המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טופ 16, מח' 8: מכבי נגד סיינה - חמישי, 21:05, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טופ 16, מח' 8: מכבי נגד סיינה - חמישי, 21:05, ערוץ 10

הודעהעל ידי yzafrir » 22 פברואר 2013, 15:33

הדבר היחיד שמדאיג לגבי באראץ זה הפציעות שלו . הוא לא חוזר לעצמו בגללם . אבל אין ספק שבאראץ בכושר הוא אחד הסנטרים הטובים באירופה .
מה שכן , אי אפשר לומר על סנטר ספציפי שהוא לא יצליח ללא גארדים טובים כי אף סנטר לא יצליח ללא גארדים טובים . הסנטר תמיד תלוי בגארדים שאיתו כדי לעשות נקודות ....
באראץ וגם סופו הם באמת שמות שיהיו רלוונטים לשנה הבאה בגלל שסביר שישוחררו מהקבוצות שלהם וכך גם בורוסיס שאחרי השנתיים במילאנו וזה שהוא יהיה שנה הבאה בן 31 (לא צעיר בשביל סנטר) יכול להוזיל את המחיר שלו .
אבל לדעתי מבחינת סדר עדיפיות צריך קודם כל רכז .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי NY boy » 22 פברואר 2013, 15:55

סופו חתם ל3 שנים בפנא ואין שום סיכוי שישחררו אותו. הוא יווני, הוא חתם יחסית בזול והוא אייקון ביוון סה"כ. בפנא עומדים בחוזים שם חתמו וסופו ישאר שם את כל תקופת החוזה.
NY boy

הודעהעל ידי felix_r » 22 פברואר 2013, 16:07

yzafrir כתב:הדבר היחיד שמדאיג לגבי באראץ זה הפציעות שלו . הוא לא חוזר לעצמו בגללם . אבל אין ספק שבאראץ בכושר הוא אחד הסנטרים הטובים באירופה .
מה שכן , אי אפשר לומר על סנטר ספציפי שהוא לא יצליח ללא גארדים טובים כי אף סנטר לא יצליח ללא גארדים טובים . הסנטר תמיד תלוי בגארדים שאיתו כדי לעשות נקודות ....
באראץ וגם סופו הם באמת שמות שיהיו רלוונטים לשנה הבאה בגלל שסביר שישוחררו מהקבוצות שלהם וכך גם בורוסיס שאחרי השנתיים במילאנו וזה שהוא יהיה שנה הבאה בן 31 (לא צעיר בשביל סנטר) יכול להוזיל את המחיר שלו .
אבל לדעתי מבחינת סדר עדיפיות צריך קודם כל רכז .

תשכח מבורוסיס.
אם ירד לרמת המחיר שלנו, אז הוא יחתום באחת היווניות.
אין לו מה לחפש אצלנו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי refael » 22 פברואר 2013, 16:21

אני דווקא הייתי הולך יותר בכיוון של פוטיסט מאשר ברוסיס,בדיוק מה שמכבי צריכים שחקן בעמדה ארבע עם יד מצויינת לשלוש,נותן הגנה וריבאונד ויודע להתמודד עם לחץ בכל זאת זכה בכמה תארים עם פאו.
הוא עבר שנתיים לא הכי טובות אבל אני חושב שבלאט יכול להחזיר אותו ליכולת הטובה שלו מלפני שנתיים ולהשתלב פה מצויין.
הייתי לוקח את הסיכון הזה ושם עליו את ה700-800 אלף. חוץ מזה ברוסיס סתם שחקן לוזר שלא הגיע לשום תואר בחיים בקבוצות שהיה,ולהזכיר לכם גם הוא היה מעורב בפרשת סמים אם אני לא טועה לפני שנה.
תמונה
refael

הודעהעל ידי Asf » 22 פברואר 2013, 16:54

refael כתב:אני דווקא הייתי הולך יותר בכיוון של פוטיסט מאשר ברוסיס,בדיוק מה שמכבי צריכים שחקן בעמדה ארבע עם יד מצויינת לשלוש,נותן הגנה וריבאונד ויודע להתמודד עם לחץ בכל זאת זכה בכמה תארים עם פאו.
הוא עבר שנתיים לא הכי טובות אבל אני חושב שבלאט יכול להחזיר אותו ליכולת הטובה שלו מלפני שנתיים ולהשתלב פה מצויין.
הייתי לוקח את הסיכון הזה ושם עליו את ה700-800 אלף. חוץ מזה ברוסיס סתם שחקן לוזר שלא הגיע לשום תואר בחיים בקבוצות שהיה,ולהזכיר לכם גם הוא היה מעורב בפרשת סמים אם אני לא טועה לפני שנה.

