המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טורניר גומלסקי: מכבי נגד קובאן - שבת, 16:00, 5+LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר גומלסקי: מכבי נגד קובאן - שבת, 16:00, 5+LIVE

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ספטמבר 2013, 15:26

רוי,באמת שאתה נסחף לגמרי
נכון,למכבי יש חסרונות ברורים אבל היא בכל זאת קבוצה סבירה שכנראה תגיע להצלבה
ומאיפה הזלזול הזה בקובאן?? יש לה סגל יותר טוב ונראה לי שאפילו בטופ 10
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 29 ספטמבר 2013, 15:38

rc4991 כתב:רוי,באמת שאתה נסחף לגמרי

אני לא מאמין שהסגל הנוכחי יגיע להצלבה. קובאן, פנא וויטוריה טובות ממכבי בבית המוקדם, ואם תעלה חימקי, זה לא יהיה פשוט להגיע לטופ 16. אחרי שיהיו השינויים הנדרשים בסגל יהיה אפשר באמת לדבר על לאיפה מכבי תגיע השנה.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ספטמבר 2013, 15:44

roy1000 כתב:
rc4991 כתב:רוי,באמת שאתה נסחף לגמרי

אני לא מאמין שהסגל הנוכחי יגיע להצלבה. קובאן, פנא וויטוריה טובות ממכבי בבית המוקדם, ואם תעלה חימקי, זה לא יהיה פשוט להגיע לטופ 16. אחרי שיהיו השינויים הנדרשים בסגל יהיה אפשר באמת לדבר על לאיפה מכבי תגיע השנה.

אני לא בטוח שקאחה טובים מאיתנו-הם בנו את עצמם מהימורים וצריך לראות מה יצא מהם בסוף
אנחנו יותר טובים מחימקי למרות שאני חושב שבאנביט תעלה

לא צריך להסיק מסקנות כל כך דרמטיות אחרי כמה משחקי אימון (כן אפשר ללמוד כמה דברים אבל לא להגיע למסקנות כאלה)
אתה שוכח גם שמכבי תמיד טובה יותר ממה שהיא שווה על הנייר (והרבה מזה בזכות בלאט)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי אדם » 29 ספטמבר 2013, 15:49

