המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

מלפפונים חדשים ושינויים בסגל - מחפשים מחליף לאידסון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מלפפונים חדשים ושינויים בסגל - מחפשים מחליף לאידסון

הודעהעל ידי rc4991 » 12 יוני 2011, 13:53

מישהו יכול לפרט עליו?
הוא מעדיף את הקליעה או את החדירה ודברים נוספים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 12 יוני 2011, 13:56

yzafrir כתב:
asafb96 כתב:
yzafrir כתב:קאמפ שיחק בבולוניה יחד עם ריברס וכנראה שלא היה מקום לשני שחקנים מאותו סוג בקבוצה אחת אז הוא עזב לבישיקטאש הטורקית והיה מצויין שם .
הוא לא מביא את אותם דברים כמו איידסון מבחינת משחק קבוצתי אבל יש לו יכולות אישיות בסגנון של אנדרסון ( שחקן פיזי שקשה לעצור באחד על אחד ) וזה אומר מבחינת בלאט שהוא צריך לשנות קצת את סגנון המשחק של הקבוצה .
אני עדיין מאמין שיש אופציות יותר מתאימות

גם פארגו היה שחקן "שלא התאים לסגנון", ובגליל היה גאנר מטורף. בקבוצה גדולה ואיכותית כמו מכבי, אני מאמין שהוא לא יקח על עצמו כמו שהוא לוקח בקבוצה קטנה יותר, שם הוא רגיל ליהיות "הכוכב"

יכול להיות שאתה צודק , אבל יש שחקנים שהם בילתי ניתנים לאילוף (כמו אנדרסון ) , כך שהשאלה היא אם שווה עוד פעם לקחת את הסיכון הזה ? לפעמים זה מצליח (פארגו) ולפעמים נכשל (אנדרסון )...אפשר להוציא שחקן מהשכונה אבל לא תמיד אפשר להוציא את השכונה מהשחקן....

זה נכון, בגלל זה אני מבקש שמי שמכיר אותו יפרט קצת, אם הוא אגואיסט והד קייס כמו אנדרסון, או שהוא שחקן שיכול להשתלב בקבוצה..
לפי הסט' שלו, ראיתי שהוא מוסר יחסית לא מעט אסיסטים יחסית לעמדה שלו, וקולע באחוזים טובים. אם מישהו יכול לפרט על הסגנון שלו, על ההגנה וכו' ניהיה יותר חכמים...
אגב, אנדרסון היה נפילה לדעתי גם בגלל חוסר הכישרון בקבוצה, והוא היה צריך לקחת עליו את רוב המשחק. במכבי של היום, זה ממש לא ככה. יש עומק, יש כישרון, ומשחקים מאוד קבוצתי עם המון סדר ופירגון
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:01

תסתכל על ההבדלים בין הסטט' של האס' שלו בליגה האיטלקית לבין הליגה הטורקית שידועה בתור ליגה שמפציצים בא סטטיסטיקה ( תזכר בקווינטון הוסלי...)

ואגב , שחקן שכל עונה מחליף קבוצה ולא לקבוצה הרבה יותר טובה מהקודמת ולפעמים אפילו באמצע עונה , זה לא מבסר טובות...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי מה מכבי » 12 יוני 2011, 14:03

קמפ לא שיחק עם ריברס ביחד אלא נחתך מהקבוצה והמחליף שלו היה ריברס אם אני לא טועה.
מה מכבי

הודעהעל ידי asafb96 » 12 יוני 2011, 14:11

yzafrir כתב:תסתכל על ההבדלים בין הסטט' של האס' שלו בליגה האיטלקית לבין הליגה הטורקית שידועה בתור ליגה שמפציצים בא סטטיסטיקה ( תזכר בקווינטון הוסלי...)

ואגב , שחקן שכל עונה מחליף קבוצה ולא לקבוצה הרבה יותר טובה מהקודמת ולפעמים אפילו באמצע עונה , זה לא מבסר טובות...

