המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי זכתה בגביע ה-40 עם 68:76 על חיפה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מכבי זכתה בגביע ה-40 עם 68:76 על חיפה

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2013, 18:01

תמונה
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: גמר גביע המדינה: מכבי vs חיפה - חמישי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 פברואר 2013, 05:02

אחד הגמרים המעניינים בשנים האחרונות ולאו דווקא מהסיבות הנכונות למכבי.. הקבוצה נטולת המוח שלנו השנה גרמה למצב מוזר בו על הנייר אנחנו לא פייבוריטים בהרבה מחיפה (אם בכלל), שמציגה השנה יכולת יוצאת מן הכלל ומחזיקה בקו גבוהים מרשים מאוד (אפילו ביחס אלינו, בטח עכשיו שאליהו פצוע) שעוזר לה להיות המובילה בליגה בריבאונד, שכידוע זו נקודת חולשה גדולה מאוד אצלינו. ואם זה לא מספיק, יש לה גבוה שקולע נהדר מבחוץ. וסמול מוכשר עם קליעה נהדרת. ורכז עם פתיל קצר שיכול להתפוצץ בכל משחק מחוץ לקשת. ומשחק קבוצתי יוצא מן הכלל שלא מבייש דרג אירופי בינוני.

אבל (גדול), אני בונה מאוד על הניסיון שלנו במעמדים כאלה. בלאט לא פראייר ועד עכשיו זכה בכל תואר מקומי כמאמן מכבי. אני גם מקווה שגודל המעמד יגרום להתרגשות יתר אצל חיפה ולחוסר תפקוד (שיתבטא בשיא חדש של איבודים אחרי ה-26 בחצי הגמר). יותר מהכל אני מקווה שנראה כדורסל טוב ולא מפוחד מצד מכבי, אבל לזה כבר באמת קשה לצפות השנה..

וגם אם נפסיד לפחות זה יהיה לחיפה המוכשרת והראויה ולא לקומוניסטים האדומים..
רק שהשיפוט לא יגרום לנו לזכור אותו :\
בהצלחה!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 08:31

לצערי אין היום הרגשה של בוקר גמר גביע. בימים כאלה אני בדרך כלל מתרגש ומחכה בכליון עיניים ליציאה מהבית להיכל. הפעם, לא רק שלא אגיע להיכל אלא שהמשחק הזה לא ממש מעניין. לא סתם מנהלי מכבי קנו רק 1,800 כרטיסים לאוהדי הקבוצה (מנהלי חיפה קנו מספר כפול של כרטיסים) ועדיין לא הצליחו למכור אותם - גם הם יודעים שהקבוצה הזו לא ממש מעניינת את האוהדים. השאלה היא האם הם מפנימים שבלי שינוי מאוד משמעותי בסגל בקיץ הקרוב, שינוי אשר יהיה כרוך בהזרמת כסף לא מבוטלת מצד הבעלים (אולי באמצעות הכנסת בעלים חדש/נוסף לקבוצה), הם צפויים לראות גם במשחקי היורוליג היכל חצי ריק וכמות הכסף שהם ידרשו להזרים לקבוצה רק תהיה גדולה יותר מאחר שההכנסות ירדו בצורה משמעותית. אני מקווה שהם מבינים שאף אחד - לא האוהדים, לא ערוצי הטלוויזיה ולא הספונסרים - לא נמצאים בכיס שלהם לעונה הבאה. לכן הם צריכים לרדת מהפנטזיות שישאירו את הסגל הקיים ויחזקו אותו באיזה גארד ב-1.5 מיליון דולר (אגב - אין היום באירופה אף גארד "שובר שוויון" שאפשר להביא בשכר כזה) או שיביאו גימיק שיווקי דוגמת כספי וזה יספק את הקהל. הם יצטרכו לעשות מהפכה רצינית כדי להוציא לאוהדים מהראש את הקבוצה האפורה והחלשה הזו ולהפיח תקווה שיהיו כאן שחקנים שבאמת ראויים ללבוש צהוב אשר יהפכו תוך כמה חודשים לקבוצת כדורסל ראויה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 07 פברואר 2013, 08:41

