פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

יותם הלפרין חתם בהפועל ירושלים ל- 3 שנים

01 אוגוסט 2013, 12:59

רעידת אדמה בכדורסל הישראלי, הלפרין חתם בירושלים עבור חוזה עתק של 900 אלף דולר ל 3 שנים.
פשוט מדהים, מי היה מאמין שהפועל ירושלים תצליח להתמודד ואף לנצח את מכבי ראש בראש .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4412637,00.html
http://one.co.il/Article/220800.html
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2666294

Re: יותם הלפרין חתם בהפועל ירושלים ל- 3 שנים

01 אוגוסט 2013, 13:06

מכבי לא הפסידה בהתמודדות כי היא לא התמודדה מלכתחילה. אם מכבי היו רציניים לגבי הלפרין הוא היה צהוב כבר ממזמן.
לפי הכרוניקה של הדברים בשנים האחרונות אני לא יופתע אם מכבי תמצא את עצמה בסוף ללא גארד ישראלי בכיר.

01 אוגוסט 2013, 13:09

Mta_atic כתב:מכבי לא הפסידה בהתמודדות כי היא לא התמודדה מלכתחילה. אם מכבי היו רציניים לגבי הלפרין הוא היה צהוב כבר ממזמן.
לפי הכרוניקה של הדברים בשנים האחרונות אני לא יופתע אם מכבי תמצא את עצמה בסוף ללא גארד ישראלי בכיר.

ממש לא נכון.
מכבי התמודדה על הלפרין, פשוט כרגע מחכה ליוגב אוחיון. הכוונה הייתה שאם יוגב עוזב לקובאן, אז הלפרין יחתום.
הפועל ירושלים פשוט הגיעה מאחור, והחתימה אותו. כעת, אם יוגב עוזב, מכבי נשארת בלי שחקן ישראלי משמעותי.

ודרך אגב, הלפרין שחקן הרבה יותר טוב ואיכותי מיוגב אוחיון.

01 אוגוסט 2013, 13:15

שמואל1 כתב:
Mta_atic כתב:מכבי לא הפסידה בהתמודדות כי היא לא התמודדה מלכתחילה. אם מכבי היו רציניים לגבי הלפרין הוא היה צהוב כבר ממזמן.

ממש לא נכון.
מכבי התמודדה על הלפרין, פשוט כרגע מחכה ליוגב אוחיון. הכוונה הייתה שאם יוגב עוזב לקובאן, אז הלפרין יחתום.
הפועל ירושלים פשוט הגיעה מאחור, והחתימה אותו. כעת, אם יוגב עוזב, מכבי נשארת בלי שחקן ישראלי משמעותי.

כן אין ספק שמכבי התמודדה עליו חזק ואגרסיבי כשסימנה אותו בתור תכנית מגירה למקרה שיוגב לא נשאר...

01 אוגוסט 2013, 13:21

שמואל1 כתב:

ממש לא נכון.

הלפרין קולע שלשות ועונשים יותר טוב, אבל אני מעדיף את יכולות הריכוז ובוודאי את יכולות ההגנה של יוגב על אלו של יותם.
אם יוגב יעזוב, זו באמת תהיה מכה רצינית למכבי.

01 אוגוסט 2013, 13:25

שמואל1 כתב:רעידת אדמה בכדורסל הישראלי, הלפרין חתם בירושלים עבור חוזה עתק של 900 אלף דולר ל 3 שנים.
פשוט מדהים, מי היה מאמין שהפועל ירושלים תצליח להתמודד ואף לנצח את מכבי ראש בראש .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4412637,00.html
http://one.co.il/Article/220800.html
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2666294

מה עתק בזה? 300K לעונה...
ירושלים לא ניצחה את מכבי. מכבי ויתרה על הלפרין

01 אוגוסט 2013, 13:30

עכשיו הוא פשוט שם את החותמת של אחד הישראלים השנואים ששיחקו במועדון.

01 אוגוסט 2013, 13:33

קובי כתב:עכשיו הוא פשוט שם את החותמת של אחד הישראלים השנואים ששיחקו במועדון.

שנואים? למה לשנוא אותו? לפני חודש פדרמן סגר עם הסוכן שלו בעל פה, אבל אחר כך ביטל את הסיכום. מה הלפרין אמור לעשות? לשבת בבית?

השחקן המאכזב? כן. השחקן השנוא? לא.

01 אוגוסט 2013, 13:36

לפחות זה פותר אותנו להמשיך להתעסק בבחור , שיהיה לו בהצלחה וכמה שפחות עבירות ברבע האחרון.
נכבי ויתרה לחלוטין על הישראלים הצבריים , אם אליהו יאזור אומץ ויגיע גם לי-ם או למקום אחר והבוררות מול אוחיון תסתיים בכשלון , זאת הולכת להיות עונה קשה ביותר.

