המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טורניר גומלסקי: מכבי נגד קובאן - שבת, 16:00, 5+LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר גומלסקי: מכבי נגד קובאן - שבת, 16:00, 5+LIVE

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 ספטמבר 2013, 15:25

פליקס לא בטוח שהבנתי, אתה אומר שהיה צריך לשחרר את היקמן ולהשאיר את לוגאן?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי or163 » 30 ספטמבר 2013, 15:26

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני חושב שהם בסהכ די שווים. אני אישית מעדיף את ג'יימס בגלל כל החבילה (אופי, יכולת, חיבור לקהל, ..)

הם לא שווים מעצם העובדה שאחד מקבל מליון דולר והשני חצי מזה בערך. ג'יימס הוא שחקן נחמד שעושה הרבה דברים בצורה סבירה, אבל שום דבר בצורה טובה במיוחד. הנדריקס הוא שחקן הגנה מצויין שמחסל שחקנים ברמה של ג'יימס. קובאן לא במקרה החתימו את הנדריקס ולא את ג'יימס.

אם לג'יימס לא היה חוזה במכבי לעונה, אין לי ספק שהיו מציעים לו לא פחות מהנדריקס.
בינתיים העובדות מראות שג'יימס נבחר בעונה שעברה לחמישייה השנייה ביורוליג בעוד הנדריקס, בגלל חולשתו במילאנו (שגם התרסקה ביורוליג) עבר לקובאן ושיחק ביורוקאפ.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי roy1000 » 30 ספטמבר 2013, 15:27

or163 כתב:
roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני חושב שהם בסהכ די שווים. אני אישית מעדיף את ג'יימס בגלל כל החבילה (אופי, יכולת, חיבור לקהל, ..)

הם לא שווים מעצם העובדה שאחד מקבל מליון דולר והשני חצי מזה בערך. ג'יימס הוא שחקן נחמד שעושה הרבה דברים בצורה סבירה, אבל שום דבר בצורה טובה במיוחד. הנדריקס הוא שחקן הגנה מצויין שמחסל שחקנים ברמה של ג'יימס. קובאן לא במקרה החתימו את הנדריקס ולא את ג'יימס.

בינתיים העובדות מראות שג'יימס נבחר בעונה שעברה לחמישייה השנייה ביורוליג בעוד הנדריקס בגלל חולשתו במילאנו (שגם התרסקה ביורוליג) עבר לקובאן ושיחק ביורוקאפ.

ג'יימס לא חתם על חוזה חדש בקיץ? אף אחד לא הציע לו כלום יותר ממכבי, כי אחרת הוא לא היה פה.
roy1000

הודעהעל ידי or163 » 30 ספטמבר 2013, 15:34

roy1000 כתב:
or163 כתב:
roy1000 כתב:

בינתיים העובדות מראות שג'יימס נבחר בעונה שעברה לחמישייה השנייה ביורוליג בעוד הנדריקס בגלל חולשתו במילאנו (שגם התרסקה ביורוליג) עבר לקובאן ושיחק ביורוקאפ.

ג'יימס לא חתם על חוזה חדש בקיץ? אף אחד לא הציע לו כלום יותר ממכבי, כי אחרת הוא לא היה פה.

היה לג'יימס חוזה לעונה הנוכחית, הוא האריך אותו ב-3 שנים נוספות.
אחרי העונה האחרונה לא חסרות קבוצות שהיו קופצות עליו אלמלא החוזה במכבי.
ואם יש שחקן בשנים האחרונות שבאמת מוכן לותר על כסף בשביל להישאר במכבי הרי שזה ג'יימס. הוא גם הצהיר לא פעם כמה הוא מחובר למכבי ולישראל ושמצידו לסיים פה את הקריירה.
סמל אישי של המשתמש
or163

הודעהעל ידי roy1000 » 30 ספטמבר 2013, 15:57

or163 כתב:היה לג'יימס חוזה לעונה הנוכחית, הוא האריך אותו ב-3 שנים נוספות.
אחרי העונה האחרונה לא חסרות קבוצות שהיו קופצות עליו אלמלא החוזה במכבי.
ואם יש שחקן בשנים האחרונות שבאמת מוכן לותר על כסף בשביל להישאר במכבי הרי שזה ג'יימס. הוא גם הצהיר לא פעם כמה הוא מחובר למכבי ולישראל ושמצידו לסיים פה את הקריירה.

