המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סאגת אוחיון TAKE 2 - כנראה יישאר במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סאגת אוחיון TAKE 2 - כנראה יישאר במכבי

הודעהעל ידי leon984 » 20 אוגוסט 2013, 08:47

er79 כתב:
leon984 כתב:http://www.itar-tass.com/c20/843762.html
מי זה?

כשאני אלמד לקרוא רוסית אני אגיד לך

כתוב שם שהסוכן של יוגב כריסטופר קאפצונס אמר שיוגב מאוד רוצה לעבור לקובאן ושהוא לא מבין איך לא נותנים לו.אז שאלתי מי זה הסוכן הזה?
סמל אישי של המשתמש
leon984

הודעהעל ידי er79 » 20 אוגוסט 2013, 12:04

לא מכיר אותו אבל נשמע לי כמו גיבובים של שטויות. מזרחי אמר שהיום, לאחר שהסתיימו משחקי האימון של הנבחרת, יוגב יישב איתם, אז אני מציע לחכות ולראות מה קורה היום, בטח יהיו עדכונים
er79

הודעהעל ידי felix_r » 20 אוגוסט 2013, 12:27

אף אחד לא יודע מר אוחיון רוצה (חוץ מיוגב עצמו), אבל מה שבטוח זה שלוקומוטיב תציע לאוחיון חוזה הרבה יותר גבוה מההצעה של מכבי (750K לשנתים)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 20 אוגוסט 2013, 15:20

yzafrir כתב:אני חושב שמי שבאמת יאכל חרא מקובאן זה הסוכן לשעבר של יוגב שלפי ההחלטה באמת הוליך אותו שולל....

די כבר עם השטות הזאת שעושה מאוחיון ילד טוב ירושלים
הוא בן אדם מבוגר ושחקן מקצועי שהחליט בעצמו לעשות את מה שעשה והוא חייב לשאת באחריות
תפסיקו להתייחס אליו כאילו הוא ילד בן חמש שלא מבין את ההשלכות של המעשים שלו
אפילו פיבא אמרה שהוא קיבל את ההחלטות על דעת עצמו ולא "הולך שולל" על ידי סוכנו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 20 אוגוסט 2013, 18:55

rc4991 כתב:
yzafrir כתב:אני חושב שמי שבאמת יאכל חרא מקובאן זה הסוכן לשעבר של יוגב שלפי ההחלטה באמת הוליך אותו שולל....

הוא בן אדם מבוגר ושחקן מקצועי שהחליט בעצמו לעשות את מה שעשה והוא חייב לשאת באחריות

זה לא שהוא לא מבין בדיעבד את הטעות שלו , אבל זה הסוכן שלו שהטעה אותו . הוא מבין טוב מאוד את ההשלכות של זה אבל זה לא משנה את העובדות שהובילו למעשה...
עד כמה שידוע לי , יוגב לא סיים לימודי משפטים ולא מתפקידו לבדוק את החוזה שלו . ברגע שהסוכן שלו אמר לו שבחוזה מופיע סעיף שהוא יכול להשתחרר כבר אחרי העונה הראשונה (מה שהתברר כלא נכון ) אז יוגב לא צריך לבדוק עם עורך דין אם זה נכון או לא . מה גם שההצעה של קובאן הייתה נדיבה ביותר וקוסמת ביותר בזמנו...הוא פשוט סמך בעניים עצומות על סוכן שרימה אותו כדי לגזור קופון..

זה שאתה לא אוהב אותו לא אומר שהוא בהכרח אשם בכל הסיפור . הוא פשוט תמים אבל זה בעיה אחרת...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי EulGam05 » 20 אוגוסט 2013, 19:19

yzafrir כתב:
rc4991 כתב:

זה לא שהוא לא מבין בדיעבד את הטעות שלו , אבל זה הסוכן שלו שהטעה אותו . הוא מבין טוב מאוד את ההשלכות של זה אבל זה לא משנה את העובדות שהובילו למעשה...
עד כמה שידוע לי , יוגב לא סיים לימודי משפטים ולא מתפקידו לבדוק את החוזה שלו . ברגע שהסוכן שלו אמר לו שבחוזה מופיע סעיף שהוא יכול להשתחרר כבר אחרי העונה הראשונה (מה שהתברר כלא נכון ) אז יוגב לא צריך לבדוק עם עורך דין אם זה נכון או לא . מה גם שההצעה של קובאן הייתה נדיבה ביותר וקוסמת ביותר בזמנו...הוא פשוט סמך בעניים עצומות על סוכן שרימה אותו כדי לגזור קופון..

