המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגת ווינר: מכבי vs הפועל אילת - א', 20:15, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר: מכבי vs הפועל אילת - א', 20:15, ספורט 5

הודעהעל ידי ankram » 18 פברואר 2013, 09:43

מה שכן , אני כלל לא פוסל ניתוק חוזה עם פניני בסוף העונה , אני חושב שהבחור גמר את הסיפור שלו , טוב יהיה לשני הצדדים אם יפרדו , הוא צל של עצמו.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי yzafrir » 18 פברואר 2013, 09:51

יוסי22 כתב:
jol9 כתב:
קודי כתב:
jol9 כתב:
קודי כתב:אני לא רואה שום סיבה להשאיר כאן אף זר מעבר לסמית' וג'יימס (כשלידו חייבים סנטר רציני ולא הבדיחה הקרואטית הזו) וגם לא רואה סיבה להשאיר כאן את פניני שמתחיל להזכיר ביכולות השוד שלו את יניב גרין.

יובל, הבעיה שלך היא שאתה פשוט לא מקשיב למה שאומרים מביני דבר...
הבעיות של מכבי הן בכלל בסגל הישראלי, ובעונה הבאה עם גל מקל והלפרין, מכבי תתמודד על הגביע.
בנוסף מכבי חייבת לשפר את העונשין בשביל להיות בפיינל פור כבר השנה.

כל עוד שני הדברים האלה לא יקרו, אנחנו נמשיך להתאכזב.

וואלה צודק. מדהים איך שמביני העניין האלה הצליחו לקחת תקציב של 20 מיליון דולר ולבנות איתו קבוצה יותר גרועה ממה שיעקב אדלר בנה בזמנו. הם רק צריכים בעונה הבאה להביא עוד זר אחד טוב והכל יסתדר... או שלא.

תשמע, כשחצי מהכסף הולך למשכורות ולמימון כרטיסים למשחקים וכרטיסי טיסה לכל הפמליה הזאת במועדון על שבעת המנכלים ועשרת סגני היו"רים,
והחצי השני מתחלק בין שכר שחקנים, לבין פרוייקטים מפוארים כמו מגידו,כמו מחלקת הסקאוטינג וכמו רכישות של שחקנים (כשרוניים או לא, זה לא משנה) שהמאמן לא מעוניין בהם,
אז ככה זה נראה.

אתה תראה, שבעוד מספר חודשים ימכרו לנו שהצליחו להשאיר כאן את היקמן רק בשכר כפול מהיום, למרות שהיה מבוקש בכל אירופה,
ובעצם מדובר בגארד אירופאי מהדרג הגבוה ביותר, שעשה איזה 14 נקודות למשחק, והנה לכם - גם המשכיות,
גם שחקן רעב כמו שהאוהדים אוהבים וגם גארד טופ יורוליג (הרי הוא קלע יותר נקודות מדיאמנטידיס)...

היקמן באמת שחקן לא רע , למרות שלא התחברתי אליו בתחילת העונה חייבים להודות שהוא ממש לא הבעיה בקבוצה הזו .

הבעיה היא שאוחיון הוא לא רכז מוביל לקבוצת יורוליג בשום צורה ושג'יימס לא יכול להוביל כסנטר בכיר , מדלי ההברקה של בלאט נותן ערך מוסף שלילי וסמית לבד לעולם לא יסחוב קבוצת יורוליג.

כשכתבתי פה שפארמר , לאנגפורד , סמית , סופו (בריא) ואליהו זו חמישיה מבריקה צחקו על זה , היום כולם מבינים שזו היתה חמישיה נהדרת.

אני מזכיר את כי יש לאנשים פה נטיה להעצים את החלקים השלילים ולא לראות בשום פנים ואופן את החלקים החיוביים.

השנה יש למכבי באמת קבוצה בינונית , אבל לא צריך לעשות את זה יותר גרוע ממה שזה , זה מספיק בעייתי גם בלי ההגזמות הקבועות.

ולא להגזים זה אומר לזכור שלמרות החולשה של הקבוצה העובדה שמכבי עם מאזן 2-5 שלישי ולא 4-3 חיובי היא בגלל חוסר מזל ולא בגלל יכולת כזו או אחרת.

