המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד דיכאון הטופ 16

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד דיכאון הטופ 16

הודעהעל ידי שחף » 29 דצמבר 2012, 17:03

שון ג'יימס גם בחוזה של 750K יעלה למכבי כמו זר של מיליון דולר. אני לא חושב שמכבי תרצה לשלם סכום כזה לשון ג'יימס, עם כל הכבוד לו. בטח לא סכומים שמעבר לזה. אני בכלל לא בטוח שמכבי לא יכולה להשיג שחקנים טובים יותר בסכום כזה כמו שיוני טען פה. וויוקאס לדוגמא מרוויח בסביבות המיליון בקאזאן.
שחף

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 17:29

ברור שלא. היא תעדיף לשלם את הסכומים האלה לאיזה מנסה בונסו שישוחרר, או שארמדיני, או מדלי, או מצ'בן שלא יתרמו כלום. זאת בדיוק הנקודה, ההנהלה בדיוק כמו חלק גדול מאוהדיה, חיים באשליה של הדשא של השכן ירוק יותר. שכל מיני שחקנים מצחיקים כמו מדלי או שארמדיני יהיו לא רק לא פחות טובים אלא יותר טובים, ובסופו של דבר מגלים את הפרצוף האמיתי של זה כשהשחקנים האלה מגיעים לפה ומסתבר שג'יימס למשל לא רואה את שארמדיני ממטר.

שחקן טוב, שהוכיח את עצמו במערכת של מכבי שווה הרבה הרבה יותר משחקן טוב שלא הוכיח עדיין שהוא מסוגל לתת משהו במכבי. שארמדיני, מדלי ומצ'בן הם דוגמאות קלאסיות לזה (ולא משנה מי אשם, המאמן, החוסר סבלנות או כל דבר אחר) שהדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר או יעיל יותר גם אם תשלם עליו הרבה יותר.
NY boy

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2012, 17:54

הדבר היחיד שמגלים, הוא שהמאמן שלך מספיק אידיוט בשביל להעדיף שחקנים כמו ג'יימס ותומאס, על שחקן כמו שארמדיני שבגיל 23 עשה יותר ביורוליג ממה ששון ג'יימס עשה עד גיל 28. זה לא שמכבי של השנה טובה יותר מקאנטו של שנה שעברה, שבה שארמדיני הוכיח שהוא שחקן מצויין.
אתה חשב שההנהלה רצתה את בונסו? ההנהלה רצתה את סופו, ושוב, המאמן שלך החליט שהוא לא מספיק טוב בשבילו.
גם היקמן נותן פה מספרים מעולים, אולי גם עליו נבזבז מיליונים? האמת גם הסטטיסטיקה של לוגאן לא רעה בכלל, אולי בכלל צריך להאריך את החוזים לכל השחקני פח האלה, שעל הנייר, כמו ג'יימס נראים סבבה, והכל יהיה בסדר. כי הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 17:59

סבבה. בו נזרוק גם את המאמן. אני בטוח גם אותו אין בעיה להחליף, הרי תראה את המאמן של קאנטו ומה שהוא הוציא משארמדיני בשנה שעברה בו נביא אותו גם כן.

עובדתית כולנו ראינו פה את שארמדיני ובלאט היה צריך להיות אידיוט גמור לתת לו לשחק לפני ג'יימס (ואפילו לפני תומאס).
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 18:02

MTA2311 כתב:גם היקמן נותן פה מספרים מעולים, אולי גם עליו נבזבז מיליונים? האמת גם הסטטיסטיקה של לוגאן לא רעה בכלל, אולי בכלל צריך להאריך את החוזים לכל השחקני פח האלה, שעל הנייר, כמו ג'יימס נראים סבבה, והכל יהיה בסדר. כי הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר.

