המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

רשמי: דיוויד בלו חתם במכבי לעונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

רשמי: דיוויד בלו חתם במכבי לעונה

הודעהעל ידי rc4991 » 15 אוקטובר 2013, 17:29

http://www.maccabi.co.il/News.asp?id=4019
הוא ממש הרשים אותי אתמול ונראה שמדובר בבלו הישן והטוב
החתמה טובה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: רשמי: דיוויד בלו חתם במכבי אלקטרה ת"א

הודעהעל ידי קודי » 15 אוקטובר 2013, 17:40

נראה בדיוק כמו בלו הישן והטוב. איך בדיוק חשבו לעבור עונה שלמה בלי אף שחקן בעמדה הזו?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 אוקטובר 2013, 17:53

די מטורף שהוא נראה ככה אתמול אחרי שנה וחצי שהוא לא שיחק כדורסל.
החתמה מצויינת לדעתי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי er79 » 15 אוקטובר 2013, 17:56

האמת, לא היססתי לשנייה. הייתי בין היחידים פה שטענו שהוא עדיין ייראה נפלא גם אחרי שנה וחצי. שמח שככל הנראה צדקתי.
er79

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אוקטובר 2013, 18:03

MTA2311 כתב:די מטורף שהוא נראה ככה אתמול אחרי שנה וחצי שהוא לא שיחק כדורסל.
החתמה מצויינת לדעתי.

בשנה האחרונה שלו הפייד אוואי שהוא ניסה אתמול(ללא הצלחה)עבד לו הרבה יותר אוטומטי אז הוא עוד צריך להחזיר אתזה אבל אתה צודק
לא נראה שהוא בכלל עשה הפסקה ובטח שלא כזאת ארוכה
הוא גם נראה יותר טוב במשקל שהוא עכשיו

מה שמתסכל ומעצבן זה שזה עד סוף העונה
החזרנו אותו בשביל טעימה של כמה חודשים ואז הוא שוב יחליט שהוא פורש
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 15 אוקטובר 2013, 18:11

קודי כתב:נראה בדיוק כמו בלו הישן והטוב. איך בדיוק חשבו לעבור עונה שלמה בלי אף שחקן בעמדה הזו?

עם זה עוד היה אפשר לחיות אבל למישהו יש הסבר נורמלי מה לעזאזל חשבו ומאיפה הפליצו את רייס ? יש והיו בשנים האחרונות הרבה זרים יותר טובים ממנו אפילו בליגה הישראלית , אפילו אם היו הולכים על איזה פוטנציאל מהמכללות אני משער שזה היה פחות גרוע ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי קודי » 15 אוקטובר 2013, 18:21

מקאדו 3 כתב:
קודי כתב:נראה בדיוק כמו בלו הישן והטוב. איך בדיוק חשבו לעבור עונה שלמה בלי אף שחקן בעמדה הזו?

עם זה עוד היה אפשר לחיות אבל למישהו יש הסבר נורמלי מה לעזאזל חשבו ומאיפה הפליצו את רייס ? יש והיו בשנים האחרונות הרבה זרים יותר טובים ממנו אפילו בליגה הישראלית , אפילו אם היו הולכים על איזה פוטנציאל מהמכללות אני משער שזה היה פחות גרוע ...

טוב, על הבור העמוק בעמדת הרכז אנחנו מדברים בערך מאז שרייס הוחתם אבל הג'וניורים הרי מבינים הרבה יותר מאיתנו. לא ברור לי איך חושבים אפילו לשחרר את נעימי בשביל לחסוך 80 אלף דולר ומשאירים את רייס.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי rc4991 » 15 אוקטובר 2013, 18:34

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:די מטורף שהוא נראה ככה אתמול אחרי שנה וחצי שהוא לא שיחק כדורסל.
החתמה מצויינת לדעתי.

בשנה האחרונה שלו הפייד אוואי שהוא ניסה אתמול(ללא הצלחה)עבד לו הרבה יותר אוטומטי אז הוא עוד צריך להחזיר אתזה אבל אתה צודק
לא נראה שהוא בכלל עשה הפסקה ובטח שלא כזאת ארוכה
הוא גם נראה יותר טוב במשקל שהוא עכשיו

מה שמתסכל ומעצבן זה שזה עד סוף העונה

לדעתי הוא ינסה לקבל חוזה גדול יחסית מקבוצה עילית
זה גם מה שגלדסטון טען
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 15 אוקטובר 2013, 18:36

קודי כתב:
מקאדו 3 כתב:

טוב, על הבור העמוק בעמדת הרכז אנחנו מדברים בערך מאז שרייס הוחתם אבל הג'וניורים הרי מבינים הרבה יותר מאיתנו. לא ברור לי איך חושבים אפילו לשחרר את נעימי בשביל לחסוך 80 אלף דולר ומשאירים את רייס.

