המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי זכתה בגביע ה-40 עם 68:76 על חיפה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר גביע המדינה: מכבי vs חיפה - חמישי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 פברואר 2013, 22:08

LIAV10 כתב:חחחחחחחחחחחח שארפ תמיד אותה שכונה, הביא את כל החמולה..

איפה הקטנה??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 פברואר 2013, 22:08

להגיד שהיו היום יותר דקות טובות מרעות, זה מעיד על עיוורון במקרה הטוב, ועל טיפשות במקרה הגרוע.
כולם פה שמחים על התואר, אבל כדורסל טוב לא היה פה. בכלל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2013, 22:08

קודי כתב:לא ממש במקום לתת גם לפניני להניף את הגביע יחד עם ג׳יימס ואליהו. לא אוהב את זה.

למה לא?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 22:09

שמואל1 כתב:
קודי כתב:לא ממש במקום לתת גם לפניני להניף את הגביע יחד עם ג׳יימס ואליהו. לא אוהב את זה.

למה לא?

כי פניני לא קפטן לא בגלל שהוא פצוע או שויתר על התפקיד אלא בגלל התנהגות בהמית שלו. לאליהו בוודאי מגיע להניף וגם לג׳יימס בלי קשר לעובדה שהוא הקפטן היום.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 07 פברואר 2013, 22:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 פברואר 2013, 22:10

אפי אשכרה אמר ששלישיית השופטים בראשות אסתרון שפטו את המשחק ברמה הכי גבוהה?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 07 פברואר 2013, 22:10

קודי כתב:
יוסי22 כתב:
קודי כתב:
יוסי22 כתב:האמת שלא יזיק לכמה אנשים פה לשתוק קצת....

תהנו פעם מהקבוצה במקום לקטר בלי סוף , אני לפחות נהנה, חבל שאתם לא.

באמת נהננית מהגועל נפש הזה? ברצינות? מוזר...

מה באמת מוזר בזה שאני נהנה שהקבוצה שלי מנצחת במשחק על תואר ? אני אולי במיעוט פה אבל זה ממש לא אני זה שמוזר.

יש פה איזושהי אובססיה להוכיח כמה מכבי רעה ששוכחים שמכבי נתנה יותר דקות טובות מדקות רעות (מחצית ראשונה ו-5 דקות אחרונות)ושמכבי בלי אליהו שהוא השחקן הכי חשוב במשחקי הליגה כבר כמה שנים .

וואו, היא מנצחת בקושי רב בחצי הגמר ובגמר שתי קבוצות שיש לה תקציב שהוא לפחות פי עשר משלהן. הישג מדהים.

לחיפה יש תקציב יחסית גבוה, פשוט חצי ממנו רשום על החברה של הבעלים בארה"ב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 פברואר 2013, 22:11

גם אני לא אהבתי את הפירגון לפניני. אני חושב שאסור בתכלית האיסור לשכוח את ההתנהגות הבהמית שלו ובטח לא לתת לו פרסים. הבנאדם לא קפטן כבר ולא בגלל הסיבות הנכונות. פשוט לא ראוי עם כל הכבוד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2013, 22:12

קודי כתב:
שמואל1 כתב:

למה לא?

כי פניני לא קפטן לא בגלל שהוא פצוע או שויתר על התפקיד אלא בגלל התנהגות בהמית שלו. לאליהו בוודאי מגיע להניף וגם לג׳יימס בלי קשר לעובדה שהוא הקפטן היום.

לדעתי זה היה לגיטימי. שון ג'יימס היה זה שהניף את הקפטן, ולא פניני. הוא בסך הכל הצטרף להנפה, כראוי למי שהיה קפטן הקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 פברואר 2013, 22:12

קודי כתב:
שמואל1 כתב:

למה לא?

לא ברור גם למה הקהל שר לו. אלה לא אותם האוהדים שמתעצבנים כשאוהדי הפועל שרים שירי שואה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 07 פברואר 2013, 22:12

מכביסט28 כתב:גם אני לא אהבתי את הפירגון לפניני. אני חושב שאסור בתכלית האיסור לשכוח את ההתנהגות הבהמית שלו ובטח לא לתת לו פרסים. הבנאדם לא קפטן כבר ולא בגלל הסיבות הנכונות. פשוט לא ראוי עם כל הכבוד.

בוא ונוציא אותו להורג!

