המשחק הקרוב: הפועל חולון נגד מכבי Playtika ת"א, 4 במאי, שבת, 21:00

סופו חתם רשמית לשלוש שנים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סופו חתם רשמית לשלוש שנים

הודעהעל ידי אדגר פו » 14 יולי 2013, 13:38

להכניס כדור לסופו זה לא תרגיל, התרגיל יבוא אם סופו ידע למסור בתזמון לשחקן חותך ( היקמן למשל הוא סלאשר לא רע ) אחרי שעשו עליו דאבל אפ. מה לעשות שסופו זה לא דאנקן או סאבוניס, זה בסך הכול סופו ( וזה לא מעט ).
אם סופו היה מסוגל לעשות גם את הדברים שרוצים ממנו הוא לא היה במכבי בשכר של 600 אלף דולר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי yzafrir » 14 יולי 2013, 14:24

ברור שסופו מבחינתו צריך לדעת כבר מה לעשות עם הכדור , ללכת לטבעת או למסור , אבל זה לא הדיון שאליו התייחסתי , אני דיברתי על הטענה שאין מספיק שחקנים חכמים בסגל שיכניסו לסופו כדורים ולדעתי זו הגזמה וזה לא כזה בעיה להכניס לו כדורים...
מה הוא יעשה איתם זה כבר סיפור אחר אבל ממה שאני זוכר ממנו הוא יודע ללכת עד הסוף וכמעט אין מי שיכול לעצור אותו והוא גם ידע טוב להוציא כדורים . אני בטוח שיעבדו איתו על זה עוד...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי roy1000 » 14 יולי 2013, 14:38

yzafrir כתב:ברור שסופו מבחינתו צריך לדעת כבר מה לעשות עם הכדור , ללכת לטבעת או למסור , אבל זה לא הדיון שאליו התייחסתי , אני דיברתי על הטענה שאין מספיק שחקנים חכמים בסגל שיכניסו לסופו כדורים ולדעתי זו הגזמה וזה לא כזה בעיה להכניס לו כדורים...
מה הוא יעשה איתם זה כבר סיפור אחר אבל ממה שאני זוכר ממנו הוא יודע ללכת עד הסוף וכמעט אין מי שיכול לעצור אותו והוא גם ידע טוב להוציא כדורים . אני בטוח שיעבדו איתו על זה עוד...

שום דבר הוא "לא בעיה" בכדורסל, ועדיין יש איזו בעיה. סופו היה שחקן של 20 דקות לפני שנתיים. לא ברור לי אם הוא יכול לשחק אפילו 15 דקות כרגע. אם יש משהו שלמדתי מאז פירוק השושלת זה שאין ארוחות חינם. יש סיבה שסופו מגיע לפה ב- 600 אלף דולר (אחרי שהגיע לפה ב- 800 אלף לפני שנתיים), וזה לא בגלל שהוא בכושר נהדר.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 יולי 2013, 17:11

בסדר, הוא גם לא היה בכושר נהדר לפני שנתיים.
לפחות אצלו, בניגוד לשאר הכוכבים שהחתמו, ברור מה הוא מסוגל לתת בשיאו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 14 יולי 2013, 18:19

כל מה שנאמר על סופו ועל ההחתמה הזו נאמר גם בהחתמה הקודמת שלו ממש מילה במילה , הוא שמן , עייף , לא יציב , לא מסוגל לשחק יותר מדקה וחצי ובלה בלה בלה ... עדיין עדיף פי עשר מכל מיני לאוולים ותומאסים גרועים ואפורים שאין להם שום ערך מוסף , בנסיבות שנוצרו הוא אחלה אופציה , בעיני הוא בכלל אופציה מצוינת ולא משנה מה היו האלטרנטיבות אבל כנראה אני קצת משוחד ... אני מת על השחקן הזה ועל הסיגנון הדורסני והכוחני שלו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי yzafrir » 15 יולי 2013, 07:18

כל עוד מדובר בכושר לקוי ולא בפציעה (שאני מניח שמכבי יבדקו טוב טוב ) אז זה בסדר . יש לו את כל הקיץ להרזות ולהיכנס לכושר בעזרתו של רגב פאנאן...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי roy1000 » 15 יולי 2013, 08:38

yzafrir כתב:כל עוד מדובר בכושר לקוי ולא בפציעה (שאני מניח שמכבי יבדקו טוב טוב ) אז זה בסדר . יש לו את כל הקיץ להרזות ולהיכנס לכושר בעזרתו של רגב פאנאן...

1. הוא עבר לפחות שתי פציעות בברכיים מאז הקדנציה הקודמת.
2. בגיל 28 הוא כבר לא יוכל לחזור למימדים שהיה בגיל 26, ובכל מקרה הכל תלוי במוטיבציה שלו. אני בטוח שלפנאתנייקוס יש מאמני כושר לא פחות טובים מרגב פנאן.

