המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טופ 16, מח' 8: מכבי נגד סיינה - חמישי, 21:05, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טופ 16, מח' 8: מכבי נגד סיינה - חמישי, 21:05, ערוץ 10

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2013, 00:06

פניני לא שווה 400K לעונה. בגלל שהוא ישראלי אנחנו גם אוכלים אותה עם המיסוי שלו. כבר שנתיים הוא לא פוגע ביורוליג.
הסיפור על זה שהוא קיבל הצעה מאולימפיאקוס זה קישקוש רציני לדעתי. אולי הסוכן שלו המציא את זה כדי ללחוץ על פדרמן, ופדרמן בלע את זה כמו גדול.
מכבי יכולה להביא את הלפרין. אני לא מתלהב יותר מידי אבל הפוטנציאל קצת יותר גדול והוא אול גם יהיה יותר זול עכשיו. ובכל מקרה הוא לא יעשה פאדיחות כמו של פניני שיביישו את השם של מכבי.
שחף

הודעהעל ידי קובי » 22 פברואר 2013, 00:06

שון ג'יימס היה פשוט מפלצתי היום. תצוגה הגנתית כזו בצהוב אני לא זוכר מאז ימי נדב.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2013, 00:10

קובי כתב:שון ג'יימס היה פשוט מפלצתי היום. תצוגה הגנתית כזו בצהוב אני לא זוכר מאז ימי נדב.

אני אומר את זה כבר כמה שבועות...
הוא פשוט שחקן נפלא. אני מאוד אוהב אותו ואת המחוייבות שלו והשקט שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2013, 00:14

jol9 כתב:
קובי כתב:שון ג'יימס היה פשוט מפלצתי היום. תצוגה הגנתית כזו בצהוב אני לא זוכר מאז ימי נדב.

אני אומר את זה כבר כמה שבועות...
הוא פשוט שחקן נפלא. אני מאוד אוהב אותו ואת המחוייבות שלו והשקט שלו.

מסכימה, בגלל זה אני לא חושבת שעמדת הסנטר היא אחת מאילו שצריך לפוצץ עליה כסף בעונה הבאה.
סנטר שישלים את ג'יימס גם אם יהיה מעט נגרי, יכול להיות מספיק בהחלט.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי felix_r » 22 פברואר 2013, 00:16

שחף כתב:פניני לא שווה 400K לעונה. בגלל שהוא ישראלי אנחנו גם אוכלים אותה עם המיסוי שלו. כבר שנתיים הוא לא פוגע ביורוליג.
הסיפור על זה שהוא קיבל הצעה מאולימפיאקוס זה קישקוש רציני לדעתי. אולי הסוכן שלו המציא את זה כדי ללחוץ על פדרמן, ופדרמן בלע את זה כמו גדול.
מכבי יכולה להביא את הלפרין. אני לא מתלהב יותר מידי אבל הפוטנציאל קצת יותר גדול והוא אול גם יהיה יותר זול עכשיו. ובכל מקרה הוא לא יעשה פאדיחות כמו של פניני שיביישו את השם של מכבי.

לדעתי פניני כן שווה את הסכום. פניני הוא שחקן עם אינטלגנציית משחק גבוה וזה מאוד חסר לנו בקבוצה העונה.
ראית באיזו חוכמה הוא סחט עבירות היום ממש מכלום?
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 22 פברואר 2013, 00:17, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2013, 00:17

ראינו את ג'יימס מול ברצלונה. הוא באמת אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר נורמלי כמו סיינה. אבל קבוצות עם גבוהים רציניים זה מעל לליגה שלו. הייתי מוותר על 4 ומעביר לשם את ג'יימס ליד סנטר כמו בורוסיס שקולע מבחוץ.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 22 פברואר 2013, 00:18, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2013, 00:18

שחף כתב:ראינו את ג'יימס מול ברצלונה. הוא באמת אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר נורמלי כמו סיינה. אבל קבוצות עם גבוהים רציניים זה מעל לליגה שלו.

זה לא. הבעיה לא היתה בג'יימס שנתן משחק טוב גם מול ברצלונה.
חוץ מזה, בוא נתרכז באיך אנחנו מתמודדים מול קבוצות מהדרג השני קודם, ורק אח"כ נחשוב על ברצלונה, ריאל וצסקא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2013, 00:20

jol9 כתב:
שחף כתב:ראינו את ג'יימס מול ברצלונה. הוא באמת אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר נורמלי כמו סיינה. אבל קבוצות עם גבוהים רציניים זה מעל לליגה שלו.

חוץ מזה, בוא נתרכז באיך אנחנו מתמודדים מול קבוצות מהדרג השני קודם, ורק אח"כ נחשוב על ברצלונה, ריאל וצסקא.

רגע, הגבוהים של חימקי לא חגגו לנו בצבע? ומה עם קאחה לאבורל? אני מחבב את ג'יימס, אבל אי אפשר לשחק ברמות האלה בלי אופציית פוסט אפ, ואי אפשר להתמודד ברמות הגבוהות בלי בשר בצבע.