קודי כתב:לצערי אין היום הרגשה של בוקר גמר גביע. בימים כאלה אני בדרך כלל מתרגש ומחכה בכליון עיניים ליציאה מהבית להיכל. הפעם, לא רק שלא אגיע להיכל אלא שהמשחק הזה לא ממש מעניין. לא סתם מנהלי מכבי קנו רק 1,800 כרטיסים לאוהדי הקבוצה (מנהלי חיפה קנו מספר כפול של כרטיסים) ועדיין לא הצליחו למכור אותם - גם הם יודעים שהקבוצה הזו לא ממש מעניינת את האוהדים. השאלה היא האם הם מפנימים שבלי שינוי מאוד משמעותי בסגל בקיץ הקרוב, שינוי אשר יהיה כרוך בהזרמת כסף לא מבוטלת מצד הבעלים (אולי באמצעות הכנסת בעלים חדש/נוסף לקבוצה), הם צפויים לראות גם במשחקי היורוליג היכל חצי ריק וכמות הכסף שהם ידרשו להזרים לקבוצה רק תהיה גדולה יותר מאחר שההכנסות ירדו בצורה משמעותית. אני מקווה שהם מבינים שאף אחד - לא האוהדים, לא ערוצי הטלוויזיה ולא הספונסרים - לא נמצאים בכיס שלהם לעונה הבאה. לכן הם צריכים לרדת מהפנטזיות שישאירו את הסגל הקיים ויחזקו אותו באיזה גארד ב-1.5 מיליון דולר (אגב - אין היום באירופה אף גארד "שובר שוויון" שאפשר להביא בשכר כזה) או שיביאו גימיק שיווקי דוגמת כספי וזה יספק את הקהל. הם יצטרכו לעשות מהפכה רצינית כדי להוציא לאוהדים מהראש את הקבוצה האפורה והחלשה הזו ולהפיח תקווה שיהיו כאן שחקנים שבאמת ראויים ללבוש צהוב אשר יהפכו תוך כמה חודשים לקבוצת כדורסל ראויה.

לפעמים, כשאני קורא את הפוסטים שלך, אני פתאום חושב שאולי אור צודק, ובשביל שיהיה זעזוע אמיתי, כדאי שהקבוצה תתרסק...

אני מקווה שהדברים הללו יקרו בלי התרסקות מקצועית של מכבי. נכון שאיבוד תארים מקומיים או כשלון קולוסאלי ביורוליג, בדר"כ מעודד את ההנהלה לפעול,
אבל נראה לי שגם אם מכבי תחגוג שני תארים מקמיים בסוף העונה, ותהיה בתמונה של ההעפלה להצלבה, אף אחד לא יוכל למכור לנו שהעונה הזאת היא עונה מוצלחת,
גם ברמת השחקנים שהגיעו, גם ברמת הכדורסל שהקבוצה שיחקה וגם בבחינת ההישגים המקצועיים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 08:48

יוני, הבעיה היא שגם כשמנהלי מכבי ידעו שהקבוצה חלשה, והם לא יוכלו להכחיש את זה לאור הדברים של פדרמן בנוגע לכך שהקבוצה לא מספיק טובה כדי לעלות לרבע הגמר, הם עדיין החליטו לא לחזק את הקבוצה בצורה רצינית. מי מבטיח לנו שמשהו ישתנה בקיץ הקרוב?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קובי » 07 פברואר 2013, 08:51

מרגש.

not.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 פברואר 2013, 09:40

כדאי להם לנצח או ש..
תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 07 פברואר 2013, 11:00

קודי כתב:יוני, הבעיה היא שגם כשמנהלי מכבי ידעו שהקבוצה חלשה, והם לא יוכלו להכחיש את זה לאור הדברים של פדרמן בנוגע לכך שהקבוצה לא מספיק טובה כדי לעלות לרבע הגמר, הם עדיין החליטו לא לחזק את הקבוצה בצורה רצינית. מי מבטיח לנו שמשהו ישתנה בקיץ הקרוב?