נו, באמת. אלו השנים האחרונות בקריירה שלו. הוא לא היה מוותר על דולר. הדיבורים על חיבור לארץ וכו' זה דברים ששומעים מכל זר בארץ. הוא הרי יעלה על המטוס הראשון כשתיגמר לו הקריירה.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 30 ספטמבר 2013, 16:03

גם אני מעדיף את ג'יימס על הנדריקס
רוי,אתה ממש מזלזל באהבה שלו לקבוצה-הוא באמת מת על מכבי ועל הארץ
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 30 ספטמבר 2013, 16:19

felix_r כתב:
toja27 כתב:
felix_r כתב:
קודי כתב:
yzafrir כתב:אכן, היה את לוגן. אבל מה? בגלל המחסור ברכז נורמלי לוגן נדרש לעזור בריכוז המשחק. לוגן הוא קלעי מוכשר מאוד, אבל לרכז הוא לא יודע, וכאשר נדרש לעשות זאת, הוא איבד את עצמו! שים לב מי מחליף אותו העונה - רייס. שהוא קצת יותר רכז ופחות קלעי. עוד הוכחה נהדרת לניסיון לתקן דרך התחת.

במקום להחליף את היקמן ברכז אמיתי, הקלעי (לוגן) הוחלף ב"חצי-רכז" (רייס), והפאוור-פורווארד (אליהו) הוחלף ב"חצי קלעי-חצי פורווארד" (אינגלס) כדי למלא את החסרון בשוטינג גארד שנוצר אחרי שיחרורו של לוגן, ששוחרר כי הוא לא יכל לעזור להיקמן בריכוז. ועל מנת למלא את החלל שנוצר בעמדת הפאוור, הוחתם לא סנטר/לא פאוור - טיוס, כדי שימלא את החלל שנוצר בגלל החלפת הפאוור בחצי קלעי, שנוצר בגלל החלפת הקלעי בחצי רכז, בגלל שהקלעי לא יכל לעזור בריכוז, בגלל שלא היה רכז אמיתי.

ותחשוב על זה שוב. לא היה הרבה יותר קל והגיוני להביא רכז אמיתי במקום היקמן? במקום כל הבלגן הזה?

אני מסכים איתך. אני עוד אמרתי בעונה שעברה שהייתי משאיר את לוגן ולא את היקמן. אני זוכר שגם יוני חשב ככה וגם אתה (עד שלב מסוים לפחות, אחרי זה שינת את דעתך אם אני לא טועה)
לוגן הוא 2 טבעי, משהו שהוא בריא לכל קבוצה. אם אתה זוכר כשדיברנו על ג'.סי קארול, הבאת את הסטט' שלוגן לא נופל ממנו לפחות לא מבחינת האחוזים בקליעה, שזה בעצם מהות תפקידם.
שלא יהיו טעיות, היקמן, אני מעריך, עוד יתן משחקים עם סטט' מרשימה העונה, תחילת העונה האנמית שלו לא מרמזת על שום דבר מבחינתי, שאותה אני מייחס בעיקר לעייפות מנטלית מאליפות אירופה וקבוצה חדשה לגמרי. אבל אני עדיין חושב שהיקמן בניגוד ללוגן לא יביא את ההרמוניה הדרושה לקבוצה, בעיקר כי הוא לא רכז והוא לא קלעי, והוא שחקן שכדי להתבטא צריך שהכדור יהיה הרבה בידיים שלו, מה שהורס את השטף הקבוצתי של הקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 30 ספטמבר 2013, 16:22

roy1000 כתב:

