המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טורניר גומלסקי: מכבי נגד פנאתנייקוס - ראשון, 16:00, 5+LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר גומלסקי: מכבי נגד פנאתנייקוס - ראשון, 16:00, 5+LI

הודעהעל ידי חנו'ש » 29 ספטמבר 2013, 22:56

jol9 כתב:אבל אתה רואה שליאור לא היה מהות כל הבעיות במכבי כמו שאתה ואחרים חשבתם כאן.

הכוונה היא שהיו הרבה כאלה שחשבו שברגע שמכבי תיפטר מהחוזה הענק עליו ישב ליאור אז יהיה סוף סוף יותר כסף להביא כמה כוכבים גדולים.
טוב, זה לא קרה..... :roll:

rc4991 כתב:נו באמת,עוד מעט יגידו שכנראה אוחיון טוב נגד יריבות שלובשות ירוק

אולי רק נגד קבוצות המאומנות ע"י אוברדוביץ'?? :unsure
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ספטמבר 2013, 23:03

roy1000 כתב:
rc4991 כתב:אני מסכים לגבי הסגל הרחב הזה וכבר טחנו את העניין מספיק,מצד שני השחקנים שהזכרת ישראלים כך שדי בעייתי להיפטר מהם ולהישאר עם 2-3 ישראלים
אני לא חושב שהיה צריך להשאיר את אליהו,מה לעשות שהוא לא שווה את הכסף הזה?
מהחישובים שאתה עושה אחרי זה אפשר לדעת בוודאות שמדובר על סגל יותר יקר ממה שיש כיום ובגלל זה אני אומר לך שזה בלתי אפשרי לבנות סגל טוב בתקציב הזה
הבעיה היא בפדרמן ורקאנטי שהורידו (ומורידים) את התקציב וגם לא מוכנים לשלם לשחקן יותר ממיליון דולר (וגם זה במקרים נדירים)

כן היה אפשר לבנות סגל קצר יותר אבל זה היה משדרג אותנו רק מעט ועדיין היינו קבוצה בינונית.הבעיה העיקרית היא בתקציב.

היה אפשר ללכת על סגל ישראלי של אוחיון, פניני, אליהו, לנדסברג, ושני הצעירים. לא צריך יותר מזה. נעימי, כהן וטיוס זה בערך 800 אלף נטו, כשהיה אפשר להשאיר את אליהו ב- 500 או 550. עד כמה לנגפורד ופלניניץ' יותר יקרים מהיקמן, רייס ואינגלס? לא מדובר בפער גדול מאוד. אולי חצי מליון דולר יותר.

אני מסכים שהבעיה היא בתקציב השחקנים, אבל גם בתקציב הקיים היה אפשר לעשות יותר. אולי לא קבוצת פיינל פור, אבל כן קבוצה טובה יותר שלפחות תעלה להצלבה.

זה סגל ישראלי רע שלכולם בו ללא יוצא מהכלל היו תקופות ארוכות שנעלמו,מה נעשה בתקופה שאליהו שהם לא יתפקדו? הסגל הישראלי הוא באמת בעיה גדולה עבורנו ועדיין לא גיבשתי כל כך דעה בנושא
לא יודע מה איתך אבל מדובר בפער של 2 מיליון דולר אם לא יותר,לאנגפורד מרוויח 2 מיליון (אם אני לא טועה) והוא עדיין תחת חוזה וגם פלאניניץ' בטח מרוויח סביב ה-1.5 לפחות
וזה בלי להתייחס לעובדה שאתה צריך ארבע נוסף
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2013, 23:11

rc4991 כתב:
roy1000 כתב:
rc4991 כתב:אני מסכים לגבי הסגל הרחב הזה וכבר טחנו את העניין מספיק,מצד שני השחקנים שהזכרת ישראלים כך שדי בעייתי להיפטר מהם ולהישאר עם 2-3 ישראלים
אני לא חושב שהיה צריך להשאיר את אליהו,מה לעשות שהוא לא שווה את הכסף הזה?
מהחישובים שאתה עושה אחרי זה אפשר לדעת בוודאות שמדובר על סגל יותר יקר ממה שיש כיום ובגלל זה אני אומר לך שזה בלתי אפשרי לבנות סגל טוב בתקציב הזה
הבעיה היא בפדרמן ורקאנטי שהורידו (ומורידים) את התקציב וגם לא מוכנים לשלם לשחקן יותר ממיליון דולר (וגם זה במקרים נדירים)

כן היה אפשר לבנות סגל קצר יותר אבל זה היה משדרג אותנו רק מעט ועדיין היינו קבוצה בינונית.הבעיה העיקרית היא בתקציב.