לא הבדלים כאלו משמעותיים..
הוא קלע שם קצת יותר מ13 נקודות, וזה ב9 משחקים, מספיק 2-3 משחקים לא טובים והסטטיסטיקה יורדת משמעותית. הוא גם שיחק שם לצד ווינסטון וקופנן, שחקנים שצריכים את הכדור ביד, ולוקחים המון על עצמם
זה שהוא החליף קבוצה כל שנה, לא מעיד על זה שהוא הד קייס או משהו, יש המון סיבות להחלפות האלה, בטח בקבוצות בסדר גודל הזה.
אל תשכח שהוא סך הכל 3 שנים באירופה...
גם מוריס החליף 4 קבוצות ב4 שנים, זה אומר משהו?
asafb96

הודעהעל ידי מה מכבי » 12 יוני 2011, 14:12

http://one.co.il/Article/181303.html

חצי מליון דולר על לאנדסברג? למה מי מת? שכחו לקחת את הכדורים שם בחיפה? שחקן שבסופו של דבר הוביל ביחד עם הMVP של העונה שעברה (שכבר ביזבזנו עליו ונמשיך לבזבז כסף מיותר) את הקבוצה שלו למקום לפני האחרון. לאנדסברג אולי שחקן טוב ומוכשר אבל לא מוכן לתרום לרמה של הקבוצה עדיין, ואין שום סיבה לבזבז עליו סכומים גבוהים עכשיו כשאפשר יהיה להחתים אותו ובזול בשנה הבאה כשיסיים את החוזה. אם ממש רוצים בינתיים אפשר להחתים את גרונפלד לעונה הבאה, שחקן שהיה טוב מלאנדסברג לאורך כל העונה והוכיח את עצמו הרבה יותר ממנו, עם נסיון באירופה והרבה הרבה יותר מוכן לתרום לקבוצה היום. ברור שלאנדסברג שחקן מוכשר יותר עם פוטנציאל גבוה יותר ושהוא ילבש בעתיד את החולצה הצהובה, אבל אין שום צורך לבזבז עליו כסף מיותר. שישאר שנה בחיפה, ישתפשף עוד קצת ובשנה הבאה אפשר להחתים אותו בלי לתרום שקל לאף קבוצה נוספת.
מה מכבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2011, 14:13

yzafrir כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
yzafrir כתב:סליחה התכוונתי לווינסטון קנדי....
בכל מקרה נראה לי שהכוונה בהבאתו היא כסווינגמן...
אם כבר לקחת זר מהליגה האיטלקית אז אולי עדיף כבר את ג'יימס ווייט , שחקן שכבר שנה וחצי מראה התקדמות ושיפור ביכולות שלו (חצי עונה אחרונה אצל צביקה ועונה אחרונה בליגה האיטלקית...)

שחקן שקולע פחות מ-30% מהשלוש זה לא שחקן שאני רוצה אצלי בקבוצה

סתם שתדעי , איידסון סיים את העונה עם 33% כשבלי הפיינל פור הוא עמד על 29%....ופרקינס עמד על 25%....
אצל ווייט זה מצטרף ל-62% ל-2 נק'....עם 5 ריב' ו 2.3 אס'...

ומישהו אמר שאני מרוצה מהנתונים של אידסון ופרקינס? לא,במיוחד לא של פרקינס..אבל פרקינס אחד השומרים הטובים באירופה,ואידסון אחד משחקי ה''אול-אראונד'' הטובים באירופה..את שני הדברים האלה אי אפשר להגיד על ווייט
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:16

עכשיו התשובה שלך יותר ברורה , להגיד רק שאת לא רוצה שחקן שקולע ב30% מהשלוש בקבוצה זה קצת מופרח...אגב דווקא העונה הזאת הוא הראה המון יכולות של אולאראונד פלייר...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:22

האמת שמישהו העלה פה לא מזמן שם מעניין (אני חושב שפליקס) , סאשה פאבלוביץ' שלא ממש מוצא את עצמו ב NBA....אולי אפשר לבדוק בכיוונו...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי itai7 » 12 יוני 2011, 14:23

WTF מה זו השטות התורנית הפעם?
itai7

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2011, 14:25

yzafrir כתב:עכשיו התשובה שלך יותר ברורה , להגיד רק שאת לא רוצה שחקן שקולע ב30% מהשלוש בקבוצה זה קצת מופרח...אגב דווקא העונה הזאת הוא הראה המון יכולות של אולאראונד פלייר...

זה לא שאכפת לי רק מזריקה מבחוץ,אבל מבחינתי אם שחקן לא יכול לקלוע מבחוץ,במיוחד שהוא גארד(מקסימום 3),אז הוא צריך להיות מומחה במשהו אחר,וברמה הכי גבוהה באירופה,ולווייט אין את זה..