זה שאתה לא אוהב אותו לא אומר שהוא בהכרח אשם בכל הסיפור . הוא פשוט תמים אבל זה בעיה אחרת...

כל זה יפה וטוב אבל רק לפני כמה ימים הבורר פסק ש-"אין ביסוס עובדתי לטענה שהשחקן הוטעה והתכוון להודיע למכבי על רצונו להשתחרר מהחוזה רק אם השחרור יתרחש בקיץ 2012 ולא בקיץ 2013. לכן פיב"א מוצאת שהתנאי הראשון התקיים" (עפ"י הציטוט של גרינוולד מפסיקת הבוררות). אם אין ביסוס עובדתי לכך שהוא הוטעה אז גם אם הוא באמת הוטעה זה לא באמת משנה כי הוא לא יכול להוכיח את זה (אחרת, הוא היה מוכיח את זה כבר לפני פסק הבוררות האחרון).
EulGam05

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אוגוסט 2013, 19:20

איזה תמים נו...
גם אם חוקית זה בסדר, מה אתה בורח בכזאת חשאיות לרוסיה וחותם על חוזה? גם זאת אשמת הסוכן? בא שחקן, שנתן פאקינג 4 משחקים טובים והרשה לעצמו לחגוג על מכבי בצורה דוחה.

חלאס, אל תאמינו לכל השטויות האלה שמכבי ויוגב פימפמו אחרי שהוא חזר. הוא ידע בדיוק מה המצב, ולאן הוא עלול להכניס את עצמו. הכי קל לזרוק הכל על הסוכן.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 20 אוגוסט 2013, 21:02

yzafrir כתב:
rc4991 כתב:

נו באמת,אתה באמת חושב שהוא לא מכיר את החוזה שלו?שהוא לא יכל "להשקיע" בו חמש דקות קריאה כדי להבין?
חלאס עם השטות הזאת,יוגב רצה לעזוב למרות שהוא ידע שהוא לא יכול (ושלא נדבר על הגועליות שבמהלך) וקיווה להינצל ע"י הטעות בסעיף
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 20 אוגוסט 2013, 21:54

כן, הסוכן אשם... ברור... הוא זה שהצמיד אקדח לאוחיון מישראל, בדרך לרוסיה ושהזיז לו את היד בתנועת חתימה. ברור.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי misha » 30 אוגוסט 2013, 06:33

מישראל היום:

תפנית חדה בסאגת יוגב אוחיון. מכבי ת"א ולוקומוטיב קובאן בדרך לפשרה שתמנע את המשך המחלוקת בנוגע לשחקן. במסגרתה ישיבו הצהובים לרוסים את 200 אלף הדולרים ששולמו בזמנו כדמי העברה שלא יצאה אל הפועל. זאת נוסף על סכום פיצוי שגובהו עדיין לא נקבע.

אוחיון צפוי לחתום במכבי על חוזה לשנתיים, ייתכן אף עוד לפני יציאת נבחרת ישראל לאליפות אירופה בשבוע הבא. על פי הסיכום, יתחייבו הצדדים לא להגיש תביעות זה נגד זה. תהלכים כאלה, אגב, היו יכולים להיגרר שנים.

פסק הבורר, שניתן לפני שבועיים, איפשר לאוחיון לשחקן היכן שיחפוץ אבל פתח פרק נוסף בין הצדדים. קובאן הצהירה שהיא מתכוונת לתבוע את השחקן, ואילו במכבי רצו להשלים את המו"מ עם אוחיון בלי הפרעות. אוחיון היה מעוניין בחוזה הגנה מפני תביעות, והצהובים לא היו מוכנים לערוב לכך.

עם זאת, לאחרונה כל הצדדים הבינו כי המשך הסאגה לא עושה טוב לאף אחד מהם. בקובאן גם לא היו מעוניינים ביחסי ציבור שליליים בעונה הראשונה שלהם ביורוליג.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2013, 10:50

misha כתב:מישראל היום:

תפנית חדה בסאגת יוגב אוחיון. מכבי ת"א ולוקומוטיב קובאן בדרך לפשרה שתמנע את המשך המחלוקת בנוגע לשחקן. במסגרתה ישיבו הצהובים לרוסים את 200 אלף הדולרים ששולמו בזמנו כדמי העברה שלא יצאה אל הפועל. זאת נוסף על סכום פיצוי שגובהו עדיין לא נקבע.

אוחיון צפוי לחתום במכבי על חוזה לשנתיים, ייתכן אף עוד לפני יציאת נבחרת ישראל לאליפות אירופה בשבוע הבא. על פי הסיכום, יתחייבו הצדדים לא להגיש תביעות זה נגד זה. תהלכים כאלה, אגב, היו יכולים להיגרר שנים.