ברור לכם שהוא ייתן את משחק השיא שלו מולינו כן?

01 אוגוסט 2013, 13:39

ankram כתב:לפחות זה פותר אותנו להמשיך להתעסק בבחור , שיהיה לו בהצלחה וכמה שפחות עבירות ברבע האחרון.
נכבי ויתרה לחלוטין על הישראלים הצבריים , אם אליהו יאזור אומץ ויגיע גם לי-ם או למקום אחר והבוררות מול אוחיון תסתיים בכשלון , זאת הולכת להיות עונה קשה ביותר.

ברור לכם שהוא ייתן את משחק השיא שלו מולינו כן?

על האפשרות הזאת אני כותב כבר חודש לפחות.

לא נראה לי שהוא ייתן משחק טוב נגד מכבי. אין לו רגלים לשמור על רייס או היקמן.

01 אוגוסט 2013, 13:40

choker נשאר choker. הקבוצה הזאת הולמת אותו. שייהנה.

01 אוגוסט 2013, 13:42

felix_r כתב:

שנואים? למה לשנוא אותו? לפני חודש פדרמן סגר עם הסוכן שלו בעל פה, אבל אחר כך ביטל את הסיכום. מה הלפרין אמור לעשות? לשבת בבית?

אני אסביר: אני לא בא בטענות ליותם בנוגע לחתימה שלו בירושלים. אני מניח, שזו הייתה האופציה הטובה ביותר עבורו כרגע.
אני מתכוון לכל המכלול הזה של יותם הלפרין ומכבי ת"א לאורך הקריירה: תחילה, כשהיה צעיר, לא קיבל את ההזדמנות לשחק מספיק. לאחר מכן, כשהתגבר, לא היה אהוד בקרב הקהל, בשל הרבה רגעים מאכזבים בצהוב, גם כשקיבל אינספור הזדמנויות ולמרות היותו שחקן שגדל במועדון.
אח"כ, הוא העדיף להתיר את חוזהו, אחרי שנה קשה מאוד שעברה על המועדון, בדמותם של הפסד ב-3 הגמרים, לטובת חוזה עתק באולימפיאקוס.
יותר מאוחר, הוא חוזר ע"י מכבי נמרצות במספר עונות מלפפונים עוקבות, אך העדיף להשתנמך בקריירה הדועכת, תמורת כסף.
ועכשיו, הוא חותם ביריבה השנואה של מכבי (אחרי הפועל כמובן), הפועל ירושלים.

אני לא בא לבקר, או לומר מה הוא עשה טוב, או לא. אבל החתימה בירושלים, זו פשוט הפלומבה במסגרת היחסים המעורערים הללו.

01 אוגוסט 2013, 13:47

קובי כתב:
felix_r כתב:

אני אסביר: אני לא בא בטענות ליותם בנוגע לחתימה שלו בירושלים. אני מניח, שזו הייתה האופציה הטובה ביותר עבורו כרגע.
אני מתכוון לכל המכלול הזה של יותם הלפרין ומכבי ת"א לאורך הקריירה: תחילה, כשהיה צעיר, לא קיבל את ההזדמנות לשחק מספיק. לאחר מכן, כשהתגבר, לא היה אהוד בקרב הקהל, בשל הרבה רגעים מאכזבים בצהוב, גם כשקיבל אינספור הזדמנויות ולמרות היותו שחקן שגדל במועדון.
אח"כ, הוא העדיף להתיר את חוזהו, אחרי שנה קשה מאוד שעברה על המועדון, בדמותם של הפסד ב-3 הגמרים, לטובת חוזה עתק באולימפיאקוס.
יותר מאוחר, הוא חוזר ע"י מכבי נמרצות במספר עונות מלפפונים עוקבות, אך העדיף להשתנמך בקריירה הדועכת, תמורת כסף.
ועכשיו, הוא חותם ביריבה השנואה של מכבי (אחרי הפועל כמובן), הפועל ירושלים.

אני לא בא לבקר, או לומר מה הוא עשה טוב, או לא. אבל החתימה בירושלים, זו פשוט הפלומבה במסגרת היחסים המעורערים הללו.

אני מסכים, והבעתי את דעתי עליו אינספור פעמים. אבל רבאק, למישהו לא היה ברור שזה יקרה? הוא מפחד לשחק פה. הוא מפחד מהלחץ. בגלל זה שנים הוא לא חתם פה, ושלא יקשקש לי על המס הכנסה. הוא מעדיף את הרוח החופשית בבאיירן ובהגועל על פני מעמדים כאלו. זה השחן, זה הביצים שאין לו, וזה מה יש. שייהנה בקבוצה שהולמת את אופיו.