ראשית, שום דבר לא מובטח. זה כבר למדנו להבין.
ההנהלה הזאת פועלת מתוך אג'נדה פנימית מסויימת. לא יודע אם זה הרצון של פדרמן למכור כמו שטוען רוי, אבל בטוח לחלוטין שהצלחה מקצועית
לא עומדת בראש סדר העדיפויות שלהם.

שנית, לא רק שהקבוצה לו חוזקה, היא אף "חולשה" במידה מסויימת, כאשר שני שחקנים עזבו והגיע אחד צעיר שברור שלא יכול לתרום העונה (לגבי העונה הבאה זה דיון אחר).
התכנית המקורית של ההנהלה/המאמנים היתה שפופס יהיה סנטר פותח, שרמדיני סנטר שני וג'יימסיהיה הגיבוי כמו בעונה שעברה.
כיום, מכבי משחקת למעשה ללא השניים הראשונים...

לבסוף, ההנהלה הנוכחית של מכבי שמונהגת ע"י הילדים של, היא אותה הנהלה שלא יידעה למנף את ההצלחה מ2010
ולחזק את הקבוצה על מנת שתישאר בצמרת הגבוהה, אותה הנהלה שמעדיפה להתמקח על 20 אלף דולר ולא לחדש אופציה ללאנגפורד ומנגד משקיעה הון בפרוייקטים מגלומניים
יקרים וכושלים (מגידו וצוות הסקאוטינג למשל).
ואסור לשכוח גם שזו אותה ההנהלה שדחקה את אחד המאמנים המצליחים של הקבוצה למצב שבו הוא בעצם נטול סמכויות ומקבל ביקורת מפורשת (ולעיתים גם לא מוצדקת) בכל כלי
תקשורת שמעוניין לשמוע.

בקיצור - לי אין הרבה ציפיות מההנהלה הזאת
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקובי » 07 פברואר 2013, 16:06

קודי כתב:לצערי אין היום הרגשה של בוקר גמר גביע. בימים כאלה אני בדרך כלל מתרגש ומחכה בכליון עיניים ליציאה מהבית להיכל. הפעם, לא רק שלא אגיע להיכל אלא שהמשחק הזה לא ממש מעניין. לא סתם מנהלי מכבי קנו רק 1,800 כרטיסים לאוהדי הקבוצה (מנהלי חיפה קנו מספר כפול של כרטיסים) ועדיין לא הצליחו למכור אותם - גם הם יודעים שהקבוצה הזו לא ממש מעניינת את האוהדים. השאלה היא האם הם מפנימים שבלי שינוי מאוד משמעותי בסגל בקיץ הקרוב, שינוי אשר יהיה כרוך בהזרמת כסף לא מבוטלת מצד הבעלים (אולי באמצעות הכנסת בעלים חדש/נוסף לקבוצה), הם צפויים לראות גם במשחקי היורוליג היכל חצי ריק וכמות הכסף שהם ידרשו להזרים לקבוצה רק תהיה גדולה יותר מאחר שההכנסות ירדו בצורה משמעותית. אני מקווה שהם מבינים שאף אחד - לא האוהדים, לא ערוצי הטלוויזיה ולא הספונסרים - לא נמצאים בכיס שלהם לעונה הבאה. לכן הם צריכים לרדת מהפנטזיות שישאירו את הסגל הקיים ויחזקו אותו באיזה גארד ב-1.5 מיליון דולר (אגב - אין היום באירופה אף גארד "שובר שוויון" שאפשר להביא בשכר כזה) או שיביאו גימיק שיווקי דוגמת כספי וזה יספק את הקהל. הם יצטרכו לעשות מהפכה רצינית כדי להוציא לאוהדים מהראש את הקבוצה האפורה והחלשה הזו ולהפיח תקווה שיהיו כאן שחקנים שבאמת ראויים ללבוש צהוב אשר יהפכו תוך כמה חודשים לקבוצת כדורסל ראויה.