כמה כיף זה להתעלם מהמציאות. תבדוק כמה גארדים נותנים את המספרים של לוגן ואפילו היקמן ביורוליג, וכמה גבוהים נותנים את המספרים של ג'יימס. לא סתם היקמן עלה מה שעלה, ואפילו לוגן, לעומת שארמדיני או מדלי או פופס מהצד השני. גבוהים מאד מאד קשה למצוא, יש מעט מאד, בטח כאלה שמוכיחים שהם מסוגלים לשחק ברמה הזאת באפקטיביות. בגלל זה שחקנים כמו פישר והנדריקס אחרי שנה אחת טובה נחטפים לכל עבר בסכומים גבוהים. בגלל זה שארמדיני קיבל חוזה גבוה מאד במכבי השנה או מצ'בן נרכש בסכומים אדירים. רק עכשיו שילמנו פאקינג 300 אלף דולר בשביל לשחרר שחקן משירוקי שהיא מקום אחרון באדריאטית. גבוהים טובים ואפקטיביים מה לעשות אין. בגלל זה שחקן כמו ג'יימס יהיה מבוקש בסוף השנה בכמעט כל הקבוצות הגדולות באירופה, מהצד השני לוגן או היקמן לא יהיו מבוקשים ככל הנראה.
NY boy

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2012, 18:20

אם כבר הזכרת מציאות, אז בוא אני אתאר בפניך את המציאות האמיתית.
ג'יימס- נותן סטטיסטיקה טובה.
היקמן- נותן סטטיסטיקה טובה.
לוגאן- נותן סטטיסטיקה טובה.
סמית'- נותן סטטיסטיקה טובה.
ליאור- נותן סטטיסטיקה טובה.
מכבי- קבוצה רעה ולא אטרקטיבית, שלא תגיע לשום דבר העונה.

איך אתה מסביר את זה? ההבדל היחיד בין ג'יימס להיקמן, הוא שלג'יימס יהיה ביקוש ולהיקמן לא? שם זין על הביקוש, וכמו שהצלחנו למצוא את פישר, ואז את הנדריקס ואת ג'יימס, נצליח למצוא איזה שחור אמריקאי שיעשה בדיוק את מה שג'יימס עושה העונה.
אני מעדיף להמר על שחקן חדש, מאשר לשלם מיליונים לשון ג'יימס ובכך לזרוק עוד עונה לפח.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 29 דצמבר 2012, 18:28

MTA2311 כתב:
אתה חושב שזה מקרי שהשחקן הכי יקר העונה הגיע דווקא לעמדה של ליאור? לא הייתה לו שום בעיה להשאיר את עמדה 1 כל כך פרוצה, אבל דווקא לעמדה של ליאור הוא הביא את הזר הכי יקר בקבוצה. אין הוכחה יותר טובה מזאת.

לברצלונה ההיא היה את לאקוביץ' שגם אם אף פעם לא רציתי אותו, הוא עולה על אוחיון בכמה דרגות טובות, ובמכבי בורשטיין אף פעם לא היה הרכז הראשון\מוביל\יחיד. דיברתי על קבוצות שהגיעו להישגים עם שחקן כמו אוחיון בתור הרכז הראשון שלהם. בוא נגיד שאם מכבי מביאה שחקן כמו ג'ורדן פארמר, אין לי בעיה שגם אתה תשחק כרכז לידו. אתה לא באמת מאמין שיגיע למכבי שחקן כזה.

בוא אני אתן לך כמה דוגמאות לשחקנים גבוהים מהסוג של ג'יימס שראינו פה בשנים האחרונות: הנדריקס, פישר, מוריס( 2 רמות מעל כולם, אבל אותו סוג של שחקן). כולם גבוהים אמריקאיים שחורים שהגיעו לפה ונתנו בערך את אותה התפוקה. אם יש שחקן שאין שום בעיה להחליף, והרשימה שנתתי מוכיחה את זה, זה ג'יימס.

אני חושב שזאת הטעות הכי גדולה שנעשתה בבניית הסגל. טעות של כלא.

לא צריך פארמר. גם שחקן כמו לאנגפורד שהיה כבר בידיים של מכבי, יכול לסגור עם אוחיון קו אחורי פותח מצויין.

"שחקנים מסוגו של ג'יימס" זאת הגדרה מאוד רחבה... יש לך איזה עשרה שחקנים כאלה רק בליגה שלנו.
אתה בטוח שאפשר להביא שחקן גבוה שייתן את התפוקה של ג'יימס בחצי מחיר? אני לא בטוח, ולמעשה אני בטוח שלא.
לכן כן - אין לי שום בעיה שהתקציב יתחלק בין חמישה זרים, כששניים הם ג'יימס ופלאניניץ', ירוויח ג'יימס כמה שירוויח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 18:34

או שתמצא שחקן גרוע הרבה יותר ותקבל קבוצה הרבה יותר גרועה שתתקשה עוד יותר. גם זה אופציה, לא רק יותר טוב. כמו שמצאת את הנדריקס (שגם לו לקח שנה וחצי עד שהתחיל ממש לתרום) או את פישר מצאת פי 2 ו 3 שחקנים שנכשלו לגמריי.