לא נלחץ כמוכם מההפסד אתמול,למרות שמאוד עיצבן אותי והיתרגזתי,וזה היה נראה רע.
אבל ויש אבל ,ראינו שמכבי שיחקה בהרכב החזק ברבע הראשון ושיחקה לניצחון זה היה נראה טוב ומשם דיויד החליט כמו שעושים במשחק אימון ,לנסות ולתרגל דברים ,הרי גק כהן לא ישחק כמו ששיחק אתמול,ראינו מה בראון עשה לו ואיך גק נראה דחליל לידו דבר נוסף למרות שטיוס היה נראה מפוזר ולחוץ הוא יתרום הרבה למכבי וישחק לפני כהן מה שלא קרה אתמול ,פשוט אתמול טיוס נכנס כל כך מרוגש וכל כך רצה לעשות הרבה דברים ולהוכיח ולהראות ובסוף יצא כמו סמטוחה אחת גדולה.
כרגע כמו שראינו זה שלב החינוכי ,ושלב העילוב והלמידה,דיויד מחנך תשחקנים ומעניש אותם ומכוון ,וכמובן מנסה ,הרי במה שמכבי כבר טובה היא פחות משתמשמת במשחקי אימון.
מה שכן הדאיג אותי זה שני דברים ,הראשון זה אינגלס שמאוד אהבתי תהתחמה שלו ,רואים שהוא שחקן אינטליגנטי ומוביל כדור וקלעי טוב,אבל חשבתי שהוא ידע ליצר לעצמו מצבים דרך כדרור ולחדור לסל,מה שאתמול לא קרה ,הוא כדרר ויצר לעצמו זריקות משלוש,נראה שאין לו צעד לעבור שומר ברמה,ואם זה כך אז הוא וסמית יושבים על אותה עמדה ,למרות זה אני שמח שהוא איתנו , ציפיתי רק לגיוון מסוים.
מה גם שראינו ממולו את סימון שגם רב מה שהוא יודע לעשות זה לזרוק שלוש,אבל הוא עשה את זה בצורה טובה וגם חדר כמה פעמים לסל בקלות עקב הגנה רעה מאוד ,הגגנה של מכבי ככלל נראתה רע וכל שחקן בינוני הצליח לחדור אותה אם זה באחד על אחד ואם זה חסימה של הגבוה שאיפשרה לחדור בקלות,כולם ציפו להגנה בסגנון של אידסון פארגו ופרקינס,לא רואה את זה קורה ,טיריס שומר רע הוא עושה כאילו ווויליאמס עבר אותו בקלות וגם אחרים,בנוסף אינגלס ממש לא נראה השומר שדיברו עליו .
הדבר השני,זה היקמן ,אם כל הכבוד הוא לא ברמה של מכבי ולא בשום רמה של קבוצה אפילו ביורוקאפ,זה שחקן חד גוני,אפור ,חסר בסיס כדורסל,חסר יכולת לרוץ ולחשוב ,יכול ליצר פה ושם משו בכח ,מהרגע הראשון שהוא הגיע שנה שעברה קלטתי שזה לא זה וחיכיתי לרגע שישוחרר ,כל שחקן אמריקאי מהליגה הישראלית היה נראה טוב ממנו,קיצן הופסון ועוד.
בסוף עוד מחתימים אותו לעוד שנה ,וראינו אתמול איך זה נראה זה בזבוז מקום של שחקן,ובזבוז כסף,לא תשכנעו אותי שיש בו משו טוב ,לא מתחבר.
בנוסף באליפות אירופה ואתמול טייריס רייס מראה שיש לו כדורסל ויודע לשחק ,רק משום מה הוא מתמקד יותר מידי בלנהל תמשדחק ולמסור כדורים ,שכמובן זהו תפקידו ,אבל בהיעדר סקורר או מישו שיכול ליצור לעצמו ציפיתי שהוא יתחיל לייצר נקוודות ולקחת על עצמו,אבל הוא המשיך באותו קו ,כנראה עדין מחפש את עצו ועדין חסר בטחון,ודיויד גם השאיר אותו על הספסל.
לסיכום אני חושב שהבעיה העיקרית של מכבי היא לגמרי לא שחקן בעמדה 4 ,אלא שחקן שיוצר מכידרור ,בסגנון לאנגפורד פארגו ,זה ההבדל ,הרבה יותר קשה לשמור על קבוצה כזאת שיש לה סקורר ,שחקן שיוצר לעצמו ברמה גבוהה נקודות,כככה שחקנים כמו סמית אינגלס ואחרים באים ויבואו הרבה לידי ביטוי ויקל עליהם ואז הם יראו מה שהם יודעים,כרגע הם צריכים לעשות והם לא יכולים ולא צריכים ,ובגלל זה היה עדיף להביא שחקן רציני במקום היקמן שמאוד מאוד חלש,גם שנה שעברה זו היתה עיקר הבעיה שלנו מאז לאנגפורד ,אנחנו לא מגיעים לסל בחדירות ואין מישהו שחודר עובר שחקן ומוסר למישו פנוי וחבל ,זה עיקר הבעיה ,וקל לשמור עלינו ולסגור .
אתמול קובאן נתנו 4 מטר לאוחיון והוא לא זרק זה יצור לנו בעיה רצינית,הוא לא מתקדם ולא מבין מה מטרת המשחק לא קורה כלום שהוא אם הכדור ,הוא לא מנוע ולא מפעיל כלום.
לגבי גיימס יש לי משו אחד,אני מאוד אוהב את השחקן ומאוד אוהב את זה שהוא מכביסט,אבל אנחנו קצת עיוורים לגביו ,וחושב שיכלנו למצוא מישו יותר טוב,אפילו הנדריקס עשה לו בית ספר אתמול ,ואני מבין שגיימס חזר מפציה והיה לא בכושר,אבל הוא שקוף והתחילו ללמוד אותו ,והוא מרים תכדור למעלה לפניהזריקה וזה מקל על חוסמים,הוא גם לא יוצר לעצמו נפח בפוסט שזה גם מקל על השומרים,אני חושב ששחקנים כמו לאזמה שאני לא ממש מתחבר אבל במה שהוא עושה הוא טוב,והינס ועוד יכלו לתרום יותר,אולי אני טועה רק הרגשה כזאת שאנחנו הולכים שבי אחרי גימס.
אדם