צחקו על זה ????? אתה כנראה מתבלבל כי מה שאמרנו אז שברגע שפארמר ילך ויוגב (שהיה עד אז אלמוני ברמת יורוליג) ופאפאס לא יוכלו להחזיק את עמדה 1 . ובאמת הקבוצה של שנה שעברה אחרי פארמר לא נראתה כלכך טוב עד הסדרה עם פאו שקצת סינוורה כמה פה...
היה ידוע שפארמר הוא זמני ולא צריך להסתכל על החמישייה הזאת בתחילת העונה כדבר מייצג .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 09:54

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:איפה כל האנשים ש"ירדו" עליי כשאמרתי שבלי אליהו הקבוצה הזו לא יותר טובה מקבוצות כמו מגדל, חיפה (ועכשיו מסתבר שגם אילת)?

מפתיע שאתה בוחר להגיד דבר כזה, דווקא כשאנחנו בקושי מנצחים את אילת כשהיקמן פצוע.
תוכיח לי שהחיסרון של ליאור השפיע יותר מהחיסרון של היקמן.

היקמן? בחיים שלי לא שמעתי את השם הזה? הוא לא משחק בחולון?
roy1000

הודעהעל ידי קודי » 18 פברואר 2013, 10:16

ankram כתב:יובל , אתה חייב להגמל מנבואות האוב שלך , להזכירך ה 21.12.12 , כבר עבר.

להזכירך בלאט היה כבר ברוסיה , ושם הבוסים הם לא יותר קלים מפה , וויכוח אחד עם הבוס ואתה בגולאג , בטורקיה העיפו לו את כל הזרים בשלב הטופ16 , בגלל שהם לא עלו על טיסה לבלגרד בזמן מלחמה, ובבולוניה החתימו לו שחקן מפתח על חוזה כפול וזה יצר סקנדל גדול, עד כדי כמעט איבוד תואר.
אזי נכון שתמיד אצלך יובל הדשא של השכן ירוק יותר , אבל בלאט אכל חצץ כמעט בכל מקום באירופה שאימן , כי מה לעשות , והאמת היא שמאחורי כל בעל קבוצה , מסתתר אוהד , שיש לו את האמצעים להשפיע.

אני לא דואג לעתידו , עונה אחת מחורבנת לא תגמור לו את הקרייריה , גם לא 2 ולא שלוש , לסקריולו לא חסר עבודה , בלאט עוד צעיר יחסית , הוא הוכיח את עצמו בכל מסגרת אליה הגיע , והוא איש עבודה מהמרשימים שיצא לי לראות.

שני דברים:
1. נבואות האוב שלי בינתיים, לצערי, מתגשמות אחת לאחת. זה שבדרך היו מקרים בודדים כמו מצ'באן שטעיתי לגביהם לא משנה את זה.
2. בלאט הוא מאמן מצויין ולטעמי המתאים ביותר לאמן את מכבי. אבל בלאט, עם כל הכבוד, לא הגיע עוד לאף הישג גדול כמאמן קבוצה. הוא לקח אליפות אירופה חד פעמית עם נבחרת רוסיה אבל ביורוליג לא הגיע להישגים גדולים מדי. הוא הגיע פעם אחת לגמר היורוליג ועוד פעם לחצי הגמר ומעבר לזה לא הגיע לפיינל פור. סקריולו הוא לא אינדיקציה מאחר שהוא איטלקי-ספרדי ולכן תמיד ימצא עבודה באחת הליגות הללו. עוד עונה כמו הנוכחית תקבור את הקריירה של בלאט, שלהזכירך לפני שהוא חזר למכבי לפני שנתיים היתה בדרך למטה עם שכר מגוחך שקיבל בסלוניקי אליה הגיע באמצע העונה. אפילו קזלאוסקס, שהצליח להוציא בלא מעט קבוצות מים מהסלע ובשנה שעברה רק הפסיד בגמר היורוליג כבר לא נחשב היום להיט גדול. למאמנים כמו אובראדוביץ ומסינה, שהצליחו בלא מעט מקומות וזכו בהרבה תארים, מותר לתת פה ושם עונות גרועות אבל לא לבלאט שכמאמן ראשי בקבוצה עדיין לא השיג הרבה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 10:23