ג'יימס, ליאור, סמית הם בהחלט שחקנים טובים מאד ובהחלט כאלה שצריכים להמשיך במכבי.

לוגאן לא נותן שום דבר טוב ואין לו מקום. והיקמן זה סימן שאלה, בהחלט יכול להיות ששווה להשאיר אותו.

הבסיס של מכבי לא רע, הבעיה היא שהבסיס הוא היום המוביל וללא שחקנים מובילים.

אם לבסיס של סמית, היקמן, ג'יימס, ליאור, אוחיון, מוסיפים גארד אירופי מוביל וסנטר אירופי מוביל, במקום לבזבז אותו על לוגאן, מדלי, שארמדיני, תומאס ורוט. אז מכבי עם הבסיס הזה + 2 שחקנים מובילים + פניני, לאנדסברג ונגיד עוד גבוה ישראלי כמו טיוס. מכבי בהחלט יכולה להיות קבוצה בטופ האירופי ולהלחם על זכייה בגביע, כל עוד השחקנים שיגיעו יהיו שחקנים בטופ של אירופה.
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 18:36

MTA2311 כתב:איך אתה מסביר את זה? ההבדל היחיד בין ג'יימס להיקמן, הוא שלג'יימס יהיה ביקוש ולהיקמן לא? שם זין על הביקוש, וכמו שהצלחנו למצוא את פישר, ואז את הנדריקס ואת ג'יימס, נצליח למצוא איזה שחור אמריקאי שיעשה בדיוק את מה שג'יימס עושה העונה.
אני מעדיף להמר על שחקן חדש, מאשר לשלם מיליונים לשון ג'יימס ובכך לזרוק עוד עונה לפח.

ההבדל העיקרי בינהם הוא שהוא גבוה שיש מעט מאד שחקנים באירופה שיכולים לעשות את מה שהוא עושה, שוב, לא סתם פישר והנדריקס נחטפו על ידי 2 מהעשירות באירופה (שמכבי לא יכולה להתמודד איתם בכלל), הם נחטפו כי אין כמעט גבוהים טובים באירופה.

אתה מוזמן לתת לנו את הרשימה של עשרות האמריקאים הטובים שיכולים לעשות את מה שג'יימס עושה.

אני בטוח שמחלקת הסקאוטינג תשחק לקבל את הרשימה הזאת. רק לא לבוא אליהם בטענות אחרי זה כשהם יחתימו אחד מהם והוא כמובן לא יפגע ויראה בערך כמו מדלי או שארמדיני או תומאס.
NY boy

הודעהעל ידי חנו'ש » 29 דצמבר 2012, 18:39

מה שבטוח זה שאני לא מעוניינת בשחקנים בסגנון של היקמן שעולים למכבי גרושים אבל נותנים תפוקה יותר גבוהה ממה שהם מרוויחים, אבל עדיין מדובר בתפוקה של שחקן ב500K-700K.
אני רוצה שחקנים שנותנים תפוקה על המגרש של שחקנים השווים מיליון ומעלה.
כמה הם יעלו למכבי בפועל?? זה לא מעניין אותי וזו הבעיה של מכבי!!
זה יכולים להיות שחקנים שיעלו מיליון ומעלה ואלה יכולים להיות שחקנים שיעלו גרושים, התפקיד של מכבי זה, אם היא עדיין מעוניינת להיות קבוצת טופ, זה למצוא דרך להשיג שחקנים שעל המגרש שווים מיליון ומעלה (ולא משנה כמה ישלמו להם באמת).
אם הם לא מסוגלים לעשות זאת(בין אם בשל מחסור בכסף או בשל סקאוטינג גרוע), אז משהו או מישהו צריך להשתנות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2012, 18:43

NY boy כתב:או שתמצא שחקן גרוע הרבה יותר ותקבל קבוצה הרבה יותר גרועה שתתקשה עוד יותר. גם זה אופציה, לא רק יותר טוב. כמו שמצאת את הנדריקס (שגם לו לקח שנה וחצי עד שהתחיל ממש לתרום) או את פישר מצאת פי 2 ו 3 שחקנים שנכשלו לגמריי.