אני חושב שפוטסיס הוא אחלה שחקן שיכול להתאים למכבי, אבל לדעתי להוציא סכומים כאלה על עמדה 4, לפחות כל עוד אליהו במכבי, זו טעות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 פברואר 2013, 16:59

פוטסיס?? באמת?? גם בפאו היה אובר רייטד בטירוף.
גם אם עוזבים לרגע את העונות הנוראיות שלו, את העובדה שהוא בן 32 ואת זה שפאו הציעה עליו חצי מיליון יורו לא מזמן יש לנו כבר שחקן יקר אחד בעמדה הזאת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מני » 22 פברואר 2013, 17:13

[quote="er79"]לכבוד חג הפורים מכבי התחפשה לקבוצה. חבל שלא כל יום פורים. מעט מדי, מאוחר מדי. איפה לעזאזל הייתם כל הטופ 16? למה תצוגות תכלית כאלו לא נראו במחוזותינו עד כה? אני מאמין שפספסנו את הרכבת. אגב, ברוך שובך גיא פניני מתרדמת החורף שלך. הגיע הזמן שגם אוחיון יקום לתחייה, רק חבל שזה בגארבג' טיים של העונה.
אני שוב טוען בניגוד להרבה אנשים כאן: סמית' וג'יימס צריכים להישאר במכבי גם בעונה הבאה, ומי שחושב אחרת לא יודע על מה הוא מדבר. אפשר להתווכח על האם הם יעלו מהספסל או לא, אבל שניהם חייבים להישאר במכבי.
שיהיה בהצלחה.[/quot]

כנראה ששבוע הבא הכותרת בעיתונים תהיה "לא כל יום פורים".
סמל אישי של המשתמש
מני

הודעהעל ידי jol9 » 22 פברואר 2013, 19:13

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
כן, בדיוק. הוא תמיד יעדיף את הג'יימסים וההנדריקסים על הסנטרים הקלאסיים. גם את סופו הוא לא רצה, ובהזדמנות הראשונה העיף אותו, למרות שהוא הביא אותו לגמר היורוליג כמה חודשים קודם לכן.
באראץ לעולם לא יהיה שחקן גדול אצל דייויד. יש בו את כל מה שדייויד לא אוהב.

אני חושב שאתה טועה כאן.
אפשר לעוות את העניין איך שרוצים, אבל ניקו הפך לסנטר הטוב באירופה אצל בלאט (בעונה עם בנו אודריך והחברים), וגם סופו הפך לכזה אצל בלאט (גם אם רק לעונה אחת).

ד"א סופו משחק היום בפאו 12דקות למשחק וקולע 8 נק' (בטופ 16 פחות מ-7) ו2.5 רב'... אז אולי הבעיה במקרה הזה הוא לא בלאט אלא סופו עצמו.

אתה חושב שבלאט היה מעדיף את הנדריקס ע"פ קרסטיץ' או פקוביץ' אם היה יכול לקבל אותם?
השחקנים האלה, הם רק ברירת מחדל כי הסיכוי ליפול איתם הוא נמוך יחסית, ואפשר להוציא מהם די הרבה.
ברגע שההנהלה מאפשרת לו תקציב של חצי מליון לסנטר מוביל, אז ברור שהוא מעדיף לנהל סיכונים, ולהביא שחקנים מסוגם של הנדריקס ותומאס.

עזוב את ניקו. הדוגמה הזאת לא רלוונטית לכלום, מדובר בשחקן של פעם בדור.