בשורה התחתונה - סופו הולך להרוויח את הסכום הכי נמוך שאי פעם עשה בקריירה שלו, ויש לזה סיבה. השחקן שהיה פה לפני שנתיים בטוח שלא יחזור. בתקווה, יהיה פה שחקן טוב יותר ממה שראינו לפני שנה בפנאתנייקוס.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 15 יולי 2013, 11:10

roy1000 כתב:
yzafrir כתב:כל עוד מדובר בכושר לקוי ולא בפציעה (שאני מניח שמכבי יבדקו טוב טוב ) אז זה בסדר . יש לו את כל הקיץ להרזות ולהיכנס לכושר בעזרתו של רגב פאנאן...

1. הוא עבר לפחות שתי פציעות בברכיים מאז הקדנציה הקודמת.
2. בגיל 28 הוא כבר לא יוכל לחזור למימדים שהיה בגיל 26, ובכל מקרה הכל תלוי במוטיבציה שלו. אני בטוח שלפנאתנייקוס יש מאמני כושר לא פחות טובים מרגב פנאן.

בשורה התחתונה - סופו הולך להרוויח את הסכום הכי נמוך שאי פעם עשה בקריירה שלו, ויש לזה סיבה. השחקן שהיה פה לפני שנתיים בטוח שלא יחזור. בתקווה, יהיה פה שחקן טוב יותר ממה שראינו לפני שנה בפנאתנייקוס.

למה לא יכול ? אין שום הבדל בגיל 28 לעומת 26 . להפך מבחינת הראש הוא אפילו התבגר וזה יעזור לו לשמור על הגוף שלו . לגבי מאמן הכושר , אני בכלל לא בטוח שבפאו הצמידו לו מאמן אישי כמו שהולכים לעשות במכבי .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי התנין » 17 יולי 2013, 12:31

סופו זה השחקן הכי מעצבן ביקום. אם אנחנו לא סובלים את ליאור אליהו שלא עשה כלום בשביל לשפר את עצמו כשחקן, מה נגיד על סופו שלא עשה כלום כדי להישאר באותה רמה כל הקריירה שלו!? מה נגיד על שחקן כ''כ מוכשר שלא עשה כלום כדי להוכיח שהוא מסוגל לשחק יותר מ-20 דקות לערב בעונת שיא!? פשוט בזבוז של כישרון על חתיכת בנאדם טמבל שלא ראוי לו.
התנין

הודעהעל ידי felix_r » 17 יולי 2013, 13:45

התנין כתב:סופו זה השחקן הכי מעצבן ביקום. אם אנחנו לא סובלים את ליאור אליהו שלא עשה כלום בשביל לשפר את עצמו כשחקן, מה נגיד על סופו שלא עשה כלום כדי להישאר באותה רמה כל הקריירה שלו!? מה נגיד על שחקן כ''כ מוכשר שלא עשה כלום כדי להוכיח שהוא מסוגל לשחק יותר מ-20 דקות לערב בעונת שיא!? פשוט בזבוז של כישרון על חתיכת בנאדם טמבל שלא ראוי לו.

בבקשה דבר בשם עצמך
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי התנין » 17 יולי 2013, 17:44

felix_r כתב:
התנין כתב:סופו זה השחקן הכי מעצבן ביקום. אם אנחנו לא סובלים את ליאור אליהו שלא עשה כלום בשביל לשפר את עצמו כשחקן, מה נגיד על סופו שלא עשה כלום כדי להישאר באותה רמה כל הקריירה שלו!? מה נגיד על שחקן כ''כ מוכשר שלא עשה כלום כדי להוכיח שהוא מסוגל לשחק יותר מ-20 דקות לערב בעונת שיא!? פשוט בזבוז של כישרון על חתיכת בנאדם טמבל שלא ראוי לו.

בבקשה דבר בשם עצמך

לא סובלים זה אולי חמור מידי, אבל קשה לי להאמין שיש חולק על כך שליאור אליהו רחוק מאוד מלהיות השחקן שהוא יכל והיה צריך להיות. ואותו הדבר לגביי הלפרין הבדיחה, שאפילו בליגה הגרמנית נראה אבוד וגמור, ואם מכבי תחתים אותו על חוזה של יותר מ-200 אלף דולר לעונה זה יהיה ביזיון.
שונא שחקנים מוכשרים כ''כ ועם זאת עצלנים כ''כ.
התנין

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 17 יולי 2013, 17:50

התנין כתב:
felix_r כתב:

בבקשה דבר בשם עצמך

לא סובלים זה אולי חמור מידי, אבל קשה לי להאמין שיש חולק על כך שליאור אליהו רחוק מאוד מלהיות השחקן שהוא יכל והיה צריך להיות. שונא שחקנים מוכשרים כ''כ ועם זאת עצלנים כ''כ.