גם את זה אני לא מבין , הביאו שחקן ישראלי שמשחק בעמדה שהזר שבה נראה חושך וזה עוד בעדינות... למה לעזאזל לא לנסות אותו לפחות ? למה כל כך הרבה פעמים חוזרת על עצמה ההיתנהלות המגעילה הזו של ליבש שחקן עד שיתיאש ויסכים לעבור לקבוצה אחרת בתנאים שנוחים אך ורק להנהלה הזו ? לא יותר חשוב לבדוק קודם ברצינות אם השחקן יכול להועיל לקבוצה במקום לחסוך כמה גרושים ?
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי misha » 15 אוקטובר 2013, 18:41

בור אחד כיסינו אבל יש הרגשה שהבור השני (בעמדת הרכז) הולך לרדוף אותנו כל העונה.

Holiday_Armadillo כתב:מה שמתסכל ומעצבן זה שזה עד סוף העונה

ברור למה הוא לא רצה להתחייב ליותר. את ה200K (אאז"נ) שהוא מקבל העונה לא תהיה לו בעיה לקבל בעונה הבאה גם אם יהיה בינוני. אבל הוא בונה על זה שירשים ויוכל להכפיל את הסכום הזה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 15 אוקטובר 2013, 18:51

מקאדו 3 כתב:
קודי כתב:
מקאדו 3 כתב:

גם את זה אני לא מבין , הביאו שחקן ישראלי שמשחק בעמדה שהזר שבה נראה חושך וזה עוד בעדינות... למה לעזאזל לא לנסות אותו לפחות ? למה כל כך הרבה פעמים חוזרת על עצמה ההיתנהלות המגעילה הזו של ליבש שחקן עד שיתיאש ויסכים לעבור לקבוצה אחרת בתנאים שנוחים אך ורק להנהלה הזו ? לא יותר חשוב לבדוק קודם ברצינות אם השחקן יכול להועיל לקבוצה במקום לחסוך כמה גרושים ?

האמת שזה לא ממש קשור להנהלה. למה בלאט מייבש אותו ולמה הוא אישר בכלל את ההחתמה הזאת?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: רשמי: דיוויד בלו חתם במכבי לעונה

הודעהעל ידי felix_r » 15 אוקטובר 2013, 18:59

בלו נראה בכושר טוב, אבל החתמה מיותרת לגמרי. עוד שחקן של עמדה לא ברורה שבעיקר זורק שלשות ולא עושה הרבה יותר מזה, כפי שיש כבר לא מעט בקבוצה העקומה הזאת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 15 אוקטובר 2013, 19:09

jol9 כתב:
מקאדו 3 כתב:
קודי כתב:
מקאדו 3 כתב:

האמת שזה לא ממש קשור להנהלה. למה בלאט מייבש אותו ולמה הוא אישר בכלל את ההחתמה הזאת?

הנהלה בלאט מה זה משנה ? כל עונה שעוברת אני משתכנע שבלאט שותף לכישלונות (בד'כ ) לא פחות מההנהלה , איך תמיד מגיעים קומבואים אמריקאים עם אופי דומה ? אל תגידו לי אילוצים תקציביים , שלא יביאו לפה דימנטידיסים או ספאנוליסים גם שחקנים זולים יותר עם תכונות של רכז קלאסי יותר אני בטוח שאפשר למצוא ( יש פה מספיק חברה שיכולים להביא דוגמאות ) , רק מה ? בלאט כנראה אוהב אותם שחומי עור רצים מהר אתלטיים וטיפשים ... סורי בשביל לשנות פה משהו בתפיסה חיבים להיפרד מבלאט בסוף העונה ומצידי שזה יהיה במאמן ישראלי צעיר עם ראש פתוח , אני לא רואה שבלאט הגדול מצליח לבנות פה קבוצות גדולות למרות אילוציי התקציב , פיני גרשון המושמץ עשה זאת פעמיים .
תמונה
מקאדו 3

Re: יורוליג, מח'1: לבוראל קוצ'ה נגד מכבי - חמישי, 21:45, ערו

הודעהעל ידי roy1000 » 18 אוקטובר 2013, 12:24

1. אני חושב שאפשר להכריז רישמית על מות הפנטזיות של שליחת רייס הביתה. מצד שני, שוב הוכח שמכבי טובה יתר עם אוחיון מאשר עם רייס. אני חושב שרייס מתמקם יותר ויותר על תפקיד של היקמן 2. שחקן שנכנס לעשות בלאגן ולהשיג סלים קלים. במקביל הוא מתרחק מעמדת הרכז הפותח והתפקיד הזה חוזר לאוחיון.

2. אשד כותב במעריב היום שבלו הסכים לחזור רק בתנאי שהוא פותח בחמישייה. זה נראה לי הזוי שבלאט הסכים לתנאי הזה, אבל המציאות מדברת בעד עצמה.

3. ההתחלות הנוראית חייבות להיפסק ולכן אני צופה שרייס יעבור לספסל אחרי מקסימום עוד צ'אנס אחד שיקבל לפתוח ואם זה לא יעזור, אז בלו יהיה הבא בתור, חוזה או לא חוזה.