קודי כתב:ממש ממש לא. אני מעדיף את בלאט על כל מאמן אחר שיכול להגיע לכאן (מה לעשות, שמסינה ואובראדוביץ לא יכולים...) אבל לצערי הוא צריך להיות אידיוט בשביל להישאר כאן. את הכסף שהוא מרוויח כאן הוא יכול לקבל במקום אחר באירופה ולא ישבו לו שם ילדי זהב על הראש, כי עוד עונה כזו והוא קובר לעצמו את הקריירה.

אני גם חושב שבלאט מיצה את מה שהוא יכול לעשות במכבי תחת התנאים הנוכחיים. לדעתי הוא לא יישאר פה בעונה הבאה. אני מהמהר על גודס כמחליף, פשוט כי הוא האופציה הכי זולה.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 10:25

קודי כתב:ועוד דבר - בלאט פשוט הפך לסוג של דרוקר, שכל הזמן "מעודד מהלחימה של החבר'ה" ומרגיש טוב גם אחרי הפסדים. תסתכלו כמה פוסטים הוציאו באתר הפייסבוק של מכבי עם ציטוטים ותשבוחות על הלחימה של השחקנים ועל כך שהם לא ויתרו על הסוף נגד ברצלונה. אם זה לא היה בעברית הייתי בטוח שמדובר באתר של לובליאנה. אני זוכר את הימים שמזרחי היה קונס את השחקנים על נצחון בהפרש קטן על גבעת שמואל...

אין מה לעשות. אני אגיד את זה עוד 20 פעמים - בלי אליהו, מכבי לא יותר טובה משאר הליגה הישראלית. אין מה לקנוס שחקנים על חוסר כישרון. אני חושב שבלאט צודק בגישה שלו - זה אמנם תבוסתני, אבל זו הכרה במציאות.
roy1000

הודעהעל ידי קודי » 18 פברואר 2013, 10:44

roy1000 כתב:
קודי כתב:ועוד דבר - בלאט פשוט הפך לסוג של דרוקר, שכל הזמן "מעודד מהלחימה של החבר'ה" ומרגיש טוב גם אחרי הפסדים. תסתכלו כמה פוסטים הוציאו באתר הפייסבוק של מכבי עם ציטוטים ותשבוחות על הלחימה של השחקנים ועל כך שהם לא ויתרו על הסוף נגד ברצלונה. אם זה לא היה בעברית הייתי בטוח שמדובר באתר של לובליאנה. אני זוכר את הימים שמזרחי היה קונס את השחקנים על נצחון בהפרש קטן על גבעת שמואל...

אין מה לעשות. אני אגיד את זה עוד 20 פעמים - בלי אליהו, מכבי לא יותר טובה משאר הליגה הישראלית. אין מה לקנוס שחקנים על חוסר כישרון. אני חושב שבלאט צודק בגישה שלו - זה אמנם תבוסתני, אבל זו הכרה במציאות.

הבעיה העיקרית היא שבלי אליהו זו קבוצה חסרת שכל לחלוטין וההתמודדות שלה עם הגנות קצת יותר מורכבות מאישית רגילה הופכת לקשה מאוד. אתמול מכבי נזקקה להארכה כדי להגיע ל-72 נקודות בבית נגד אילת.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 פברואר 2013, 10:49

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:איפה כל האנשים ש"ירדו" עליי כשאמרתי שבלי אליהו הקבוצה הזו לא יותר טובה מקבוצות כמו מגדל, חיפה (ועכשיו מסתבר שגם אילת)?

מפתיע שאתה בוחר להגיד דבר כזה, דווקא כשאנחנו בקושי מנצחים את אילת כשהיקמן פצוע.
תוכיח לי שהחיסרון של ליאור השפיע יותר מהחיסרון של היקמן.

היקמן? בחיים שלי לא שמעתי את השם הזה? הוא לא משחק בחולון?