אחרי העונה האחרונה של ג'יימס, הוא היה יכול לקבל גם יותר ממיליון דולר, אבל הוא בניגוד להנדריקס בחר במכבי ולא בכסף. הטיעון שלך חלש מאוד.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי roy1000 » 30 ספטמבר 2013, 16:25

toja27 כתב: אחרי העונה האחרונה של ג'יימס, הוא היה יכול לקבל גם יותר ממיליון דולר, אבל הוא בניגוד להנדריקס בחר במכבי ולא בכסף. הטיעון שלך חלש מאוד.

ברור. הוא בחר להישאר במכבי בחצי משכורת מטעמי ציונות. עזוב אותי. אין לי כוח להסביר את עובדות החיים בפורום הזה.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ספטמבר 2013, 16:33

אף אחד לא שאל אותו. זה שמכבי בחרו לפתוח לו את החוזה זה נחמד מאוד, אבל מדובר בשחקן תחת חוזה, ככה שאף קבוצה לא יכלה לפנות אליו. מכבי לא שחררה אותו והציעה לו חוזה חדש, אלא פשוט פתחה לו את החוזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 30 ספטמבר 2013, 17:44

toja27 כתב:אכן, היה את לוגן. אבל מה? בגלל המחסור ברכז נורמלי לוגן נדרש לעזור בריכוז המשחק. לוגן הוא קלעי מוכשר מאוד, אבל לרכז הוא לא יודע, וכאשר נדרש לעשות זאת, הוא איבד את עצמו! שים לב מי מחליף אותו העונה - רייס. שהוא קצת יותר רכז ופחות קלעי. עוד הוכחה נהדרת לניסיון לתקן דרך התחת.

במקום להחליף את היקמן ברכז אמיתי, הקלעי (לוגן) הוחלף ב"חצי-רכז" (רייס), והפאוור-פורווארד (אליהו) הוחלף ב"חצי קלעי-חצי פורווארד" (אינגלס) כדי למלא את החסרון בשוטינג גארד שנוצר אחרי שיחרורו של לוגן, ששוחרר כי הוא לא יכל לעזור להיקמן בריכוז. ועל מנת למלא את החלל שנוצר בעמדת הפאוור, הוחתם לא סנטר/לא פאוור - טיוס, כדי שימלא את החלל שנוצר בגלל החלפת הפאוור בחצי קלעי, שנוצר בגלל החלפת הקלעי בחצי רכז, בגלל שהקלעי לא יכל לעזור בריכוז, בגלל שלא היה רכז אמיתי.

ותחשוב על זה שוב. לא היה הרבה יותר קל והגיוני להביא רכז אמיתי במקום היקמן? במקום כל הבלגן הזה?
[/quote][/quote][/quote][/quote]
אני מסכים איתך. אני עוד אמרתי בעונה שעברה שהייתי משאיר את לוגן ולא את היקמן. אני זוכר שגם יוני חשב ככה וגם אתה (עד שלב מסוים לפחות, אחרי זה שינת את דעתך אם אני לא טועה)
לוגן הוא 2 טבעי, משהו שהוא בריא לכל קבוצה. אם אתה זוכר כשדיברנו על ג'.סי קארול, הבאת את הסטט' שלוגן לא נופל ממנו לפחות לא מבחינת האחוזים בקליעה, שזה בעצם מהות תפקידם.
שלא יהיו טעיות, היקמן, אני מעריך, עוד יתן משחקים עם סטט' מרשימה העונה, תחילת העונה האנמית שלו לא מרמזת על שום דבר מבחינתי, שאותה אני מייחס בעיקר לעייפות מנטלית מאליפות אירופה וקבוצה חדשה לגמרי. אבל אני עדיין חושב שהיקמן בניגוד ללוגן לא יביא את ההרמוניה הדרושה לקבוצה, בעיקר כי הוא לא רכז והוא לא קלעי, והוא שחקן שכדי להתבטא צריך שהכדור יהיה הרבה בידיים שלו, מה שהורס את השטף הקבוצתי של הקבוצה.[/quote]