כן, אני מכיר את הסטטיסטיקה של סופו בפאו. זה לא היית אתה שטען שעל שחקן שכבר הצליח במכבי לא מוותרים? זה לא היית אתה שהציע להחזיר את הנדריקס העונה, למרות העונה שהוא נתן במילאנו? בדיעבד שחרור סופו הייתה טעות, כי גם מה שהוא נותן השנה בפאו( סליחה, אבל 8 נקודות ב12 דקות זה לא רע בכלל), זה יותר ממה ששארמדיני, תומאס ופלניניץ' נתנו. דווקא סופו וג'יימס יכלו להשלים אחד את השני מצויין.

שוב זה? מכבי יכולה להביא את קרסטיץ' או פקוביץ'? למה אתם כל פעם חוזרים לשטות הזאת? במסגרת התקציב של מכבי, בלאט יעדיף את האמריקאיים הקופצניים. זאת כבר עובדה.
וד"א, קרסטיץ' ופקוביץ' הם שחקני הגנה טובים באירופה. באראץ לא כזה.

ברור שאמרתי ששחקן טוב שהוכיח את עצמו במכבי כדאי להשאיר, וזה גם מה שקרה במקרה של סופו. רק שבעונה השניה הוא יותר המאיס את עצמו
על כולם ונתן תפוקה מקצועית פושרת, ולכן בלאט החליט שהוא מעדיף שלא להתעסק בזה.
האם זה היה מוצדק - בזמנו, כשחשב שיוכל לקבל כאן סנטר טוב, זה כנראה היה המהלך הנכון, אבל בדיעבד מן הסתם לא.

לא הבנתי מה הנדריקס קשור לנושא, אבל הוא בוודאי שחקן טוב יותר מכל אחד ששיחק העונה במכבי בעמדות 4-5 פרט לג'יימס ולליאור.

אם בלאט יעדיף אמריקאים קופצניים ע"פ כל מיני שחקנים אירופאים סוג ב', אז אני לא בטוח שאפשר יהיה להאשים אותו בכך. מנגד אם הוא יעדיף איזה פופס כזה או אחר
ע"פ באראץ', וויוקאס או מאריץ', אז הטענה שלך תהיה בהחלט מוצדקת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 פברואר 2013, 19:50

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
כן, בדיוק. הוא תמיד יעדיף את הג'יימסים וההנדריקסים על הסנטרים הקלאסיים. גם את סופו הוא לא רצה, ובהזדמנות הראשונה העיף אותו, למרות שהוא הביא אותו לגמר היורוליג כמה חודשים קודם לכן.
באראץ לעולם לא יהיה שחקן גדול אצל דייויד. יש בו את כל מה שדייויד לא אוהב.

אני חושב שאתה טועה כאן.
אפשר לעוות את העניין איך שרוצים, אבל ניקו הפך לסנטר הטוב באירופה אצל בלאט (בעונה עם בנו אודריך והחברים), וגם סופו הפך לכזה אצל בלאט (גם אם רק לעונה אחת).

ד"א סופו משחק היום בפאו 12דקות למשחק וקולע 8 נק' (בטופ 16 פחות מ-7) ו2.5 רב'... אז אולי הבעיה במקרה הזה הוא לא בלאט אלא סופו עצמו.

אתה חושב שבלאט היה מעדיף את הנדריקס ע"פ קרסטיץ' או פקוביץ' אם היה יכול לקבל אותם?
השחקנים האלה, הם רק ברירת מחדל כי הסיכוי ליפול איתם הוא נמוך יחסית, ואפשר להוציא מהם די הרבה.
ברגע שההנהלה מאפשרת לו תקציב של חצי מליון לסנטר מוביל, אז ברור שהוא מעדיף לנהל סיכונים, ולהביא שחקנים מסוגם של הנדריקס ותומאס.

עזוב את ניקו. הדוגמה הזאת לא רלוונטית לכלום, מדובר בשחקן של פעם בדור.