היה אפשר ללכת על סגל ישראלי של אוחיון, פניני, אליהו, לנדסברג, ושני הצעירים. לא צריך יותר מזה. נעימי, כהן וטיוס זה בערך 800 אלף נטו, כשהיה אפשר להשאיר את אליהו ב- 500 או 550. עד כמה לנגפורד ופלניניץ' יותר יקרים מהיקמן, רייס ואינגלס? לא מדובר בפער גדול מאוד. אולי חצי מליון דולר יותר.

אני מסכים שהבעיה היא בתקציב השחקנים, אבל גם בתקציב הקיים היה אפשר לעשות יותר. אולי לא קבוצת פיינל פור, אבל כן קבוצה טובה יותר שלפחות תעלה להצלבה.

זה סגל ישראלי רע שלכולם בו ללא יוצא מהכלל היו תקופות ארוכות שנעלמו,מה נעשה בתקופה שאליהו שהם לא יתפקדו? הסגל הישראלי הוא באמת בעיה גדולה עבורנו ועדיין לא גיבשתי כל כך דעה בנושא
לא יודע מה איתך אבל מדובר בפער של 2 מיליון דולר אם לא יותר,לאנגפורד מרוויח 2 מיליון (אם אני לא טועה) והוא עדיין תחת חוזה וגם פלאניניץ' בטח מרוויח סביב ה-1.5 לפחות
וזה בלי להתייחס לעובדה שאתה צריך ארבע נוסף

במצב הנוכחי של מכבי, אתה לא צריך 4 נוסף, ולא שום דבר "נוסף". למכבי אין כסף ל-10 שחקנים טובים. גם לא ל-8. יש לה כסף לחמישייה טובה, וכמה מחליפים אגרסיביים וחזקים.

לגבי לאנדסברג - אני עדיין לא חושב שהוא שחקן שמתאים למכבי. הוא רך מדי, ולא מספיק "רע" בשביל להיות מחליף טוב ואגרסיבי כמו בלו וגארסיה בזמנו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 29 ספטמבר 2013, 23:27

למכבי חולשה רצינית בצבע לפי מה שראינו. פיני העלה נקודה נכונה:
יש בעמדות 4-5 80 דקות, לשלושה שחקנים: סופו, גיימס וטיוס. 23 דקות לכל אחד.

סופו לא ישחק 23 דקות, אולי 16. נשארו 64 דקות לגיימס וטיוס.
32 דקות כל אחד. נניח שגייימס ישחק 35 דקות לערב, ולא ישווק עד השלבים המכריעים של העונה (מה שלא יקרה),
ונשארנו עם טיוס ל-29 דקות לערב. לדעת פיני, (ספק אם מישהו יחלוק על כך), טיוס הוא לא שחקן של 30 דקות בקבוצה כמו מכבי.

איך שלא תסובבו את זה, זה לא מספיק.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי חציברטאס » 29 ספטמבר 2013, 23:32

יש לי דה-ז׳ה-וו. רק חסר שמישהו פה יגיד שצריך להביא את יאן ויוקאס וזה 2012 אול אובר אגיין.

תנו לי לנחש מה יהיה בחורף: בלאט ישחרר את ג׳ייק כהן ויביא במקומו ״פוטנציאל״ מהליגה הבלגית/גרמנית/אדריאטית שלאחר שני משחקים יגרום לנו להתגעגע לדרקו פלניניץ׳ / דמונד מאלט או החביב עלי - ג׳ון שייר, התותח של ששבסקי, אימת הגארדים באירופה
חציברטאס

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2013, 23:33

Allan Turing כתב:למכבי חולשה רצינית בצבע לפי מה שראינו. פיני העלה נקודה נכונה:
יש בעמדות 4-5 80 דקות, לשלושה שחקנים: סופו, גיימס וטיוס. 23 דקות לכל אחד.

סופו לא ישחק 23 דקות, אולי 16. נשארו 64 דקות לגיימס וטיוס.
32 דקות כל אחד. נניח שגייימס ישחק 35 דקות לערב, ולא ישווק עד השלבים המכריעים של העונה (מה שלא יקרה),
ונשארנו עם טיוס ל-29 דקות לערב. לדעת פיני, (ספק אם מישהו יחלוק על כך), טיוס הוא לא שחקן של 30 דקות בקבוצה כמו מכבי.

איך שלא תסובבו את זה, זה לא מספיק.

