המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סאגת אוחיון TAKE 2 - כנראה יישאר במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סאגת אוחיון TAKE 2 - כנראה יישאר במכבי

הודעהעל ידי misha » 11 ספטמבר 2013, 20:01

לפי one, הוא ישלם חלק מהסכום:

חשוב לציין כי מכבי אינה היחידה שתשתתף בהוצאות הכספיות כשאוחיון עצמו יספוג גם חלק נכבד מההוצאות. עוד נודע שכעת מכבי ואוחיון ינסו להגיע להסכם על חוזה חדש, כאשר הדיבורים הינם על חוזה לשלוש עונות עם יציאה של הקבוצה אחרי כל עונה.

בכל מקרה, טוב שהסיפור המעיק הזה נגמר.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 11 ספטמבר 2013, 20:04

er79 כתב:
rc4991 כתב:
שלושת הצדדים מאשרים בזאת כי לא יהיו להם טענות כלפי צד כלשהו.

באמת תודה לאוחיון שנותן עכשיו את הסכמתו שלא יהיו לו טענות(למרות שאני לא יתפלא אם הוא יחתום עכשיו בכוכב האדום שתציע לו 50 אלף דולר יותר ממכבי)
לפיו סכום של 230,000 דולר ישולם לקובאן

אני מאוד מקווה שמכבי לא משלמת את ה-200 אלף,אוחיון צריך לשלם את כל הסכום או לפחות את רובו

בכל מקרה,ברוך שפטרנו,רק חבל שלא מאוחיון

אני מאמין ש-200 אלף מכבי תחזיר, וזה ה-200 אלף שקובאן העבירה להם, ומבחינתי זה בסדר, אני רק מאוד מקווה שמכבי לא שילמה שקל מ-30 האלף הנוספים. אגורה נוספת לא הייתי משלם. שהפישר הזה ישלם מכיסו. אגב, זה פותח את הדלת להשאלת נעימי, למרות שאני דווקא לא בעד, במיוחד לאור היכולת הירודה של אוחיון מהעונה האחרונה וממשחקי הנבחרת

צריך לשלם את הכסף בתוספת ריבית... ככה זה עובד.
אני בטוח שאוחיון לא שילם שקל, אבל אני גם חושב שהפרשה הזאת לא תעשה טוב לקריירה שלו.
הוא די מוגן במכבי בגלל דייויד בלאט, אבל כשיגיע מאמן אחר, אני מאמין שהדרכים ייפרדו די מהר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי CYellow7 » 11 ספטמבר 2013, 20:08

אז מכבי יוצאת הכי טוב מכל הסיפור הזה. ההפסד הכספי של מכבי עומד על 30 אלף דולר(ה200 אלף זה כסף של קובאן שהוחזר להם).
אני מניח שה30 אלף דולר האלה ירדו מהשכר של אוחיון שכנראה יחתום על חוזה פחות טוב(עם סעיפי יציאה של מכבי ושכר נמוך יותר) עם מכבי.
תמונה
CYellow7

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 ספטמבר 2013, 20:23

ה-30 אלף דולר האלה זה לא סכום גדול, ולא באמת אכפת לי מחשבון הבנק של פדרמן אחרי שהוא כבר החתים פה כל כך הרבה כוכבים, אבל עדיין במקום מכבי לא הייתי משלם שקל.

אם שנה שעברה יכולתי עוד איכשהו להבין למה נלחמו עליו( ולא באמת יכולתי), עכשיו, בהתחשב ביכולת שהוא מציג הוא לא שווה למכבי אפילו טיפת מאמץ. לא בטוח כבר שהוא עדיף אפילו על אפיק ניסים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 11 ספטמבר 2013, 20:46

כלומר, מכבי הוציאה 600K השנה על יוגב אוחיון? באמת באמת באמת שאי אפשר היה לקחת את הסכום הזה ולהשקיע אותו ברכז זר יותר טוב מטייריס רייס או ב-4 זר? כל הכבוד לפדרמן.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2013, 23:09

שחף כתב:כלומר, מכבי הוציאה 600K השנה על יוגב אוחיון? באמת באמת באמת שאי אפשר היה לקחת את הסכום הזה ולהשקיע אותו ברכז זר יותר טוב מטייריס רייס או ב-4 זר? כל הכבוד לפדרמן.