אני אישית לא כ"כ הבנתי את הטענות שיוחסו ללוגאן כל העונה. האם נטען שלוגאן הוא פארקר או שאראס כשהגיע? הוא היה קלעי ברמה גבוהה, ועשה את העבודה שלו, עם רצף נהדר של שלשות
ביורוליג ומספרים מצויינים, וזה עוד כשהרכזים מאוהבים בכדור ובעצמם ולא משחררים אותו מהיד כמעט.
ליד רכז טוב, לוגאן היה יכול להיות תוספת כוח משמעותית.

אני מסכים לגמרי עם הפוסט של פליקס. במקום להביא רכז וקלע, הביאו שני קומבואים בינוניים, שתוקעים את המשחק. המזל בעונת התאומים היה שפארגו התגלה כעילוי וכשרון עצום,
ופרקינס הוא אחד משחקני ההגנה הכי טובים שראיתי ביורוליג בשנים האחרונות.
היקמן ורייס לא קרובים לא לזה ולא לזה. הם סתם שני שחקנים עם מנת משכל כדורסל גבולית, שאוהבים את הכדור, אוהבים לעשות שכונה ואוהבים להסתכל על הסטטיסטיקה בסוף המשחק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2013, 19:18

LIAV10 כתב:פליקס לא בטוח שהבנתי, אתה אומר שהיה צריך לשחרר את היקמן ולהשאיר את לוגאן?

אני אומר, שאם חסר בקבוצה רכז, אז תביא רכז אמיתי ולא תשנה חצי סגל כדי לחפות על כך שאין לך רכז.

השכל הישר תמיד משתלם יותר מהתחכמויות מעצבנות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקובי » 01 אוקטובר 2013, 02:46

felix_r כתב:
roy1000 כתב:
felix_r כתב:
roy1000 כתב:
felix_r כתב:להזכירך, קובאן בבית של מכבי. אז אם קובאן תאבק על עלייה לטופ 16, מה תעשה מכבי? תאבק שלא להיות אחרונה?

אני כבר לא זוכר מי בבית של מכבי, אבל בהנחה שיש איזה 2 נמושות לפחות, אז מכבי תיאבק ביחד עם קובאן ועוד קבוצה על מקומות 3-5.

זה מה שאני מנסה להסביר לך: מכבי היא אחת משתי הנמושות.

יש את פרטיזן וקבוצה מהמוקדמות (מי זו?). אני מניח שמכבי צריכה להיות טובה מהן.

לא פרטיזן , אלא הכוכב האדום.

הקבוצה מהמוקדמות עדיין לא ידוע. יכולה להיות חימקי

לא יכול להיות חימקי (אם היא תעלה אז יחליפו אותה כדי שלא יהיו 2 רוסיות בבית)
מקובי

הודעהעל ידי roy1000 » 01 אוקטובר 2013, 05:42

felix_r כתב:
LIAV10 כתב:פליקס לא בטוח שהבנתי, אתה אומר שהיה צריך לשחרר את היקמן ולהשאיר את לוגאן?

אני אומר, שאם חסר בקבוצה רכז, אז תביא רכז אמיתי ולא תשנה חצי סגל כדי לחפות על כך שאין לך רכז.

השכל הישר תמיד משתלם יותר מהתחכמויות מעצבנות

המטרה לא הייתה לחפות על המחסור ברכז. לא חושבים ככה במכבי. במכבי פשוט מביאים שחקנים, בלי קשר לעמדה וחושבים שיהיה בסדר. ככה הביאו את אינגלס שיושב בול על העמדה של סמית' וככה הביאו את רייס שהוא תואם היקמן. אף אחד לא חושב על התמונה הגדולה, שלא פשוט מביאים שחקנים אחד אחרי השני בלי קשר למה שכבר קיים בסגל.
roy1000

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־70 אורחים