המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

סופו של עידן: דריק שארפ פרש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סופו של עידן: דריק שארפ פרש

הודעהעל ידי Mta_atic » 20 יולי 2011, 18:25

טור מרגש של פיני:
http://www.one.co.il/Article/183489.html

אגב- זו שנה שפרשו בה שחקנים ענקים: שאק ויאו מינג לצד הולדן ולנגדון ועכשיו גם שארפ...
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 20 יולי 2011, 18:47

אני חושב שהמנהיגות של דרק נמדדה בשנים הקשות של מכבי, לא בשנים של פארקר ושאראס שהכל היה ורוד. בעונת ספאחיה, בגיל 35, הוא שם 10.4 נקודות למשחק ביורוליג וקלע ב-48% לשלוש. בעונת שרף-קטש הוא הגיע משומקום כדי לשים 17 נקודות על הראש של סיינה ולעזור במהפך בחצי הגמר. עונה אחר כך הוא הגיע עם שתי שלשות גדולות שהפכו מומנטום בגמר הפיינל פור. אז דריק עשה הרבה יותר מהגנה אדירה, שלשות מהפינות וחיבור חברתי בקבוצה. הוא תמיד היה שם כשמכבי נזדקקה לו. ולא הזכרתי במילה אחת סל משנה גורלות מול ז'לגיריס.
שחף

הודעהעל ידי yiffy » 20 יולי 2011, 18:58

שחף כתב:אני חושב שהמנהיגות של דרק נמדדה בשנים הקשות של מכבי, לא בשנים של פארקר ושאראס שהכל היה ורוד. בעונת ספאחיה, בגיל 35, הוא שם 10.4 נקודות למשחק ביורוליג וקלע ב-48% לשלוש. בעונת שרף-קטש הוא הגיע משומקום כדי לשים 17 נקודות על הראש של סיינה ולעזור במהפך בחצי הגמר. עונה אחר כך הוא הגיע עם שתי שלשות גדולות שהפכו מומנטום בגמר הפיינל פור. אז דריק עשה הרבה יותר מהגנה אדירה, שלשות מהפינות וחיבור חברתי בקבוצה. הוא תמיד היה שם כשמכבי נזדקקה לו. ולא הזכרתי במילה אחת סל משנה גורלות מול ז'לגיריס.

אתה צודק ב-100%. עונת ה"אין זרים נורמליים בגלל המלחמה בצפון" עם ספאחיה הייתה אחת הקשות מבחינה מקצועית למכבי, ודרק סחב אותה, שדרג את הממוצעים שלו ואפילו חדר המון לסל. בגיל שהוא עשה את העונה הזאת (כמדומני 35), הרבה כבר יושבים עם פופקורן בצד.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 יולי 2011, 18:59

מישהו שם לב שבתמונה שמזרחי תופס את אנדרסון רשום למטה "מזרחי ושארפ"? :bigsmile2
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4098174,00.html
שינו את התמונה :(
נערך לאחרונה על ידי JasonWilliams12 בתאריך 21 יולי 2011, 18:05, נערך פעם אחת בסך הכל.
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 21 יולי 2011, 05:37

עכשיו, אחרי הפרישה הזו אני מרגיש כאילו הקבוצה מתה.
אין יותר את הנשמה של שארפ.
נכון ששחקנים מתחלפים והסמל נשאר, אבל מבחיניתי (שהתחלתי לראות כדורסל רק ב2007), שארפ הוא חלק מהסמל.
אני לא מכיר את מכבי בלעדיו, בלי מצב שאפשר להעלות את שארפ ורק מזה שהוא על המגרש המצב נראה יותר טוב.
הוא יחסר לי מאד.
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי sweety » 21 יולי 2011, 07:55