הודעהעל ידי roy1000 » 29 ספטמבר 2013, 15:57

אדם - אתה מופתע שהנדריקס עשה בית ספר לג'יימס? לא כל העולם יודע שהנדריקס שחקן יותר טוב? זו הפתעה מרעישה?
למכבי חסרים דבר ראשון רעז ושחקן בעמדה 4. היקמן ו/או רייס יכולים ליצור מכדרור.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2013, 16:16

roy1000 כתב:
felix_r כתב:
shayD כתב:זהונגמרה העונה!!!,

די , בחייאתקום.. שחררו את הלחץ.

משחק אימון נגד קבוצת יורוליג עם סגל מעולה.

הכל בסדר.

נכון, אין מה להילחץ, כי אנחנו נשחק ביורוקאפ, שם הקבוצות חלשות בהרבה...

מה גם שקובאן היא לא מאריות היורוליג, אלא קבוצה שתתמודד על עלייה לטופ 16.
אבל שטויות, העיקר שקרענו את מגדל.

לא, זה בדיוק העניין. הפסדנו לקובאן "אבל הם יותר מחוברים"... למה?

חוץ מזה, שהפסד כזה או אחר לא צריך להטריד אותנו יותר ממה שאנחנו כבר מוטרדים
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ספטמבר 2013, 16:34

למי שרוצה לראות את המשחק במלואו:
https://www.youtube.com/watch?v=temFUzGsDjI
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי אדם » 29 ספטמבר 2013, 16:42

roy1000 כתב:אדם - אתה מופתע שהנדריקס עשה בית ספר לג'יימס? לא כל העולם יודע שהנדריקס שחקן יותר טוב? זו הפתעה מרעישה?

כן הופתעתי טיפה,ואני לא בטוח שכולם מסכימים איתך לגבי האמירה שהנדריקס יותר טוב משון,איפה זה הוכח לאורך עונה??אני שוב אומר אני לא בטוח במאה אחוז לגבי גיימס ,אבל הוא החזיק קבוצה שלמה בתור גבוה יחיד,בנוסף עשה בית ספר לאחד שכולם פה משתחווים לפניו בשם פול דיויס.
לגבי מה שאמרת ,ליצור מכדרור ברמה של היקמן גם אני יכול ,ואני מצטנע,אני לא מתכוון ליצור מכדרור ברמה בינונית מינוס,אם אתה טוען שהיקמן הוא גו טוגאי ברמה או יוצר שאתה יכול לסמוך עליו,אז אנחנו בבעיה,הוא בגמר לא הצליח לעבור את מקל ועוד שחקנים בינונים ששמרו עליו,וגם שהוא קולע זה זריקותת משוגעות של 50 50.
אני לא חושב שהבעיה העיקרית זה חוסר בעמדה 4 ,זה חיסרון אבל אפשר להיתגבר על זה,הבעיה העיקרית זה גארד תקרא לזה רכז או סוג אחר של גארד אבל זה החיסרון שלנו,אני מסכים שחסר לנו גם רכז וגם גו טו גאי,אבל אני מוכן לקבל משו בסגנון של בובי בראון או וויל סולומון בעבר,רכזים סקוררים,במקום היקמן.
אדם