כמו שאמרתי קודם, במקום לחפש איזה מספר 4 שאולי יהיה טוב ואולי לא(כי פדרמן לא באמת יביא לפה את פוטסיס או משהו כזה) בוא נביא את בורוסיס ונעביר את ג'יימס ל-4.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2013, 00:24

שחף כתב:ראינו את ג'יימס מול ברצלונה. הוא באמת אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר נורמלי כמו סיינה. אבל קבוצות עם גבוהים רציניים זה מעל לליגה שלו. הייתי מוותר על 4 ומעביר לשם את ג'יימס ליד סנטר כמו בורוסיס שקולע מבחוץ.

אז תביא שחקן חזק שישלים אותו טוב אבל שיהיה זול.
כשמחלקים את עוגת התקציב, אי אפשר להשקיע סכומי עתק בעמדה אחת שכבר יש לך עליה שחקן נהדר (ראינו מה קרה בעמדה 4 העונה)
אי אפשר לוותר על שחקן כמו ג'יימס, ואי אפשר להשקיע סכום עתק על סנטר אחרי שכבר אתה משלם סכום נכבד על ג'יימס.

יש עמדות שאין לך שם כלום ושום דבר ואתה מוכרח להשקיע בהם בעדיפות יותר מעליונה, עמדת הסנטר אינה בעייתית כמו האחרות.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קובי » 22 פברואר 2013, 00:24

שחף כתב:ראינו את ג'יימס מול ברצלונה. הוא באמת אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר נורמלי כמו סיינה. אבל קבוצות עם גבוהים רציניים זה מעל לליגה שלו. הייתי מוותר על 4 ומעביר לשם את ג'יימס ליד סנטר כמו בורוסיס שקולע מבחוץ.

אתה שבוי במנטרות שמתאימות לקיץ. ג'יימס נותן עונה פנטסטית ביורוליג וגם מול ברסה, למרות שפתח חלש, המשיך מצויין וסיים עם 16 נק' ו-18 מדד. בכלל, לכמה קבוצות יש "גבוהים רציניים" ?
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי NY boy » 22 פברואר 2013, 00:26

אף קבוצה לא חגגה עלינו בצבע בגלל ג'יימס, אם כבר חגגו בגלל שג'יימס הסתבך בבעיית עבירות שזה הבעיה העיקרית שלו או כי פשוט הוא היה לבד עם 4 גארדים מסביבו ולא שום דבר שקשור ליכולת שלו. גם נגד ברצלונה הוא היה טוב, הבעיה הייתה שהוא היה לבד לחלוטין ונאלץ לעשות דברים שהוא לא יודע, כמו גם לסגור את כל החורים בהגנה (מה שהשאיר את הריבאונד פתוח לחלוטין). ג'יימס אחלה, וגם אחלה אפילו כשחקן פותח, אבל הוא אחלה ל20-25 דקות משחק, בגלל שבשיא הכושר והיכולת\פיזיות בשביל שהוא יהיה אפקטיבי הוא לא יכול להישאר על הפרקט יותר מידי. שחקן שמשחק 30+ דקות שומר על עצמו, שומר עבירות, לא משחק בשיא הכושר. הוא חייב לקבל עזרה של שחקן נוסף לפחות ברמה שלו אבל בסגנון שונה (יותר גדול, יותר פיזי, יותר משחק גב לסל). בורוסיס זה התאמה מצויינת בשבילו בסגנון אחד. שחקן כמו סופו למשל זה גם התאמה מצויינת. אפילו אחד כמו וויוקאס למשל. הכיוון של מכבי צריך להיות במקום 2 זרים בעמדה 4 ו 5, גבוה בכיר שיכול לשחק לצד אליהו ולצד ג'יימס כשלישיה המובילה בפנים + גיבוי של טיוס כגבוה הרביעי.
נערך לאחרונה על ידי NY boy בתאריך 22 פברואר 2013, 00:26, נערך פעם אחת בסך הכל.
NY boy

הודעהעל ידי felix_r » 22 פברואר 2013, 00:26

שחף כתב:
jol9 כתב:

רגע, הגבוהים של חימקי לא חגגו לנו בצבע? ומה עם קאחה לאבורל? אני מחבב את ג'יימס, אבל אי אפשר לשחק ברמות האלה בלי אופציית פוסט אפ, ואי אפשר להתמודד ברמות הגבוהות בלי בשר בצבע.

כמו שאמרתי קודם, במקום לחפש איזה מספר 4 שאולי יהיה טוב ואולי לא(כי פדרמן לא באמת יביא לפה את פוטסיס או משהו כזה) בוא נביא את בורוסיס ונעביר את ג'יימס ל-4.

תשמע, אין סנטר בעולם שהוא גם זריז וקפיצי, וגם חזק ומאסיבי. או זה או זה. בגלל זה צריך יותר מסנטר אחד, על מנת לאפשר למאמן אופציות להתאמת מאטצ'-אפים.

