המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

גביע ווינר: הדרבי של ת"א - שני, 20:45, LIVE +5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גביע ווינר: הדרבי של ת"א - שני, 20:45, LIVE +5

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 אוקטובר 2013, 23:15

כמה נקודות:
1. רייס נגר. יכול להיות שהוא יציג יכולת טובה יותר בהמשך, אבל קליעה אין לו.
2. סופו לא מקבל מספיק כדורים, וחבל, כי כשהוא מקבל מסירות טובות קורים רק דברים טובים.
3. העניין עם היקמן לא כל כך ברור לי. אנשים פה מדברים על פציעה, אבל זה לא בהכרח קשור רק לזה. בהנחה שבלו וכהן ישחקו ב4, אינגלז יעבור לשחק 2, וזה יוריד משמעותית את הדקות של היקמן בעמדה הזאת.
4. הגנה- כהן, רייס ולנדסברג( שדווקא היה טוב היום) לא שומרים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אוקטובר 2013, 23:32

אגב, אינגלס באמת הזכיר לי קצת את אידסון היום, אבל לצערי זה היה בעיקר האידסון של דקות הלמל"מ שלו, והיו לאידסון לא מעט דקות כאלו....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 אוקטובר 2013, 23:41

רואים שרייס רוצה ומנסה להכנס למשחק הקבוצתי וגם היו לו היום כמה מסירות לא רעות בכלל, אבל הקליעה שלו זה משהו שפשוט אין לי הסבר לגביו.. או שהטחת לבנים מחוץ לקשת זו היכולת האמיתית של הבחור (ואם כן אז זה רע מאוד) או שהוא פשוט לא בכושר. בינתיים זה רק פוגע במכבי כי התסכול שלו מחוסר היכולת שלו לקלוע גורם לו לרצות להוכיח שהוא כן יכול.. התוצאה היא בדיוק מה שראינו היום ובמשחקים הקודמים.
אני מקווה בשבילו ובשבילנו שהבנאדם יתאפס ומהר, אחרת הוא ימצא את עצמו בחוץ מהר מאוד וחבל...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי toja27 » 08 אוקטובר 2013, 05:17

טוב, אני חושב שפיני טעה בהתרשמות שלו מרייס. אני אוהב את זה שהוא יודע לרוץ, יש לו כדרור טוב והוא זריז אבל הזריקה שלו מבחוץ נראת בלי שום רגש. בשנה שעברה הוא עמד על 35 אחוז מחוץ לקשת אז ה1/7 לא משקף לגמרי את היכולת האמיתית, אבל לצערי נראה שזאת בעיה רצינית. ביחד עם אוחיון יש לנו שני רכזים עם קליעה חלשה מבחוץ וזה חסרון גדול.
דבר שני, רייס נראה יחסית חלש פיזית, ולמרות הזריזות שלו, החולשה הפיזית תקשה מאוד לחדור, בטח מול קבוצות איכותיות יותר. בתור רכז קיבלתי את הרושם שהוא סביר, לא יותר ולא פחות.
יכולה להיות לנו עונה טובה, אבל בלי שיפור בעמדת הרכז יהיה הרבה יותר קשה. להשאיר את נעימי יכולה להיות אופציה, הבעיה שהוא לא בתוכניות ולא מקבל דקות משחק, ואיאפשר לראות איך הוא משתלב.
הייתי מרוצה היום מטיוס, הראה נוכחות ואנרגטיות, לדעתי הוא עוד ישתפר.
גם מסופו הייתי מרוצה מאוד.
לאנדסברג הראה היום רוח אחרת. שינוי כמעט וקיצוני בגישה שלו.יופי.
ג'יקי כהן מרגיש לי שהוא רך ומתקשה במשחק אינטינסיבי. מצד שני זאת רק ההתחלה ומקווה שיהיה לו זמן להשתפשף. אבל הייתי שוקל להשאיל אותו דווקא.
אני אופטימי לגבי אינגליס, יש לי הרגשה טובה לגביו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי קובי » 08 אוקטובר 2013, 10:06

לגבי רייס - מ-3 המשחקים שצפיתי עד כה, עושה רושם שהוא נגר בן נגרים. כמובן שזה חסרון ענק לקבוצה, כששני הרכזים שלך כאלו.
מה שאומר, שבדיוק כמו בעונה שעברה ואפילו יותר, נהיה תלויים ביכולת ההתקפית של היקמן כספק הנקודות היחיד בקו האחורי, כאשר אינגלס יצטרך גם הוא לחפות על זה כשישחק ב2.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קודי » 08 אוקטובר 2013, 11:08

כמה הערות לגבי המשחק אתמול:
1. ממש לא מטרידה אותי הירידה בהפרש מאחר שאי אפשר לצפות ממכבי לתת את הכל ולהתייחס ברצינות אחרי מחצית ראשונה כל כך קלילה ופער כל כך גדול.
2. ממשחק למשחק אנחנו רואים יותר ויותר את מה שטענו כבר מזמן והוא שיש למכבי בור עצום בעמדת הרכז. לרייס יש לפעמים מסירות נהדרות אבל הוא לא ממש מנהל את ההתקפה ובעיקר מכדרר וזורק בלוקים על הסל. שוב אנחנו בסיטואציה, כמו בשנתיים האחרוונת, שהרכז הראשון שלנו הוא אוחיון שנמצא כבר שנה בכושר איום ונורא.
3. עמדות 2-3 (אינגלס, סמית', היקמן, לנדסברג ופניני), 4 (בלו, סמית' וכהן) ו-5 (סופו, ג'יימס ותיוס) בסדר גמור גם לרמות הגבוהות. חבל מאוד שהעמדה הכי חשובה על המגרש כל כך חלשה.
4. מכבי תלחץ השנה והרבה, ועם הידיים הארוכות של אינגלס, האתלטיות של סמית' ויכולת החטיפה הטובה של רייס והיקמן זה צפוי גם להצליח. הבעיה היא שמול הקבוצות הגדולות זה ממש לא אפקטיבי.
5. סופו משחק נהדר וכשבלו יחזור, ויחד עם סמית' ואינגלס, מכבי תעמיד הרכבים שיקשו מאוד לעשות דאבל טים על סופו, מאחר שזה די מהר יסתיים בשלשה.
6. אני קצת חושש מהסגל הארוך ומהרוטציות המאולצות שזה יגרום לבלאט לעשות. כשבלאט עושה את זה הוא לפעמים נתקע עם הרכבים לא טובים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot], עידן ו־190 אורחים