המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דייויד בלאט, תבוסתן ספרדי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דייויד בלאט, תבוסתן ספרדי

הודעהעל ידי yzafrir » 19 פברואר 2013, 15:26

מני כתב:
קודי כתב:
לברון כתב:מי שחושב שעם הסגל הזה אפשר להוציא יוצר מ-8-2 בשלב הראשון ואפסיות בטופ 16 חי באשליות ודורש אישפוז בשלוותא...
אני בכלל חשבתי שמכבי לא תעלה לטופ 16,מי שאשם זה מי שהחתים את הכאילו שחקני כדורסל שמשחקים שם - פדרמן למינהם

לא הייתי פוטר מאחריות את בלאט, שאולי לא קיבל את העדיפות הראשונה שלו בכל עמדה (וכנראה שגם לא את העשירית...) אבל הסכים לכל שחקן שהגיע, היה שותף בבניית הקבוצה והסכים לאמן את הקבוצה הזו. ברגע שבלאט הסכים לזה הוא יכול לבוא בטענות רק לעצמו והוא לא יכול להסתתר מאחורי אף אחד. האחריות במקרה הזה משותפת לבלאט ולהנהלה.

צודק!!! בלאט לקח החלטה שהשחקנים הנ"ל מתאימים לו, הוא אישר בסופו של דבר כל שחקן ושחקן, הוא כנראה לא רצה להתנגח עם ההנהלה וגם קיימים שיקולים משפחתיים מאוד גדולים (הרצון של המשפחה והלחץ הגדול שלהם שהוא ישאר בארץ) אז לוקחים כל מה שנותנים, שלשני הצדדים יש אינטרס משותף (בלאט=משפחה, פדרמן=תקציב נמוך) אז מה הפלא שככה נראת הקבוצה.

תשמע , אם היו אומרים לי או היקמן או שמורן רוט הוא הרכזהראשון שלך אז התשובה די ברורה .
גם אני בעבודה שלי (ובטוח שעוד רבים אחרים ) עושה דברים בניגוד לדעתי אלא רק לפי רצון הבוסים שלי כי בכל זאת הם אלו שמשלמים לי את המשכורת . אז מה זה אומר אם בכל זאת אני עושה את העבודה , שאני מסכים איתם ?
אין לבלאט הרבה ברירות אלא להסכים עם מה שנוחת עליו חוץ מלעזוב...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אדגר פו » 19 פברואר 2013, 16:38

אני מאוד מקוווה שבלאט הוא עד כדי כך יסמן להשכיר , כי אם הוא שיעבד את הרצונות המקצועיים שלו בצורה כזאת טואלית הקיץ מי יתקע לידנו שזה לא יחזור על עצמו גם בקיץ הקרוב.

אבל הבעייה עם בלאט היא גם מקצועית פרופר לגבי ההרכב שכן התגבש כאן בסופו של דבר. העובדה שהקבוצה לא נראית היום טוב יותר מאשר בפתיחת העונה קשורה אך ורק אליו ולא לאף אחד. אליהו פצוע הוא לא תירוץ , כי בלאט הביא את הזר היקר ביותר דווקא על המשבצת שלו .

מה שכן, את בלאט לא הייתי מחליף כי אני חושש שנקבל פחות טוב ממנו.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי קובי » 19 פברואר 2013, 18:19

קודי כתב:
הבעיה היא שעם התקציב והניהול הנוכחיים לא העונות המחורבנות יהיו העונות החריגות אלא העונות הטובות, בהן הכל מסתדר כמו שצריך (סופו נותן עונת שיא וטוראנס חוטף התקף לב ורק בזכות זה נוחת כאן בשניה האחרונה פארגו שנותן עונת אול סטאר). ברוב העונות נצפה כאן בעב"מים עם שמות משתנים - פעם זה יהיה פליקס, פעם וויט, פעם תומאס ופעם מדלי - שהסיכוי שיגיעו למשהו ביורוליג הוא אפסי. את הליגה מכבי תמיד תדרוס כי יש לה תקציב של פי 5 מהקבוצה השניה בטיבה ופי 10 ויותר מיתר הקבוצות והעומק שלה יבטיח לה שיוט קליל בליגה.

בתור אחד שהציב את מדלי בראש רשימת העדיפויות שלו לזר בעמדה 4 וגידף את ההנהלה, כהרגלו, על כך שאין מצב ששחקן כמדלי יגיע לפה, הייתי קצת, אבל קצת שומר על צניעות, שלא נאמר לסתום ת'פה לפעמים...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי ankram » 19 פברואר 2013, 19:28

קובי כתב:
קודי כתב:
הבעיה היא שעם התקציב והניהול הנוכחיים לא העונות המחורבנות יהיו העונות החריגות אלא העונות הטובות, בהן הכל מסתדר כמו שצריך (סופו נותן עונת שיא וטוראנס חוטף התקף לב ורק בזכות זה נוחת כאן בשניה האחרונה פארגו שנותן עונת אול סטאר). ברוב העונות נצפה כאן בעב"מים עם שמות משתנים - פעם זה יהיה פליקס, פעם וויט, פעם תומאס ופעם מדלי - שהסיכוי שיגיעו למשהו ביורוליג הוא אפסי. את הליגה מכבי תמיד תדרוס כי יש לה תקציב של פי 5 מהקבוצה השניה בטיבה ופי 10 ויותר מיתר הקבוצות והעומק שלה יבטיח לה שיוט קליל בליגה.