הודעהעל ידי roy1000 » 29 ספטמבר 2013, 21:35

אדם כתב:כן הופתעתי טיפה,ואני לא בטוח שכולם מסכימים איתך לגבי האמירה שהנדריקס יותר טוב משון,איפה זה הוכח לאורך עונה??אני שוב אומר אני לא בטוח במאה אחוז לגבי גיימס ,אבל הוא החזיק קבוצה שלמה בתור גבוה יחיד,בנוסף עשה בית ספר לאחד שכולם פה משתחווים לפניו בשם פול דיויס.
לגבי מה שאמרת ,ליצור מכדרור ברמה של היקמן גם אני יכול ,ואני מצטנע,אני לא מתכוון ליצור מכדרור ברמה בינונית מינוס,אם אתה טוען שהיקמן הוא גו טוגאי ברמה או יוצר שאתה יכול לסמוך עליו,אז אנחנו בבעיה,הוא בגמר לא הצליח לעבור את מקל ועוד שחקנים בינונים ששמרו עליו,וגם שהוא קולע זה זריקותת משוגעות של 50 50.
אני לא חושב שהבעיה העיקרית זה חוסר בעמדה 4 ,זה חיסרון אבל אפשר להיתגבר על זה,הבעיה העיקרית זה גארד תקרא לזה רכז או סוג אחר של גארד אבל זה החיסרון שלנו,אני מסכים שחסר לנו גם רכז וגם גו טו גאי,אבל אני מוכן לקבל משו בסגנון של בובי בראון או וויל סולומון בעבר,רכזים סקוררים,במקום היקמן.

לא יודע מי לא יסכים איתי. אולי שחקנים שלא ראו את הנדריקס. איפה זה הוכח? זה הוכח בכסף שהנדריקס מקבל. כסף שלא הוצע לג'יימס.
הביאו לך רכז סקורר. קוראים לו טייריס רייס. זה הקומבו הכי טוב שאפשר לקבל ב- 300 אלף דולר. הבעיה בקומבו זה שיש לך כבר אחד כזה (היקמן). אין טעם בשני שחקנים שהים בקבוצה אחת.
roy1000

הודעהעל ידי toja27 » 30 ספטמבר 2013, 02:16

roy1000 כתב:אדם - אתה מופתע שהנדריקס עשה בית ספר לג'יימס? לא כל העולם יודע שהנדריקס שחקן יותר טוב? זו הפתעה מרעישה?

כל העולם יודע שהנדריקס שחקן טוב יותר מג'יימס? מה זאת בדיחה או מה?
ראית את שון ג'יימס שנה שעברה או שהיית עסוק למצוא פגמים עד אינסוף במכבי? מילא, מקובל אם תגיד שזאת דעתך, אבל להגיד ש"כל העולם יודע" ..זה ילדותי..
או שאמרת שלבורל יותר טובים ממכבי, על סמך מה אתה קובע את זה? ראית אותם משחקים בכלל?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אדגר פו » 30 ספטמבר 2013, 09:36

את שניהם אני לא מחבב במיוחד כסנטרים פותחים. ( אבל אם ממש הייתי צריך לבחור תחת איום של עינוי של אינקוויזיטור הייתי הולך על הנדריקס דווקא ).