פסק הבורר, שניתן לפני שבועיים, איפשר לאוחיון לשחקן היכן שיחפוץ אבל פתח פרק נוסף בין הצדדים. קובאן הצהירה שהיא מתכוונת לתבוע את השחקן, ואילו במכבי רצו להשלים את המו"מ עם אוחיון בלי הפרעות. אוחיון היה מעוניין בחוזה הגנה מפני תביעות, והצהובים לא היו מוכנים לערוב לכך.

עם זאת, לאחרונה כל הצדדים הבינו כי המשך הסאגה לא עושה טוב לאף אחד מהם. בקובאן גם לא היו מעוניינים ביחסי ציבור שליליים בעונה הראשונה שלהם ביורוליג.

לא מובן לי למה מכבי משקיעה כל כך הרבה זמן וכסף בשחקן רע שניסה לדפוק אותנו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אוגוסט 2013, 11:02

בושה וחרפה. מכבי איבדה את זה לגמרי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 30 אוגוסט 2013, 13:27

MTA2311 כתב:בושה וחרפה. מכבי איבדה את זה לגמרי.

מה בושה בזה?
כמו שאני מכיר את פדרמנים, הם לא היו מסכימים לשלם אפילו שקל אם זה לא היה מגיע לרוסים ב 1000%
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אוגוסט 2013, 14:00

felix_r כתב:

מה בושה בזה?
כמו שאני מכיר את פדרמנים, הם לא היו מסכימים לשלם אפילו שקל אם זה לא היה מגיע לרוסים ב 1000%

הבורר החליט שמכבי לא חייבת שקל לרוסים.
מי שכן, זה הילד הטיפש שחשב שהוא יכול לעשות מה שבא לו. לשלם במקומו, זה צעד כל כך טיפשי, שרק פדרמן יכול לעשות אותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי er79 » 30 אוגוסט 2013, 14:03

אם מכבי משלמים להם את ה-200 שהם קיבלו מהם, זה בסדר ואפילו הגון לדעתי. אם הם משלמים שקל אחד מעבר לכך, הם מטומטמים שלא ברא השטן
er79

הודעהעל ידי חנו'ש » 30 אוגוסט 2013, 14:57

er79 כתב:אם מכבי משלמים להם את ה-200 שהם קיבלו מהם, זה בסדר ואפילו הגון לדעתי. אם הם משלמים שקל אחד מעבר לכך, הם מטומטמים שלא ברא השטן

אני מסכימה עם זה.
אני לא חושבת שזה הוגן להחזיק ב-200 אלף הדולרים הללו גם אם הבוררות החליטה שזה בסדר.
אבל פה זה נגמר!!
את כל שאר הבלגנים שאוחיון ינקה בעצמו. מכבי לא צריכה לנקות אחרי הלכלוך שלו ולא צריכה להפסיד שקל עליו!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 30 אוגוסט 2013, 15:20

נראה לי שהתוספת שמכבי תשלם זה הרבית על ה-200K האלו . אני בטוח שמדובר בסכום זניח שבטח יקוזז ליוגב מהחוזה...
בכל מקרה מההתחלה לא הבנתי למה מכבי מחזיקה בכסף הזה כבן ערובה עד עכשיו . בסופו של דבר זה היה מהלך טוב מכיוון שעכשיו מכבי מחזירה את הכסף שלא שלה תמורת זה שקובאן לא תתבעה אותה או את אוחיון וכך מכבי משיגה שקט מכל הכיוונים...
בסופו של דבר הפרשה הזאת נסגרת בלי כלום....
יוגב צריך להיות במכבי וטוב שהוא ממשיך....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2013, 16:26

felix_r כתב:

מה בושה בזה?

אפילו הם בעצמם אמרו שמכבי פעלה כהלכה ועכשיו הקרב שלהם הוא רק נגד אוחיון
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2013, 16:27

אני בכלל חושב ששתי הקבוצות צריכות לפצות את אוחיון על עוגמת הנפש שנגרמה לו :cry3
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 אוגוסט 2013, 17:16

rc4991 כתב:
felix_r כתב:

מה בושה בזה?

אפילו הם בעצמם אמרו שמכבי פעלה כהלכה ועכשיו הקרב שלהם הוא רק נגד אוחיון

איפה קראת את זה? כי בראיונות ברוסית שאני קראתי בתקשורת הרוסית, הם דווקא באים בטענות למכבי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־176 אורחים