המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דייויד בלאט, תבוסתן ספרדי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

דייויד בלאט, תבוסתן ספרדי

הודעהעל ידי שחף » 15 פברואר 2013, 18:09

כולנו מבקרים בצדק את ההנהלה על הסגל הביזיוני הנוכחי, אבל הציטוט הזה של בלאט פשוט עיצבן אותי ברמות קשות:

דיוויד בלאט עדיין מאמין שאפשר לעשות את זה: ״המצב קשה ביותר, אבל זה עוד לא גמור. אנחנו צריכים חמישה ניצחונות, כרגע אני לא יודע איפה נמצא חמישה ניצחונות.

העונה האירופית שלנו לא גמורה ואפשר עדיין לעשות את זה. זה קשה ביותר אבל לא אבדה תקוותנו.

אני רוצה להודות לקהל שלנו שדחף אותנו לאורך כל המשחק. מי שיצא לפני הזמן זו בעיה שלו.

החבר׳ה שלנו נלחמו והזיעו, כיבדו אחד את השני ואת הקבוצה, ומגיע להם כל הכבוד על זה. אנחנו עדיין מאמינים״

אני לא יודע אם אנשים פה זוכרים את זה, אבל הציטוט הזה מזכיר לי מאוד את שרון דרוקר עם "כל הכבוד לבחורים". האמת שמה שבלאט צריך לעשות זה לעמוד ולהתנצל בפני אנשים ששילמו מחיר מלא על מנוי כדי לראות קבוצה ביזיונית במיוחד מפסידה 3 משחקי בית ברצף בטופ 16 ומגיעה לשפל שהוא אחד הנמוכים שאני זוכר ממכבי ב-12 השנים האחרונות.

אגב, הכותרת למעלה: בלאט 0-5 מול ברצלונה.
שחף

Re: דייויד בלאט, תבוסתן ספרדי

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2013, 18:12

שני דברים מפריעים לי בהתבטאויות של בלאט:
1. הוא באופן קבוע משקר לאוהדים בפרצוף. לדעתי זה נובע מהתנשאות, ולא מהיותו פוליטיקאי דגול.
2. אם באמת יש כישרון בקבוצה הזאת( כמו שהוא אמר לא מזמן), אז מי שאשם באיך שהקבוצה נראית זה המאמן.
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 15 פברואר 2013, 18:14

אני לא חושב שבלאט באמת מאמין שיש כישרון בקבוצה הזאת. הוא לא מבין כדורסל פחות מכל אחד אחר פה. אבל את השטויות האלה שישמור לחדר ההלבשה. אנחנו אלופי אירופה 5 פעמים, לא איזה קבוצת כדורגל ישראלית זניחה שהתפלחה במקרה לשלב הבתים בליגת האלופות.
שחף

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 18:16

אז מה אתם רוצים שיגיד, הודחנו ואנחנו נוסעים להסתלבט במשחקים הבאים ולקבל בראש, כי אין לנו על מה לשחק.
או יותר טוב, עדיף שלא נופיע למשחקים הבאים, זה מה שאתם רוצים?
אני בטוח שגם דיוויד לא באמת מאמין למה שאומר שיש סיכוי, אבל הוא חייב להגיד את זה.
וחוץ מזה אין לבלאט על מה להתנצל, מי שצריכים להתנצל הם הבעלים קודם כל ולא בלאט.
יש לי תחושה מוזרה שעוד נתגעגע לטופ 16, כי איך שאני קורא את המפה, אני לא בטוח שמכבי תגיע אפילו לשם בשנים הקרובות,
עם ההתנהלות העלובה של הג'נרל מנג'ר ה"מהולל" דני פדרמן.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי שחף » 15 פברואר 2013, 18:19

אף אחד לא דיבר על אם יש סיכוי או לא. אבל כל הקלישאות על "החבר'ה נלחמו" זה משהו שמתאים למכבי חיפה נגד מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. אותי בתור אוהד מכבי זה מעצבן לשמוע, כי אנחנו קבוצה עם עבר מפואר וזה נוגד את המנטליות של המועדון בעיני.
שחף

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 פברואר 2013, 18:21

שחף כתב:אף אחד לא דיבר על אם יש סיכוי או לא. אבל כל הקלישאות על "החבר'ה נלחמו" זה משהו שמתאים למכבי חיפה נגד מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. אותי בתור אוהד מכבי זה מעצבן לשמוע, כי אנחנו קבוצה עם עבר מפואר וזה נוגד את המנטליות של המועדון בעיני.