אני מאוד אוהב את סופו , וגם את ליאור אליהו שלדעתי הדבר הכי חשוב עכשיו זה שמכבי תמצא פשרה שתשאיר אותו אצלה , הוא הקפטן והישראלי הכי טוב בארץ ולדעתי מכבי צריכה להשאיר אותו גם אם זה אומר לשלם לו קצת יותר ממה שהוא שווה או חושבים שהוא שווה .

דבר בשם עצמך ואל תעשה הכללות .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי jol9 » 17 יולי 2013, 18:43

התנין כתב:
felix_r כתב:

בבקשה דבר בשם עצמך

לא סובלים זה אולי חמור מידי, אבל קשה לי להאמין שיש חולק על כך שליאור אליהו רחוק מאוד מלהיות השחקן שהוא יכל והיה צריך להיות. ואותו הדבר לגביי הלפרין הבדיחה, שאפילו בליגה הגרמנית נראה אבוד וגמור, ואם מכבי תחתים אותו על חוזה של יותר מ-200 אלף דולר לעונה זה יהיה ביזיון.
שונא שחקנים מוכשרים כ''כ ועם זאת עצלנים כ''כ.

יש המון אנשים שאוהבים את ליאור ואת יותם, אבל השורה התחתונה שלך היא נכונה. הקריירות שלהם לא המריאו עד לאן שיכלו. אצל יותם זאת לא בעיה של מוסר עבודה לדעתי, אלא בגלל
בעיה מנטלית. אולי החזרה הביתה תסדר לו קצת את הראש, לא יודע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין » 17 יולי 2013, 18:43

מקאדו 3 כתב:
התנין כתב:
felix_r כתב:

בבקשה דבר בשם עצמך

לא סובלים זה אולי חמור מידי, אבל קשה לי להאמין שיש חולק על כך שליאור אליהו רחוק מאוד מלהיות השחקן שהוא יכל והיה צריך להיות. שונא שחקנים מוכשרים כ''כ ועם זאת עצלנים כ''כ.

אני מאוד אוהב את סופו , וגם את ליאור אליהו שלדעתי הדבר הכי חשוב עכשיו זה שמכבי תמצא פשרה שתשאיר אותו אצלה , הוא הקפטן והישראלי הכי טוב בארץ ולדעתי מכבי צריכה להשאיר אותו גם אם זה אומר לשלם לו קצת יותר ממה שהוא שווה או חושבים שהוא שווה .

תתעלם לרגע מהחיבה שלך לליאור וסופו. השאלה שלי היא האם יש לנו ויכוח שהם שחקנים הרבה פחות טובים ממה שיכלו והיו צריכים להיות?
אפשר לאהוב, אבל להתעלם מכך ששחקן לאורך קריירה שלמה לא מסוגל לשחק יותר מ-20 - 15 דקות למשחק??? זה אפילו לא לשפר אספקט מסויים במשחק, זה הדבר הכי מינימלי לספורטאי - להיות בכושר! ואל תגידו לי משקל ומימדים. שאקיל אוניל לא פחות גדול, היה חיית משחק שלא מוגבלת לרבע שעת משחק. מדובר בכדורסלן שמרוויח מאות אלפי דולרים בשנה, ויכל לעשות הרבה הרבה הרבה יותר מזה אם רק היה מתנהל כמו ספורטאי.
התנין

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 17 יולי 2013, 18:54

התנין כתב:
מקאדו 3 כתב:
התנין כתב:
felix_r כתב:

בבקשה דבר בשם עצמך

תתעלם לרגע מהחיבה שלך לליאור וסופו. השאלה שלי היא האם יש לנו ויכוח שהם שחקנים הרבה פחות טובים ממה שיכלו והיו צריכים להיות?

מי יודע ? כמעט על כל שחקן שני אפשר להגיד ש ' יכל להיות יותר טוב ' מה הקשר בין זה לבין לקבוע ש 'סופו זה השחקן הכי מעצבן בעולם ' או ש ' אנחנו לא סובלים את ליאור ' ?
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי התנין » 17 יולי 2013, 18:58

אבל עוד לפני שהגבת לי, ראית שחזרתי בי מהנוסח, לפחות במובן הרחב והמכליל, על אף שאני אישית לא סובל את ליאור כשחקן.
ובבקשה, אל תגיד לי ''מי יודע''.. אולי לגביי ליאור הדבר עוד יכול לתפוס, אבל לגביי סופו??? בנאדם שבמשך קריירה שלמה לא מסוגל לשחק יותר מרבע שעה, זה נשמע לך הגיוני?
התנין

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 17 יולי 2013, 19:20

התנין כתב:אבל עוד לפני שהגבת לי, ראית שחזרתי בי מהנוסח, לפחות במובן הרחב והמכליל, על אף שאני אישית לא סובל את ליאור כשחקן.
ובבקשה, אל תגיד לי ''מי יודע''.. אולי לגביי ליאור הדבר עוד יכול לתפוס, אבל לגביי סופו??? בנאדם שבמשך קריירה שלמה לא מסוגל לשחק יותר מרבע שעה, זה נשמע לך הגיוני?