נו באמת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 22:12

felix_r כתב:
קודי כתב:
יוסי22 כתב:
קודי כתב:
יוסי22 כתב:האמת שלא יזיק לכמה אנשים פה לשתוק קצת....

תהנו פעם מהקבוצה במקום לקטר בלי סוף , אני לפחות נהנה, חבל שאתם לא.

באמת נהננית מהגועל נפש הזה? ברצינות? מוזר...

מה באמת מוזר בזה שאני נהנה שהקבוצה שלי מנצחת במשחק על תואר ? אני אולי במיעוט פה אבל זה ממש לא אני זה שמוזר.

יש פה איזושהי אובססיה להוכיח כמה מכבי רעה ששוכחים שמכבי נתנה יותר דקות טובות מדקות רעות (מחצית ראשונה ו-5 דקות אחרונות)ושמכבי בלי אליהו שהוא השחקן הכי חשוב במשחקי הליגה כבר כמה שנים .

וואו, היא מנצחת בקושי רב בחצי הגמר ובגמר שתי קבוצות שיש לה תקציב שהוא לפחות פי עשר משלהן. הישג מדהים.

לחיפה יש תקציב יחסית גבוה, פשוט חצי ממנו רשום על החברה של הבעלים בארה"ב

אז יש להם תקציב של שלושה מיליון דולר, אז מה? עדיין לנצח אותם ואת אשדוד (אחת הקבוצות עם התקציב הכי נמוך בליגה) זה לא הישג מרשים במיוחד.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 07 פברואר 2013, 22:12

אני לא מסכים. פניני נענש והמחווה הזאת היתה במקום, במיוחד אחרי משחק טוב שלו היום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 22:13

felix_r כתב:
מכביסט28 כתב:גם אני לא אהבתי את הפירגון לפניני. אני חושב שאסור בתכלית האיסור לשכוח את ההתנהגות הבהמית שלו ובטח לא לתת לו פרסים. הבנאדם לא קפטן כבר ולא בגלל הסיבות הנכונות. פשוט לא ראוי עם כל הכבוד.

בוא ונוציא אותו להורג!

נו באמת.

לא נהרוג אותו אבל גם לא מגיע לו כבוד ששמור לקפטנים. לא העונה.
קודי

הודעהעל ידי קודי » 07 פברואר 2013, 22:15

אגב, פלאניניץ נראה רע יותר ויותר ממשחק למשחק ובוודאי שהיום הוא שחקן הרבה פחות טוב משרמדיני. נראה לי שאם מכבי ויתרו על שחקן הרבה יותר טוב, מוכשר ובשל כמו מצ׳באן אז אין ממש סיבה להשאיר כאן את פלאניניץ, שאני לא רואה אותו תורם לקבוצה גם בעונה הבאה.
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 07 פברואר 2013, 22:17

קודי כתב:אגב, פלאניניץ נראה רע יותר ויותר ממשחק למשחק ובוודאי שהיום הוא שחקן הרבה פחות טוב משרמדיני. נראה לי שאם מכבי ויתרו על שחקן הרבה יותר טוב, מוכשר ובשל כמו מצ׳באן אז אין ממש סיבה להשאיר כאן את פלאניניץ, שאני לא רואה אותו תורם לקבוצה גם בעונה הבאה.

ככה זה, כשליאור לא נמצא, ושאר השחקנים לא מוסרים לו, וגם המאמן לא חושב שצריך לעשות עליו שום תרגילים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 פברואר 2013, 22:17

פלאניניץ' סובל מחוסר משחק פנים ומגארדים מנהלי משחק טיפשים, אני לא הייתי ממהר להסיק מסקנות לגביו.. זה יהיה פשוט לא פייר לעשות את זה. אני מחכה לעונה הבאה, אולי בקיץ ינחתו פה כמה מוחות כדורסל לשם שינוי..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 פברואר 2013, 22:17

קודי כתב:אגב, פלאניניץ נראה רע יותר ויותר ממשחק למשחק ובוודאי שהיום הוא שחקן הרבה פחות טוב משרמדיני. נראה לי שאם מכבי ויתרו על שחקן הרבה יותר טוב, מוכשר ובשל כמו מצ׳באן אז אין ממש סיבה להשאיר כאן את פלאניניץ, שאני לא רואה אותו תורם לקבוצה גם בעונה הבאה.

