המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

חצי גמר גביע המדינה: מכבי נגד אשדוד - שלישי, 17:50, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חצי גמר גביע המדינה: מכבי נגד אשדוד - שלישי, 17:50, ערוץ

הודעהעל ידי yzafrir » 06 פברואר 2013, 10:38

חנו'ש כתב:
yzafrir כתב:האמת שהגמר הזה זו הזדמנות מעולה למחאת אוהדים . מצד אחד ההנהלה תראה את החוסר אמון שהקבוצה מקבל מהקהל ומצד שני לא יהיה מיזה נזק כלכלי לקבוצה (הנזק לאיגוד זה דווקא מיצווה) .
אני בטוח שההנהלה לא תישאר אדישה כשהקהל לא יגיע ויבינו שאם לא יצהירו על הכוונות שלהם לעונה הבאה אז גם במשחק האליפות הם ישחקו בלי הקהל של מכבי .

אבל הגרעין הקשה לא יסתכן האובדן תואר בשביל מחאה.
לגבי שאר הקהל, אולי הוא לא יבוא, אבל זו לא תהיה מחאה מאורגנת.

אפילו עבור מחאה נגד הפיינל פור היה קשה לשכנע אנשים שלא יבואו, אז במצב הנוכחי? אני בספק.

הגביע זה מפעל משני בחשיבותו לעומת האליפות , מה גם שאם כבר להפסיד גביע אז לקבוצה כמו חיפה ולא ירושלים או הגועל...
מה שכן , איזה מצב הגענו אם אנחנו באמת צריכים את הקהל בשביל לנצח קבוצה בליגה שלנו ?? הרי זה מצדיק את הטענה של כל הקבוצות שיד אליהו נותן לנו יתרון והרי ברור שזה בלוף כי מכבי אמורה לנצח כל קבוצה בארץ גם אם נשחק במלחה בלי אוהדים צהובים .
העונה הקהל הפך להיות קריטי וזה פשוט עצוב . אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו מחליטים שהגמר יהיה ברוממה (לפני שחיפה עלתה..)

בקיצור , אני מעדיף לסמוך על זה שמכבי ינצחו גם ללא הקהל אבל שפדרמן יבין מה צפוי לו שנה הבאה אם זה ימשיך כך...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 פברואר 2013, 10:55

זה אתה חושב, אבל אני רוצה לראות אותך משכנע את הגרעין הקשה שתואר גם אם זה רק גביע אינו חשוב....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קודי » 06 פברואר 2013, 11:37

מה שמדהים הוא שב-YNET מצוטטים "גורמים במכבי" שבאים בטענות לקהל שלא הגיע. פשוט חוצפה. הקהל משלם כל שנה ממיטב כספו עבור מנוי הכדורסל הכי יקר באירופה, משלם על חניה ואוכל יקר בהיכל, עומד בפקקים אינסופיים בכניסה ובעיקר ביציאה מהמגרש ועוד באים אליו בטענות שהוא לא מוכן לשלם עוד כסף בשביל לראות את הקבוצה המסכנה הזו? מה עם קצת ביקורת עצמית על בניית הקבוצה הקטסטרופלית בקיץ ועל אי הרצון להכניס את היד לכיס ולחזק אותה במהלך העונה? הם כנראה עוד לא הבינו עד כמה הקהל מאוכזב מהם ועד כמה העונה הזו גרמה לחוסר אמון משווע בינם לבין הקהל ויתר מקורות ההכנסה שלהם (ספונסרים וערוצי טלוויזיה ואינטרנט), כך שלא יספיקו בקיץ הקרוב גימיק כזה או אחר. הקהל הבין, בניגוד לעבר, שההנהלה לא תעשה את הכל כדי לחזק את הקבוצה ושיש בהחלט אפשרות שהיא תרים ידיים באמצע העונה ותיתן לקהל לסבול בשקט בהמשך (הרי פדרמן הרים ידיים עוד לפני הטופ 16 אבל עדיין לא מצא לנכון להכניס את היד לכיס ולחזק את הקבוצה בצורה רצינית).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי עפר » 06 פברואר 2013, 12:27