כן, אני מכיר את הסטטיסטיקה של סופו בפאו. זה לא היית אתה שטען שעל שחקן שכבר הצליח במכבי לא מוותרים? זה לא היית אתה שהציע להחזיר את הנדריקס העונה, למרות העונה שהוא נתן במילאנו? בדיעבד שחרור סופו הייתה טעות, כי גם מה שהוא נותן השנה בפאו( סליחה, אבל 8 נקודות ב12 דקות זה לא רע בכלל), זה יותר ממה ששארמדיני, תומאס ופלניניץ' נתנו. דווקא סופו וג'יימס יכלו להשלים אחד את השני מצויין.

שוב זה? מכבי יכולה להביא את קרסטיץ' או פקוביץ'? למה אתם כל פעם חוזרים לשטות הזאת? במסגרת התקציב של מכבי, בלאט יעדיף את האמריקאיים הקופצניים. זאת כבר עובדה.
וד"א, קרסטיץ' ופקוביץ' הם שחקני הגנה טובים באירופה. באראץ לא כזה.

ברור שאמרתי ששחקן טוב שהוכיח את עצמו במכבי כדאי להשאיר, וזה גם מה שקרה במקרה של סופו. רק שבעונה השניה הוא יותר המאיס את עצמו
על כולם ונתן תפוקה מקצועית פושרת, ולכן בלאט החליט שהוא מעדיף שלא להתעסק בזה.
האם זה היה מוצדק - בזמנו, כשחשב שיוכל לקבל כאן סנטר טוב, זה כנראה היה המהלך הנכון, אבל בדיעבד מן הסתם לא.

לא הבנתי מה הנדריקס קשור לנושא, אבל הוא בוודאי שחקן טוב יותר מכל אחד ששיחק העונה במכבי בעמדות 4-5 פרט לג'יימס ולליאור.

אם בלאט יעדיף אמריקאים קופצניים ע"פ כל מיני שחקנים אירופאים סוג ב', אז אני לא בטוח שאפשר יהיה להאשים אותו בכך. מנגד אם הוא יעדיף איזה פופס כזה או אחר
ע"פ באראץ', וויוקאס או מאריץ', אז הטענה שלך תהיה בהחלט מוצדקת.

סופו שהמאיס את עצמו, שיחק חצי שנה פצוע בשביל המועדון, כשכל שחקן אחר( ליאור למשל) היה מרשה לעצמו לשבת חודש בחוץ בגלל מתיחה קטנה.
בלאט קיבל כאן מיליון דולר להחתים בשביל להחתים סנטר. מי הוחתם כאן? פופס. הטענה שלי מוצדקת כבר עכשיו.

אמרת שסופו לא מצליח בפאו, אבל את הנדריקס, שנכשל טוטאלית בקבוצת יורוקאפ רצית להחזיר כשחיפשנו חיזוק. נראה לי קצת תמוה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 23 פברואר 2013, 00:08

MTA2311 כתב:
סופו שהמאיס את עצמו, שיחק חצי שנה פצוע בשביל המועדון, כשכל שחקן אחר( ליאור למשל) היה מרשה לעצמו לשבת חודש בחוץ בגלל מתיחה קטנה.
בלאט קיבל כאן מיליון דולר להחתים בשביל להחתים סנטר. מי הוחתם כאן? פופס. הטענה שלי מוצדקת כבר עכשיו.

אמרת שסופו לא מצליח בפאו, אבל את הנדריקס, שנכשל טוטאלית בקבוצת יורוקאפ רצית להחזיר כשחיפשנו חיזוק. נראה לי קצת תמוה.

אוקיי, עכשיו הבנתי למה התכוונת.

תראה, את סופו המאמן לא רצה (כנראה) ואת הנדריקס כן (בטוח). זאת הסיבה היחידה...

מכבי ניסתה להביא לכאן את מאריץ' שכנראה היה האופציה הראשונה של בלאט (או אחת הראשונות). בגלל שהמו"מ נמרח ונמתח, כל סנטר אלטרנטיבי אחר,
כבר לא היה רלוונטי, ופופס היה זה שהוחתם. ד"א אני בכלל לא בטוח שבלאט היה זה שדחף להחתים אותו.
בסופו של דבר אבל קיבלנו כאן סנטר ב300K וממש לא במליון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־164 אורחים