ג'יימס, ליאור, סמית הם בהחלט שחקנים טובים מאד ובהחלט כאלה שצריכים להמשיך במכבי.

לוגאן לא נותן שום דבר טוב ואין לו מקום. והיקמן זה סימן שאלה, בהחלט יכול להיות ששווה להשאיר אותו.

הבסיס של מכבי לא רע, הבעיה היא שהבסיס הוא היום המוביל וללא שחקנים מובילים.

אם לבסיס של סמית, היקמן, ג'יימס, ליאור, אוחיון, מוסיפים גארד אירופי מוביל וסנטר אירופי מוביל, במקום לבזבז אותו על לוגאן, מדלי, שארמדיני, תומאס ורוט. אז מכבי עם הבסיס הזה + 2 שחקנים מובילים + פניני, לאנדסברג ונגיד עוד גבוה ישראלי כמו טיוס. מכבי בהחלט יכולה להיות קבוצה בטופ האירופי ולהלחם על זכייה בגביע, כל עוד השחקנים שיגיעו יהיו שחקנים בטופ של אירופה.

אתה חושב שסמית' ישאר פה בשביל אותו הסכום שהוא מרוויח עכשיו? אתה חושב שסתם החתימו את פלניניץ' ל3 שנים? כל עונה אנחנו אומרים שהבסיס טוב, אבל רק חסרים פה עוד איזה 2-3 שחקנים ברמה גבוהה, ואיכשהו כל עונה לא רק שלא מגיע לפה אף שחקן מהטופ האירופאי, אלא גם הבסיס הטוב כביכול בורח בשביל הצעות גבוהות פי 3. אז מה שאתה מציע, זה לשפוך מיליונים על הבסיס הטוב( סמית' וג'יימס יקבלו הצעות מאוד גבוהות בקיץ, המשכורת של ליאור גם ככה גבוהה מאוד ואפילו יוגב יקבל שדרוג בסוף העונה)+ להוסיף עוד מיליונים בשביל 2 שחקנים מהטופ. וואלה, לא רואה את זה קורה. אני מעדיף קודם כל להביא את שני השחקנים המובילים, ורק אז להחתים את המשלימים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2012, 18:45

NY boy כתב:
MTA2311 כתב:איך אתה מסביר את זה? ההבדל היחיד בין ג'יימס להיקמן, הוא שלג'יימס יהיה ביקוש ולהיקמן לא? שם זין על הביקוש, וכמו שהצלחנו למצוא את פישר, ואז את הנדריקס ואת ג'יימס, נצליח למצוא איזה שחור אמריקאי שיעשה בדיוק את מה שג'יימס עושה העונה.

ההבדל העיקרי בינהם הוא שהוא גבוה שיש מעט מאד שחקנים באירופה שיכולים לעשות את מה שהוא עושה, שוב, לא סתם פישר והנדריקס נחטפו על ידי 2 מהעשירות באירופה (שמכבי לא יכולה להתמודד איתם בכלל), הם נחטפו כי אין כמעט גבוהים טובים באירופה.

אתה מוזמן לתת לנו את הרשימה של עשרות האמריקאים הטובים שיכולים לעשות את מה שג'יימס עושה.

אני בטוח שמחלקת הסקאוטינג תשחק לקבל את הרשימה הזאת. רק לא לבוא אליהם בטענות אחרי זה כשהם יחתימו אחד מהם והוא כמובן לא יפגע ויראה בערך כמו מדלי או שארמדיני או תומאס.

ןלמרות שאין עשרות אמריקאיים טובים, מאז שניקולה עזב, הצלחנו למצוא כל עונה סנטר אמריקאי שנתן פחות או יותר את אותה התפוקה( מבחינה סטטיסטית).
אני מעדיף ליפול על הימורים, מאשר להשלים עם בינוניות ועוד לשלם עליה סכומים מוגזמים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 29 דצמבר 2012, 19:05

MTA2311 כתב:
NY boy כתב:

ןלמרות שאין עשרות אמריקאיים טובים, מאז שניקולה עזב, הצלחנו למצוא כל עונה סנטר אמריקאי שנתן פחות או יותר את אותה התפוקה( מבחינה סטטיסטית).
אני מעדיף ליפול על הימורים, מאשר להשלים עם בינוניות ועוד לשלם עליה סכומים מוגזמים.