הקיץ הזה הוא הקיץ של פרשת דרכים.
אם גם השנה תיהיה קבוצה כמו השנה הקהל לא יגיע וגם אז ההכנסות מפרסומות ,ספונסרים ושידורים ירדו.
הקיץ הזה ההנהלה חייבת לבנות קבוצה טובה וגימיקים לבד לא יעזרו.
עפר

הודעהעל ידי jol9 » 06 פברואר 2013, 14:30

עפר כתב:הקיץ הזה הוא הקיץ של פרשת דרכים.
אם גם השנה תיהיה קבוצה כמו השנה הקהל לא יגיע וגם אז ההכנסות מפרסומות ,ספונסרים ושידורים ירדו.
הקיץ הזה ההנהלה חייבת לבנות קבוצה טובה וגימיקים לבד לא יעזרו.

אומרים את זה כל הזמן. במקום להגיע לפרשות דרכים, צריך פשוט שההנהלה תיזכר מהו תפקידה, ואם היא לא יכולה למלא את התפקיד הזה
אז שתחזק את עצמה כלכלית עם משקיע חיצוני חדש, או שתפנה את מקומה למישהו אחר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקובי » 06 פברואר 2013, 22:01

yzafrir כתב:
חנו'ש כתב:
yzafrir כתב:האמת שהגמר הזה זו הזדמנות מעולה למחאת אוהדים . מצד אחד ההנהלה תראה את החוסר אמון שהקבוצה מקבל מהקהל ומצד שני לא יהיה מיזה נזק כלכלי לקבוצה (הנזק לאיגוד זה דווקא מיצווה) .
אני בטוח שההנהלה לא תישאר אדישה כשהקהל לא יגיע ויבינו שאם לא יצהירו על הכוונות שלהם לעונה הבאה אז גם במשחק האליפות הם ישחקו בלי הקהל של מכבי .

אבל הגרעין הקשה לא יסתכן האובדן תואר בשביל מחאה.
לגבי שאר הקהל, אולי הוא לא יבוא, אבל זו לא תהיה מחאה מאורגנת.

אפילו עבור מחאה נגד הפיינל פור היה קשה לשכנע אנשים שלא יבואו, אז במצב הנוכחי? אני בספק.

הגביע זה מפעל משני בחשיבותו לעומת האליפות , מה גם שאם כבר להפסיד גביע אז לקבוצה כמו חיפה ולא ירושלים או הגועל...
מה שכן , איזה מצב הגענו אם אנחנו באמת צריכים את הקהל בשביל לנצח קבוצה בליגה שלנו ?? הרי זה מצדיק את הטענה של כל הקבוצות שיד אליהו נותן לנו יתרון והרי ברור שזה בלוף כי מכבי אמורה לנצח כל קבוצה בארץ גם אם נשחק במלחה בלי אוהדים צהובים .
העונה הקהל הפך להיות קריטי וזה פשוט עצוב . אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו מחליטים שהגמר יהיה ברוממה (לפני שחיפה עלתה..)

בקיצור , אני מעדיף לסמוך על זה שמכבי ינצחו גם ללא הקהל אבל שפדרמן יבין מה צפוי לו שנה הבאה אם זה ימשיך כך...

צפריר, כמו שכבר רשמתי בנושאים אחרים אני בטוח שהנהלת מכבי יודעת בדיוק את הרגשת האוהדים, ככה שאני לא חושב שמחאה זה דבר נכון, בטח ובטח לא במשחק גמר גביע.
בכל מקרה, אני חושב שנביא את ה-5000 שלנו בגמר בסופו של דבר, תואר זה תואר (גם אם זה המשני בחשיבותו)
אם זה היה ברוממה היינו נוסעים לרוממה ועושים הכל כדי לנצח גם שם. בסופו של דבר, לא הפסדנו השנה בליגה משחק חוץ.

יובל, כמו שרשמו פה צריך לזכור שהמשחק היה בשעה הזויה לרוב האנשים. אם אתה שם אותנו במשחק השני אני בטוח שהיו מגיעים הרבה יותר אוהדים של מכבי.
אני אישית לא באתי בעיקר בגלל השעה הזו.

מחר שם בכל הכח להביא את הגביע ה-40.
מקובי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־186 אורחים