בכלל, הרמה של הסנטרים באירופה ירדה מאוד בשנים האחרונות אם אלו הסנטרים הפותחים של קבוצות יורוליג בכירות לכאורה. למכבי , אפילו בשנות ה 90 הרעות היו סנטרים הרבה יותר טובים ממה שיש לה היום. ( ראשאד גריפית, צ'ורציץ' ).
נערך לאחרונה על ידי אדגר פו בתאריך 30 ספטמבר 2013, 09:41, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי jol9 » 30 ספטמבר 2013, 09:40

אני חושב שהם בסהכ די שווים. אני אישית מעדיף את ג'יימס בגלל כל החבילה (אופי, יכולת, חיבור לקהל, ..)
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 ספטמבר 2013, 10:23

jol9 כתב:אני חושב שהם בסהכ די שווים. אני אישית מעדיף את ג'יימס בגלל כל החבילה (אופי, יכולת, חיבור לקהל, ..)

אגב חיבור לקהל, לא זוכר שקהל שר לו השנה, גם לא לסמית׳, מוזר, שניהם מאוד אהובים, רק היקמן ופניני קיבלו שירים.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ספטמבר 2013, 11:41

אתם יודעים מה , אחרי שצפיתי במשחק פעם נוספת אני די אופטימי לגבי הסגל הזה . אפילו מאוד .
מכבי שיחקה חיובי מאוד ועשתה הרבה מהלכים טובים שלפעמים נגמרו בגג של הנדריקס שמן הסתם לא יחסום את ג'יימס (שנראה בכושר זוועה לאחר הפציעה) ככה בעונה הרגילה , או בהחטאות של זריקות טובות .
אני בכלל לא רוצה לדבר על ההרכבים המוזרים שדיויד שיחק לפרקים ואפילו שחקנים כמו טיוס ונעימי היו לא רעים בכלל יחסית לשלב הזה של העונה .
כמובן שהשחקנים שהגיעו מאליפות אירופה עדיין לא מחוברים וזה בסדר גמור לשלב הזה ואני בטוח שיראו הרבה יותר טוב בהמשך .
סופו נראה רעב מאוד (לכדורסל) וגם הופעל לא רע בכלל . אם אינגלס היה קולע באחוזים יותר גבוהים גם היינו מנצחים...
ולנקודה הכי חשובה , השיפוט היה כלכך ביתי לטובת קובאן עד שאפילו רסקין האנטי מכבי העיר על זה כך שאין מה לדבר בכלל...היו כמה עברות שלא רק שלא נשרקו , היו צריכות להיות בלתי ספורטיבית (הנדריקס על נעימי אחרי שסופו עזר לו לקום...)...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 30 ספטמבר 2013, 12:47

yzafrir כתב:אתם יודעים מה , אחרי שצפיתי במשחק פעם נוספת אני די אופטימי לגבי הסגל הזה . אפילו מאוד .
מכבי שיחקה חיובי מאוד ועשתה הרבה מהלכים טובים שלפעמים נגמרו בגג של הנדריקס שמן הסתם לא יחסום את ג'יימס (שנראה בכושר זוועה לאחר הפציעה) ככה בעונה הרגילה , או בהחטאות של זריקות טובות .
אני בכלל לא רוצה לדבר על ההרכבים המוזרים שדיויד שיחק לפרקים ואפילו שחקנים כמו טיוס ונעימי היו לא רעים בכלל יחסית לשלב הזה של העונה .
כמובן שהשחקנים שהגיעו מאליפות אירופה עדיין לא מחוברים וזה בסדר גמור לשלב הזה ואני בטוח שיראו הרבה יותר טוב בהמשך .
סופו נראה רעב מאוד (לכדורסל) וגם הופעל לא רע בכלל . אם אינגלס היה קולע באחוזים יותר גבוהים גם היינו מנצחים...
ולנקודה הכי חשובה , השיפוט היה כלכך ביתי לטובת קובאן עד שאפילו רסקין האנטי מכבי העיר על זה כך שאין מה לדבר בכלל...היו כמה עברות שלא רק שלא נשרקו , היו צריכות להיות בלתי ספורטיבית (הנדריקס על נעימי אחרי שסופו עזר לו לקום...)...