כמו שזה נראה עכשיו, גם שנה הבאה הוא לא יתרום.
לא נראה שעובדים איתו כמו שצריך באימונים, ועל משחק בשבילו כשהוא על המגרש בכלל אין מה לדבר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 07 פברואר 2013, 22:18

לא ברור בכלל הקטע הזה.
אני כאן דווקא אתחבר למה שפליקס אומר ואעלה תהיה, איך יכול להיות שכל השחקנים שמגיעים לכאן, משחקים טוב בהתחלה, ואז דועכים לאיטם...
לדייויד בוודאי יש אחריות על כך, אבל גם לג'יימס שפשוט מוכיח שהוא שחקן נהדר ואוכל את כולם (משהו דומה למה שלבאן מרסר עשה בעבר לזרים הגבוהים
שהגיעו למכבי).

אה, וד"א - תואר נוסף של דייויד כמאמן מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: מכבי זכתה בגביע ה-40 עם 68:76 על חיפה

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 פברואר 2013, 22:27

ג'יימס, כמה שנתן משחק גדול, קלע רק 6 נקודות היום.
המשחק הטוב שלו התבטא בעיקר בהגנה הנהדרת ובכמה חסימות גדולות (לא שאני מאשימה אותו בכך)

ג'יימס מצליח השנה כי הוא שחקן הגנה נהדר, ובעיקר בעל יכולת חסימה גדולה. יש לו משהו שהוא יכול לתת תמיד, בכל משחק, בכל מצב ובלי שום תלות בשחקנים האחרים - וככה אפשר להעריך אותו ולראות ממנו משחקים גדולים גם בלי שהוא קלע יותר מידי נקודות.

לפלאניניץ' לעומת זאת אין את הדבר הזה, זה לא אומר שהוא לא שחקן טוב, אבל כמו רוב הסנטרים כשזה מגיע ליצירת נקודות, הוא תלוי בגארדים שימסרו לו (מה שלא קיים העונה במכבי).
בגלל שאין לפלאניניץ' משהו נוסף שהוא טוב בו שלא תלוי בשחקנים האחרים (ובשל חולשה נוראית בתחום הריבאונד), הוא בהחלט נראה כמו שחקן בינוני מאוד השנה (אני חושבת ששרמנדיני היה אותו סיפור בערך).

בלי קשר, אני בכלל לא ציפיתי לראות ממנו משהו העונה ולא חשבתי שהוא יתרום לנו העונה יותר מידי אם בכלל, כך שבינתיים הוא בהחלט עומד בציפיות שלי.... :D
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

Re: מכבי זכתה בגביע ה-40 עם 68:76 על חיפה

הודעהעל ידי NY boy » 07 פברואר 2013, 22:38

קשה מאד להפעיל שחקנים גבוהים כשאין לך גארדים יוצרים טובים ולמכבי אין אף אחד כזה לצערי. פלאניניץ' סובל מזה מאד....

מה שחיפה עשתה היום במחצית השנייה היה הגנה פרימיטיבית אבל אגרסיבית, חילופים אוטומטיים על על פיק אנד רול, דבר שהשאיר את הגארדים של מכבי פעם אחרי פעם לאחד אל אחד על הגבוהים של חיפה, ופעם אחרי פעם זה הסתיים בהחטאה של זריקה מבחוץ, ניסיון חדירה לא מוצלח או איבוד כדור. אפילו גארד יוצר אחד כמו לאנגפורד היה מפרק את ההגנה הזאת לרסיסים תוך 2-3 דקות והם היו יורדים ממנה. כשהגארד היוצר שלך שמחליט שהוא זה שינסה לגמור את המשחק באחד על אחד זה יוגב אוחיון אז אתה בבעיה.

אם היה פה במקום לוגן או היקמן שחקן יוצר אחד טוב ודומיננטי הקבוצה הייתה נראת הרבה יותר טוב (על כל הבעיות הנוספות שלה) ובעיקר היה אפשר לעשות גם דברים אחרים כמו להפעיל את הגבוהים שלך בצורה יותר טובה. כשעושים לך חילוף אוטומטי על כל פיק אנד רול וכל חסימה, הפעלה של גבוהים הופכת הרבה יותר מסובכת וקשה, וצריך גארדים בשביל לשבור את ההגנה (ואז הקבוצה יורדת מזה, ואפשר לחזור לשחק כדורסל).
NY boy

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־199 אורחים