4. כל עוד ג'יימס לא מוצא את עצמו, אין פתרון לבעיות ההגנתיות של מכבי וזה כולל ריבאונד הגנה נוראי, גם במונחי הליגה הישראלית.

5. בלית ברירה, דייויד הולך להרכב של היקמן/לנדסברג וזה אומר שני חורים שחורים עצומים שלא רואים כלום חוץ מהסל. זה היה טוב אתמול וגם בגמר גביע ווינר מול ירושלים, אבל בסופו של דבר מגיע סרג'יו יול ומזכיר לנו שהיקמן זה היקמן ולא נבארו ושלנדסברג הוא לנדסברג ולא רודי פרננדז, כשהרגע הזה מגיע, הרעיון של שני שחקנים שהולכים אחד על חמש נראה קצת פחות אטרקטיבי.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 18 אוקטובר 2013, 12:29, נערך 3 פעמים בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 אוקטובר 2013, 12:26

roy1000 כתב:אני חושב שאפשר להכריז רישמית על מות הפנטזיות של שליחת רייס הביתה. מצד שני, שוב הוכח שמכבי טובה יתר עם אוחיון מאשר עם רייס. אני חושב שרייס מתמקם יותר ויותר על תפקיד של היקמן 2. שחקן שנכנס לעשות בלאגן ולהשיג סלים קלים. במקביל הוא מתרחק מעמדת הרכז הפותח והתפקיד הזה חוזר לאוחיון.

אשד כותב במעריב היום שבלו הסכים לחזור רק בתנאי שהוא פותח בחמישייה. זה נראה לי הזוי שבלאט הסכים לתנאי הזה, אבל המציאות מדברת בעד עצמה.

ההתחלות הנוראית חייבות להיפסק ולכן אני צופה שרייס יעבור לספסל אחרי מקסימום עוד צ'אנס אחד שיקבל לפתוח ואם זה לא יעזור, אז בלו יהיה הבא בתור, חוזה או לא חוזה.

כל עוד ג'יימס לא מוצא את עצמו, אין פתרון לבעיות ההגנתיות של מכבי וזה כולל ריבאונד הגנה נוראי, גם במונחי הליגה הישראלית.

ולי נראה הזוי שבלו דרש דבר כזה. גם כשהוא היה בשיא הקריירה הוא עלה לרוב מהספסל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 18 אוקטובר 2013, 12:28

MTA2311 כתב:ולי נראה הזוי שבלו דרש דבר כזה. גם כשהוא היה בשיא הקריירה הוא עלה לרוב מהספסל.

זה מה שהוא כתב היום בטור שלו במעריב. בהתחשב בזה שבלאט מעלה אותו בשני המשחקים הראשונים שלו בחמישייה (אחרי שהיה שחקן ספסל כל הקריירה שלו), אני נוטה לחשוב שיש משהו בזה.
roy1000

הודעהעל ידי Maccabikid » 18 אוקטובר 2013, 13:13

הוא לא כותב בכלל בידיעות?
Maccabikid

הודעהעל ידי roy1000 » 18 אוקטובר 2013, 13:15

Maccabikid כתב:הוא לא כותב בכלל בידיעות?

קראתי את שניהם בחוץ הבוקר. יכול להיות ידיעות. זה היה צמוד לטור של מליניאק.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 אוקטובר 2013, 13:34

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:ולי נראה הזוי שבלו דרש דבר כזה. גם כשהוא היה בשיא הקריירה הוא עלה לרוב מהספסל.

זה מה שהוא כתב היום בטור שלו במעריב. בהתחשב בזה שבלאט מעלה אותו בשני המשחקים הראשונים שלו בחמישייה (אחרי שהיה שחקן ספסל כל הקריירה שלו), אני נוטה לחשוב שיש משהו בזה.

זה באמת היה קצת מחשיד, אבל אני עדיין לא מאמין שמכבי החתימה אותו עם סעיף כזה בחוזה. יכול להיות שהוא עלה אתמול בחמישייה כדי שיהיה שחקן ישראלי בהרכב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוקטובר 2013, 15:17

roy1000 כתב:2. אשד כותב במעריב היום שבלו הסכים לחזור רק בתנאי שהוא פותח בחמישייה. זה נראה לי הזוי שבלאט הסכים לתנאי הזה, אבל המציאות מדברת בעד עצמה.

זה לא מה שהוא כתב. הוא כתב שהוא דרש את זה כעניין של כבוד כשהוא מתייחס בעצם לראיון של בלו אחרי הפרישה ששם הוא בכה על זה שלא ייתכן ששחקן כמוהו לא פותח בחמישייה ושבשביל שחקן אמריקאי לעלות מהספסל זה פוגע בכבודו שלו ומראה שלא מעריכים אותו.
NY boy

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־15 אורחים