המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי ת''א - מודל 2013/14 נחשף

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי ת''א - מודל 2013/14 נחשף

הודעהעל ידי קודי » 10 פברואר 2013, 10:53

jol9 כתב:
קודי כתב:
ביבו כתב:אם אפשרי להחזיר את איידסון באותו מחיר של סמית. הייתם הולכים על זה?

ואם אפשר להביא את לורבק במחיר של קיינר-מדלי, היית הולך על זה?
אידסון מרוויח היום בקאזאן יותר מכפול מממה שסמית' מרוויח במכבי ואין סיבה שהם יוותרו כך סתם על השחקן הכי טוב שלהם, שנותן עונה נהדרת ביורוקאפ עם מספרים של 17 נק' (57% ל-2, 46% ל-3 ו-94% מהקו), 4 ריב', 4 אס' ומדד 21.5. לכן כל העניין הזה לא רלוונטי. מכבי תמשיך להביא שחקנים מהדרג השלישי והרביעי באירופה וכל שחקן טוב שיגיע לכאן, כמו צ'אק, יברח לברגע שיסתיים לו החוזה למקום שידע לשלם לו את מה שמגיע לו. משום מה, במכבי בטוחים שבגלל השמש והאנגלית שחקנים יסכימו לוותר על סכומים גבוהים בשביל לשחק כאן ושוכחים שיש כאן גם כמה חסרונות כמו מצב בטחוני רעוע שלעתים גם כולל אזעקות וטילים.
אגב, מצחיק אותי שמדברים במכבי על הבאת גארד רציני במיליון וחצי דולר. אין היום באירופה אף גארד "שובר שוויון" שאפשר להביא בשכר כזה. שחקנים כמו ספאנוליס, דיאמנטידיס ומקאלב, שלא לדבר על פרמאר, פרננדז ונבארו (שהם שחקנים הרבה יותר יקרים), הם שחקנים של 2-2.5 מיליון דולר (או אירו) ומעלה.

לדבר זה לא עולה כסף, אבל גם אם יתחילו במשהו זה כבר יהיה יותר טוב מהיום.
אולי אפשר להביא איזה גארד נחמד מהNBA בסכום הזה, אולי איזשהו אירופאי צעיר בעליה... לפחות זה סכום שאפשר לעבוד איתו.

היינו כבר בסרט הזה - על "צעיר בעליה" או "גארד נחמד" הם לעולם לא ישלמו סכומים כאלה, כך שזה סתם מס שפתיים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2013, 11:49

קודי כתב:היינו כבר בסרט הזה - על "צעיר בעליה" או "גארד נחמד" הם לעולם לא ישלמו סכומים כאלה, כך שזה סתם מס שפתיים.

אפילו את די קולו לפני כמה שנים הם לא הצליחו להוציא מוולנסיה. אין שום סיכוי להביא אף אחד "בעליה". יש סיכוי רק לניסים כמו פארגו, אבל זה קורה פעם בדי הרבה זמן.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 10 פברואר 2013, 12:54

בסדר. כבר למדנו שמה שהיה בעבר לאו דווקא מנבא מה יהיה בעתיד.
אנחנו למדנו את זה בעיקר לשלילה, אבל אולי עוד יפתיעו אותנו וזה יהיה לחיוב...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 10 פברואר 2013, 13:54

jol9 כתב:בסדר. כבר למדנו שמה שהיה בעבר לאו דווקא מנבא מה יהיה בעתיד.
אנחנו למדנו את זה בעיקר לשלילה, אבל אולי עוד יפתיעו אותנו וזה יהיה לחיוב...