בתור אחד שהציב את מדלי בראש רשימת העדיפויות שלו לזר בעמדה 4 וגידף את ההנהלה, כהרגלו, על כך שאין מצב ששחקן כמדלי יגיע לפה, הייתי קצת, אבל קצת שומר על צניעות, שלא נאמר לסתום ת'פה לפעמים...

:laugh3 :laugh3

קודי כתב:אני אחזור על מה שאני אומר כאן כבר כמה חודשים - שון ג'יימס מיותר ומכבי עוד תצטער על כך שלא עשתה את הטרייד עם ירושלים מאחר שהיא חייבת שחקן מטרה עם בשר בצבע. דיוגו שוחרר ממחנות ה-NBA וכדאי מאוד לעשות מהלך מהיר ולהחתים אותו במקום ג'יימס המיותר והלא מספיק טוב ליורוליג. עם קצת ליטוש והכוונה מבלאט תומאס יהיה שחקן לא פחות טוב מהנדריקס אבל הוא מחליף יורוליג קלאסי ולא גבוה מוביל, למרות שהיום הוא הגבוה הטוב ביותר של מכבי ביי פאר.

קודי כתב:
החציל האצטקי כתב:
LIAV10 כתב:חציל, איזה אתלט עם ידית בעמדה 4 אתה מכיר שמביא גם חסימה וריבאונד?
היה את מוריס שפרש וחוץ ממנו אין שום שח שעולה לי בראש..

עדיפות ראשונה שלי הוא מצ'באן - סופר מוכשר ובמקרה גם חתום במכבי...
עדיפות שניה באניץ מבילבאו. מותק של פאוור פורוורד, גם אם לא קולע מבחוץ. שחקן חכם, מגוון, טכניקה טובה וקליעה רכה מחצי מרחק.
עדיפות שלישית הפאוור פורוורד של ולנסיה, קנר-מדלי, שגם עושה רושם של שחקן התקפי נהדר עם יד לא רעה מבחוץ.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי קובי » 19 פברואר 2013, 20:56

בונ'ה אנקראם, אתה ממש ארכיאולוג (:
ולא טעיתי - באיזשהו שלב בקיץ הוא גם היה אצלו בחתימה כשחקן המועדף לעמדה 4.

בכל אופן, כפי שאמרתי, קצת צניעות לא תזיק פה לאנשים. משהו בסגנון "לדעתי", "לטעמי" וכו'. צניעות מינימאלית כלפי המשחק הזה שנקרא כדורסל, קודם כל, ואח"כ גם כלפי המועדון המפואר הזה, על כל גורמיו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי יוסי22 » 19 פברואר 2013, 22:11

קובי כתב:בונ'ה אנקראם, אתה ממש ארכיאולוג (:
ולא טעיתי - באיזשהו שלב בקיץ הוא גם היה אצלו בחתימה כשחקן המועדף לעמדה 4.

בכל אופן, כפי שאמרתי, קצת צניעות לא תזיק פה לאנשים. משהו בסגנון "לדעתי", "לטעמי" וכו'. צניעות מינימאלית כלפי המשחק הזה שנקרא כדורסל, קודם כל, ואח"כ גם כלפי המועדון המפואר הזה, על כל גורמיו.

אנשים פה איבדו את זה לגמרי.

במיוחד אלו שקיטרו בלי סוף גם בעונה עם פארגו וסופו וסוף סוף יכולים לקטר על קבוצה באמת לא מבריקה .
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 19 פברואר 2013, 23:43

אני לא מבין מה אתם רוצים להגיד.
מכבי היא כרגע כמו חברה שמתקדמת לפשיטת רגל - לא כלכלית אלא מקצועית.

בשיא הכנות, אם עשרת המנכלים שלנו היו מראים ביצועים כמו שהם מראים בחברה פרטים שמחוייבת למשקיעים שלה, כולם היו הולכים הביתה על הרס המותג
וכשלון מקצועי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 20 פברואר 2013, 08:38

האמת שאני מאוד רציתי בקיץ את ג'סטין דולמן שמאוד מצליח השנה בולאנסיה....מצד שני גם מדלי הצליח מאוד בואלנסיה !!!???
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Assaf M » 20 פברואר 2013, 09:56

yzafrir כתב:האמת שאני מאוד רציתי בקיץ את ג'סטין דולמן שמאוד מצליח השנה בולאנסיה....מצד שני גם מדלי הצליח מאוד בואלנסיה !!!???

מצפיות לא מעטות בשחקן, הוא לא רמת יורוליג, לפחות לא כרגע.
Assaf M

הודעהעל ידי yzafrir » 20 פברואר 2013, 11:18

Assaf M כתב:
yzafrir כתב:האמת שאני מאוד רציתי בקיץ את ג'סטין דולמן שמאוד מצליח השנה בולאנסיה....מצד שני גם מדלי הצליח מאוד בואלנסיה !!!???

מצפיות לא מעטות בשחקן, הוא לא רמת יורוליג, לפחות לא כרגע.

מצפיות רבות בשחקן ולא רק בעונה הזאת , הוא דווקא כן שחקן יורוליג לדעתי .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jazzman ו־172 אורחים