אור, אני חושב שזאת הגישה שהפילה את מכבי לקרשים.
כל פעם מחפשים עוד ועוד, חושבים שלכל אחד יש תחליף יותר זול ויותר טוב.

בעיקרון אני מסכים שקודם צריך להביא את הכוכבים ורק אז להשלים אותם בשחקנים מתאימים, אבל זה כבר לא יקרה.
בשביל שזה יקרה, צריך לפזר את כל הסגל, להחתים שני כוכבים בתחילת הקיץ, ואז להחתים את המשלימים.

מה שאני אומר זה שיש לך כמה שחקנים טובים. תשאיר אותם. אח"כ תתעסק כל הקיץ באותם שני שחקנים מובילים, ומבחינתי תשים עליהם 90% מהתקציב.
רק אחרי זה, תשלים את הסגל.

הצרה הגדולה היא לא הסדר שבה מכבי פועלת, בשביל להחתים את השחקנים המובילים, אלא שהיא פשוט לא מחתימה שחקנים כאלה, כבר שתי עונות ברציפות (את סופו
היא החתימה לפני שלוש שנים, לאנגפורד לא הוחתם בקיץ ופארמר היה שחקן זמני).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 29 דצמבר 2012, 19:06

ואם לא מספיק דיכאון:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 34925.html
נקווה שלא משהו רציני ויהיה כשיר ב100% לקאחה.
זאת גם הזדמנות לשלב את פלאניניץ' מחר...
itay92

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 דצמבר 2012, 19:14

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
NY boy כתב:

בעיקרון אני מסכים שקודם צריך להביא את הכוכבים ורק אז להשלים אותם בשחקנים מתאימים, אבל זה כבר לא יקרה.
בשביל שזה יקרה, צריך לפזר את כל הסגל, להחתים שני כוכבים בתחילת הקיץ, ואז להחתים את המשלימים.

מה שאני אומר זה שיש לך כמה שחקנים טובים. תשאיר אותם. אח"כ תתעסק כל הקיץ באותם שני שחקנים מובילים, ומבחינתי תשים עליהם 90% מהתקציב.

הצרה הגדולה היא לא הסדר שבה מכבי פועלת, בשביל להחתים את השחקנים המובילים, אלא שהיא פשוט לא מחתימה שחקנים כאלה, כבר שתי עונות ברציפות (את סופו

אני מסכים איתך, ואני חושב שההבדל בין מה שאני אומר לבין ההתנהלות של מכבי, היא שאני לא מחפש את היותר זול והיותר טוב, אלא רק את היותר טוב. אני אומר שאם כבר לשלם על סנטר מיליון דולר, אז אני מעדיף שזה לא יהיה על שחקן כמו שון ג'יימס( שגם יעלה יותר בגלל המס). אם נשאיר שחקנים כמוהו וכמו סמית' בסכומים האלה, מה ישאר בשביל שני השחקנים המובילים?
צריך לקחת בחשבון גם שפלניניץ' כמעט בוודאות יהיה פה שנה הבאה, וצריך לחשוב האם הוא וג'יימס יכולים להחזיק את העמדה הזאת. יש פה גם שיקול מקצועי, ולא רק כלכלי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 29 דצמבר 2012, 19:20

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
NY boy כתב:

אני מסכים איתך, ואני חושב שההבדל בין מה שאני אומר לבין ההתנהלות של מכבי, היא שאני לא מחפש את היותר זול והיותר טוב, אלא רק את היותר טוב. אני אומר שאם כבר לשלם על סנטר מיליון דולר, אז אני מעדיף שזה לא יהיה על שחקן כמו שון ג'יימס( שגם יעלה יותר בגלל המס). אם נשאיר שחקנים כמוהו וכמו סמית' בסכומים האלה, מה ישאר בשביל שני השחקנים המובילים?
צריך לקחת בחשבון גם שפלניניץ' כמעט בוודאות יהיה פה שנה הבאה, וצריך לחשוב האם הוא וג'יימס יכולים להחזיק את העמדה הזאת. יש פה גם שיקול מקצועי, ולא רק כלכלי.