מבחינת התקציב, ניתן היה לנבא די בקלות. הנעלם היחיד הוא ההצלחות של ההימורים. קשה לנבא מי יהיה פארגו ומי יהיה תומאס.
roy1000

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 פברואר 2013, 17:21

הפעם וואלה מנסים לחשוף את המודל לעונה הבאה

- מכבי מחזרים אחרי מקל ולא לו ממש בא לשמוע על מכבי

- המקום של אוחיון לא יהיה מובטח יותר ובין אם זה יהיה מקל או רכז זר, הוא יצטרך להיאבק על המקום שלו כרכז ראשון

- עדיין לא יודעים מה קובאן תעשה עם עניין אוחיון

- הלפרין פתר את הבעיות שלו מול מס הכנסה אבל גם אם ייחתך העונה יגיע רק בעונה הבאה

- לאנדסברג יישאר וירוויח 300K נטו

- טיוס צפוי להצטרף

- יכול להיות שייעשו מאמצים להחזיר את בלו

התסריט הצפוי הוא שמכבי תפתח את העונה הבאה עם 5 או 6 זרים

- בלאט לא מרוצה מהיכולת של פלאניניץ' בכללי ומיכולת הריבאונד ספציפית

- מכבי יכולים להשתחרר משאר הביי-אאוט של מכבי במידה וישלחו אותו בחזרה לשירוקי

- בלאט לא רוצה את פלאניניץ' וצוות הסקאוטינג שהביא אותו כן מה שיכול לגרום לבעיה פוליטית פנימית

- מכבי תצטרך לפצות את מדלי בסכום נאה אבל הוא ככל הנראה לא ימשיך

- ריקי היקמן עשוי להיחתך. במכבי יכולים להתיר את החוזה תמורת פיצוי של 50K

- דיוויד לוגאן לא צפוי להמשיך

- במכבי עוקבים אחרי לאנגפורד וינסו לעשות עליו מהלך אם ייחתך או יבקש לעזוב

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2616197

אין לי ממש כוח או רצון לנתח את מה שנאמר בכתבה
מכירים את הפתגם ''כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף גרמניה מנצחת''? אז מדברים קיץ שלם ובסוף תומאס מגיע
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 פברואר 2013, 18:22

חבל על פלניניץ וחבל ששוב מחתימים שחקן שהמאמן לא רוצה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 12 פברואר 2013, 19:15

מעניין מה שגרינוולד כותב.
זה פחות או יותר מה שמדברים כאן לא מעט.

פרט לג'יימס וסמית' אף אחד מהזרים לא אמור להמשיך וזה כנראה הדבר הנכון.

לגבי הישראלים, העניין די פתוח. לא מן הנמנע, שמכבי לא תעמוד בדרכו של אוחיון לקובאן, ותחתים את מקל, אבל אני לא בטוח שמקל יסכים להיות רכז מחליף,
והרי ברור שהוא לא מספיק טוב להיות פותח (וכנראה גם אוחיון לא).
שני רכזים ישראלים - זה רעיון מעניין, אבל איפה נכנס כאן הלפרין? האם יהיו 3 ישראלים בקו האחורי ולאנגפורד??

בקיצור, כרגע זה נראה מאוד לא ברור, ומה שכן ברור זה שאנשים פישלו ועכשיו מתחילים לבנות מחדש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Chen » 12 פברואר 2013, 19:25

הכתבה הזאת גרמה לי להרגיש שלא נראה כאן זרים איכותים, פיצוי כספי למדלי,להיקמן,לקובאן,לרוט,המס של שון גיימס,והשדרוג הצפוי לסמית יעלו יחד כמו הבאה של פארמר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי NY boy » 12 פברואר 2013, 19:49

בו נגזים עוד קצת. השכר של פארמר לבד עולה כמו השכר של כל השחקנים האלה שציינת ביחד, אפילו הרבה פחות (השכר של כל השחקנים האלה ביחד בערך 2.5 מיליון דולר, פארמר באפס פילזן 3 מיליון דולר.
NY boy

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 פברואר 2013, 20:14

אני מניח שמקל יבוא רק אם יוגב יעזוב, ואני ממש לא בטוח שהוא שחקן פחות טוב ממנו. בכל מקרה, אם לא יהיה פה רכז זר ברמה, יהיה אפשר לקפל עוד עונה כבר בנובמבר.
אני מקווה שיותם יגיע במקום פניני המיותר, ושאולי בלו יחזור לשנתיים אחרונות.