כמה הערות:
1. קובאן היתה הרבה יותר טובה ממכבי ואם היא היתה זקוקה לנצחון בפער גבוה יותר היא היתה עושה את זה בקלות.
2. קובאן חסרה את הגארד המוביל שלה - קלינייטיס - וכן את סימאס יסאיטיס.
3. סימון חזר מאליפות אירופה לפני כמה ימים והתחיל להתאמן עם קובאן רק יום לפני המשחק.
4. השיפוט היה סביר לחלוטין.
5. זה לא ההרכבים שהם מוזרים אלא השחקנים שחתמו במכבי.
6. לא מבין איך אתה שואב אופטימיות כשאין אפילו סימנים של רכז נורמלי במכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2013, 13:53

קודי כתב:
yzafrir כתב:אתם יודעים מה , אחרי שצפיתי במשחק פעם נוספת אני די אופטימי לגבי הסגל הזה . אפילו מאוד .

כמה הערות:
1. קובאן היתה הרבה יותר טובה ממכבי ואם היא היתה זקוקה לנצחון בפער גבוה יותר היא היתה עושה את זה בקלות.
3. סימון חזר מאליפות אירופה לפני כמה ימים והתחיל להתאמן עם קובאן רק יום לפני המשחק.

מסכים איך לגמרי.
יותר מזה, אני רוצה לחדד נקודה מסוימת, שעוד לא נגעו בה:

זה לא רק שחסר לנו רכז! חסר לנו גם שוטינג גארד אמיתי.
איך? כי רייס והיקמן הם לא רק לא רכזים אמיתיים, הם גם לא קלעים אמיתיים.
אין להם קליעה אוטומטית לשלוש. ואני לא מדבר כרגע על אחוזי הפגיעה לשלוש, אלא על האינסטינקט של קלעי.
מה זאת אומרת? אני אסביר. קלעי אמיתי לא חושב פעמים אם לזרוק או לא. כשקלעי אמיתי מקבל כדור בעמדה טובה, ואין עליו שמירה הדוקה, הוא זורק באופן אוטומטי מבלי לחשוב בכלל, כי הוא יודע שזה התפקיד שלו, זה הדבר שהוא יודע לעשות.

דיוויד בלאט בחר לפתור את הבעיה הזאת של חוסר שוטינג-גארד אמיתי בצורה הכי עקומה שאפשר. במקום להביא שוטינג גארד, הוא החליט להוסיף קלעים בעמדות האחרות. כבר מהעונה הראשונה של סמית' בלאט מנסה להפוך אותו לקלעי אוטומטי. בקייץ גם אליהו נחתך ואינגלס צורף רק בגלל הסיבה הזאת - נסיון עקום ועקשני לפתור את הבעיה של מחסור בשוטינג גארד. עכשיו גם בלו יחזור...

אתה יודע מה? זה בערך כמו לנסוע לאילת דרך ראש-הנקרא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 30 ספטמבר 2013, 14:00

felix_r כתב:
קודי כתב:

כמה הערות:

מסכים איך לגמרי.

אין להם קליעה אוטומטית לשלוש. ואני לא מדבר כרגע על אחוזי הפגיעה לשלוש, אלא על האינסטינקט של קלעי.
מה זאת אומרת? אני אסביר. קלעי אמיתי לא חושב פעמים אם לזרוק או לא. כשקלעי אמיתי מקבל כדור בעמדה טובה, ואין עליו שמירה הדוקה, הוא זורק באופן אוטומטי מבלי לחשוב בכלל, כי הוא יודע שזה התפקיד שלו, זה הדבר שהוא יודע לעשות.

דיוויד בלאט בחר לפתור את הבעיה הזאת של חוסר שוטינג-גארד אמיתי בצורה הכי עקומה שאפשר. במקום להביא שוטינג גארד, הוא החליט להוסיף קלעים בעמדות האחרות. כבר מהעונה הראשונה של סמית' בלאט מנסה להפוך אותו לקלעי אוטומטי. בקייץ גם אליהו נחתך ואינגלס צורף רק בגלל הסיבה הזאת - נסיון עקום ועקשני לפתור את הבעיה של מחסור בשוטינג גארד. עכשיו גם בלו יחזור...