1. ואולי מכבי קנו 1800 כרטיסים כי יותר אוהדי מכבי עשו את העסקה של השילוב כרטיסים לגמר ולחצי גמר? אולי יש כרטיסים שנמכרו לגורמים אחרים?
מי אמר לך שהכרטיסים שנרכשו לא נמכרו? אם תיכנס עכשיו לאתר הרשמי תראה שאין כרטיסים (יש רק לשער 6 ביציע וגם שם שתנסה להזמין לא תצליח...), ואם תיכנס לאתר "לאן" תראה שהאירוע הוסר מה שאומר שנגמרו הכרטיסים ככל הנראה... מעניין...

הקהל של מכבי תמיד היה שם במשחק על תואר. גם ששיחקנו נגד אשדוד וכד', מבטיח לך שההיכל היום יחולק לפחות חצי-חצי (לדעתי יהיה לנו רוב קטן)

2. אני חולק עליך לגבי ההיכל בשנה הבאה. גם אם לא יביאו "שחקן גדול" ההיכל יהיה מלא ברובו במנויים, אבל אני כן חושב שההנהלה צריכה להתעורר, ואני בטוח שהם יודעים את זה.
מקובי

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 16:23

מקובי כתב:

1. ואולי מכבי קנו 1800 כרטיסים כי יותר אוהדי מכבי עשו את העסקה של השילוב כרטיסים לגמר ולחצי גמר? אולי יש כרטיסים שנמכרו לגורמים אחרים?
מי אמר לך שהכרטיסים שנרכשו לא נמכרו? אם תיכנס עכשיו לאתר הרשמי תראה שאין כרטיסים (יש רק לשער 6 ביציע וגם שם שתנסה להזמין לא תצליח...), ואם תיכנס לאתר "לאן" תראה שהאירוע הוסר מה שאומר שנגמרו הכרטיסים ככל הנראה... מעניין...

הקהל של מכבי תמיד היה שם במשחק על תואר. גם ששיחקנו נגד אשדוד וכד', מבטיח לך שההיכל היום יחולק לפחות חצי-חצי (לדעתי יהיה לנו רוב קטן)

2. אני חולק עליך לגבי ההיכל בשנה הבאה. גם אם לא יביאו "שחקן גדול" ההיכל יהיה מלא ברובו במנויים, אבל אני כן חושב שההנהלה צריכה להתעורר, ואני בטוח שהם יודעים את זה.

1. באירועי גביע או פיינל פור קודמים מכבי קנו כמעט את כל הכרטיסים הרבה קודם וגם מכרו אותם בקלות. עד לשעות הצהריים המאוחרות עדיין אפשר היה לקנות כרטיסים בכל המקומות. אני מניח שכרגע המכירה פשוט עברה לקופות בהיכל. וגם אם מכרו 1,800 כרטיסים לגמר - זה הישג גדול? אני זוכר שבשנה שעברה היו בגמר (נגד ראשל"צ, לא קבוצה יותר אטרקטיבית מחיפה) משהו כמו 9,000 אוהדי מכבי ואני מניח שהיום לא יהיו יותר מחצי מהמספר הזה ולא בגלל שאי אפשר היה לקנות כרטיסים (כל מי שרצה קנה ולא במחיר יקר מדי).
2. "שם גדול" לא יספיק בשביל למכור את כל 11,000 המנויים. אולי 8,000 במקרה הטוב, כי פשוט הקהל כבר לא מטומטם ולא ניתן לעבוד עליו בגימיקים מגוחכים.
3. לא ברור לי מאיפה אתה שואב את הבטחון שגם בהנהלה יודעים את זה.
קודי

הודעהעל ידי מקובי » 07 פברואר 2013, 16:30

קודי כתב:
מקובי כתב:

1. באירועי גביע או פיינל פור קודמים מכבי קנו כמעט את כל הכרטיסים הרבה קודם וגם מכרו אותם בקלות. עד לשעות הצהריים המאוחרות עדיין אפשר היה לקנות כרטיסים בכל המקומות. אני מניח שכרגע המכירה פשוט עברה לקופות בהיכל. וגם אם מכרו 1,800 כרטיסים לגמר - זה הישג גדול? אני זוכר שבשנה שעברה היו בגמר (נגד ראשל"צ, לא קבוצה יותר אטרקטיבית מחיפה) משהו כמו 9,000 אוהדי מכבי ואני מניח שהיום לא יהיו יותר מחצי מהמספר הזה ולא בגלל שאי אפשר היה לקנות כרטיסים (כל מי שרצה קנה ולא במחיר יקר מדי).
2. "שם גדול" לא יספיק בשביל למכור את כל 11,000 המנויים. אולי 8,000 במקרה הטוב, כי פשוט הקהל כבר לא מטומטם ולא ניתן לעבוד עליו בגימיקים מגוחכים.
3. לא ברור לי מאיפה אתה שואב את הבטחון שגם בהנהלה יודעים את זה.