בגזרת הזרים, אין הרבה חוכמות. לפני שמתחילים לדבר אפילו, צריך פה שני גארדים ברמה, וסנטר ראשון ברמה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Chen » 12 פברואר 2013, 20:21

NY boy כתב:בו נגזים עוד קצת. השכר של פארמר לבד עולה כמו השכר של כל השחקנים האלה שציינת ביחד, אפילו הרבה פחות (השכר של כל השחקנים האלה ביחד בערך 2.5 מיליון דולר, פארמר באפס פילזן 3 מיליון דולר.

כמובן שהדוגמה של פארמר נאמרה בהגזמה.
תיהיה בטוח שהם יציגו ככה שהם השקיעו המון כסף בשימור הסגל ובשחרור הכשלונות ולכן לא יהיה כסף להילחם על שחקנים טובים באמת..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי jol9 » 12 פברואר 2013, 21:02

Chen כתב:
NY boy כתב:בו נגזים עוד קצת. השכר של פארמר לבד עולה כמו השכר של כל השחקנים האלה שציינת ביחד, אפילו הרבה פחות (השכר של כל השחקנים האלה ביחד בערך 2.5 מיליון דולר, פארמר באפס פילזן 3 מיליון דולר.

כמובן שהדוגמה של פארמר נאמרה בהגזמה.
תיהיה בטוח שהם יציגו ככה שהם השקיעו המון כסף בשימור הסגל ובשחרור הכשלונות ולכן לא יהיה כסף להילחם על שחקנים טובים באמת..

אם זה יקרה אז מה שאור אומר זה נכון - העונה תיגמר כבר בנובמבר...
מעבר לכך, אני די בטוח שבלאט לא יתחיל את העונה הבאה בתנאי עבודה כאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 12 פברואר 2013, 23:10

מכבי מנסה להפיק לקחים ממחדלי העונה הנוכחית. הלקחים מתחלקים לשניים: בעניין הסגל הישראלי, ברור שהוא זקוק לחיזוק משמעותי.

מה לעזעזל נסגר עם החבורת חדלי אישים שיושבת שם בהנהלה?????? בעונה שבה מכבי מביאה את לוגאן, תומאס ומדלי בתור הזרים המובילים שלה, הבעיה היא עם הסגל הישראלי???
מישהו שם באמת חושב שההבדל בין הצלבה לקבוצה המגעילה של היום זה מקל ות'יוס? או שהם באמת מטומטמים, או שהם חושבים שהם יצליחו לעבוד על כל העולם ואשתו.

במכבי מבינים שההימור על פרוספקטים הוא ריסקי.

לפחות את זה הבינו.
יכול ליפול אצלך אוצר כמו דווין סמית'

אין לי אפילו איך להגיב על משפט כזה. סמית' הוא אוצר כמו שהיקמן הוא שוטינג גארד לגיטימי לקבוצה ששואפת רחוק ביורוליג. האמת שיחסית לתומאס ומדלי סמית' הוא באמת אוצר. הוא אשכרה מסוגל לתת משחק נורמלי מידי פעם.
עוד לפני משחק גמר הגביע מול מכבי חיפה החלו אנשי מכבי תל אביב לגשש אצל מקורבי גל מקל: הם היו שמחים לראות אותו "חוזר הביתה" בעונה הבאה. התצוגה המדהימה של הגארד הישראלי - שבגמר עצמו ביטל את יוגב אוחיון לחלוטין וכמעט לקח ממכבי, לבדו, את התואר - רק חיזקה, כפי שקורה אצל מכבי בדרך כלל, את הכמיהה להחתימו.

למי לעזעזל זה יועיל בדיוק? מה מקל כבר יכול לתת ביורוליג שאוחיון לא? איזה שידרוג הוא כבר מהווה עליו? עוד ביזבוז של כסף על שחקן ישראלי חסר תועלת, כמו על כדיר, חג'ג' ורוט? למה החבר'ה האלה לא מסוגלים אפילו ללמוד מהטעויות של עצמם?