היה לנו קלעי טבעי. לוגן היה ה2 הטבעי שלנו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ספטמבר 2013, 14:01

קודי כתב:

כמה הערות:

1. קובאן לא הייתה הרבה יותר טובה ממכבי , והיו דקות שמכבי נראתה טוב יותר במיוחד ברבע הראשון אבל לא רק .
2. זה נכון , אבל אם איך שג'יימס היה נראה גם מכבי חסרה שחקן מפתח...
3. התפקיד של סימון בקובאן שונה מהתפקיד של רייס במכבי . הוא בעיקר צריך לקלוע ולא לנהל את הקבוצה כך שהקליטה שלו קלה יותר...
4. תראה תמשחק שוב ותשים לב איך הרוסים מפוצצים בלי תגובה של השופטים...
5. על טעם ועל ריח....
6.אני לא בונה על סגנון משחק כמו בתקופת השושלת אלא יותר לכיוון עונת פארגו פרקינס שגם אז לא היה רכז מובאק אלא קומבו גארדים ואת זה גם רייס והיקמן יכולים לשחק . אולי לא ברמה של פרקינס ופארגו אבל מה לעשות , לא זוכים בלוטו פעמיים בשנתיים...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2013, 14:13

toja27 כתב:
felix_r כתב:
קודי כתב:

כמה הערות:

מסכים איך לגמרי.

היה לנו קלעי טבעי. לוגן היה ה2 הטבעי שלנו.

אכן, היה את לוגן. אבל מה? בגלל המחסור ברכז נורמלי לוגן נדרש לעזור בריכוז המשחק. לוגן הוא קלעי מוכשר מאוד, אבל לרכז הוא לא יודע, וכאשר נדרש לעשות זאת, הוא איבד את עצמו! שים לב מי מחליף אותו העונה - רייס. שהוא קצת יותר רכז ופחות קלעי. עוד הוכחה נהדרת לניסיון לתקן דרך התחת.

במקום להחליף את היקמן ברכז אמיתי, הקלעי (לוגן) הוחלף ב"חצי-רכז" (רייס), והפאוור-פורווארד (אליהו) הוחלף ב"חצי קלעי-חצי פורווארד" (אינגלס) כדי למלא את החסרון בשוטינג גארד שנוצר אחרי שיחרורו של לוגן, ששוחרר כי הוא לא יכל לעזור להיקמן בריכוז. ועל מנת למלא את החלל שנוצר בעמדת הפאוור, הוחתם לא סנטר/לא פאוור - טיוס, כדי שימלא את החלל שנוצר בגלל החלפת הפאוור בחצי קלעי, שנוצר בגלל החלפת הקלעי בחצי רכז, בגלל שהקלעי לא יכל לעזור בריכוז, בגלל שלא היה רכז אמיתי.

ותחשוב על זה שוב. לא היה הרבה יותר קל והגיוני להביא רכז אמיתי במקום היקמן? במקום כל הבלגן הזה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 30 ספטמבר 2013, 15:08

jol9 כתב:אני חושב שהם בסהכ די שווים. אני אישית מעדיף את ג'יימס בגלל כל החבילה (אופי, יכולת, חיבור לקהל, ..)

הם לא שווים מעצם העובדה שאחד מקבל מליון דולר והשני חצי מזה בערך. ג'יימס הוא שחקן נחמד שעושה הרבה דברים בצורה סבירה, אבל שום דבר בצורה טובה במיוחד. הנדריקס הוא שחקן הגנה מצויין שמחסל שחקנים ברמה של ג'יימס. קובאן לא במקרה החתימו את הנדריקס ולא את ג'יימס.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־181 אורחים