ד''א,סייבוטיס שדובר עליו פה לא מזמן חתם בריטאס ל-3 שנים...החתמה ענקית שלהם(גם אם רק בפוטנציה)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 12 יוני 2011, 14:33

http://www.youtube.com/watch?v=ZU0X4yDaxi8

אם להשוות את הקטע של קמפ לזה של ריברס, עושה רושם שהם שחקנים עם יכולות די דומות. משני קטעי היוטיוב (ואני מודע לזה שזה נותן עירבון קטן מאוד) עושה רושם שסגנון הקליעה של ריברס טוב יותר ואולי גם יציב יותר. מצד שני, קמפ נראה כמו אתלט מטורף עם חדירות כוח שדי מזכירות את אלו של אנדרסון משנה שעברה.

בסה"כ כפי שנאמר כאן, שניהם יותר סקוררים מאשר צ'אק איידסונים. נראה מה יהיה...
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2011, 14:36

yiffy כתב:http://www.youtube.com/watch?v=ZU0X4yDaxi8

אם להשוות את הקטע של קמפ לזה של ריברס, עושה רושם שהם שחקנים עם יכולות די דומות. משני קטעי היוטיוב (ואני מודע לזה שזה נותן עירבון קטן מאוד) עושה רושם שסגנון הקליעה של ריברס טוב יותר ואולי גם יציב יותר. מצד שני, קמפ נראה כמו אתלט מטורף עם חדירות כוח שדי מזכירות את אלו של אנדרסון משנה שעברה.

בסה"כ כפי שנאמר כאן, שניהם יותר סקוררים מאשר צ'אק איידסונים. נראה מה יהיה...

קמפ יותר קלעי מריברס באוטומטיות שלו,אבל לריברס יש יותר מוניטין של קליעת שלשות מלקמפ(עוד מהמכללות הוא היה קלעי שלשות אדיר)..בעיקרון אם מסתכלים על הכל,אז קמפ שחקן יותר ''שלם'' מריברס..גם בקליעה היציבה שלו,וגם במשחק הקבוצתי..
לקמפ לפעמים אין משחק קבוצתי בלקסיקון שלו,אבל כשהוא רוצה הוא אחד המוסרים הטובים שיש
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:41

Holiday_Armadillo כתב:
yzafrir כתב:עכשיו התשובה שלך יותר ברורה , להגיד רק שאת לא רוצה שחקן שקולע ב30% מהשלוש בקבוצה זה קצת מופרח...אגב דווקא העונה הזאת הוא הראה המון יכולות של אולאראונד פלייר...

זה לא שאכפת לי רק מזריקה מבחוץ,אבל מבחינתי אם שחקן לא יכול לקלוע מבחוץ,במיוחד שהוא גארד(מקסימום 3),אז הוא צריך להיות מומחה במשהו אחר,וברמה הכי גבוהה באירופה,ולווייט אין את זה..

ד''א,סייבוטיס שדובר עליו פה לא מזמן חתם בריטאס ל-3 שנים...החתמה ענקית שלהם(גם אם רק בפוטנציה)

דווקא לוויט יש מומחיות מסויימת שהוא לבטח הכי טוב בא באירופה ואולי בעולם כולו.....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:42

אגב אני מופתע שהשם של קווינסי דובי עוד לא עלה השנה , שנה קודמת הוא היה שם מאוד חם בפורומים השונים...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2011, 14:44

yzafrir כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

דווקא לוויט יש מומחיות מסויימת שהוא לבטח הכי טוב בא באירופה ואולי בעולם כולו.....

מה? שם אירוני במיוחד? דאנקים?

yzafrir כתב:אגב אני מופתע שהשם של קווינסי דובי עוד לא עלה השנה , שנה קודמת הוא היה שם מאוד חם בפורומים השונים...

אם אני לא טועה הוא הוזכר לפני איזה חודש וחצי בהקשר של קאחה לאבורל(ביחד עם מרקוס וויליאמס)..
הוא משחק עכשיו בסין
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 יוני 2011, 14:44

yzafrir כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

והיא....??? :unsure
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 יוני 2011, 14:49

מצחיק קצת לראות טוקבקים על קמפ(בין אם הוא מועמד או לא)שאנשים אומרים שהם לא רוצים אותו כי הוא לא מוכר..
לאנשים כאלה יש מילה-''בורים''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:50

אתלטיות מדהימה , זה יכול לבוא לידי ביטויי לא רק בדאנקים....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 12 יוני 2011, 14:51

Holiday_Armadillo כתב:מצחיק קצת לראות טוקבקים על קמפ(בין אם הוא מועמד או לא)שאנשים אומרים שהם לא רוצים אותו כי הוא לא מוכר..
לאנשים כאלה יש מילה-''בורים''

מי כתב כאן שהוא לא רוצה אותו בגלל שהוא לא מוכר ?
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Jazzman, liran, Shay_uzan, מרסר, עידן ו־72 אורחים