אנחנו בימים חדשים, תקופה חדשה.
העבר המפואר, שייך לעבר. כיום מכבי קבוצה קטנה וחלשה, כמו מכבי חיפה נגד מנצ'סטר יונייטד. צריכים להשלים עם המצב הזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 18:25

שמואל1 כתב:
שחף כתב:אף אחד לא דיבר על אם יש סיכוי או לא. אבל כל הקלישאות על "החבר'ה נלחמו" זה משהו שמתאים למכבי חיפה נגד מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. אותי בתור אוהד מכבי זה מעצבן לשמוע, כי אנחנו קבוצה עם עבר מפואר וזה נוגד את המנטליות של המועדון בעיני.

אנחנו בימים חדשים, תקופה חדשה.
העבר המפואר, שייך לעבר. כיום מכבי קבוצה קטנה וחלשה, כמו מכבי חיפה נגד מנצ'סטר יונייטד. צריכים להשלים עם המצב הזה.

אני לא מסכים, מכבי מועדון גדול וקבוצה גדולה עדיין (שצועדת בצעדי ענק להיות קבוצה קטנה) ששבויה כבת ערובה בידי פדרמן, ואם לא ישחררה בשנתיים שלוש הקרובות,
אז כל המוניטין שצברה במשך 40 השנים האחרונות יירד לטימיון ואז באמת שנהיה קבוצה קטנה..
נערך לאחרונה על ידי or163 בתאריך 15 פברואר 2013, 18:27, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2013, 18:26

שחף כתב:אני לא חושב שבלאט באמת מאמין שיש כישרון בקבוצה הזאת. הוא לא מבין כדורסל פחות מכל אחד אחר פה. אבל את השטויות האלה שישמור לחדר ההלבשה. אנחנו אלופי אירופה 5 פעמים, לא איזה קבוצת כדורגל ישראלית זניחה שהתפלחה במקרה לשלב הבתים בליגת האלופות.

לא מאמין אז שלא יגיד.
לא צריך לדבר על כישרון, או על יכולת של שחקנים בעונה כזאת. שתיקה שווה הרבה יותר מאוסף של קלישאות שחוקות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2013, 18:28

or163 כתב:אז מה אתם רוצים שיגיד, הודחנו ואנחנו נוסעים להסתלבט במשחקים הבאים ולקבל בראש, כי אין לנו על מה לשחק.
אני בטוח שגם דיוויד לא באמת מאמין למה שאומר שיש סיכוי, אבל הוא חייב להגיד את זה.
יש לי תחושה מוזרה שעוד נתגעגע לטופ 16, כי איך שאני קורא את המפה, אני לא בטוח שמכבי תגיע אפילו לשם בשנים הקרובות,

מי קבע שתמיד צריך לדבר?
אפשר להסתפק ב: "אנחנו נראים לא טוב, והסיכויים קלושים". כל אמירה מעבר לזה, היא קלישאה במקרה הטוב, ושקר במקרה הרע.
חאלס, לא כל האוהדים מפגרים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 18:30

MTA2311 כתב:
or163 כתב:אז מה אתם רוצים שיגיד, הודחנו ואנחנו נוסעים להסתלבט במשחקים הבאים ולקבל בראש, כי אין לנו על מה לשחק.

מי קבע שתמיד צריך לדבר?
אפשר להסתפק ב: "אנחנו נראים לא טוב, והסיכויים קלושים". כל אמירה מעבר לזה, היא קלישאה במקרה הטוב, ושקר במקרה הרע.
חאלס, לא כל האוהדים מפגרים.

אני לא חושב שזה מכוון ברובו לאוהדים, חלק מזה מכוון לאוהדים,
אבל הרוב המכריע מכוון לשחקנים, שאם יעלו בידיעה שאין על מה לשחק, הם יעלו ללא חשק ויושפלו במשחקים שעוד נותרו.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי שחף » 15 פברואר 2013, 18:33

מה שבלאט רוצה להגיד לשחקנים שיגיד להם בחדר הלבשה אחרי המשחק. אור צודק. שיסתפק בקלישאות שחוקות במקום לספר כל מיני סיפורי מעשיות.
שחף

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 18:38

שחף כתב:מה שבלאט רוצה להגיד לשחקנים שיגיד להם בחדר הלבשה אחרי המשחק. אור צודק. שיסתפק בקלישאות שחוקות במקום לספר כל מיני סיפורי מעשיות.