אתה מצחיק. אם היקמן ברמה של חולון, אז ליאור ברמה של אילת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אדגר פו » 18 פברואר 2013, 10:51

התירוץ של אליהו והלמלם היקמן לא ממש תופס מים, כי אילת הופיעה בלי הזר הכי חשוב שלה למשחק והסגל הישראלי של אילת לא שווה אפילו ספסל עמוק במכבי, אולי למעט אפיק ניסים .

הבעייה של מכבי זה שאין בה שום סגנון משחק, שום תבנית, שום תרגילים לקלעים או לגבוהים , כאילו אין בה יד מכוונת. בעצם הבעייה הכי גדולה זה שאין בה טיפת אינטילגנציה או קלאס, אולי הקבוצה הכי מכוערת שהייתה כאן מאז 98 .
נערך לאחרונה על ידי אדגר פו בתאריך 18 פברואר 2013, 11:04, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 פברואר 2013, 10:51

roy1000 כתב:

אתה יכול להגיד את זה גם עוד 50 פעמים. בליגה ליאור הוא פאקטור משמעותי( ומסתבר שגם היקמן), אבל באירופה הוא לא פאקטור כבר 3 שנים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 11:05

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

אתה יכול להגיד את זה גם עוד 50 פעמים. בליגה ליאור הוא פאקטור משמעותי( ומסתבר שגם היקמן), אבל באירופה הוא לא פאקטור כבר 3 שנים.

היקמן הוא לא "פקטור משמעותי" בשום קבוצה בעולם. ליאור הוא שחקן היורוליג היחיד בקבוצה הזו. להגיד שהוא לא פקטור 3 שנים זה קצת מצחיק, אבל בסדר.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 11:07

קודי כתב:הבעיה העיקרית היא שבלי אליהו זו קבוצה חסרת שכל לחלוטין וההתמודדות שלה עם הגנות קצת יותר מורכבות מאישית רגילה הופכת לקשה מאוד. אתמול מכבי נזקקה להארכה כדי להגיע ל-72 נקודות בבית נגד אילת.

בלי אליהו הקבוצה הזו לא יכולה לעשות סל בהתקפה עומדת. זה הופך להיות אחד על חמש של יוגב או היקמן והם לא שחקנים מספיק מוכשרים לעשות את זה אפילו בקטסל.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 פברואר 2013, 11:18

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

היקמן הוא לא "פקטור משמעותי" בשום קבוצה בעולם. ליאור הוא שחקן היורוליג היחיד בקבוצה הזו. להגיד שהוא לא פקטור 3 שנים זה קצת מצחיק, אבל בסדר.

הוא קולע יותר מליאור, מוסר יותר אסיסטים, חוטף יותר והמדד שלו גבוה יותר.
אפשר לא לאהוב אותו(ואני בהחלט לא אוהב אותו), ואפשר לא לאהוב את סגנון המשחק שלו, אבל הוא בהחלט פאקטור משמעותי העונה במכבי( לצערי הרב).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 18 פברואר 2013, 11:43

MTA2311 כתב:הוא קולע יותר מליאור, מוסר יותר אסיסטים, חוטף יותר והמדד שלו גבוה יותר.
אפשר לא לאהוב אותו(ואני בהחלט לא אוהב אותו), ואפשר לא לאהוב את סגנון המשחק שלו, אבל הוא בהחלט פאקטור משמעותי העונה במכבי( לצערי הרב).

המספרים האלו אומרים יותר על מכבי ובלאט מעל ליאור.
roy1000

הודעהעל ידי aribari24 » 18 פברואר 2013, 13:08

גם לדעתי יש להתיר את החוזה עם פניני.

הבנאדם כבר שנתיים לא תורם כלום לקבוצה, רך, לא שומר ובעיקר לא קולע (אתמול העיף שני איירבולים מביכים)
aribari24

הודעהעל ידי jol9 » 18 פברואר 2013, 13:55

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

הוא קולע יותר מליאור, מוסר יותר אסיסטים, חוטף יותר והמדד שלו גבוה יותר.

כבר כתבתי את זה לפני אבל אכתוב שוב - היקמן הוא זונת סטטיסטיקה.
הוא שחקן שלא תורם כלום אחד גדול למשחק הקבוצתי, מחזיק המון בכדור, מוביל המתפרצות הכי גרוע שראיתי בכל חיי (באמת - בלי הגזמה) ובאופן כללי לא שחקן פיקח
במיוחד (אם כי גם לא טיפש).