ה-200 אלף הם לא של מכבי ולא הגיעו לה... מה שכן, אחרי שראו את אוחיון בפעולה, אולי היה עדיף "לקיים את החוזה" ולתת לו ללכת לקובאן, לחסוך את החוזה שלו (ולהביא
את הלפרין במקום) ולהרוויח על הדרך את ה-200K שקובאן כבר העבירה למכבי...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 15 ספטמבר 2013, 19:40

מסתבר שכל הבלאגן היה בשביל חוזה לשנתיים עם סעיף יציאה לשני הצדדים אחרי שנה.

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2678519
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 15 ספטמבר 2013, 20:17

Mta_atic כתב:מסתבר שכל הבלאגן היה בשביל חוזה לשנתיים עם סעיף יציאה לשני הצדדים אחרי שנה.

אלא אם כן יקרה משהו מאוד חריג, זו לדעתי העונה האחרונה של אוחיון במכבי.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 16 ספטמבר 2013, 10:39

roy1000 כתב:
Mta_atic כתב:מסתבר שכל הבלאגן היה בשביל חוזה לשנתיים עם סעיף יציאה לשני הצדדים אחרי שנה.

מה זה משהוא חריג ? פארמר יחליט לבוא למכבי כישראלי ? אם כל החוסר חיבה ליוגב הוא כיום בין שלושת הגארדים הישראלים הטובים ביותר ואין כלכך ברירה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי roy1000 » 16 ספטמבר 2013, 11:27

yzafrir כתב:
roy1000 כתב:

מה זה משהוא חריג ? פארמר יחליט לבוא למכבי כישראלי ? אם כל החוסר חיבה ליוגב הוא כיום בין שלושת הגארדים הישראלים הטובים ביותר ואין כלכך ברירה...

לפי היכולת שיוגב הראה באליפות אירופה, אין לו שום מקום במכבי. אני בכלל לא בטוח שהוא טוב מנעימי כרגע. לדעתי מכבי ינסו להחזיר בעונה הבאה את מקל, ואם זה לא יילך, ילכו על גארד אחר או שיוותרו לגמרי על רכז ישראלי. יוגב מיצה את עצמו במכבי. הוא לא משתפר ונראה שרק הולך אחורה והוא יקר מדי לתמורה שהוא נותן.
roy1000

הודעהעל ידי er79 » 16 ספטמבר 2013, 23:27

למה להתכוונן עוד עונה על בינוניות? יש שחקנים ישראלים/יהודים יותר טובים ממנו בעמדה הזו. אני בכלל בדעה שאין מנוס משני רכזים זרים, אבל אפשר למצוא אופציות טובות יותר מאוחיון בגרסת היהודים: דיברו פה על מקל ופרמאר, אני לא מאמין שמישהו מהם יחזור למכבי, בטח שלא בשנה הבאה, אבל גם באירופה אני כבר יכול למצוא שני שחקנים טובים מאוחיון: הוארטס ווסטרמן. אני מסכים גם עם הדעה שנעימי שיחק טוב ממנו שנה שעברה, אבל נעימי לא רכז טבעי בעיניי. בקיצור, אופציות לא חסר, גם בגזרת היהודים, ומכבי ממש לא חייבת לכרוך עצמה אחרי גארד כושל.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 17 ספטמבר 2013, 00:27

er79 כתב:למה להתכוונן עוד עונה על בינוניות? יש שחקנים ישראלים/יהודים יותר טובים ממנו בעמדה הזו. אני בכלל בדעה שאין מנוס משני רכזים זרים, אבל אפשר למצוא אופציות טובות יותר מאוחיון בגרסת היהודים: דיברו פה על מקל ופרמאר, אני לא מאמין שמישהו מהם יחזור למכבי, בטח שלא בשנה הבאה, אבל גם באירופה אני כבר יכול למצוא שני שחקנים טובים מאוחיון: הוארטס ווסטרמן. אני מסכים גם עם הדעה שנעימי שיחק טוב ממנו שנה שעברה, אבל נעימי לא רכז טבעי בעיניי. בקיצור, אופציות לא חסר, גם בגזרת היהודים, ומכבי ממש לא חייבת לכרוך עצמה אחרי גארד כושל.

הקונספט הנכון כנראה הוא להשקיע את רוב הכסף ברכז זר אחד. רכז מחליף יכול להיות ישראלי מהדרג השני. אוחיון דווקא היה יכול להיות בסדר גמור כרכז מחליף, אבל לא נראה
לי שהאגו שלו ייאפשר לו, וגם המחיר שלו גבוה מדי.

השמות שהבאת הם קצת מעבר לרכזים מחליפים, וכל אחד מהם יירצה (ובצדק) להיות הרכז המוביל והפותח.
במקרה של פארמר זה כמובן מוצדק, וגם בזה של הוארטס, אבל השניים האחרים לא בטוח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־0 אורחים