1. יחי ההבדל הקטן בין כמות האוהדים שראשון יכולה להביא לבין כמות האוהדים שחיפה יכולה להביא. להזכיר לך שיש להם ארגון אוהדים והמון קהל מהכדורגל? להזכיר לך שהם רואים במכבי כיריבה הגדולה שלהם כך שלא חסר להם את האופציה לגייס קהל להיום. בסופו של דבר בגמר גביע הכרטיסים מחולקים חצי חצי. אם אחת הקבוצות מוותרת על חלק מהכרטיסים שמגיעים לה זה עובר לצד השני.
אני מסכים איתך ש"אין טירוף" סביב המשחק הזה.

2. נתחיל מזה שהרבה קבוצות היו שמחות ל8000 מנויים בטח אחרי עונה לא משהו, אני עדיין חושב שזה יהיה בכיוון ה10,000 אבל נחכה ונראה.

3. אני שואב את הבטחון מכאן שהנהלת מכבי יודעים בדיוק מה מונח על הפרק, אתה צודק שאם היכולת של הקבוצה תימשך ככה אז ההכנסות ירדו ללא ספק וכנ"ל גם המנויים (לא מיד, אבל זה ללא ספק ישחוק את ערך המותג ותוך כמה שנים בהחלט אפשר לחזור לשנות ה90 המדכדכות), כך שאני בטוח שהם ינסו לעשות מבחינתם הרבה דברים כדי להעמיד פה קבוצה חזקה יותר. בכל מקרה- אם נחכה גם נראה :)

ההתרגשות וגם החשש מתחילים לעלות לי... יצאתי, יאללה מכבי :)
מקובי

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 פברואר 2013, 19:43

"למכבי חיפה יתרון מתחת לסל עם קוז'יקרו, תומאס וקלאת'ס"

מתי השדרנים הישראלים הספיקו להפוך את עידו לדוויט הווארד?
פתטים..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 פברואר 2013, 19:46

מי זאת האישה עם המקרופון והשיער הבהיר?
עוד לא שמעתי מישהי עם קול כ"כ מעצבן (חוץ מזאת שמנחה את המשחקונים בפסקי זמן [של וואלה טורס נראה לי])
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 פברואר 2013, 19:48

מה זה המוזיקה הכורדית\גרוזינית הזאת?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 07 פברואר 2013, 19:51

שמעתם את טחורסקי?? איש מבחיל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 פברואר 2013, 19:55

יש לי תחושה רעה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 פברואר 2013, 19:58

אני תמיד מכבדת את המנון ישראל, גם אם זה בטלוויזיה, אבל אני לא מסוגלת לשמוע את הזיופים האלה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 07 פברואר 2013, 20:01

MTA2311 כתב:יש לי תחושה רעה.

אתה חושש שמכבי תנצח וזה יתן למאפיה של פדרמן אוויר ?
יוסי22

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 פברואר 2013, 20:04

יוסי22 כתב:
MTA2311 כתב:יש לי תחושה רעה.

אתה חושש שמכבי תנצח וזה יתן למאפיה של פדרמן אוויר ?

לא... אבל מה אתה עושה פה? אין משחק של סופו בליגה היוונית, או של מצ'באן בטורקיה?
יש הבדל בין להפסיד משחק ביורוליג, כשהעונה כבר גמורה, לבין להפסיד תואר בארץ .
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 07 פברואר 2013, 20:09, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 פברואר 2013, 20:08

מישהו דיבר על החוסר בקהל? אווירה נהדרת בהיכל שאחראים עליה גם הצהובים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, gamer777, Google Adsense [Bot] ו־181 אורחים