בדיוק כמו שלברצלונה יש את טומיץ' וג'אוואי. כל אחד עם תכונות אחרות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2013, 00:28

זה לא ממש מנטרות של הקיץ, קובי. ג'יימס נותן עונה מצויינת. יש ודאות שהוא יחזור על המספרים האלה בעונה הבאה, כשקבוצות קצת יכירו אותו? ראינו מה קרה להנדריקס ולחוזה מיליון היורו שלו במילאנו.
שחף

הודעהעל ידי NY boy » 22 פברואר 2013, 00:30

שחף כתב:זה לא ממש מנטרות של הקיץ, קובי. ג'יימס נותן עונה מצויינת. יש ודאות שהוא יחזור על המספרים האלה בעונה הבאה, כשקבוצות קצת יכירו אותו? ראינו מה קרה להנדריקס ולחוזה מיליון היורו שלו במילאנו.

אין וודאות לשום דבר, אם כי הנדריקס בהחלט השתפר בקבוצה בעונה השנייה. כשהוא עבר למילאנו, זה כבר במילאנו וזה לא ממש קשור.

מה שכן יש זה היסטוריה, דווקא אם מסתכלים על ההיסטוריה של ג'יימס, אומנם זה רק בארץ שלנו אבל הוא מראה מגמת שיפור ככל שהזמן עובר ולא להפך. בבני השרון הוא נתן עונה ראשונה בינונית, שנייה טובה, שלישית השחקן הכי טוב בליגה (מחוץ למכבי). אם מסתכלים על התקופה אצלנו אז גם כן, התחלה בינוני עד חלשה, קצת יותר טוב סוף העונה שעברה. שלב ראשון לא רע ביורוליג השנה, טופ 16 מצוין. התקדמות ברורה ככל שהוא לומד יותר את הרמה ומה שרוצים ממנו או משתפר. כמה שיש סיכוי שלא יחזור על המספרים יש גם סיכוי שבשנה הבאה, עם גארדים יותר טובים (מה שאני בטוח שיהיה) וקבוצה טובה יותר ג'יימס עוד יהיה טוב יותר ויתן מספרים טובים יותר מהשנה.
NY boy

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 פברואר 2013, 00:31

or163 כתב:תומאס רס נראה כמו סבא בספסל, ואם לא המדים אפשר לחשוב שהוא הורה של אחד מהשחקנים.

חחחחחח גדול
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי קובי » 22 פברואר 2013, 00:31

שחף כתב:זה לא ממש מנטרות של הקיץ, קובי. ג'יימס נותן עונה מצויינת. יש ודאות שהוא יחזור על המספרים האלה בעונה הבאה, כשקבוצות קצת יכירו אותו? ראינו מה קרה להנדריקס ולחוזה מיליון היורו שלו במילאנו.

זה מנטרות של הקיץ לומר על ג'יימס "ראינו אותו נגד ברצלונה" ו"הוא אחלה מול קבוצות שאין להם סנטר". לא תופס.

לשאלתך, אני לא חושב שצריך לבנות על ג'יימס הרים וגבעות. אני חושב שהוא צריך להילחם על מקומו עם סנטר רציני שיגיע לעמדה 5. יחד עם זאת, אם מדברים על עדיפויות, אז עמדה 1 מעל לכל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שחף » 22 פברואר 2013, 00:34

עם זה אני מסכים.
אין לי שום דבר נגד ג'יימס, הוא בגדול אחלה וגם האופי שלו זה משהו די נדיר יחסית לרוב הזרים שעברו פה בשנים האחרונות. אבל בסכומים שתומאס+פלאניניץ'+שרמדיני עלו אפשר להביא מישהו רציני. בורוסיס אולי. או לפחות מאריץ'. מישהו שייתן גוף ובשר בצבע וייתן אופציה למשחק עם הגב לסל.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2013, 00:34

שחף כתב:
jol9 כתב:

בוא נביא את בורוסיס ונשאיר את ג'יימס ב-5.
ג'יימס הוא לא 4 ולא יהיה 4, וגם אם תגיד את זה כמה פעמים זה לא יהפוך לנכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 פברואר 2013, 00:37

אתם באמת חושבים שעם חוזים של בורוסיס וג'יימס יישאר למכבי משהו שיהיה קצת יותר ממקל ואוחיון כרכזים מובילים??
כי במצב כזה מה יעזרו לנו בורוסיס וג'יימס??
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי NY boy » 22 פברואר 2013, 00:38

שחף כתב:עם זה אני מסכים.
אין לי שום דבר נגד ג'יימס, הוא בגדול אחלה וגם האופי שלו זה משהו די נדיר יחסית לרוב הזרים שעברו פה בשנים האחרונות. אבל בסכומים שתומאס+פלאניניץ'+שרמדיני עלו אפשר להביא מישהו רציני. בורוסיס אולי. או לפחות מאריץ'. מישהו שייתן גוף ובשר בצבע וייתן אופציה למשחק עם הגב לסל.

+1
+2
+3

זהו בדיוק! איכות עדיף על כמות. במקום לחפש מציאות בשוק, במקום לבזבז סתם, תביא שחקן אחד טוב! תביא עוד גבוה איכותי, בנוסף לג'יימס, אליהו, וטיוס ויש לך קו פנים יורוליג טוב מאד.
NY boy

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־186 אורחים