אז יפה לו שהוא קולע הרבה, אבל מתי ראית אותו מוותר על זריקה בשביל שחקן אחר, או מנסה להכניס מישהו משחקני הפנים למשחק?

ליאור על כל מגרעותיו, הוא שחקן קבוצתי מצויין. אם היה משחק קצת יותר דקות וקצת יותר בעקביות, אז גם המספרים היבשים שלו היו טובים יותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 פברואר 2013, 14:00

אני לא מסנגר פה על היקמן, ובניגוד אליך אני כן חושב שהוא שחקן טיפש. בשנה נורמלית לא אמור להגיע לפה שחקן כזה. ויחד עם זאת, אי אפשר להתכחש לכך שהוא אחד מהשחקנים הכי חשובים שלנו העונה. זה אכן עצוב, אבל זאת המציאות.

אם ליאור היה מתחיל לשמור קצת ולקחת ריבאונד מדי פעם, הוא גם היה משחק יותר דקות.
לא חשוב, זה לא דיון השוואה בין ליאור להיקמן, אבל כשאומרים שבקושי ניצחנו את אילת, זה כנראה גם בגלל החיסרון של היקמן, ולא רק של ליאור. משם התחיל הדיון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 18 פברואר 2013, 14:06

MTA2311 כתב:אני לא מסנגר פה על היקמן, ובניגוד אליך אני כן חושב שהוא שחקן טיפש. בשנה נורמלית לא אמור להגיע לפה שחקן כזה. ויחד עם זאת, אי אפשר להתכחש לכך שהוא אחד מהשחקנים הכי חשובים שלנו העונה. זה אכן עצוב, אבל זאת המציאות.

אם ליאור היה מתחיל לשמור קצת ולקחת ריבאונד מדי פעם, הוא גם היה משחק יותר דקות.
לא חשוב, זה לא דיון השוואה בין ליאור להיקמן, אבל כשאומרים שבקושי ניצחנו את אילת, זה כנראה גם בגלל החיסרון של היקמן, ולא רק של ליאור. משם התחיל הדיון.

אני חושב שהנקודה של רוי היא ברורה, והוא טוען שליאור הוא שחקן היורוליג הלגיטימי היחיד במכבי.
אני לא מסכים עם זה, כי לדעתי גם סמית' וגם ג'יימס הם כאלה, והיקמן כשחקן שולי יותר, בוודאי גם יכול להצליח בחלק מהקבוצות.
ברור שגם ליאור הוא שחקן יורוליג, ושחקן יורוליג טוב, שלא מצליח להוציא מעצמו את המקסימום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי משה » 18 פברואר 2013, 14:34

roy1000 כתב:
קודי כתב:הבעיה העיקרית היא שבלי אליהו זו קבוצה חסרת שכל לחלוטין וההתמודדות שלה עם הגנות קצת יותר מורכבות מאישית רגילה הופכת לקשה מאוד. אתמול מכבי נזקקה להארכה כדי להגיע ל-72 נקודות בבית נגד אילת.

בלי אליהו הקבוצה הזו לא יכולה לעשות סל בהתקפה עומדת. זה הופך להיות אחד על חמש של יוגב או היקמן והם לא שחקנים מספיק מוכשרים לעשות את זה אפילו בקטסל.

באמת שאני לא מבין למה אתה כל כך תופס מאליהו. כבר 4 שנים שהוא לא מתקדם במילימטר והיכולת שלו לעשות סלים בהתקפה עומדת היא מול קבוצות ישראליות או קבוצות מהשלב הראשון ביורוליג, בזה זה מסתיים.
משה

הודעהעל ידי yzafrir » 18 פברואר 2013, 15:07

דווקא העונה אליהו פתח מצויין גם בהגנה ונחלש בשלב מסויים אבל אני חושב שדווקא העונה ראיתי אצלו דברים שאף פעם לא ראיתי קודם , בעיקר מבחינת המלחמה שלו והרצון שלו...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], עידן ו־215 אורחים