עם זה אני מסכים לגמרי.
יש כאן שיקול מקצועי וכלכלי.

אני מקווה שפלאניניץ' יצליח להראות שיש לו מקום, ואז ההחלטה לגבי סנטר נוסף, תהיה יותר פשוטה.

נחכה ונראה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 29 דצמבר 2012, 19:23

יוני, בלאט בעצמו אמר בשנה שעברה שההבדל בין מכבי לבין לעלות לפיינל פור היה רכז זר. לא, אני לא חושב שקו אחורי של לאנגפורד, אוחיון וסמית' הוא מספיק טוב, וראינו את זה במספיק משחקים גם בשנה שעברה.

לפי הגישה שלך, בוא נשאיר את סמית', היקמן וג'יימס ונביא אולי עוד גארד זר במקום לוגאן לחזק את הסגל הנוכחי. זה הקבוצה שאתה רוצה לראות? אני לא.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 29 דצמבר 2012, 19:28

עמדת הסנטר בהחלט תהיה דילמה בעונה הבאה.
אם מחליטים באמת לבנות על פלאניניץ, אז סביר שהוא יהיה כאן שנה הבאה, אם הוא יהיה ביחד עם ג'יימס אז לא יהיה כסף לעוד שחקן (אולי חוץ מאיזה תומאס עלוב), וגם לא בטוח שיש מקום.

השאלה היא האם ג'יימס ופלאניניץ מספיקים בשביל לסגור את העמדה הזו? כי אף אחד מהם אינו במעמד של סנטר מוביל לקבוצה ששואפת גבוה, מצד שני יש משהו שדי משלים אחד את השני, כאשר כל אחד נותן דברים מעט שונים (סוג של סופו והנדריקס לעניים...)

בקיצור... דילמה.... :cool
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 29 דצמבר 2012, 19:37

שחף כתב:יוני, בלאט בעצמו אמר בשנה שעברה שההבדל בין מכבי לבין לעלות לפיינל פור היה רכז זר. לא, אני לא חושב שקו אחורי של לאנגפורד, אוחיון וסמית' הוא מספיק טוב, וראינו את זה במספיק משחקים גם בשנה שעברה.

לפי הגישה שלך, בוא נשאיר את סמית', היקמן וג'יימס ונביא אולי עוד גארד זר במקום לוגאן לחזק את הסגל הנוכחי. זה הקבוצה שאתה רוצה לראות? אני לא.

זאת ממש לא הגישה שלי.
יש לי רצון לראות בקו האחורי בעונה הבאה רק את אוחיון. כל השאר לא.

בכל אופן, יכול להיות שאתה צודק לגבי מה שצריך להיות, אבל אני לא רואה רכז בכיר שמגיע לכאן. יגיע לכאן עוד גרסה של היקמן או במקרה הרע היקמן עצמו יישאר כאן כגארד בכיר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 29 דצמבר 2012, 19:40

זאת לא השאלה, השאלה היא מה במקום. קודם כל המחשבה שפלאניניץ יהיה פה שנה הבאה בטוח היא מחשבה שאין לה שום ביסוס. עד היום שחקנים לא משנה כמה זמן הוחתמו אם לא הראו שהם מתאימים לא היו פה. מצ'בן ופוט זה הדוגמאות האחרונות לעניין. קודם שיראה שהוא בכלל יכול לשחק במכבי, אחרי זה נראה.

אם יש סנטר מוביל במיליון דולר, תותח יורוליג שאנחנו יכולים להחתים על חשבונו של סמית אז בבקשה. אני ישמח לשמוע על הסנטרים האלה שעומדים בתור? הרי אם יש כאלה, ג'יימס לא יהיה כזה מבוקש. המחשבה של "בו נהמר" על העמדה של הסנטר שוב, ונראה מה יהיה היא מחשבה מאד לא נכונה.

אני ישמח לשחקן הרבה יותר טוב מג'יימס שיתן יותר. אני בטוח שגם ההנהלה תשמח וגם בלאט, רק איפה אפשר למצוא כזה שחקן בכזה קלות?
NY boy

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־153 אורחים