תודה לך דרק,שהענקת לי אחת מהחוויות הספורטיביות הכי גדולות בחיים שלי...לעולם לא אשכח את אותו ערב קסום באפריל. הביא את כולנו מייאוש גמור לשמחה בלתי נתפסת.
סמל ענק מה עוד לא נאמר על השחקן הזה,מאחרוני השחקנים שהם סמל מובהק.
עוזר ככל יכולתו לקבוצה,אם בהבאת אנרגיה חדשה למגרש או בדרבון בלתי נפסק מהספסל.
אין הרגשה יותר טובה ביציע לשיר לו כשהוא עולה למגרש ואז לקבל ממנו שלשה...
שמחה מאוד שהוא נשאר במועדון,זה מראה שמכבי יודעת להעריך את מה שיש לה בידיים.
עלה והצלח דרק,אוהבים אותך!!!
דרק שארפ עולה עולה עולה
דרק שאארפ עולה עולה
דרק שארפ עולה עולה!!!
מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים
סמל אישי של המשתמש
sweety

הודעהעל ידי מכביזם » 21 יולי 2011, 10:13

אין, לא מייצרים עוד שחקנים כמוהו. דמות למופת, איש צנוע, מכביסט אמיתי, מושא להערצה בשביל הרבה הרבה שחקנים... מדהים לראות שאפילו שחקנים ששיחקו איתו מעט זמן עדיין מודים על זכות שניתנה להם להכיר אותו. לטעמי הוא ומיקי היו הסמלים הכי גדולים במכבי.
הלוואי ונזכה לראות אותו יום אחד עומד על הקווים במקום בלאט.
תודה דרק על כל השנים המדהימות איתך, על האהבה האינסופית שלך למועדון ולאוהדים, על התמיכה שתמיד הענקת לשחקנים האחרים,
על אותו נס שכנראה לא נשכח לעולם. תודה אלוף.
מכביזם

הודעהעל ידי Mta_atic » 21 יולי 2011, 14:00

מחווה של היורוליג לדרק שארפ:
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 יולי 2011, 16:12

אני בעד שיפרישו את הגופיה שלו.
אני יודעת שמכבי אף פעם לא עשתה את זה, אבל תמיד יש פעם ראשונה ואין ראוי יותר מדריק להתחיל איתו.

חוץ מזה, מישהו מצליח לדמיין עכשיו שחקן אחר לובש את גופיה מס. 6?
אני מקווה שלפחות העונה אף אחד לא יקבל את הגופיה הזו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 יולי 2011, 16:19

חנו'ש כתב:אני בעד שיפרישו את הגופיה שלו.
אני יודעת שמכבי אף פעם לא עשתה את זה, אבל תמיד יש פעם ראשונה ואין ראוי יותר מדריק להתחיל איתו.

גם אני חשבתי על זה..
השאלה היא האם יש הגבלות של היורוליג בקשר למספר שאפשר לתת לשחקן..כי אי אפשר להוציא חולצה מהרוסטר אם יש יותר שחקנים ממספרים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 יולי 2011, 16:29

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:אני בעד שיפרישו את הגופיה שלו.

גם אני חשבתי על זה..
השאלה היא האם יש הגבלות של היורוליג בקשר למספר שאפשר לתת לשחקן..כי אי אפשר להוציא חולצה מהרוסטר אם יש יותר שחקנים ממספרים

מספרים יש 99 כאלה, עדיין לא עברנו את המספר הזה מבחינת הסגל.
הרי השנה בין 15 ל-21 של שחורצי לא היה אף אחד, מה הבעיה לתת את אחד המספרים האלה?
לא נראה לי שמספרים זה מה שחסר.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי misha » 21 יולי 2011, 18:42

"אני נרגש מאוד, אני להוט כבר להתחיל במשימה", אמר שארפ מביתו בטמפה, שבפלורידה. "זהו כבוד גדול עבורי להתחיל את קריירת האימון בבית שלי, במשפחה שלי - מכבי ת"א. אני גאה ורוצה להודות לדייויד בלאט ולההנהלה על ההזדמנות שניתנה לי. בלאט הוא מאמן ענק, יש לי המון מה ללמוד ממנו".

שארפ, שזכה עם מכבי ת"א ב-13 אליפויות, 11 גביעים ו-3 גביעי אירופה, התייחס לפרישה בקלילות שבה התייחס לקריירה שלו במשך השנים: "לא באמת פרשתי, אני ממשיך במכבי ואמשיך לתת לה הכל. אני עומד לעשות את כל אותם הדברים שעשיתי, רק בלי לקלוע שלשות".