יש עוד 3 שחקנים שייתנו דקות בעמדה 4 - כהן, אינגלס וסמית'. אני לא אומר אם זה טוב או לא, אלא שכרגע אלה הן העובדות. לכן החישוב של הדקות הוא לא נכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2013, 00:22

החמישיה שנתנה את מדד ה +/- הטוב ביותר במשחק של היום:

1) נעימי (5+)
2) אינגלס (0)
3) פניני (2+)
4) סמית' (1-)
5) סופו (6+)

חמישיה מוזרה משהו, אבל מי שראה את המשחק באמת היה מציין אותם לטובה מבלי לראות את הסטטיסטיקה. חוץ מאת נעימי, שלא עשה שום דבר מיוחד, אבל הוא כנראה היה עדיף על שאר הרכזים כי פשוט לא עשה שטויות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קובי » 30 ספטמבר 2013, 01:01

לא יודע לגבי החמישייה הזו... זה כאילו הרע במיעוטו. נעימי היה ממש נון פקטור בשני צידי המגרש. סמית' היה טוב רק בתחילת המשחק, פניני היה טוב ברבע השני, סופו היה טוב ברוב הדקות שהיה על המגרש.
לגבי אינגלס, מדאיג במיוחד לדעתי - לא היה טוב גם היום. נראה שבלאט מנסה להפוך אותו למשהו שהוא לא... סוג של אידסון 2, רק שאינגלס כבד יותר ברגליו ולא מסוגל לייצר לעצמו נקודות ב-1 על 1. לא שאידסון היה מצטיין על בפן הזה, אבל אני חושב שהוא ניהל משחק מעט טוב יותר מאינגלס, שנראה שזה לא בנוי בשבילו.

מי שהחריף את הדאגות עוד יותר היה רייס, שאמור להוביל את הקבוצה הזו העונה. מבחינתי, על הנייר, הוא היה אמור לקחת את מכבי לגבהים, או להוריד אותה מטה. היום, הוא הראה הבלחה אחת בלבד במשחק המעבר.
בסיכום המשחק, אמרתי אתמול, שהוא יתקשה בהתקפה המסודרת, בעיקר בשל גובהו. היום הוא הראה גם חשש לא מוסבר בהתקפה העומדת, גם כשהיה מולו מיס מאץ' לאחר חילוף של גבוה עליו. הוא העדיף ליידות את הכדור בצורה לא אלגנטית מחוץ לקשת ותו לא. היה לו מהלך אחד טוב עם טיוס בפיק אנד רול שהסתיים בצעדים לא מוצדקים של האחרון וזהו בעצם.

מאוד מאוד מדאיג ונראה שהקו האחורי שלנו, עלול להיות אפילו מדולל מהעונה שעברה, בה היה את לוגאן שלפחות הבליח פה ושם עם קליעות מחוץ לקשת.
המטרה בהבאת רייס הייתה נראית ברורה - להביא ע"ח לוגאן הלא יציב, שחקן שיוכל לנהל משחק טוב יותר מהיקמן, שלא ניחן ביכולות ארגון ההתקפה, בלשון המעטה וגם שיוכל לייצר יכולת אש נוספת.
כרגע, זה נראה שנשארנו קרחים מפה ומשם.
אין ספק, שנראה שבמעבר רייס יכול לגנוב נקודות, בזכות מהירות וצעד ראשון זריז במיוחד. אולי זה ייזקף לזכותו, אם וכאשר הקבוצה תצליח לייצר נקודות אחרי חטיפת כדור בלחץ שבלאט כ"כ אוהב.
לגבי הדבר החשוב יותר - כח אש בהתקפה העומדת ויכולת ניהול המשחק, זה נראה כמו סימן שאלה גדול... גדול מאוד.

לגבי שאלת בלו שעולה כאן מדי שעה, מאז התחילו משחקי האימון - לי נראה שדווקא ליאור אליהו הרבה יותר חסר בסגל הזה מבלו, בטח ובטח אחרי שראיתי את חד גוניותו של אינגלס שנוטה לצבור נקודות בעיקר מבחוץ והנטייה של סמית' לעשות נקודות גם הוא כלל ועיקר מעבר לקשת.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי rc4991 » 30 ספטמבר 2013, 08:13

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:אבל אתה רואה שליאור לא היה מהות כל הבעיות במכבי כמו שאתה ואחרים חשבתם כאן.

הכוונה היא שהיו הרבה כאלה שחשבו שברגע שמכבי תיפטר מהחוזה הענק עליו ישב ליאור אז יהיה סוף סוף יותר כסף להביא כמה כוכבים גדולים.
טוב, זה לא קרה..... :roll:

rc4991 כתב:נו באמת,עוד מעט יגידו שכנראה אוחיון טוב נגד יריבות שלובשות ירוק

אולי רק נגד קבוצות המאומנות ע"י אוברדוביץ'?? :unsure

זה מה שיגידו אחרי שיהיה רע מול יריבות עם מדים ירוקים :bigsmile3
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot] ו־184 אורחים