופירע ולהקתה לפחות אמינים בדיווחי פציעות ומחלות, כי בדיווחי החתמות ומלפפונים הם בקאנטים

אופירה נראית כמו מישהי שנדבקה בהרבה מחלות במהלך חייה. יש מצב שהיא מסוגלת לאבחן אותו בעצמה אפילו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 14 דצמבר 2012, 18:09

MTA2311 כתב:
er79 כתב:אמן אמן אמן, מקווה שאופירע ולהקתה לפחות אמינים בדיווחי פציעות ומחלות, כי בדיווחי החתמות ומלפפונים הם בקאנטים

אופירה נראית כמו מישהי שנדבקה בהרבה מחלות במהלך חייה. יש מצב שהיא מסוגלת לאבחן אותו בעצמה אפילו.

יש לי חבר רופא עם נסיון של הרבה שנים (גם הוא אוהד מכבי) , והוא אמר לי שהוא ממש לא מבין למה עד עכשיו לא ידוע אם סמית' חולה במחלת הנשיקה או לא. הוא אמר לי שבבדיקת דם אפשר לגלות את זה חדמשמעית בלי שום בעיה. זו לא מחלה קשה לאיבחון...

נראה לי משהו מסריח פה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 דצמבר 2012, 18:11

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:

יש לי חבר רופא עם נסיון של הרבה שנים (גם הוא אוהד מכבי) , והוא אמר לי שהוא ממש לא מבין למה עד עכשיו לא ידוע אם סמית' חולה במחלת הנשיקה או לא. הוא אמר לי שבבדיקת דם אפשר לגלות את זה חדמשמעית בלי שום בעיה. זו לא מחלה קשה לאיבחון...

נראה לי משהו מסריח פה

לדעתי יודעים כבר שזה לא מונו, אבל עוד לא יודעים מה זה כן. בטח עוד עובד בדיקות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 דצמבר 2012, 19:53

תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot], Jazzman, מרסר ו־15 אורחים