01 אוגוסט 2013, 13:50

כנראה מכבי וויתרה.
אני אהיה קצת עצוב אם אוחיון לא ישאר, כי זה אומר שאו שיבוא איזה גארד יהודי מsomeweher או זר שביעי, מה שבאמת כמעט לא ישאיר ישראלים (לא רק מבחינת אזרחות) בקבוצה.

01 אוגוסט 2013, 13:52

שמואל1 כתב:

ממש לא נכון.

אולי לפני 5 שנים. היום הוא לא שווה נעל בית.

01 אוגוסט 2013, 13:59

ותפסיק כבר עם הכותרות המטופשות האלה.. הלפרין, שחקן של 6 נקודות בגרמניה חתם בהפועל ירושלים = רעידת אדמה בכדורסל הישראלי, לא פחות!!

01 אוגוסט 2013, 14:37

התנין כתב:ותפסיק כבר עם הכותרות המטופשות האלה.. הלפרין, שחקן של 6 נקודות בגרמניה חתם בהפועל ירושלים = רעידת אדמה בכדורסל הישראלי, לא פחות!!

האמת, לא נעים להגיד ולהודות אולי, אבל לאור שוק הישראלים המתדרדר, מעבר של יותם הלפרין מחוץ לגבולות הצהובים, היא רעידת אדמה.
רק שפעם, זה היה לא יותר מאדם שמן שעובר ליד הכיסא שלך במשרד. זמנים השתנו.

01 אוגוסט 2013, 16:05

מקצועית לפי דעתי זה לא הפסד גדול כי הלפרין כבר מעבר לשיא ולא במעט.

עניין אחד הוא שמכבי , אם תאבד את אוחיון תצטרך גארד ישראלי ואז אולי נקבל את נעימי במחיר לא זול, מצד שני יהיה מעניין לראות את נעימי אצלנו
ואת הלפרין בירושלים, תסריט שהיה די דמיוני לא מזמן.

אבל מה שצריך להטריד את מכבי זה הצמצום בפערים בינה לירושלים, זה יהיה צמוד יותר בעוד שנתיים או שלוש. כבר עכשיו מכבי לא מוכנה להוציא הרבה יותר מ 400 או 450 אלף דולר על ישראלים, ירושלים כבר מוציאה 300 אלף דולר על הלפרין .
לדעתי זה סכום שיא של ירושלים על ישראלי, אבל מקצועית פרופר אני חושב שההחתמה של ארנולד הייתה משמעותית יותר.

מאוד מסקרן מה יסגר בסוף עם אליהו.

01 אוגוסט 2013, 16:26

אדגר פו כתב:מקצועית לפי דעתי זה לא הפסד גדול כי הלפרין כבר מעבר לשיא ולא במעט.

עניין אחד הוא שמכבי , אם תאבד את אוחיון תצטרך גארד ישראלי ואז אולי נקבל את נעימי במחיר לא זול, מצד שני יהיה מעניין לראות את נעימי אצלנו
ואת הלפרין בירושלים, תסריט שהיה די דמיוני לא מזמן.

אבל מה שצריך להטריד את מכבי זה הצמצום בפערים בינה לירושלים, זה יהיה צמוד יותר בעוד שנתיים או שלוש. כבר עכשיו מכבי לא מוכנה להוציא הרבה יותר מ 400 או 450 אלף דולר על ישראלים, ירושלים כבר מוציאה 300 אלף דולר על הלפרין .
לדעתי זה סכום שיא של ירושלים על ישראלי, אבל מקצועית פרופר אני חושב שההחתמה של ארנולד הייתה משמעותית יותר.

מאוד מסקרן מה יסגר בסוף עם אליהו.

מכבי לא מוכנה להוציא יותר מ800 על שחקן כלשהו, בכלל.

01 אוגוסט 2013, 16:32

מקצועית, זו החתמה גרועה (לדעתי) של מגדל. אם מגיע אותו יותם שמינכן בעונה שעברה, מדובר בשחקן חלש שיתקשה מאוד מול הגארדים האמריקאים הצעירים בליגה, מה גם, שירושלים תקועים איתו ל- 3 שנים בשכר גבוה. מהבחינה הזו, אני מאוד מרוצה שהלפרין לא יהיה במכבי ושמישהו אחר ייתקע איתו.

אני חושב שההחתמה הזו היא יותר הצהרת כוונות של ירושלים. הם מביאים שחקן שנחשב לבכיר בעלות דומה למה שמכבי התכוונו לשלם לו, ובחוזה ל- 3 שנים, שזה משהו שרק מכבי עושה. בשורה התחתונה - ההנהלה החדשה בירושלים שולחת מסר ברור שכללי המשחק משתנים ושירושלים שואפת להיות אלטרנטיבה אמיתית לשחקנים הישראלים המובילים. משהו שלא היה בעשרים שנה האחרונות.

עכשיו - נראה מה קורה עם אליהו.
פרסם תגובה