"ידעתי שהיום הזה יגיע", הוסיף מספר 6 הנצחי, "אף פעם לא דמיינתי אותו או חשבתי עליו, אבל היה לי ברור שזה יגיע מתישהו. אני גאה בכך שהצלחתי להיות השחקן המבוגר ביותר בתולדות מכבי. עשיתי המון בתור שחקן, הגעתי להישגים שמעולם לא חלמתי עליהם ועכשיו זה הזמן לפנות את הבמה לצעירים. יש לנו המון שחקנים מוכשרים שיכולים לעשות זאת".

שארפ יגיע בחודש הבא כאשר הצהובים יפתחו את האימונים. "אני רוצה לספר לכולם שאני אהיה בדיוק אותו דריק שארפ, עם אותו החיוך, עם אותה אש שבוערת בי לעבוד, לתרום, להנהיג ולנצח. אעשה הכל כדי לגעת בשחקנים שלנו, בלב ובראש שלהם. אלמד אותם מהי הרוח של מכבי ולא אוותר להם".

על העבודה שהחליט לא להמשיך לעונה אחרונה אמר הקפטן לשעבר (טל בורשטיין צפוי להחליפו): "לא רציתי לתת שנת פרישה, לא רציתי למשוך את זה. זה שואב יותר מדי תשומת לב, מפריע לקבוצה, מכביד על המאמנים. פשוט העדפתי לחתוך עכשיו ולהתחיל בכל הכוח את קריירת האימון. אני שמח שזה קרה בצורה הזאת".

"לסיום אני רוצה להודות לאוהדים", סיים שארפ את הודעתו, "הם אלה שתמיד תמכו בי לכל אורך הדרך המשותפת והמדהימה שלנו. תמיד שיחקתי עבורם ונתתי את הלב. אני כאן בשביל האוהדים הנפלאים האלה ואתן להם ולקבוצה את כל כולי".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 03744.html

:worship :worship :worship
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי refael » 21 יולי 2011, 18:50

האם שארפ קיבל לאורך הקריירה שלו במכבי הצעות מפתות מקבוצות אחרות באירופה ? לי באופן אישי לו זכור דבר כזה אם יש פה מישהו שזוכר או כתבה באינטרנט אשמח לראות.
מה אתם חושבים אם כן היו מציעים לו הצעה נדיבההה מאוד הוא היה הולך ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי rc4991 » 21 יולי 2011, 19:04

misha כתב:
"אני נרגש מאוד, אני להוט כבר להתחיל במשימה", אמר שארפ מביתו בטמפה, שבפלורידה. "זהו כבוד גדול עבורי להתחיל את קריירת האימון בבית שלי, במשפחה שלי - מכבי ת"א. אני גאה ורוצה להודות לדייויד בלאט ולההנהלה על ההזדמנות שניתנה לי. בלאט הוא מאמן ענק, יש לי המון מה ללמוד ממנו".

שארפ, שזכה עם מכבי ת"א ב-13 אליפויות, 11 גביעים ו-3 גביעי אירופה, התייחס לפרישה בקלילות שבה התייחס לקריירה שלו במשך השנים: "לא באמת פרשתי, אני ממשיך במכבי ואמשיך לתת לה הכל. אני עומד לעשות את כל אותם הדברים שעשיתי, רק בלי לקלוע שלשות".

"ידעתי שהיום הזה יגיע", הוסיף מספר 6 הנצחי, "אף פעם לא דמיינתי אותו או חשבתי עליו, אבל היה לי ברור שזה יגיע מתישהו. אני גאה בכך שהצלחתי להיות השחקן המבוגר ביותר בתולדות מכבי. עשיתי המון בתור שחקן, הגעתי להישגים שמעולם לא חלמתי עליהם ועכשיו זה הזמן לפנות את הבמה לצעירים. יש לנו המון שחקנים מוכשרים שיכולים לעשות זאת".

שארפ יגיע בחודש הבא כאשר הצהובים יפתחו את האימונים. "אני רוצה לספר לכולם שאני אהיה בדיוק אותו דריק שארפ, עם אותו החיוך, עם אותה אש שבוערת בי לעבוד, לתרום, להנהיג ולנצח. אעשה הכל כדי לגעת בשחקנים שלנו, בלב ובראש שלהם. אלמד אותם מהי הרוח של מכבי ולא אוותר להם".