אני מקווה שאוהדי מכבי שהיו אקטיביים מאוד בצד של הכדורגל בניסיון להחליף את ההנהלה בשנים קודמות יבינו שהקמצנות של פדרמן ורקאנטי תוביל את המועדון הזה להתרסקות. גישת הראש קטן וה"באותו תקציב הגענו לגמר היורוליג" תביא לנו עוד קבוצות יורוקאפ שירחיקו קהל ומהפרסמים מההיכל. הגיע זמנם ללכת. לפני זה הם כנראה יספרו לנו בקיץ ש-100 יורו והפיצוי לקיינר מדלי מונע מהם לבנות קבוצה נורמלית, אז עוד פעם נקבל חבורה של תומאסים והיקמנים.
שחף

הודעהעל ידי קובי » 12 פברואר 2013, 23:29

אני באופן אישי, בין אוחיון למקל, בוחר במי שיותר זול.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שחף » 12 פברואר 2013, 23:40

הבעיה העיקרית היא שמקל לא ממש הוכיח שהוא שייך לרמה הזאת. כלומר, יכול להיווצר מצב שמכבי תיתקע עם ישראלי לא מועיל נוסף ברמה של היורוליג. בין פניני להלפרין ההתלבטות הזאת סבירה, כי בת'כלס היום הם כנראה שחקנים באותה רמה. במקרה של מקל, אי אפשר לדעת מה נקבל.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 פברואר 2013, 23:48

שחף כתב:הבעיה העיקרית היא שמקל לא ממש הוכיח שהוא שייך לרמה הזאת. כלומר, יכול להיווצר מצב שמכבי תיתקע עם ישראלי לא מועיל נוסף ברמה של היורוליג. בין פניני להלפרין ההתלבטות הזאת סבירה, כי בת'כלס היום הם כנראה שחקנים באותה רמה. במקרה של מקל, אי אפשר לדעת מה נקבל.

הבעיה העיקרית עם מקל מבחינתי זה שהוא לא ממש רוצה להיות פה ולא ממש רצה להיות פה אי פעם
יש הבדל בין ''אהה..לא אכפת לי לשחק במועדון אחר'' לבין ''אני לא רוצה להיות במכבי'' ומקל פשוט לא רוצה להיות פה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 פברואר 2013, 06:04

מקל לא רוצה להיות פה בדיוק מאותה סיבה שלאוחיון לקח חודשיים לחתום על החוזה- אין לו שום כוונה להתייבש פה על הספסל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 פברואר 2013, 06:45

MTA2311 כתב:מקל לא רוצה להיות פה בדיוק מאותה סיבה שלאוחיון לקח חודשיים לחתום על החוזה- אין לו שום כוונה להתייבש פה על הספסל.

אני לא יודעת..אני תמיד הרגשתי הרבה טינה מצידו כלפי מכבי וחוסר רצון כללי להיות פה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 13 פברואר 2013, 06:58

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:מקל לא רוצה להיות פה בדיוק מאותה סיבה שלאוחיון לקח חודשיים לחתום על החוזה- אין לו שום כוונה להתייבש פה על הספסל.

אני לא יודעת..אני תמיד הרגשתי הרבה טינה מצידו כלפי מכבי וחוסר רצון כללי להיות פה

מקל פשוט גזר על מכבי קופון . מי בכלל היה שומע עליו אם לא היה משחק במכבי כשהיה צעיר ?
היו הרבה שחקנים טובים בהיסטוריה שלא הגיעו למכבי בסופו של דבר למרות שמבחינת איכות הם כן היו ראויים כמו טפירו בשיאו , עדי גורדון , בארי לייבוביץ'....כנראה שמקל גם יהיה ברשימה הזאת ואני לא אצטער לרגע...
אוחיון בסך הכל ניסה לשפר את התנאים שלו כמו שעשה בורשטיין לפניו וכמעט כל ישראלי אחר ששיחק במכבי .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קובי » 13 פברואר 2013, 08:24

לא, אתה מסלף את העובדות. אוחיון ניסה להפר באופן בוטה את החוזה שלו, אחרי עונה אחת בקבוצה.

ובאותו משקל שכתבת על מקל: מי בכלל היה שומע על אוחיון, אם לא מצוקת הישראלים הקשה והלפרין שהתעקש לזרוק את הקריירה שלו לפח בבאיירן מינכן (כדורסל!). הרי עונה לפני כן הוא ישב על הספסל, רחמנא ליצלן, במגדל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־157 אורחים