ד"א גם אני אור, אז אני גם צודק? :D
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי שחף » 15 פברואר 2013, 18:42

האור השני צודק :)
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2013, 18:55

אני מסכים עם שחף ועם אור (אוהד של סבא רוג'ר).
אמירות שכאלה לא מעניינות ולא רציניות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 19:05

jol9 כתב:אני מסכים עם שחף ועם אור (אוהד של סבא רוג'ר).

שוב, גם אני אוהד של רוג'ר ושלא תקרא לו סבא!! :)
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2013, 19:12

or163 כתב:

טוב אז אם אתה קצין במודיעין ובעל דעות ימניות מובהקות אז כנראה שאתם פשוט
אותו בן אדם....
:tongue4
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי or163 » 15 פברואר 2013, 19:32

jol9 כתב:
or163 כתב:

טוב אז אם אתה קצין במודיעין ובעל דעות ימניות מובהקות אז כנראה שאתם פשוט
אותו בן אדם....
:tongue4

:laugh3 אני אכן בעל דעות ימניות מובהקות, אך טרם קצין במודיעין, שזה דרך אגב התכנון שלי,
ואם לא יקרה משהו לא צפוי אני גם אהיה :grin
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי מני » 15 פברואר 2013, 20:34

דויד בלאט נראה השנה בדיוק כמו הקבוצה שהוא בנה ,תבוסתן ,הססן, ושלא יודע לקחת החלטות בזמן.
קבוצה שכל משחק ההתקפה שלה זה לכדרר ולכדרר ולכדרר ,ובסוף לזרוק זריקה בשניה האחרונה ,אין לקבוצה משחק עומד, כל הסלים זה במעבר.
סמל אישי של המשתמש
מני

הודעהעל ידי אדגר פו » 18 פברואר 2013, 09:44

נו, אז בלאט הוא לא כזה משיח ולא כזה גאון כמו שניסו למכור לנו כל הזמן יחצ"ניו בתקשורת, וברןך השם לא חסרם כאלו.

בעצם הוא די מתאים למכבי העכשווית ( יותר נכון להנהלה הצעירה שהשתלטה על המועדון מכוח הירושה, משל הייתה בית בורבון ) - מסתפקת במועט, אפורה, " העיקר לתת מלחמה " , " להחתים בחורים טובים " , להיות נחמדים בתקשורת ולא לריב עם אף אחד.

בעצם בלאט הוא רק המראה של מועדון שאיבד את דרכו ואת הד.נ.א שלו שהתוו לו מזרחי ושמלוק לפני 40 שנה. הניצחון הוא כבר לא הכול ולא הכי חשוב, היום הכי חושב להיות נחמד.
מכבי של היום לא הייתה מחתימה את ארל ווילאמס המשוגע שהיה הסנטר הכי חייתי שראתה אירופה הרבה זמן , בטח היה נפסל בגלל שהוא לא היה נחמד.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ankram » 18 פברואר 2013, 09:55

נפלא שבחרתם בדבר היחיד שניתן להגיד עליו "איכותי" במכלול הזה שנקרא מכבי (כולל שחקנים , צוות מקצועי והנהלה) , להפוך אותו לשק החבטות של הפורום הזה.
דיויד כמו כולנו , כולל שחקנים והנהלה חווה עונה מחורבנת , כפי שקורא לעוד הרבה הרבה שחקנים ומאמנים , הוא לא מכונה , ואין שום תעודת ביטוח שלא תהיה לו עונה רעה , כפי שיכול לקרות למאמנים טובים ממנו ופחות טובים ממנו.

אולי באמת מגיע לנו איזה צבי שרף כזה מהדור הישן , אותו דור שכל הפסד היה מכניס את במערכת לסחרור , וכל משחק נגד הפועל ארגזי עפולה , היה היסטריה בהתהוות , יש לי הרגשה שכמה מהאנשים פה עוד תקועים במנטרות של שנות ה 80-90
שכל דבר מקדש את הנצחון , וכל דבר זולתו היא שואה גרעינית.

מה אתם מצפים שהוא יעשה אחרי כל משחק , שהוא יבוא וירד על השחקנים וההנהלה סטייל פיני גרשון? או אולי שהוא ינבח על המראיין כמו שרף?

דיויד איש מקצוע רציני , להזכירכם עוד לא איבד תואר בארץ , הוא יסודי , קפדן ומבין המון כדורסל , כמו כל בן אדם , יש לו עונה מחורבנת , ומגיע לו יותר ממה שהוא מקבל בתרד הזה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־187 אורחים