על העבודה שהחליט לא להמשיך לעונה אחרונה אמר הקפטן לשעבר (טל בורשטיין צפוי להחליפו): "לא רציתי לתת שנת פרישה, לא רציתי למשוך את זה. זה שואב יותר מדי תשומת לב, מפריע לקבוצה, מכביד על המאמנים. פשוט העדפתי לחתוך עכשיו ולהתחיל בכל הכוח את קריירת האימון. אני שמח שזה קרה בצורה הזאת".

"לסיום אני רוצה להודות לאוהדים", סיים שארפ את הודעתו, "הם אלה שתמיד תמכו בי לכל אורך הדרך המשותפת והמדהימה שלנו. תמיד שיחקתי עבורם ונתתי את הלב. אני כאן בשביל האוהדים הנפלאים האלה ואתן להם ולקבוצה את כל כולי".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 03744.html

:worship :worship :worship

באמת יפה,חשבתי שהפרישה שלו הייתה כואבת ומאוכזבת מהיחס של מכבי אבל מהראיון לא נשמע שום דבר כזה,כנראה העניינים לובנו והכל בא על מקומו בשלום
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 יולי 2011, 20:36

אני לא יודעת עד כמה אני מאמינה לו שהוא לא רצה עונת פרישה ושהוא לא רצה למשוך את זה עוד..
אבל גם אין לי ספק שהוא לא היה מוציא את הדברים האלה החוצה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 21 יולי 2011, 20:40

Holiday_Armadillo כתב:אני לא יודעת עד כמה אני מאמינה לו שהוא לא רצה עונת פרישה ושהוא לא רצה למשוך את זה עוד..

וזו הגדולה שלו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 22 יולי 2011, 04:45

Holiday_Armadillo כתב:אני לא יודעת עד כמה אני מאמינה לו שהוא לא רצה עונת פרישה ושהוא לא רצה למשוך את זה עוד..

אולי. אבל לדעתי, אחרי התלבטות ארוכה מאז סוף העונה, הוא פשוט החליט שהגיע הזמן ובגיל (כמעט) 40, אין לו צורך בעוד עונה כמו בשנתיים האחרונות, רק שהפעם הוא היה רואה משחקי יורוליג מהיציע.
את הדברים הנוספים (המאוד חשובים) שקיבלנו ממנו בשנים האחרונות, הוא יכול לתרום גם בתור עוזר מאמן.
---------

כמה כתבות נחמדות מוואלה:

http://sports.walla.co.il/?w=/3742/1842787
http://sports.walla.co.il/?w=//1842776
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יולי 2011, 05:49

שמעון מזרחי:''המסורת של תליית חולצות מוכרת ויש מקום ליישם אותה בישראל. גם דריק וגם שחקני עבר אחרים ראויים לכך, ונעמוד בקשר עם הנהלת היכל נוקיה.''

צעד מבורך לפי דעתי..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 יולי 2011, 07:11

Holiday_Armadillo כתב:שמעון מזרחי:''המסורת של תליית חולצות מוכרת ויש מקום ליישם אותה בישראל. גם דריק וגם שחקני עבר אחרים ראויים לכך, ונעמוד בקשר עם הנהלת היכל נוקיה.''

צעד מבורך לפי דעתי..

זה כ"כ כי יש כ"כ הרבה שחקנים שנרצה לראות את חולצתם תלויה...
9 למיקי, 6 לדרק ולברודי, 12 לדורון, 4 לנדב, 7 לניקו (וארואסטי), 8 לפארקר (אולסי ומרסר), 13 למגי (ושאראס) וכו'...

הלוואי והנהלת מכבי תעשה מווה כזאת לגדולים ביותר שלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 22 יולי 2011, 08:39

מסכים חוץ ממס' 12 , לא מגיע לג'מצי - סמל אולטימטיבי לשחקן אוגואיסט ולתקופה של שנות ה90 לא טובות . לןא אוהב את המכבי של ג'מצי וגם לא אוהב את המכבי של קטש וחוזנ 600 אלף דולר שלו ...
טיקי חוזר

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־101 אורחים