למספריי האגדות קל להיתפס לקלישאות האלה של לא יכול לשחק יותר מ 15 דקות ובלה בלה בלה ... במכבי הוא שיחק 22 ד'ק בממוצע בעונה הראשונה והיו משחקים של 23 ואפילו 30 דקות , בקבוצות הגדולות ביוון שבהם שיחק תמיד היו עוד כמה גבוהים טובים לידו והוא היה שחקן משלים , אם כי כמובן אני לא מתעלם מהעובדה שהוא מתעייף מהר יותר ובקלות רבה יותר משחקנים אחרים בגלל מידותיו החריגות , מצד שני אם הוא לא היה כזה הוא לא היה סופו ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 17 יולי 2013, 19:32

התנין כתב:אבל עוד לפני שהגבת לי, ראית שחזרתי בי מהנוסח, לפחות במובן הרחב והמכליל, על אף שאני אישית לא סובל את ליאור כשחקן.

קודם כל אתה לא מדייק. בשנה הראשונה שלו במכבי סופו שיחק כמעט 20 דקות למשחק בממוצע.

דבר שני, אתה פשוט לא מבין, ששחקנים בגודל ובמשקל של סופו בדרך כלל לא משחקים הרבה דקות, פשוט כי המאמץ גדול מדי.

כמה לדעתך שיחק ג'אוואי העונה? 15 דקות למשחק!
אתה יכול לטעון שמכבי היא לא בארסה, והיא לא יכולה להרשות לעצמה שחקן שישחק רק 15 דקות למשחק. אם תגיד את זה, תהיה צודק. אבל מה אתה מאשים את סופו? זה הגוף שהוא נולד איתו. לגוף הזה יש מגבלות, וזה לא תלוי ברצונו של סופו או מוסר העבדה שלו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 17 יולי 2013, 19:50

felix_r כתב:

קודם כל אתה לא מדייק. בשנה הראשונה שלו במכבי סופו שיחק כמעט 20 דקות למשחק בממוצע.

דבר שני, אתה פשוט לא מבין, ששחקנים בגודל ובמשקל של סופו בדרך כלל לא משחקים הרבה דקות, פשוט כי המאמץ גדול מדי.

אתה יכול לטעון שמכבי היא לא בארסה, והיא לא יכולה להרשות לעצמה שחקן שישחק רק 15 דקות למשחק. אם תגיד את זה, תהיה צודק. אבל מה אתה מאשים את סופו? זה הגוף שהוא נולד איתו. לגוף הזה יש מגבלות, וזה לא תלוי ברצונו של סופו או מוסר העבדה שלו.

אז איך תסביר את זה ששאק שיחק 35 דקות בממוצע למשחק בקריירה, כולל עונות של 40 דקות... וזה כשמדובר בכדורסל הרבה יותר פיזי ואינטנסיבי...
גם פטריק יואינג שיחק כמות דקות דומה, וגם סנטרי על גדולים אחרים בהיסטוריה.

אני חושב שדווקא מה שתנין אומר מחובר למציאות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 יולי 2013, 20:12

jol9 כתב:
felix_r כתב:

אז איך תסביר את זה ששאק שיחק 35 דקות בממוצע למשחק בקריירה, כולל עונות של 40 דקות... וזה כשמדובר בכדורסל הרבה יותר פיזי ואינטנסיבי...
גם פטריק יואינג שיחק כמות דקות דומה, וגם סנטרי על גדולים אחרים בהיסטוריה.

אני חושב שדווקא מה שתנין אומר מחובר למציאות.

ידעתי שמישהו יביא את דוגמת שאק, אבל לא ציפיתי לזה ממך דווקא.
יש לי תשובה בשבילך: פעם במאה שנה מתוך 7 מיליארד אנשים בעולם נולד שאק אחד, שהוא כן יכול לעשות את זה למרות כל הגודל. יופי! על כל שאק אחד יש מיליון אנשים בגודל חריג שסובלים מבעיות בריאות ומגבלות גופניות כל החיים שלהם.
טוב שאתה לא דורש מכל הספורטאים לרוץ במהירות של אוסיין בולט. נו באמת.

נ.ב. פטריק יואינג לא היה שחקן בגודל חריג או במשקל חריג. יש מאות סנטרים בגודל שלו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־19 אורחים